Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) $atirka válasza WhiteWalker (#200) üzenetére


$atirka
senior tag

Ne az appban nézd, hanem a webes felületen, ott lehet bárhogy bármire szűkíteni, akár pdf-ben, vagy exel-ben exportálva.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#202) $atirka válasza sellerbuyer (#198) üzenetére


$atirka
senior tag

Telefonról mobil hotspot internet megosztás sokkal stabilabb kapcsolat szerintem, mint bt-n.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#203) WhiteWalker válasza $atirka (#201) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaaaa , köszi. Ezt nem tudtam hogy az app ennyire "használhatatlan" .

A webes felületet meg sose használtam , de akkor itt az ideje. :R

(#204) $atirka válasza WhiteWalker (#203) üzenetére


$atirka
senior tag

Az appot rendszeresen használom, a másikat meg minden februárban, amikor majd számot kell vetni a könyvelőm és állambácsi felé... :D

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#205) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az létezik hogy a MyPos kártyát nem lehet NFC Google Pay fizetés alá betenni?

(#206) $atirka válasza WhiteWalker (#205) üzenetére


$atirka
senior tag

Nekem nem sikerült, de szerintem nem is fog.
Viszont ha Curve alá beteszed, akkor a Curve kártyát be tudod tenni Google Pay-ba.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#207) WhiteWalker válasza $atirka (#206) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam se engedi , vagy nem engedélyezett , de ezek szerint akkor nemcsak nálam áll fenn ez a dolog.
Pedig a próba vásárlás összeget levonta , majd jóvá is írta . Nah mindegy , elengedtem a dolgot ..

Curve alá viszont én is betettem , ott mennyit von le a Curve jutalékként?

[ Szerkesztve ]

(#208) $atirka válasza WhiteWalker (#207) üzenetére


$atirka
senior tag

Semmit. :N

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#209) WhiteWalker válasza $atirka (#208) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre kíváncsi vagyok. Legközelebb megyek tankolni igy fizetek majd.

(#210) $atirka válasza WhiteWalker (#209) üzenetére


$atirka
senior tag

Érdemes kicsiben kezdeni, elsőre nem szokott menni nagyobb összegekkel. Ne kérdezd, hogy miért.Össze kell szokjanak :DDD Meg fene sem kíván ott elporladni a kasszánál.
De a helyedben inkább átmozgatnám vele egy Revolut számlára, onnan már gond nélkül felhasználhatod a pénzt bárhogyan. Én legalábbis így teszek mindig...

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#211) Zsoly


Zsoly
tag

Én akit csak tudok lebeszélek Sumupról. Szeptember elsején nyitottam (Budapest 11.ker) az első hónapban négyszer volt teljes leállás, szerverhiba. Amikor működik lassú, néha üres papírt kezd nyomtatni, ha nem veszed észre simán lenyom egy tekercset. Egy készüléket garanciában cseréltek, mert a nyomtatója fura karaktereket nyomtatott. Nincs napi zárás lehetőség, support csak hétköznap munkaidőben. A supportnak egyébként minden hibára az újraindítás a megoldás, és nagyon sajnálják a problémákat, de ők semmit sem tudnak tenni. Megérkezett az OTP-s terminál, mintha egy űrhajó lenne sebességben és megbízhatóságban a sumuppal szemben

(#212) pilóta válasza Zsoly (#211) üzenetére


pilóta
nagyúr

Milyen sumupos terminálod van? A 3G-s? Lehet inkább azzal van a baj.
Épp most akartam írni, hogy nekem mennyire bevált a Sumup. Egyszerű, azonnal látszik milyen forgalmad volt, bármikor meg lehet nézni, és nincs semmi rejtett költség, 2-3 nap alatt a számlámon a pénz.
Mondjuk nekem a legegyszerűbb van, ami okostelefonnal működik, nem ad papír bizonylatot csak e-mail vagy sms-ben. Eddig egy valaki kért csak bizonylatot, azt is e-mailben.
Nálam nem volt még egyszer sem leállás.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#213) WhiteWalker válasza pilóta (#212) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

2-3 nap alatt jön számlára a pénz? :Y
MyPOS-nál azonnal ott van.

