Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) localhost válasza Jarod1 (#19900) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Milyen programmal tudok nyolc tonnát egy négytonnás teherautóba bepakolni ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19902) sfdrakex válasza Mercutio_ (#19899) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor nem jó helyre másoltad W7ben a cuccokat, váltottam már én is XP ről W7-re és nem volt gond, illetve 2.2.1 ről 3.0 ra váltáskor sem volt gond. (W7nél. Users/felhasznáónév/appdata/roaming/appdata)

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19903) sfdrakex válasza Mercutio_ (#19899) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A utorrentbe újra hozzá kell adni a torrenteket, amik a Utorrent mappában meg is vannak, majd hashel és folytatja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19904) föccer válasza Jarod1 (#19900) üzenetére


föccer
nagyúr

DVD Shrink. De remélem nem DL filmeket akarsz másolni, mert az illegális és törvénybe ütközik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19905) Mercutio_ válasza sfdrakex (#19903) üzenetére


Mercutio_
félisten

És azt hogy, melyik menüpont alatt tudom megcsinálni az utorrenttel?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19906) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Van olyan program amivel gyorsan és egyszerűen lehet weboldalak kereteit sablonosan, dobozokkal megrajzolni? illetve odaírni hogy mi micsoda?

Nem a paintra és a PS-re gondolok. Van esetleg erre célszoftver? Csak azért hogy ne papíron kelljen vonalzóval megrajzolgatni.

Valaki segítsen pls... fontos lenne.

(#19907) föccer válasza Mexildos (#19906) üzenetére


föccer
nagyúr

Keress rá a homepage builder-re, és milliló +1 progit fog rá dobni a google.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19908) andorra válasza Jarod1 (#19900) üzenetére


andorra
őstag

DVDFab, Nero Recode, legjobb együtt a kettő.

(#19909) sfdrakex válasza Mercutio_ (#19905) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Dupla klikk a .torrent fájlokon és hozzáadja a utorrenthez, vagy utorrentben fájl/torrent hozzáadása és betallózod az XP-n a doc & settingsből átmásolt utorrent mappát és az abban lévő .torrent fájlokat hozzáadod. A lényeg hogy beállítva az a mappa legyen a utorrentben letöltésre ahol vannak a már letöltött fájlok.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19910) Jarod1 válasza andorra (#19908) üzenetére


Jarod1
addikt

Thanx

(#19911) Mercutio_ válasza sfdrakex (#19909) üzenetére


Mercutio_
félisten

Így már működik:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19912) Ramius


Ramius
őstag

Üdv. Tudnátok nekem javasolni egyszerű és lehetőleg ingyenes lemez katalogizáló programot?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19913) andorra válasza Ramius (#19912) üzenetére


andorra
őstag

WhereIsIt

(#19914) sfdrakex válasza Ramius (#19912) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

whereisit

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19915) Ramius


Ramius
őstag

Ez jónak tűnik, de sw. Milyen korlátozás van benne?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19916) andorra válasza Ramius (#19915) üzenetére


andorra
őstag

Portable-ben?

(#19917) McKane


McKane
senior tag

ezt mivel tudnám lejátszani akadásmentesen?
VLC-ben mindig megakad a film pár másodpercre.

MKV fájl.
A gép: intel Core2duo e4300 (1,8 GHz) Geforce 210 (1Gb RAM ) , 2 Gb RAM .
:R

(#19918) Ramius válasza andorra (#19916) üzenetére


Ramius
őstag

Ez lesz az, köszönöm a segítséget :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19919) sfdrakex válasza McKane (#19917) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egy erősebb géppel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19920) Mercutio_ válasza McKane (#19917) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg próbáld meg az MPC-HC-t, előtte dxwebsetup letölt, lefuttat, DirectX fullra frissít.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19921) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tudnátok mondani egy Norton Ghost-hoz hasonló programot ami megbízható, gyors és precíz?

Szóval fel akarom tenni az új rendszert, felteszek rá pár programot és ha esetleg valami baj lenne a rendszerrel, csak be kelljen tölteni azt az iso-t és megint gyorsan és jól működő rendszerem legyen.

(#19922) sfdrakex válasza Vasinger! (#19921) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt van pár alternatíva.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19923) andorra válasza Vasinger! (#19921) üzenetére


andorra
őstag

Active Boot Disk

(#19924) brd válasza McKane (#19917) üzenetére


brd
nagyúr

Ha az előzőek nem segítettek, van még1 javaslat: CoreAVC és egy olyan lejátszó, ami ezt használja (pl. MPC-HC-ben ehhez ki kell kapcsolni a saját x264 decoderét). Sajnos ez fizetős program, viszont a legtöbb ingyenes x264 decoderrel szemben több szálon tudja dolgoztatni a CPU-t. (Ha más tud ilyet ingyenesben, az engem is érdekelne.)

