Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok, 150-300 ezer forint között gondolkodok, saját célra kellene, családi események, kirándulások, esti séták videózására. Rohadtul nem vagyok már otthon a táméban, annó 5 megapixelig követtem a digitális fényképezőgépeket, azóta rájuk sem néztem...előre is köszönöm a hozzáértő javaslatokat.
Annyit még hozzátennék, hogy nem zárkózok el mondjuk egy DSLR fényképzeőgéptől sem...

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12302) medium84 válasza mufi (#12301) üzenetére


medium84
aktív tag

Nekem ilyen van és bejött.
Ez már egy kicsivel újabb, de nem sokkal drágább.

(#12303) laszlo168 válasza Gyöször (#12297) üzenetére


laszlo168
senior tag

ez 50P felvétel a 770 el

(#12304) mufi válasza medium84 (#12302) üzenetére


mufi
senior tag

Szia, köszi a választ, van érdemi eltérés a kettő kamera között?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12305) medium84 válasza mufi (#12304) üzenetére


medium84
aktív tag

(#12306) tibor123 válasza mufi (#12304) üzenetére


tibor123
tag

Ebben az ár intervallumban érdemes gondolkodni a Panasonic hc x920 kamerán is. Bár összehasonlító tesztet még nem láttam a wx970-nel, de úgy gondoltam, hogy sötétben talán jobb valamivel az x920 és kicsit olcsóbb is. Picit régebbi modell, de nagyon sok jót hallottunk már róla.

(#12307) medium84 válasza tibor123 (#12306) üzenetére


medium84
aktív tag

Ebben van HYBRID O.I.S.+?
Aranyat ér, magam sem hittem volna.

(#12308) tibor123 válasza medium84 (#12307) üzenetére


tibor123
tag

Igen egyetértek veled, valóban rendkívül hatásos. Nekem HC-V720 van, abban benne van, úgy gondolom ezért a HC X920 - ban is benne kell, hogy legyen.

(#12309) Ottó58 válasza mufi (#12301) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ha ennyi pénzt szánsz rá, 3MOS rendszerű Pana HC-X920!!!
Pár hete van nálam, most tesztelgettem nyaralás alkalmából, esti, színpadi felvételek, szemcsésedés nincs!

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12310) medium84 válasza Ottó58 (#12309) üzenetére


medium84
aktív tag

Nincs ám a 4K kamerával sem ;-)
És 10-20 év múlva nem lesz mindegy, hogy milyen felbontásban tudod visszanézni a nyaralásokat, gyerekeket, stb. :)

(#12311) tibor123


tibor123
tag

De jó lenne a két kamera közt egy "low light" teszt, én a HC X920-ra fogadnék...

(#12312) medium84 válasza tibor123 (#12311) üzenetére


medium84
aktív tag

Benne vagyok :)

(#12313) Nagya21 válasza Ottó58 (#12309) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Áruló :DDD :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#12314) Ottó58 válasza medium84 (#12310) üzenetére


Ottó58
senior tag

Lehet, hogy semilyen eszközön nem fogod visszanézni.
Ahogy megy ki a "divatból" a DVD, úgy lassan eltűnnek majd a mostani adathordozók is. Lásd az autórádiók legtöbbje a mem. kártyát stb. használja, nem a lemezt.
Egyébként mivel vágod, milyen eszközön nézed, és mire archiválod a 4k-s felvételt? Nekem elég erős gépem van, elég neki a full HD is.
Én is nézegettem a 4k-s kamerát, elvetettem az 1 érzékelő miatt.

Nagya21: Meg voltam elégedve a CX-250-el, de elővettem egy mini dv-s Pana GS-230-as kamerát, mert akkut "csináltam", hozzá régebbi Sonyét, szép felhős volt az égbolt, látszott a kék is.
Felvételét összehasonlítottam a Sonyval, élethűbben adta vissza a színeket, a Sony pedig élesebben.
Ekkor teszteket, oldalakat nézegettem, és arra jutottam, hogy nekem 3 érzékelős (3MOS) kell. Ja, valamint a nagy fényerejű Leica lencse is közrejátszott. A manuális beállítások is igencsak kedvezőek, így eladtam a Sonyt és vettem a Pana HC-X920-at, még egy nagyobb akkut is rendeltem hozzá. Remélem hosszú ideig kiszolgál.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12315) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok!

