Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52301) Acsifun válasza rainman72 (#52260) üzenetére


Acsifun
aktív tag

Csak én gondolom úgy hogy LG-n kívül nem tudnék más márkát venni már csak a távirányító miatt? Ez a mutogatós téma egyik gyártónál sincs és ezzel nálam el is dőlne...

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#52302) gurus válasza Acsifun (#52301) üzenetére


gurus
aktív tag

nem csak te én :C is így gondolom pedig van samsung és phillips tévém . lg távirányító a legjobb. samsungnak is volt anno hasonló légegere de szabadalmi jogvita miatt megszüntette

[ Szerkesztve ]

(#52303) gyeniko válasza gurus (#52302) üzenetére


gyeniko
őstag

Na, legalább tudom, hogy miért szüntette meg a Samu, mert egyébként nem értettem, hogy lehetett ennnyire mafla.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#52304) rainman72 válasza adp (#52292) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Egy olcsobb amlogic box érdemes már,nem használjuk a a tvk saját lejátszóját,nekem is egy Himedia box van.Barátom meg Nas szervert használ,meg neki is mediaplayer van.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52305) Karcsi74


Karcsi74
friss újonc

Sziasztok (sajnos személyesen nincs lehetőségem megnézni az általam kiválasztott 2 készüléket)
Samsung UE58TU7102 és Fhilips 58PUS7555.
Semmi "különlegesre "nem lenne használva (játék , netflix....) Véleményt szeretnék köszönöm előre is.
(A régi készülékem ma is működik 40UE 5300 ezért lenne Samsung de a Fhilips olcsóbb )

(#52306) rainman72 válasza Karcsi74 (#52305) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Philips elvileg egy jobb model ambilight-al!
Va panel jó kontraszt,jó fekete szín.
Ez a Samura is igaz!
Ha viszont később lesz HBO GO is akkor a Samsung ajánlott!
Hasonlo képminőség az ambilight előny a Philipsnél,a Samunál meg az HBO

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52307) RazoR


RazoR
veterán

Hosszas keresgélés és teszt olvasás/nézés után tegnap megrendeltem a QE55Q80T-t, kíváncsi leszek rá nagyon! :K

(#52308) HagaNRG válasza mlado (#52280) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszönöm, örülök, hogy egyöntetően osztod te is és a többiek is a véleményem.
Pedig azt vártam, hogy hatalmas lehurrogás lesz érte.

Akkor, ha kifejezetten egyet akarsz csak hallani, akkor én a Samsung 55QE60-at ajánlom.
Méghozzá azért, mert ez volt most az első átlag Samsungom az elmúlt 4-5 évben, aminél elsőre is tapasztalható, kicsit húha élmény volt és meg is van azóta is. (de mint mondtam, ettől még átmegyek a hálóba és szemrebbenés, sírás nélkül nézem tovább ugyanazt a Prometheust a 3 éves 6500-as Samsungon).
Szívesen kipróbálnám én most már az egyik Sony-t, vagy Samungot, LG-t is, mert utoljára talán tavaly, vagy tavalyelőtt karácsonykor adtam esélyt más márkáknak, de én Samsungos vagyok, így eddig még soha, egy másik márka sem hozta el azt a kánaánt, hogy a szokás, megszokás megérte volna a jobbnak mondott képminőséget.

Szóval az egy és mindent vivő TV ma a kínálatból, 200 ezerig bezárólag, ami még egy régi csúcs Panasonic plazma után sem lesz csalódás, sőt, az legyen akkor a Q60T. Ha tudsz és a karsz többet adni érte, akkor a 65" testvére is jöhet. (én az Emagon november végén, de még BF időszak előtt 259k-ért hozzájutottam a 65"-öshöz, azóta is bánom, hogy nem hoztam kettőt, ezzel jó időre letudtam volna mindkét szobába a profi és ár/érték arány bajnok TV dolgát).
A 300 ezres LED_ekkel azért ajánlott vigyázni, mert ott már csak egy köpésre van az OLED. Ilyenem még nem volt, de mivel 3 szobában van TV-m, így óvakodom attól a felállástól, hogy a nappaliban legyen egy, minőségben magasan az összes többitől jól elkülöníthetően felsőbbrendű TV, ami után meg úgy kelljen a hálóban, gyerekszobában lévő másik TV_ket néznem, mint régen, mikor a nappaliban volt egy 50" plazma, a hálóban meg egy 32" CRT. Persze, hogy nem esett jól egyikből a másikban folytatni egy filmet.