The only real valuable thing is intuition.

(#19925) Vasinger! válasza andorra (#19923) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kösz!

Egyik barátom ajánlotta a Acronis True Image.Home 2011-et. Szerinted az milyen?

(#19926) andorra válasza Vasinger! (#19925) üzenetére


andorra
őstag

Ismerem, korábban azt használtam. Az volt a nagy hátránya, hogy különféle konfigurációkra, különböző lemezeket kellett készíteni. Még most is van a fiókomban vagy 3 ilyen CD. Két éve használom az Active Boot Disket és ezzel semmi problémám nem volt és csak egy kell belőle.

[ Szerkesztve ]

(#19927) Vasinger! válasza andorra (#19926) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szóval akkor ha jól értem, akkor Te valami rendszergazdai feladatot láttál el ezzel a progival?

Mert nekem egy adott konfigurációhoz kéne. Akkor jó lenne?

Egyébként, ha kicserélném mondjuk processzort, akkor már nem menne a backup?

(#19928) szuzi80


szuzi80
tag

sziasztok

Kamerával felvett anyagot dvd-re irok és a menü elkészítésében kérném a segítségeteket.
Családi videóról van szó, tehát egy lemezre max 2-3 kis filmet tennék és bőven elég mindegyikből kiszemelni egy képkockát hogy azzal induljon a film.

Olyan progit keresnék, amivel egyszerüen meg lehet csinálni a kivánt menüt.

(#19929) andorra válasza Vasinger! (#19927) üzenetére


andorra
őstag

A saját családomban vagyok "rendszergazda". Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz :N

(#19930) andorra válasza szuzi80 (#19928) üzenetére


andorra
őstag

Convert X to DVD

(#19931) 220volt


220volt
tag

Sziasztok!

Egy XFX GeForce 9800GT-én szeretnék BIOS-t frissíteni, le is töltöttem hozzá az új BIOS-t, de nem tudom milyen programmal tudnám a kártyára feltenni! Ha valaki tudna ajánlani nekem egy programot, azt megköszönném!

(#19932) sfdrakex válasza 220volt (#19931) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ahonnan leszedted a bios-t nem írják hogyan mivel kell rátenni? Működésével van gond egyébként? Ha nincs vele gond jobb nem piszkálni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19933) zone válasza McKane (#19917) üzenetére


zone
őstag

splash lite talán

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19934) Fire/SOUL/CD válasza 220volt (#19931) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát régebben az NVFlash volt ilyen progi, de az DOS-os környezetben fut csak és már volt szerencsém pórul járt versenyzőkhöz (bár ha nem sikerülne a bios frissítés, elméletileg a régi visszaállítható, de a gyakorlatban nem mindig igaz ez...)

Csak saját felelősségre!!!

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19935) akaido válasza 220volt (#19931) üzenetére


akaido
addikt

[Nvidia / ATI vga-k bios frissítése / cseréje ph! topik link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#19936) akaido válasza Vasinger! (#19921) üzenetére


akaido
addikt

[EaseUS® Todo Backup Free 3.0]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#19937) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Keresnék olyan alkalmazást, amely egy honlapról napi szinten szedné le az adatokat, azokat tárolná historikusan és később ezekből valamilyen táblázatot, grafikont lehetne kinyerni.
A végét meg tudom oldani, ha valamilyen módon azt ki lehet nyerni Pl: xls, csv, db(view).

Példa ha nem lenne érthető:
index.hu-t minden nap megnyitja 12:00-kor és kiszedi az aktuális CHF/HUF árfolyamot.

Tudom, hogy ezt a portfoliofinancial.hu-n lehet könnyebben meg lehetne kapni, de tegyük fel a keresett adat csak itt található meg.

Mi ennek a szoftver típusnak a neve?
Esetleg valami konkrét app?
Előre s köszönöm.

(#19938) netseft válasza Ch4os (#19937) üzenetére


netseft
aktív tag

Nem tudom kifejezetten programra van-e igényed, de ha nem: [link]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#19939) Ch4os válasza netseft (#19938) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Bocsánat lehet nem írtam le egyértelműen.
Nem konkrétan ilyen adatokra van szükségem, csak a programnak kell tudni hasonlókat.
Mondok egy közelebbi példát:
Itt a PH-n akarom összeszedni, hogy az összes felhasználónak napról napra hogy változik a hozzászólásainak a száma.
Meghívunk rengeteg statikus linket (ezt sem tudom hogy lehet automatizálni az összes létező lapra/user-re)
http://hardverapro.hu/tag/ch4os.html
http://prohardver.hu/tag/netseft.html
...
És ezekről, mindig ugyan arról a helyről napi szinten elmentem a szükséges adatokat

Így láthatom, pl. hogy ki mennyi hozzászólást tesz napi szinten.