A hc-x920 által készített felvételt, hogy tudom leghatékonyabban minőségromlás, hangelcsúszás nélkül átkonvertálni? Ugyanis Adobe Affter Effectet használunk és ez nem nagyon szereti ezt a formátumot!!

Nagyon köszönöm!

(#12316) medium84 válasza Ottó58 (#12314) üzenetére


medium84
aktív tag

Haha, NAS-on tárolom, nem írok én semmiféle lemezt évek óta. :) Se DVD, se BluRay lejátszóm nincs. De van egy DuneHD-m, ami mindennél többet ér.
Mivel házi videókról, nyaralásokról, stb. van szó, nem vágom, csak összefűzöm, HD Writerrel, megy a NAS-ra és kész, bármikor bárhonnan elérhető.
Jelenleg egy 6 éves FullHD TV-m van, remélem még vagy 4-5 évig kibírja, utána jöhet egy újabb felső közép kategória, de már UHD.

Egy 2005-ös Sony miniDVD-s kamerát váltott ez, gondolhatod, mekkora a különbség. :)

(#12317) djnice válasza medium84 (#12316) üzenetére


djnice
veterán

Azért ezzel vigyázz. Nekem most szállt el egy 3 TB-s WD Green, 8 hónapos volt, azon volt minden családi videó, képek stb. Az adatmentés kb 100.000 Ft lesz, ha sikerül persze. Amiket már kiírtam bluray lemezre azokkal semmi gond, persze márkás lemezeket kell venni. Most előfizettem egy felhőszolgáltatásra is (10 TB tárhely), oda is felteszek mindent.

(#12318) medium84 válasza djnice (#12317) üzenetére


medium84
aktív tag

Biztonsági mentés, Biztonsági mentés, Biztonsági mentés!
Nálam pl. 3.5"-os külső vinyóra, mert hülye voltam, és nem a 215j-t vettem. :)
Még mindig a HDD a legmegbízhatóbb adathordozó.

(#12319) Ricardo128 válasza Nagya21 (#12299) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

:R
Nem olyan vészes az árát tekintve. :)
Szerk.: Gondolok itt a gyenge fényviszonyokra.

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#12320) Nagya21 válasza Ricardo128 (#12319) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem is kellemes meglepetés a vidó minősége.
A kamera 80k volt kifutó eksönbe, szerintem ezér az árért nagyon jót nyújt.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#12321) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Mi a véleményetek egy Panasonic Lumix DMC-FZ200
videó minőségéről?
Olyan gépet keresek ami jó képet és videót is csinál 100.000Ft körüli ársávban.
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12322) Ottó58 válasza makoss (#12321) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ez elég nehéz.
Nekem Pana FZ150 van, vettem egy X920-as kamerát, de fényképező jobb képet készít.
Szerintem, és én így is használom, kamera=videó, fényképező=képek.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12323) Ricardo128 válasza makoss (#12321) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

[link]

gölmétcsül ©

(#12324) Ottó58


Ottó58
senior tag

Nem itt kellene megvitatni a fényképezőgépek videóképességét?

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12325) makoss válasza Ottó58 (#12322) üzenetére


makoss
addikt

Én 1 gépre gondoltam :U

(#12323) Ricardo128: Nincs rajta kereső, drágább mint az FZ200 :(

(#12324) Ottó58: Onnan jövök. :B Meg azért ez csak kamerásabb topik :U

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12326) snake888


snake888
tag

Napot!

Új Panasonic HC-V270 kb. 90.000 ért vagy használt Panasonic Hc-v700 80.000-ért. Van a régebbi V700 akkora durranás, mint a V270 pl? Megéri egy 3 évvel ezelőtti konstrukció használtan ugyanannyiért? Adatokat nézve még talán a v270 mellett szólna az újabb stabilizátor is.A szenzor nagyobb a V700 ban, ez tény. Nem vagyok biztos benne, de talán az optika is jobb. mert Leica. A többi detto. Beltéren vagy sötétben nem igen lenne használva. Repülő, motorkerékpár és egyéb gyorsan mozgó tárgy a célpont, mint eddig.Bedobta a törölközőt a régi kamera, kellene valami helyette.