(#52309) andor80 válasza rainman72 (#52276) üzenetére


andor80
senior tag

Azonnal fejezd be a személyeskedést és megkérlek ne írj nekem.Teljesen érthetően leírtam mik az elváráasaim tanácsot javaslatot kértem te felesleges vicceskedésbe mentél bel Helyretettelek JOGOSAN!.Erre tovább kötekszel.Köszi nem kérek belőle van itt jópár szakmai emberke a készséggel segít érti tudja felfogja mik az az elvárásaim(hiszen leírtam.!!!)
Köszönöm nekik a segítséget! Várom továbbra is az ajánlatokat a felvázolt feltételeim melett!

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#52310) adp válasza rainman72 (#52304) üzenetére


adp
őstag

Nem szeretnék semmilyen boxot sem, akkor megtartottam volna a c715-öt is :D
ha valamire meg ráírják, hogy 4k képes akkor az legyen usb téren is fullos. Szüleim kb. 7 éves, tök alap fhd tvje ami amúgy kutya lassú is kezeli az fhd-t akadásmentesen, pedig hol van már az a technika a mai smartokhoz képest.

andor80: nyugika, tényleg segíteni akart, te meg leoltottad

[ Szerkesztve ]

(#52311) rainman72 válasza adp (#52310) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Persze érhető amit mondasz :R
De sajnos mégse igy van!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52312) adp válasza Ance (#52299) üzenetére


adp
őstag

Én csak azért néztem Panasonicba is bele mert a Mobile tv appomhoz ezek jók: Samu, LG, Panasonic.
Samu idei nem a legjobb, Lg IPS az én méretemben (leginkább 65, esetleg 55) aztán mondom ránézek a panasonicra is.
de nyilván az lesz, hogy várok még egy hónapot, hátha lemegy a samsungok ára év elején én lövök egy 65ös8-as szériát

[ Szerkesztve ]

(#52313) rainman72 válasza adp (#52312) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A tavalyi 65GX810-830e meg az idei HX változata jó model!
Az 580 elég belépő!
Nagyon nincs ajánlva az ára miatt a Pana!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52314) BT86 válasza AL (#52291) üzenetére


BT86
tag

Köszönöm az infókat!

(#52315) asdf_ válasza adp (#52298) üzenetére


asdf_
veterán

A Panasonic érdekles történet. Egyrészt nekik is volt TV-jük, amiben török Vestel elektronika volt, ami azért elég LOLszerintem, másrészt egyre kevésbé megy nekik szerintem a dolog európában (vagy csak nálunk?), megszűnőben vannak releváns márkaként lenni, a magyar forgalmazójuk is árul már minden szirszart, miközben régen csak Panasonicot forgalmaztak, boltjaik is zártak be stb.). A telekommunikációs üzletáguk épp most húzta le a rolót (telefon alközpontok, mondjuk amilyen heroináron adták az IP-telefonos cuccaikat, ezt nem is csodálom).

(#52316) Karcsi74


Karcsi74
friss újonc

Köszönöm rainman72

(#52317) Kiskutya válasza asdf_ (#52315) üzenetére


Kiskutya
veterán

Pedig az egyik legjobb oled tv is Panasonic, sok tesztbe az LG oledet is előzi!

hmm...

(#52318) asdf_ válasza Kiskutya (#52317) üzenetére


asdf_
veterán

A teteje megy nekik, az kérdés nélküli. De csak csúcsmodellekből nem lehet megélni, ezen már sokan elhasaltak.

(#52319) rainman72 válasza BT86 (#52314) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Néztem árat a 2 tvhez
Én a Samut találtam olcsóbbnak [link]
Ha eddig is az volt,lehet jobb ha azt veszel újra
Ha megszoktad a táv-ját,a kicsit túl szaturált szineit,menüjét,akkor esély van rá hogy azt fogod keresni a másik tvben is!
A Philips más felépitésű,szokni kell,de egyáltalán nem bonyolult!
Az ambilight pedig elég sokat tud hozzá adni a tartalmakhoz! [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52320) szrichie77


szrichie77
csendes tag

Sziasztok,

Néztem pár tv-t, leginkább játékra lenne használva, néha pár film.
Árban nincs nagy eltérés közöttük.
Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Én nem értek a műszaki adatokhoz...

