Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
krypton
#31980
üzenetére
A Microsoft ajánlása szerint egyszerűen választhatod a lemez teljes (lassú) formázását, ami épp azért olyan lassú, mert formázás előtt szektoronként végigolvassa a lemezt, fizikai hibák keresése céljából.
Gyorsformázást pedig akkor ajánlják, amikor biztosak vagyunk benne, hogy hibátlan. Például új lemez beépítése esetén, amit a gyárban egyszer már teszteltek, illetve ez vonatkozik az OEM gépösszeszerelőkre is, akik nem szórakoznak lassú formázással, szintén azért, mert a HDD gyárilag már úgyis ellenőrzött.
Használatban lévő lemez esetén pedig:
chkdsk C: /r
szintén elvégzi a szektorellenőrzést (betűjel igény szerint).
-
Syklas
tag
válasz
krypton
#12249
üzenetére
De vannak ilyen programok.. amik működési elve lényegében megegyezik a kémprogramokéval.. ezért esetenként visszaélésre is adhat okot használatuk.. de felügyeleti hasznuk is van.. pl.. ellenörizheted hogy gyermekeid mennyi időt töltöttek játék és egyébb programok használatával.. a háttérben észrevétlenül fut.. felderíthetetlen!
-
válasz
krypton
#12236
üzenetére
Hali!
Comodo Internet Security. Telepítéskor választható, hogy csak a tűzfal részt telepítsd, de a Defense+ lehetőséget is kapcsold be. Ha van kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor a Comodo IS topic-ban jelezd.Magyarítás hozzá
Van még az Online Armor(csak x86-hoz), Outpost és Pc Tools firewall, mindegyiknek van ingyenes változata. (pontosabban a PC Tools-nak csak az)Fire.
-
válasz
krypton
#9114
üzenetére
Hmm, most hogy mondod, már nem emléxem pontosan, mert régen nem használom. Nézz körül a beállításainál, szerintem tudja.
Közben néztem screenshotokat, a SpeedFan config -> Temperatures oldalon van egy show in tray opció lent, azt kattintsd be, hátha pont ezt csinálja.De látom ATI kártyád és Intel procid van. Én ezeket használom: ATI Tray Tools és CoreTemp. Ezek - megfelelő beállítás esetén - kijelzik ott lent a tray-ben a hőmérsékleteket, akár magonként is.
De egyébként van a Gigabyte-nak saját monitorozó programja, ami az alaplapi CD-n is rajta van elvileg. Azt is megnézheted, hátha bejön neked.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 278 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1i - i5-10G I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- iPhone 13 512GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- PlayStation 5 SLIM DIGITAL 1 TB + kontroller 2027.11.25-ig garanciális, számlával!
- Új Lenovo T14 Thinkpad G5 WUXGA Ultra7 155U 12mag 32GB 512GB SSD Intel iGPU Win11 Pro 2év Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