(#214) pilóta válasza WhiteWalker (#213) üzenetére


pilóta
nagyúr

Csak itt nincs semmi trükközés, nem kell külföldi kártyákat csinálni és köztük utalgatni, hogy hozzájuss, sima OTP bankszámlára jön meg, plusz költség nélkül.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#215) -Mosquito- válasza Zsoly (#211) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Sumup-nál tényleg volt pár szerverhiba,lassú is néha. De müxik. Amikor kerestem terminált,az egyik legdrágább az Otp volt. Erste-ről nem is beszélve,1 éve igényeltem,vagy 10 oldalt írtam alá,majd keresni fognak. Azóta se 1 telefon,email,semmi.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#216) -Mosquito- válasza WhiteWalker (#213) üzenetére


-Mosquito-
őstag

De milyen áron? :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#217) $atirka válasza -Mosquito- (#216) üzenetére


$atirka
senior tag

1,5%, egyéb költség nélkül. ;)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#218) -Mosquito- válasza $atirka (#217) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én tranzakciós díjnál 1.45% és + 15Ft látok,meg 1.40% +35Ft. [link] Ahogy nézem a terminálok sem olcsók. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#219) WhiteWalker válasza pilóta (#214) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen trükközés? Sima utalésként továbbítom a saját számlámra. Ilyenkor van egy 3-4 órás átfutási idő és ennyi és utalásonként 925ft költség. Engem nem érdekel , mivel egy-két havonta egyszer utalok innen. Így még mindig jóval olcsóbb mintha bármelyik magyar banknál lenne vállalkozói számlám bérelt terminállal , ez az utóbbi alapból minimum kb 3000ft de inkább több induló kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#220) Elemental


Elemental
addikt

Nyilván igazad van, és abban is, hogy minden forintot meg kell fogni, főleg most. Viszont én amikor döntöttem az otp mellett, akkor úgy voltam vele, hogy milyen vállalkozás az, amit földhöz vág havi 5k terminál díj. Plusz átvittem az otp-hez a vállalkozói bankszámlámat is, mert a jobban jöttem ki, mint a takaréknál (ahol már 20 éve voltam). Szóval én nem foglalkozok egyáltalán a terminál költségekkel, felesleges.

(#221) $atirka válasza -Mosquito- (#218) üzenetére


$atirka
senior tag

Szeptemberben ilyen akció volt, ennyi a költségem, nem több.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#222) $atirka válasza Elemental (#220) üzenetére


$atirka
senior tag

Ez mondjuk jogos is amit írsz, egy olyan vállalkozás, ahol leírható az ilyen költség, sima ügy, nem pénz, de egy katás egyéni vállalkozó, mint én is, úgy az havonta kifolyna a zsebemből.
Ezen nyilván nem is kell agyalni, mindenkinek más és más működik jól.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#223) pilóta válasza WhiteWalker (#219) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vagyis az nem jó, ha 2-3 naponta csak úgy ott van a számládon költség nélkül, mert nem azonnali, sokkal jobb egy-két havonta egyszer 925 Ft-ért manuálisan átutalni. Ahogy érzed... :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#224) -Mosquito- válasza $atirka (#221) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Na, az jó. Gondolom az egyik számláról a másikra utalás az díjmentes?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#225) $atirka válasza -Mosquito- (#224) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem díjmentes, de Curve-on keresztül Revolut számlára utalva az.
Nem nagy erőfeszítés...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#226) WhiteWalker válasza pilóta (#223) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha szeretsz várni a pénzedre akkor senki se tart vissza , hogy használd a Sumupot ;]

De kérdezem ,mi tart mégis ennyi ideig? :DD

[ Szerkesztve ]