- Samsung 43Q60
- Samsung 43TU8512, 8502
- LG 43UN74003

Köszi.

(#52321) rainman72 válasza szrichie77 (#52320) üzenetére


rainman72
Topikgazda

2 féle panel van VA meg IPS
Neked melyik az ideálisabb az dönt
A 3 Samu-ból a Q60 a jobb,a másik 2 színben tér el csak,8512 fehér!
A Samsungok VA panel!
Az Lg meg IPS panel!
Panel típusok
VA:
+ nagyobb kontraszt
+ jobb fekete szín
+ sötét helyiségben ajánlott
- rosszabb betekintési szög
- oldalról nézve torzul(hat)nak a színek
IPS:
+ nagy látószög
+ magas színhűség
+ világosabb helyiségben ajánlott
- gyengébb fekete szín

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52322) Kiskutya válasza Kiskutya (#52317) üzenetére


Kiskutya
veterán

Pedig már az LG-nél is inkább csak oled amit érdemes megvenni. A Samsung meg évről évre csak butit az meg hogy jövőre a tcl gyárt panelt az is csak azt mutatja szarik az alsó szegmensre. (attól még lehet jó majd meglatjuk)

hmm...

(#52323) #18663680 válasza Kiskutya (#52322) üzenetére


#18663680
törölt tag

Egyetértek, LG-ben csak az OLED-nek látom értelmét.
A Samsung tényleg butít, elég csak megnézni a 8-as szériát.
Ez arra kényszeríti az embert, hogy Hisense-t vagy TCL-t válasszon inkább...

(#52324) Kiskutya válasza #18663680 (#52323) üzenetére


Kiskutya
veterán

Kár hogy nincs az amerikában kapható vizio márka, tesztek alapján brutal jó és ár is kedvező.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#52325) Acsifun válasza #18663680 (#52323) üzenetére


Acsifun
aktív tag

Azért nem minden a képminőség, support, updatek, ui, távkapcs stbstbstb soha nem vennék ilyen márkákat csak a panel miatt.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#52326) Jorgi Kormi válasza Kiskutya (#52324) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Vagy pl. :ez a modell [link]jó lenne itt az EU-ban. Komoly versenytársa lenne a Samu Qled tévéinek.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#52327) tormakri válasza Jorgi Kormi (#52326) üzenetére


tormakri
csendes tag

Ez van EUban is u8qf néven fut

[ Szerkesztve ]

(#52328) Jorgi Kormi válasza tormakri (#52327) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Hát azért nem egészen igaz ez a megállapítás "finoman szólva" :[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#52329) tormakri válasza Jorgi Kormi (#52328) üzenetére


tormakri
csendes tag

Ha megnézed , szar a display info , azt irja 180 zónás a u8qf( jobb is lenne mint a h9g akkor)
de jó TV reviewer szerint csak 132 es ez is szóval display infó ir hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#52330) Jorgi Kormi válasza tormakri (#52329) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

A H9g jobb tévé:[link][link]

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#52331) Kiskutya válasza Acsifun (#52325) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerintem pont hogy egy tévénél a képminőség a lényeg.

hmm...

(#52332) erahurka


erahurka
félisten

Nagyszülőnek tévéadások nézésére minden készülék megfelelhet? Tényleg nem kell semmi extra. Nem spórolásból kérdem, csak hogy ilyen felhasználásra van-e érdemi különbség.