[ Szerkesztve ]

(#12327) tecsu válasza snake888 (#12326) üzenetére


tecsu
addikt

Az én véleményem a #12240-ben már leírtam, de ha vársz, jön a bíztatás a kacatok vásárlásra, ne aggódj! ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12328) Ottó58 válasza tecsu (#12327) üzenetére


Ottó58
senior tag

Te milyen kamerával rendelkezel, ha a 80-100ezres gépeket is kacatnak nézed?
Avagy mobillal, ami az első nem verőfényes napon elhasal és csak digitális zoommal rendelkezik?

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12329) snake888 válasza tecsu (#12327) üzenetére


snake888
tag

:)) Ne haragudj, de egy 200-300 méterre lévő gyorsan mozgó célpont lekövetését mondjuk 8x-16 X zoomal tudom végrehajtani, állvánnyal és egyéb kiegészítővel.Vannak helyek ahol még nagyobb zoom szükséges. Valóban jó lenne a mobil erre a célra azzal a gyufafej nagyságú képérzékelőjével és a gombostűhegynyi lencséjével 3x-os digit zommal. Yeeee. :Y Én értem a válaszod lényegét, de nem ez volt a kérdés. Továbbra is marad a #12326 kérdés. V700 vagy V270 ugyanannyiért?

(#12330) djnice válasza snake888 (#12326) üzenetére


djnice
veterán

Mindenképp a V700-at vedd meg.

(#12331) tecsu válasza snake888 (#12329) üzenetére


tecsu
addikt

Hogy jó minőségű videót kapj eredményül, mindenképpen egy jobb kamerát javasolnék, az említetteknél.
De ha mindenáron a kettő közül kell választanod, akkor a V700.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12332) Ottó58 válasza snake888 (#12329) üzenetére


Ottó58
senior tag

Már korábban ez is szerepelt az érveim közt.
Mostanában elég sok rendezvényen PRÓBÁLTAM a jó hangzás végett megfelelő helyet találni a hangfalak sugárzásában, jó is volt minden, rálátás stb.. No, de itt jött a fekete leves. Amint megjelent az előadó(művész), azonnal ezekkel a g..i telefonokkal megrohamozták a színpadot, nem csak az én rálátásomat akadályozták, hanem a majd ezer emberét is, akik széksorokon ültek, mivel szinte a pofájába kell nyomni a telefont, hogy megfelelő nagyságú kép legyen.
A kettő közül én is a V700-ast választanám, hiába régebbi, de szerintem jobb érzékelővel 1/2.3 rendelkezik, szóval "többet tud" a 700-as. Nagyobb LCD...

tecsu: nem mindenkinek van és szán rá 2-300 ezret egy kamerára, ha másnak elég az a minőség és tudás, el kell hogy fogadd.
Én sem erőltetem rá másra, hogy X920-at vegyen, hiába van nekem.
Egyébként még aktuális a kérdésem: Neked milyen kamerád van, hogy az olcsóbbakat ennyire lenézed.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12333) tecsu válasza Ottó58 (#12328) üzenetére


tecsu
addikt

Ne személyeskedjünk. ;-) Hogy az állításom mennyire igaz, ahhoz nincs köze annak, milyen kamerával rendelkezem.
Vásárlás előtt állok én is, a begyűjtött tapasztalatokat közöltem. ;-)
Fényképezésnél hasonló a helyzet. Sokan full frame-re vágynak, de APS-C-t vesznek és elb@sznak egy csomó pénzt, mire elégedettek lesznek. (Ez saját tapasztalat is.)
Miért olyan hihetetlen számodra, hogy a legtöbben fölöslegesen veszik meg az alsókategóriás kamerát, és nyaralásra már nem azt viszik, mert plusz kacat; inkább mobiloznak?
Igazából az említett ár határeset, de volt szó itt 40 ezer ft-os "kamerákról" is...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12334) snake888 válasza djnice (#12330) üzenetére


snake888
tag

Üdv! Miért ezt választanád? A szenzor nagyobb, de a többi funkcióját tekintve nem sok minden szól a v700 mellett. Sőt, talán van pár plusz funkció a v270 ben amit ki is tudnék használni a jövőben. Optika ugyan az. Panasonic mindkettő, v270-náé fejlettebb stabilizálással.