(#227) pilóta válasza WhiteWalker (#226) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem szeretek várni a pénzemre, (főleg nem egy hónapot ;] ), de még kevésbé szeretek sokat fizetni, hogy hozzájussak.
Nekem így teljesen jó, hogy pl. a hétfő-keddi forgalom csütörtökön a számlámon van, és nem kellet a kisujjamat sem mozdítani, és tök ingyen. De kinek mi a fontosabb.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#228) -Mosquito- válasza $atirka (#225) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem nagy erőfeszítés valóban, aki érti is ezt. Van olyan ember akinek nincs okostelefonja, otthon tud netezni, emailt küldeni stb. Szóval, ahogy írtad is minden vállalkozásnak más és más a jó megoldás.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#229) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok! SumUp + K&H kombóval kinek milyen tapasztalata van? Kb. hány nap után érkezik a bankszámlára a bevétel?

All:
A napi, a heti vagy a havi bevétel kiutalásokat választottátok?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#230) csabika69


csabika69
tag

Sziasztok!

Vki bontott már szerződést az OFSZ-szel?

A 3 év utáni 6 hónapos felmondásból már kicsúsztam, viszont most a kihelyezési helyszínen megszűnik a vállalkozásom. A szerződésében az áll, hogy ilyen esetben felmondhatom -díjkedvezmény visszafizetés nélkül-.

Kérdés, hogy ilyen esetben semmilyen más költséggel nem jár e, illetve, hogy milyen formában kell a felmondást közölni, tudja ezt vki? :))

(#231) maxikaa


maxikaa
csendes újonc

Sziasztok. Mypos Go készülékem van.
Másnál is rosszalkodik bekapcsolásnál a 3G vagy 4G-hez a csatlakozás/ tárcsázás?
Bekapcsolástól számítva 10perc kell durván hogy lehessen rendesen tranzakciót folytatni..:W

(#232) $atirka válasza maxikaa (#231) üzenetére


$atirka
senior tag

Kedvedért kipróbáltam, mert én csak wifin használom.
10mp alatt csatlakozott a Vodafone hálózatra.
(mypos combo)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#233) maxikaa válasza $atirka (#232) üzenetére


maxikaa
csendes újonc

Sajnos ez nem wifis (tudtommal), hanem mobilszolgáltatós (telenoros).
Csak bosszantó, hogy csatlakozna- csatlakozna, de nem tud azonnal és nehezen jön be a 3G vagy 4G majd Telenor...

(#234) WhiteWalker válasza maxikaa (#233) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Biztos Telenor? Az enyém is Vodás...

(#235) sellerbuyer válasza maxikaa (#231) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nálam a SumUp termináljával is pontosan ugyan ez volt a helyzet. Csak azért írom múlt időben, mert az újabb wifis termináljuk már egyáltalán nem képes csatlakozni a 3G-hez, úgyhogy csak wifin használom. Van rajta még BT lehetőség a mobiltelefonhoz, de azt megtartom zs tervnek, ha már a wifi sem fog menni. :)

[ Szerkesztve ]

(#236) sellerbuyer válasza Elemental (#220) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Na ettől a gondolkodásmódtól kapok hülyét! :W 5k havonta, az évi 60k, 10 év alatt 600k. Akkor nekem is lenne egy kérdésem: milyen vállalkozó az, aki le...r évi 60k plusz kiadást úgy, hogy megkaphatná ingyen is? Ennyi erővel azt a pénzt ki is b...hatná az ablakon! :W Az ilyen vállalkozó nem csak egy ilyen dologgal kapcsolatosan gondolkodik így, hanem eleve ilyen attitűddel intézi a dolgait, amihez csak gratulálni tudok neki! :C Nagyon sok ilyet ismerek sajnos, igazi barmok. :(((

(#237) Elemental válasza sellerbuyer (#236) üzenetére


Elemental
addikt

:R

(#238) WhiteWalker válasza sellerbuyer (#235) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én úgy tudom ezért nincs sumupnál 3G :U
Mivel a termináljuk csak 3G-s.