(#52333) energy78


energy78
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket kérném, mert minél tovább keresek, annál jobban belezavarodok.
50"-55"-ös tv-t keresek max 200k-ig.
Javarészt felkapcsolt világításnál és nappal néznénk, szemből, oldalról, alulról, mindenhonnan, ahol a gyerek úgy határoz.
Első sorban kábeltévé SD/HD adások, HBO-GO, YT, később Netflix menne rajta.
(konzol nincs, néha egy-egy film hdd-ről)
Távolság 2,5m, de igazából a rászánt összeg úgyis behatárolja a tv méretét, majd közelebb viszem a kanapét.
Egy Samsung UE32EH5000-t váltana, tehát nincs túl nagy előzetes elvárás, csak a büdzsé szabta határok között szeretném a jobbat választani, de már belezavarodtam a qled, nanocell, edge, stb fogalmakba és hogy az üzletek csak a hangzatos megnevezésekkel dobálóznak, de ha mindent össze akarok hasonlítani, akkor egyesével csekkolhatom le máshol a készülékeket. Forrásként elsősorban MM és Euronincs, mert jobban preferálom, ha személyesen visszavihetem valahová és a munkahelyemen nincs lehetőségem kipróbálni egy futárral érkező készüléket, hogy át se vegyem ha sz@r, stb.
Köszi.

(#52335) rainman72 válasza energy78 (#52333) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A Nano8-t nem igazán ajánlják az Lg topikban!
Talán az 55Nano793-al olcsóbban jobban járna! [link]
De az Lg 55UN73-74003 [link] és
55UN80-81003 is megfelelő készülék
Az UN73-74 és az UN80-81 [link] csak talpban tér el egymástól!
Ezek a tipusok mind IPS panelesek,kb hasonló képminőséggel,magic remote távirányítóval!
Lgk-nél alap az HBO GO is,és jó az
op.rendszere.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#52336) Acsifun válasza Kiskutya (#52331) üzenetére


Acsifun
aktív tag

És neked mindegy hogy infrás gumigombos távírányítóval kell nyomkodni mint ezelőtt 15 évvel, 200 ezer Ft-ért? :D Vagy hogy tud-e Airplayt és megtudod-e osztani a családdal a fotóid? Vagy hogy mire a Netflixre rányomsz hülyét kapsz a menürendszertől? Értem én hogy nézzük a tv-t de mellette használjuk is..

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#52337) Kiskutya válasza Acsifun (#52336) üzenetére


Kiskutya
veterán

Lg web os-röl váltottam androidra magic remote volt most alap távirányító de nem bántam meg mert a kép sokkal jobb mint volt. Szerintem előszőr a méretet kell eldönteni ha az megvan akkor hogy va vagy ips esetleg oled ami belefér a keretbe. Mondjuk ha van 2 kb egyforma kép minőségű tv akkor lehet a rendszert supportot távvezérlőt figyelembe venni. Ez az én véleményem lehet valakinek a support meg a távvezérlő a fontos...

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#52338) buci30


buci30
addikt

Kettő tv közül melyik? pro/kontra? :R

Samsung ue65tu8502uxxh dynamic crystal uhd led tv

LG 65UN71003LB 4K UHD HDR webOS Smart TV

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#52339) Kiskutya válasza buci30 (#52338) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha sötét szobában is filmeztek akkor én a samsungot venném! Nekem volt ips lg és soha többet. A rendszere jó az lg-nek meg a távirányító is a legjobb a piacon de én max világos nappaliba tudom elképzelni!

hmm...

(#52340) buci30 válasza Kiskutya (#52339) üzenetére


buci30
addikt

Legtöbbet igen sötétbe. Filmezés csakis sötétbe redőny le házimozi be stb 😊

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#52341) Kiskutya válasza buci30 (#52340) üzenetére


Kiskutya
veterán

Akkor egyértelmű!

hmm...

(#52342) BT86 válasza rainman72 (#52319) üzenetére


BT86
tag

Nem voltam elég gyors, tegnap még 168 volt az LG Emagon, viszonylag hirtelen ötlet volt ez a tv keresés. Azt hittem van egy kis időm még gondolkodni :DDD
Mindenesetre szerintem a mostani áron is az LG lesz a befutó. AL tanácsára célirányosabban vissza tudtam olvasni az általa, illetve a mivel többször felmerült a neved, az általad írt hozzászólásokban, ami kicsit képbe rakott a témával kapcsolatban. Nappaliban lesz használva, még ha nem is túl világosban, de inkább sem emiatt, sem a betekintési szög miatt nem akarok "rizikózni" VN panellel. Annyit nem ér a valamivel szebb kép nekem, kb 10 éves LG FHD monitor meg hasonló tv mellé érkezne, szóval mindenképp nagy előrelépés várható tőle a minőségben.
Ráadásul ettől a fajta (mint a linkelt Samsung) talpkialakítástól is tartok kicsit, lehet kicsi lenne neki a tv állvány, ez első körben eszembe se jutott :DDD
Köszi mégegyszer az infókat!

