Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) Motaba78 válasza Mercutio_ (#19850) üzenetére


Motaba78
őstag

ashampoo burning studio 2010 ?

(#19852) daninet


daninet
veterán

Na mégegy:
Oktatnom kellene Photoshopot és CAD-et pár embernek, egy nagyobb TV-re lesz kötve a gépem hogy lássák, olyan program kellene ami villant az egér körül sárgán vagy pirosan ahogy a flash recorderes videókban csak real time, hogy lássák mikor mivel kattyintok :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19853) Mercutio_ válasza Motaba78 (#19851) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megnézem, kösz:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19854) bugizozi válasza daninet (#19852) üzenetére


bugizozi
őstag

Windows XP: Vezérlőpult/Egér tulajdonságai/Az egérmutató beállításai fülön legalul:

A mutató helyének megjelenítése a Ctrl megnyomásakor!

Gondolom Win7-nél is van ilyen, azt nem tudom megnézni!

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#19855) daninet válasza bugizozi (#19854) üzenetére


daninet
veterán

nem jól írtam le most látom, ilyen tutorial videókat meg nem néz mindenki.. szóval kattintásnál látsszon a kurzoron, hogy kattintottam.. mert ha kivetítőn nézik, sokszor nem tudni, hogy jobb-bal klikk volt, erre vannak ilyen programok
esetleg tudjon ilyet (nagyítás) [link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19856) Dluinet válasza daninet (#19855) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szerintem ilyeneket keresel.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19857) daninet válasza Dluinet (#19856) üzenetére


daninet
veterán

igen.. körbenézek, kösz

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19858) bugizozi válasza daninet (#19855) üzenetére


bugizozi
őstag

sry, az ucsó 4 szón átsiklottam :B (lássák mikor mivel kattyintok)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#19859) BullZeye


BullZeye
veterán

Szeretnék egy vonalkódrendszert létrehozni, mivel nem én használnám, egy nagyon egyszerűen használható rendszer program kéne hozzá, amivel 3-400 vonalkódot tudok tárolni és a vonalkódok 3-4 könnyen szerkeszthető adatot tartalmazzon, pl:

Beiktatás dátuma (automatikusan, ne lehessen szerkeszteni)
Szülők
Súly (minden alkalommal új érték automatikus dátummal, és előzőek maradjanak meg)

Mivel sose használtam ilyet én sem, ezért ha valaki csinált már ilyet, és van tanácsa, hogy hol kezdjem, azt szívesen venném. Pl milyen vonalkód olvasót érdemes venni, esetleg milyen + szerkezet kell hozá, értem ezalatt vonalkód nyomtatót. Mivel nem nagyüzembe kell, ezért egy egyszerű és főleg olcsó szerkezetekből álló rendszert szeretnék használni. Viszont fontos, hogy egyszerűsítse az alkalmazott dolgát, hogy ne kelljen naponta 300 súly mérést bevinnie a gépbe, ha esetleg van USB-s mérleg, amit lehetne kapcsolni hozzá, az még jobb lenne.

(#19860) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Ingyenes hírlevél készítő programot keresek, tudtok valamilyen jól bevált progit ajánlani?

Köszi: T

(#19861) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Sziasztok,
az iránt szeretnék érdeklődni, hogy haverom autóvillamossági szerelő, és otthon szeretné a gépén nézegetni a dolgokat, de ugye a cégtől nem viheti ki a programot, ezért megszereztem neki "valahonnan" , és találtam mellé, keresés közben egy másik adatbázist, csak nem tudom, hogy mivel is lehetne megnyitni, mert minden mappában (autómárkák), ilyen 2-300 Kb-os fájlok vannak, átlagosan 10 db, .cdr kiterjesztéssel.
(!)Car_CDR11 néven volt feltöltve, ha ez jelent valamit.
Ha valaki tudna esetleg mondani nekem egy ilyen programot, amivel ezt meg tudom nyitni, azt nagyon megköszönném! :)
üdv

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#19862) Dluinet válasza Mauddip (#19861) üzenetére


Dluinet
nagyúr

CorelDraw
Nem biztos, de a CorelDraw csinál cdr kiterjesztésű fájlokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19863) Mauddip válasza Dluinet (#19862) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Lehet ezek valamiféle műszaki rajzok lehetnek? :F