(#239) $atirka válasza sellerbuyer (#235) üzenetére


$atirka
senior tag

Bt-nél szerintem jobb megoldás telefonon wifi hotspot-ot indítani és arra csatlakozni a terminállal... :)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#240) -Mosquito- válasza sellerbuyer (#235) üzenetére


-Mosquito-
őstag

SamUp 3G kártyaolvasó és nyomtató,karácsonykor deglett meg,akku cellazárlat miatt. Hétfőn reggel telefonáltam,másnap kedden délelőtt már a kezemben volt az új. Garanciában cserélték,simán csatlakozik nálam a 3G-re.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#241) sellerbuyer válasza WhiteWalker (#238) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Ezt mondtam az ügyfélszolgálatuknak, mikor megkaptam a készüléket és teszteltem... masszívan tagadtak. :U

[ Szerkesztve ]

(#242) sellerbuyer válasza -Mosquito- (#240) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nekem is nagyon korrektül és villámgyorsan intézték eddig mind a három cserémet. Végül is érthető, addig nem termel nekik pénzt a terminál, amíg nincs nálam. :)

(#243) Deni8


Deni8
friss újonc

Sziasztok! Szerettem volna telepíteni a telefonra a mypos glass alkalmazást, de nem találom a google play áruházban. Lehet erről tudni valamit, miért tünt el? Köszönöm.

(#244) -Mosquito- válasza sellerbuyer (#242) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Juj,már 3x cserélték, mi volt a baja? Amúgy mindenkinek érdeke, hogy gyorsan cseréljék. (Engem speciel meglepett az 1 nap. Azért biztonság kedvéért,vettem egy használt/újszerű terminált is. (10eft-ért) Van ismerős aminek az OTP-s terminálja napokig nem megy, nem cserélik.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#245) WhiteWalker válasza Deni8 (#243) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Írj nekik. Az a legegyszerűbb.

(#246) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Adott egy zöldséges, nem túl nagy forgalommal. Milyen bankkártya terminált ajánlanátok oda?
Jelenleg nincs, és eddig kb. mindenki tudott készpénzben fizetni, és csak naponta 1-2 ember volt, aki ragaszkodott a bankkártyáshoz. Nem tudom ez az arány változna-e, ha lenne ilyen lehetőség.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#247) -Mosquito- válasza AssAssynn (#246) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Először a számlavezető bankjánál kéne érdeklődni,hogy milyen terminálok vannak,és azok milyen konstrukcióban kapná meg.
Itt mindenki a maga választott terminálos céget fogja ajánlani,mert -neki- az vált be.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#248) $atirka válasza -Mosquito- (#247) üzenetére


$atirka
senior tag

Lehet hogy igazad van, de a banki terminálok a legdrágábbak, főleg ha kis forgalmat bonyolít.
A Sumup vagy MyPos ~10ezer forintos megoldása bőven jó erre a célra. Nekem MyPos van és szeretem, a webes felület nagyon sokrétű, rengeteg szűréssel és kimutatással.
Ellenben haverom földhöz vágta a kis Sumupját, mert nem akart bekapcsolni :Y :W.
De nyilván van erre valakinek ellenpéldája...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#249) AssAssynn válasza -Mosquito- (#247) üzenetére


AssAssynn
őstag

OTP.
5e+áfa /hó és 1,2% vásárlásonként. Nem tudom mennyire jó.
MyPos meg nincs havidíj, de 1,45% +15Ft. Hát ezt nehéz előre kimatekozni, hogy melyik lenne jobb.

#248$atirka Neked MyPos-ból melyik van?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#250) $atirka válasza AssAssynn (#249) üzenetére


$atirka
senior tag

Combo, a nyomtatós.
Már 15ezer az alap gép? Legutoljára 8+áfa volt :F

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.