Mivel csak youtubon van javarészt videó mindkettőről, számottevő különbség ott sincs. Dilemma.

Specifikáció összehasonlítás.

http://shop.panasonic.com/support-only/HC-V700K.html

http://shop.panasonic.com/cameras-and-camcorders/camcorders/HC-V270K.html#q=v270&start=1

(#12335) Ottó58 válasza tecsu (#12333) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ez nem személyeskedés, csak én mindíg leírom a kameráim típusát, tapasztalt jó- és rossz tulajdonságait, utángyártott akkuk beszerzését, felvételi idejét és megpróbálok ezzel jobb rálátást adni olyanoknak, akiknek esetleg bizonyos tulajdonságok elkerülnék a figyelmüket.
Az, hogy valaki egy ársávban milyen kamerát szeretne vásárolni, mert mondjuk erre van pénze, ott kell segíteni, és nem úgy hogy ócsárolod, megpróbálod lebeszélni a vásárlásról, szerinted: "legtöbben fölöslegesen veszik meg az alsókategóriás kamerát, és nyaralásra már nem azt viszik, mert plusz kacat; inkább mobiloznak?"- ezt engedd, hogy ők döntsék el, vagy támogasd anyagilag jobb kamera vásárlásban. Te is tudod, (hiszen mobilozol, nem ejtesz szót a nálad lévő kameráról), milyen korlátai vannak a telónak. Egyébként videózás szempontjából számomra azok a kacatok!!!
De ha vásárolsz kamerát, legalább tájékoztass légyszi, milyet vettél, milyen szempontok alapján, csak ne erőltesd rá másokra az álláspontodat.
Üdv: Ottó

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12336) snake888 válasza tecsu (#12331) üzenetére


snake888
tag

Az autóm egy suzuki swift. Gáz, ez van.Tudod miért? Mert arra volt éppen pénzem. Nyilván én is a 300.000 Ft-os panasonicot venném. Ezért is az a kérdés, hogy v700 vagy v270 ugyanannyiért. Az összeg behatárolt, korlátozott. És a kérdés lényege, ugyanazért az aprópénzért melyik jobb a két rossz közül. Ez sajnos hazánkban mindennapos kérdés, ha hobbid van. Jürgen a Sváboknál beugrik a boltba és vesz egy kamerát, mert csak úgy, mert kell. De drágát, mert tudja, hogy az olcsóbbnál kompromisszumokba ütközik. Van rá keret.

(#12337) snake888 válasza Ottó58 (#12332) üzenetére


snake888
tag

Valójában én is erre jutottam, hogy a szenzor mérete nagyobb és az LCD. Az előző masinában is 1/2.3 érzékelő volt, hátulsó megvilágítással. A v270-nél csak a szenzor méret aggaszt. Ezért is kerül ennyibe.A V570 néhány használhatatlan funkcióval felvértezve sem tud nyújtani többet. Gondolok itt a Twin kamerára.És drágább 30 ezerrel.Az kiesik. A V770 meg már duplája árban. 170.000 Ft 1/2.3 érzékelővel és többi funkciójában azonos tulajdonságokkal mint a v270, plusz még pár nyalánkság, mint lassított felvétel és igen jó mikrofonok.Egyébként ezzel szimpatizálok még nagyon, de hát az ára.. Gyűjtést rendezek :)

Grat az x920-hoz. Használd egészséggel.

(#12338) Ottó58 válasza snake888 (#12337) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ha sikerül "gyűjtened" már 150 környékén 3MOS kamerák is vannak használtan, (Aprón is) ha nem riadsz vissza tőlük.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12339) tecsu válasza snake888 (#12336) üzenetére


tecsu
addikt

Valamit félreértettetek, remélem nem csak kötekedés végett. ;-)
Először is, nem erőltetek senkire semmit, véleményt formáltam. Ezt ugyanúgy el kell fogadnod, mint másét, maximum nem értesz vele egyet.
Másodszor, én pont, hogy felesleges vásárlástól, a pénz szórásától óvtalak.
Harmadszor, ha nincs pénzem valamire nem veszek belőle egy olyat, amit nem fogok használni úgysem, hanem egyszerűen nem veszek, vagy gyűjtök még rá.
Negyedszer, a mobilt nem azért hoztam példának, mert jobb minőség sőt! Azért, mert a sz@rt és a f0st nem rangsoroljuk. Mondhattam volna, hogy miért nem veszel egy darab téglát, azzal is hasonló videót csinálsz... ez már túlzás lenne, de kifejezőbb.
Ötödször, semmi rossz szándék nem volt az írásomban, ellenkezőleg. Tanács volt, jó tanács.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12340) snake888 válasza tecsu (#12339) üzenetére


snake888
tag

Tecsu PÍSZ!