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#19864) Dluinet válasza Mauddip (#19863) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha corel, akkor igen.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19865) Mauddip válasza Dluinet (#19864) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Megoldva, az volt, köszi a segítséget! :)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#19866) Dluinet válasza Mauddip (#19865) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19867) zone válasza daninet (#19839) üzenetére


zone
őstag

Easy CD-DA Extractor ha jól emlékszem tud ilyet.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19868) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Létezik olyan progi, ami lefuttatva kiírja, hogy van-e pixelhiba a monitoron? Vagy csak olyan, amit le kell futtatni és jól megnézni? (mint pl. az EIZO monitor test) Tehát nem olyan kell, ami ad egy fekete/fehér/kék/zöld/sárga/piros hátteret, hogy megkeressem az esetleges pixelhibát, hanem olyanra, amit elindítok és "megmondja", mint pl a HD Sentinel winyónál.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#19869) Dluinet válasza pocokxx (#19868) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem létezik ilyen program.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19870) pocokxx válasza Dluinet (#19869) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi, én is így gondoltam...:)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#19876) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

olyan visualisert(mint a winampos pl) keresek, ami bármilyen win-ben lejátszott hangra megy. win7 64

Aurea mediocritas

(#19877) csabiks válasza AXisBOLD (#19876) üzenetére


csabiks
senior tag

hangkártya driver általába mindig feltesz valami ilyen equalizert.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#19878) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Milyen alkalmazással, vagy weboldal segítségével tudnám az alábbi videókat mp3-ba letölteni? (vagy flv-be leszedni, majd átkonvertálni)

[link]

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#19879) sfdrakex válasza dni (#19878) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezzel próbáld, bár az általad linkelt oldalról nem próbáltam, de más hasonló oldalról szépen leszedte ami kellett.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19880) Emery T.


Emery T.
csendes tag

Üdvözletem Mindenkinek!

Én is mp3-mal kapcsolatban keresek olyan progit, amelyik beágyazza pl. az album borítójának kisméretű képét a fájlba. Emígyen lejátszáskor látható lesz a kép. Lehet, hogy triviális, de még nem sikerült ilyet alkotnom semmivel.
Előre is köszönöm a segítséget!

"Do or Do not! There is no try!"

(#19881) netpeti98


netpeti98
addikt

Lenne egy kérdésem van olyan távoli asztal program ami egy külön álló felhasználóban dolgozik?
Tehát amikor én az egyik részben tevékenykedek addig egy másik user a másik részben dolgozhat.

Üdv netpeti98

(#19882) zone válasza Emery T. (#19880) üzenetére


zone
őstag

http://www.mp3tag.de/en/

jobb klikk az mp3-ra és extended tags, ott lesz egy cover rész

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19883) Emery T. válasza zone (#19882) üzenetére


Emery T.
csendes tag

Zone, hálás köszönetem!
Kiválóan működik!

"Do or Do not! There is no try!"

(#19884) AXisBOLD válasza csabiks (#19877) üzenetére


AXisBOLD
addikt

visualiser kell nekem, ha erre is gondoltál az alaplapi nem tud ilyet.

Aurea mediocritas

(#19885) Motaba78 válasza netpeti98 (#19881) üzenetére


Motaba78
őstag

teamviewer ?

(#19886) kraftxld válasza netpeti98 (#19881) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19887) pocokxx válasza netpeti98 (#19881) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem nem kivitelezhető az, hogy egyszerre ketten dolgozzanak ugyanazon a gépen... De, ha van ilyen, kíváncsian várom. (Az eddigiek csak egy ember távoli munkáját oldják, addig más csak karba tett kézzel ül, és csodálkozik, hogy magától mozog az egér.)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#19888) kraftxld válasza pocokxx (#19887) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Amit linkeltem azzal meg lehet csinálni, de kell hozzá egy második helyi felhasználó, mert különben ugyanazt a session-t viszi át.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19889) pocokxx válasza kraftxld (#19888) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez nem csak azt csinálja, hogy "remove the concurrent remote desktop sessions limit...?" Azaz többen jelentkeznek be, de attól még csak egy használhatja éppen a gépet nem...? Én nem tudom elképzelni, hogy ez hogy működhet a valóságban... Mit lát pl a monitoron, aki a vezérelt gép előtt ül...?