(#52343) AL válasza erahurka (#52332) üzenetére


AL
addikt

Szia. Nem mindegy, hogy milyen, melyik tévét veszed, nagyon különbözőek. Tegnapi levelemben olvashatsz a panelekről és más fontos dologról információkat. Fontos a nézési szokások szerinti panelválasztás. Szemből nézésre VA, a szoba több pontjáról való nézésnél inkább IPS kell. Idősebb embereknél az egyik legfontosabb a hang. Sajnos ez sokszor még a drágább tévéknél is gyenge. Nem a hangerővel, hanem a beszéd érthetőségével van inkább a probléma. Érdemes egy nagyobb üzletben végignézni és meghallgatni néhányat. Így fogod meglátni, meghallgatni, hogy mennyi különbség van közöttük. Érdemes a képet is megnézni olyan szögből és távolságból, ahogy a Nagyszülők fogják nézni. Képnél, színek valósághűsége között is nagy az eltérés. Gyengébb készülékeknél a fekete szürkének, a piros pedig magentának tűnik. A méret is fontos. Ha messziről nézik a 32 es kicsi lesz, nem tudják majd elolvasni a feliratot, híreket. Ismeretlen üzletekkel vigyázz, mert sokszor javított tévéket is árulnak és néha kevesebb garanciát adnak. A Tévék választásánál segít az Árukereső, az adatok megnézésénél, pedig a display spec oldal. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#52344) Bugarov válasza Kiskutya (#52337) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Agreed.
A távirányító addig van a kezemben amig a tvt bekapcsolom :DD

(#52345) David891


David891
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem milyen tv-t vegyek mekkorát milyen tipus ajánlott stb sajnos én ehhez hülye vagyok😁
Hálószobába szeretnék új tv-t venni.
A szoba mérete kb 20 nm2.
Szemből lenne nézve az ágyból kb 4 méter a távolság a falra lenne szerelve szóval hozzá való konzol is kell.
Használat csak filmek,semmi játék.
Ár 150ből jó lenne ha kijönne konzolal ha nem mehetünk feljebb picit.

(#52346) Kiskutya válasza Bugarov (#52344) üzenetére


Kiskutya
veterán

Magic remote után azért vissza lépés de fel voltam rá készülve már teljesen megszoktam.

hmm...

(#52347) energy78 válasza FLx (#52334) üzenetére


energy78
csendes tag

Köszönöm. Sony eddig elkerülte a figyelmem, LG-t és Samsungot néztem, de tetszik ez is...

(#52348) energy78 válasza rainman72 (#52335) üzenetére


energy78
csendes tag

Köszönöm. Néztem LG topikban, hogy nano8-at inkább ne és a 793-at néztem is (neten csak). De jelent valami pluszt a plusz pénzért a nanocell?
Nem fillért kufircolni akarok, szívesen megveszem a drágábbat ha jobb, tetszik az Flx fórumtárs által linkelt Sony is, még ha 200k felett is van...
Csak nehézkes úgy választani, hogy nem érek oda sehova megnézni élőben...
(MM Szekszárd - voltam, nagyobb tv-k főleg kint, 2 db 50" az egyik valami OK márka..)

(#52349) adp


adp
őstag

Aki most akar venni 55c715-öt az csapjon le az Emagon van egy újracsomagolt, az enyém volt,még a fólia is rajta, nagyon vigyzátam rá. Most kaptam vissza a lóvét és ki is tették. 158-ért van kint, már a fw-t is updateltem neki :D

[ Szerkesztve ]

(#52350) FLx válasza energy78 (#52348) üzenetére


FLx
addikt

Nezd, IPS panel eseteben a betekintesi szog tuti nem lesz gond es a leirtak alapjan neked nem jo a VA panel ugysem. Oszinten szolva, ha megrendeled latatlanban es soha nem teszel melle mas TV-t, akkor nem fogod tudni mi lett volna a kulonbseg. :) Az a Sony egy jo TV, foleg ahhoz kepest amit most hasznalsz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.