Inkább veszek biciklit, meg kottákat..Ami azért jó, mert jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12341) snake888 válasza tecsu (#12339) üzenetére


snake888
tag

Először is, teljesen igazad van. Mindig a saját vélemény a fontos, a többiek véleményét is meghallgatja mindenki, nyilván.El nem kell fogadni. De inkább tanács kell, az hasznosabb. De tudod, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé. :)

Másodszor. Felesleges vásárlás még egy sótartó a másik mellé, ami már amúgy is van. Ez kamera, amit használnék. A keservesen megkeresett pénzen ki mit vesz, saját szíve joga. Ha kevés van gagyibbat vesz, ha sok van ugyanolyan, sokszor nagy tökéletességgel megformált, marketing maszlag áldozata az illető, csak nem tud róla. De sok pénzért ez ezt nem is várja el, minden szavát elhiszi a marketingnek. Elektro műszerész a szakmám, van sajnos jó pár példa arra, hogy neves gyártók, hogyan adnak el plusz 1200 Ft-os alkatrész hozzáadásával egy terméket 40-50 ezerrel drágábban, mert az funkciójában ugyan többet nyújt, de talán sosem használja ki majd. Nem mindig az a jó ami méreg drága. Az alappanel sokszor ugyan az, csak pár alkatrész hiányzik, vagy minőségileg silányabb. Aranyközéputat jó megtalálni. Igaz, a legolcsóbbat nem szabad megvenni, ezzel egyetértek. Az a már kifejlesztett jól bevált termék csúnyán leredukált változata általában. Ott egyik kézzel adnak, aztán két kézzel elvesznek.

Harmadszor. Ez majdnem jól hangzik, hogy akkor nem veszek olyat. Rosszat nem. Ez igaz, azért érdeklődöm. De. Mire gyűjtök rá, sajnos közeli múlbéli tapasztalat, hogy amire az összeg meglenne, már az online boltok készülék árai helyett az a felirat fogad, hogy sajnos már nem forgalmazzuk. El viszont senki nem adja, mert vagy bevált, vagy még meg sem fordul a fejében az eladás, jó van az a polcon. Aztán mire eladja, jó pár év eltelik és megint belekerülünk a mókuskerékbe, hogy elavult, ellenben az új cucc, azonos árban több olyan extrát nyújt, ami a kornak megfelelőbb, androiddal használat, wifi, jobb stabilizátor stb.Senki nem jár jól, az eladó fele pénzéért vagy még kevesebbért adott túl rajta, a vevő meg talán rájön, hogy a jelenlegi konstrukció többet nyújtana még némi hozzá rakott összeg fejében. És megint jön a mókuskerék. Van egy réteg akit megcéloznak az óccsóval, van a középkategóriának is célzott tömege és a felsőkategóriának is. Így működik a marketing és az ipar. Plusz még hozzájön, hogy sajna kalkulált minőségromlás van a termékekben. Mert ha legyártanak egy terméket és 20 évig nincs baja, vajon hogy pörögne az ipar? Vegyél újat 3 év múlva, ez a cél. Ma már megbescsült mérnök nem az, mint régen, hogy letett az asztalra egy olyan tervet, ami garantálta, hogy 20 évig ketyeg hibátlanul. Ma azt tapsolják meg, aki letesz olyat, hogy igen is ez a termék 2,5 év mulva, a gari lejárta után behal. De addigra párhuzamosan el is avult, így veszel másikat.