Ez persze nem jelenti azt, hogy össze-vissza beszélsz, csak nekem nehéz a felfogásom....:R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#19890) kraftxld válasza pocokxx (#19889) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy másik gépről távoli asztallal belép, és a session teljesen a háttérben megy, úgy működik mint egy rendes terminal server. A gép előtt lévő felhasználó nem lát semmit ebből.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19891) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Mp3 hang fájlhoz szöveget és háttérképet szeretnék hozzáadni. A Windows Movie Maker és a Media Player használhatatlan.

Köszi!

(#19892) localhost válasza vinikorn (#19891) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Pontosíts: mi az hogy egy hangfile-hoz szöveget szeretnél hozzáadni?
És hogyan hátteret (van egy hangnak háttere?)
Mi a cél, mi a feladat ?
...és a Movie Maker és a Media Player miért használhatatlan? Nem érted az elvét, vagy nem működik, leáll, el sem indul?
Vagy MI VAN ? :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19893) vinikorn válasza localhost (#19892) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Van egy hosszú mp3 Biblia felolvasott szöveg. Ehhez a Biblia szövegét szeretném a feliratként hozzáadni és valamilyen bibliai háttérképet is adni akarok hozzá.

A Windows Media Playerban is van időzített szöveghozzáadás ([link]), de ez is használhatatlan.Ez a gond: [link]. Ugyan ez a gond a Movie Makerrel. Valami nagyon egyszerű program kellene ahol pontosan lehet látni a hang kijelzését.

Nyilván videó lesz a végeredmény, nem hangfájl.

[ Szerkesztve ]

(#19894) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Melyik az az (egyszerű, tehát nem Photoshop) a képnézegető/képszerkesztő, amivel nagyon praktikusan lehet a kép széleiből levágni? Olyanra gondolok, mint amit a Microsoft Office Picture Manager tud. Annál a levágás menüre kattintva a kép négy oldalát külön-külön tudom "mozgatni" (hogy mennyit vágjon le), eközben látszik az eredeti kép is, és a méretek pixelben, ennyi volt, ennyi lesz. Viszont ez meg nem tud képet átméretezni az arány megtartása nélkül, szóval ha vágni is akarok meg átméretezni is, akkor 2 külön programot kell használnom.

Ahol jól működik az átméretezés, ott a vágás nem annyira, Paint-ben csak az alsó és a jobb oldalt lehet mozgatni, Infranview és XnView esetében pedig a vászon átméretezése menüben megadhatom, hogy hány pixelt vágjon le, de ebből én még nem tudom, hogyan is fog kinézni, ha több oldalt akarok különbözőképpen, akkor az csak több lépésben tudom, stb.

Köszi!

(#19895) andorra válasza Mauzes (#19894) üzenetére


andorra
őstag

FastStone.

(#19896) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Olyan programot keresek, amivel hatékonyan lehet keresni fájlokat, amelyek tartalmaznak egy adott szöveget.
A Windows keresőnél többet tudót, amely bármely fájltípusban keres. Illetve a kiterjesztés nélküliekben is.
Egy adott mappa összes almappájában lévő fájlokban, több szinten.
De kellene bele olyan opció is, hogy csak adott fájltípusban keressen.
Meg bármi egyéb, legyen inkább minél nagyobb tudású.

Amire most kellene:
Tavalyi forráskódjaimban keressen (AVR Assembly - .asm fájlok), hogy akkor hol használtam egy bizonyos parancsot.

(#19897) föccer válasza atesss (#19896) üzenetére


föccer
nagyúr

TotalCommander keresője tartalomban is tud keresni. Sőt! Még a csomagolt állományokba is bele tud nézni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19898) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Egy olyan programot keresek, amivel a telefonommal felvett 720p vagy 1080p (mindkettő 30fps) videókból tudok lassított felvételt csinálni jó minőségben!
Meg egy olyan program is jól jönne, ami korrektül kezeli a duplikált fájlokat (pl. ugyanaz a fájl akár más néven is) :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#19899) Mercutio_ válasza sfdrakex (#19794) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez sajnos utorrentnél nem jött össze :(
Igaz a Win7-es verzió 3.0-ás az XP-n pedig 2.x-es volt :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19900) Jarod1


Jarod1
addikt

milyen programmal tudok, 1 db 8 gigás DVD t 4.7 esre kitenni?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.