(Megjegyzem, hogy nem ezen az oldalon és nem pontosan ezt szeretném csinálni, de a fent leírtak nagyon jól fedik a feladatot.)
Remélem így már érthető.

[ Szerkesztve ]

(#19940) föccer válasza Ch4os (#19939) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem egyszerűbb, ha megkérsz valakit, hogy csináljon javaban a böngésződhöz egy plugint, ami időzítve beolvassa a kívánt adatokat. Az adot oldali host szervere nyers adatként küldi a böngésződnek az adatokat, így abból a kapott kódból simán kiolvashatóak az infók. Hozzáértőnek szerintem 5 perces meló megcsinálni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19941) Ch4os válasza föccer (#19940) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Nem hiszem, hogy erre még senki sem írt programot.

(#19942) tope


tope
addikt

Hello
Kéne 1 olyan progi, amivel tudom szerkeszteni a DOS-os exe-ket (illetve hogy milyen formátumú nem tudom, de régi)

(#19943) föccer válasza tope (#19942) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért ez nem ilyen egyszerű. Vissza kell fejteni az exe állományt assembly-be, majd az így kapott kódot átírni, és visszafordítani futtatható állománnyá. Ha nem ismered az assembly programnyelvet, akkor ne állj neki. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19944) tope válasza föccer (#19943) üzenetére


tope
addikt

Köszi
A vállalatirányítási rendszerünkben (régi, személyre szabott rendszer) kéne 1-2 dolgot átírni, a programozó uszkve 300.000 Ft-ot mondott (ami egyébként nem sok, mert 60 állományban kéne kotorászni), de ezt is meg akartam spórolni.
UI: A fönököm fog ennek a hírnek "örülni", de hát ezzel jár a dolog.

(#19945) Mercutio_ válasza tope (#19944) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amennyiben konkrétan nektek írta a programot, akkor annó bele kellett volna tenni a szerződésbe, hogy a program forráskódját is átadatja nektek és hozzájárul, hogy azt a későbbiekben módosíthatjátok. Ha egy "általános" program volt, amit "csak" átszabtak a cégetekre, akkor más a helyzet, azoknál általában nem szoktak ilyet aláírni és sajnos a későbbiekben is a tulajdonos személy/céghez lesztek kötve. (Ez a szitu nagy(obb) vállalatirányítási rendszereknél is)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19946) tope válasza Mercutio_ (#19945) üzenetére


tope
addikt

A probléma ott kezdődik, hogy nekem fogalmam sincs mivel lehetne egyáltalán belenézni, hogy értelmezhető dolgot lássak egyáltalán, az átírás utána már más kérdés, mert programozáshoz nem értek, szóval az én nem hinném hogy megtudnám csinálni, bár most van 1 teszt exe-m aminek megvan az eredeti, és az átírt változata, ott megnézném mit kellett átírni, és az alapján próbálgatnám.

(#19947) Mercutio_ válasza tope (#19946) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt nagyon nem javaslom, ahogy előttem is írták az exe már egy gépi kódra lefordított program, ott te nem fogsz tudni abból meg semmit, hogy összehasonlítod binárisan a 2 exe-t, látsz majd egy vagy több eltérő "karaktert", de hogy azoknak gépi kódban mi a jelentésük és milyen hatásuk van ha megváltoztatod, azt kizárt, hogy tudnád, így meg több kárt okozhatsz, mint hasznot :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19948) föccer válasza tope (#19946) üzenetére


föccer
nagyúr

Az assembly az egyik legnehezebb kódolás. Gépi kódnak is szokták csúfolni. Főleg ha exe-ből van visszafejtve a forrás, mert abban nem lesznek commentek, nincs tördelés, de még a változók is csak hexa kódokkal van jelölve.

Keress rá a exe to assembly decompresser kifejezésre, és találsz hozzá progit. De ha nem vágod a programozást és az assembly nyelvet, akkor inkább ezt az időt töltsd kávézással. :)

A 300k nem is tűnik annyira veszélyesnek. Én ennyiért sem vállalnám. :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19949) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

olyan programot keresek, ami összefésüli a videót a felirattal. telón(androidon akarom lejátszani, de még pc-n, MPHC-al se sikerül betenni.)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#19950) sfdrakex válasza AXisBOLD (#19949) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ráégetni akarod a feliratot a videóra, vagy az időzítést összehozni? Elsőre a Virtualdub a jó másodikra a subtitle workshop.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.