Negyedszer. Mobil az mobil. Pont. Ő a mobilok között versenyeztethető. Van normális KTM biciklim. Kétmillás Kawasaki motorom,dslr gépem. Mind azért, mert a maguk kategóriájában jók. Fotót nyilván a tükrössel lövöm, nem mobillal. Kamera hiányzik a repertoárból. Volt, de elromlott. Ezekre az előző években tettem szert. Most más világ van a múlt évekhez képest. Több gond, több kiadás, de attól még a maradék pár órában, szeretne ez ember a hobbinak élni, így korlátozottan is, de megpróbál.

Ötödször. Nem kellett volna ennyi kávét innom, akkor nem írnék ennyit. Lehet el is kanyarodtam kicsit. Bocs az OFF-ért. Lemegyek, veszek egy hc-v770 dühből. Az pont középkategória. Döntöttem is.:D

(#12342) Calibra72 válasza snake888 (#12341) üzenetére


Calibra72
aktív tag

Üdv !

Ezeket a felvételeket Pana V270-el csináltam . Persze az eredeti sokkal jobb minőségű, nincs blokkosodás stb.
Egészen jó a kamera stabilizátora. Az egyik felvétel egy kisebb hajó fedélzetéről készült,a másik pedig egy igen gyors és rázós motorcsónakról.

https://www.youtube.com/watch?v=mRCXuQbsMrw
https://www.youtube.com/watch?v=H8_nqecGVPg

(#12343) snake888 válasza Calibra72 (#12342) üzenetére


snake888
tag

Üdv!
Köszi. Szerintem elég jó felvételek egy 80 ezres masinától.

(#12344) Calibra72 válasza snake888 (#12343) üzenetére


Calibra72
aktív tag

Igen, ahogy néztem ugyan az mint az 570-es, de ennek manuálisan kell nyitni az objektív előtti védőburkolatot, és kisebb a kijelző lcd.
Az eredeti nem ilyen minőség, nem foltos és blokkos, de sajnos a Youtube mindent újrakódol az eredetinél jóval alacsonyabb bitrátával.De legalább már normálisan működik az 50p videók lejátszása, főleg Chrome alatt.

Persze aki még a Flashplayer-el Youtube-ozik, az akadozva 25p-re konvertálva tudja csak nézni ezeket a videókat.

[ Szerkesztve ]

(#12345) snake888 válasza Calibra72 (#12344) üzenetére


snake888
tag

Igen. Csak az ikerkamera a plusz benne. Csak akkor érdemes fizetni többet, ha valaki kihasználja.

Specifikációkból ugye eddig is kiderült, hogy a v750 már más kategória. Azonos a lapkaméret a v700-al, de merőben jobb és újabb funkciókkal, jobb stabival. Ő a kiválasztott. Hogy mikor kapok vele lencsevégre bár mit is, azt nem tudni.

(#12346) Ottó58 válasza snake888 (#12345) üzenetére


Ottó58
senior tag

"Csak az ikerkamera a plusz benne. Csak akkor érdemes fizetni többet, ha valaki kihasználja." Csak az a baj, hogy ha a kiválasztott kamera olyan funkcióval rendelkezik, amit nem biztos, hogy kihasznál valaki, akkor is kénytelen megvenni, mert az a tudás kell, amivel összeépítették. Gondolok nálam az X920-ra, mert még egyáltalán nem használtam a wifit, lehet, nem is fogom, de kénytelen kellett fizetnem érte, mivel beépítették.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12347) tecsu válasza Ottó58 (#12346) üzenetére


tecsu
addikt

Igen, ráadásul nem is olyan jól használható az a wifi, ahogy sugallják.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12348) tecsu válasza snake888 (#12345) üzenetére


tecsu
addikt

Na, a V750-et viszont már érdemes megvenni.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12349) laszlo168 válasza tecsu (#12347) üzenetére


laszlo168
senior tag

Wifi nélkül már én nem vennék kamerát, főleg hogy már alig adnak távirányitót a kamerákhoz.
Mobillal wifin viszont lehet vezérelni, nem is akárhogy, még a képet is lehet látni a mobilon, akár 10 méter távolságról is. A tévére is egyszerü kitenni a képet wifin keresztül, meg van mér pár trükk, PL a V770 ben.

(#12350) Ottó58 válasza laszlo168 (#12349) üzenetére


Ottó58
senior tag

Egy Sony Braviára hogy teszed ki?

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.