Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#5051) horush válasza philoxenia (#5046) üzenetére


horush
addikt

Pl: VTX3D VX6870 1GBD5-2DHV2 PCIE + Dirt 3, ez kb. ugyanazt a teljesítményt tudja, mint az előbb írt gtx560.

<MZ/X>: Szerintem meg lefog. Nem valószínű, hogy sokáig tartható lesz az, hogy az intel megoldás olcsóbb, s erősebb is.

[ Szerkesztve ]

(#5052) philoxenia válasza horush (#5051) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Köszi. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5053) Bati0501 válasza zzztripzzz (#5040) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem tudom,h már hányszor mondtam,h jobb ház kellene,de nekem nem akartad elhinni... :U
Úgy látszik már másnak igen.
:F

(#5054) horush válasza Darth Raven (#5050) üzenetére


horush
addikt

Hali, parancsolj:

LAP: INTEL DH61BEB3 OEM ~21,5eFt
CPU: Intel I5-2300 BOX ~42,5eFt
RAM: KINGSTON 8192MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/8G ~11eFt
HDD: van
ODD: van
VGA: marad
TÁP: SHARKOON WPM power supply series 500W ~16eFt
HÁZ: van
Összesen: ~91eFt.

Ez így nem olyan rossz. Erős i5 proci, jól felszerelt alaplap (elfér benne a hangkártyád is), 8gb ram, plusz jó minőségű moduláris táp.

(#5055) Darth Raven válasza horush (#5054) üzenetére


Darth Raven
csendes tag

Kösz !
Viszont ha jól néztem képen ezen csak egy PCI bővítőhely van nekem meg 2 eszközöm !
A Hangkártya meg a TV tuner.

[ Szerkesztve ]

Primarch-Progenitor, to your glory and the glory of him on earth!

(#5056) GribMate válasza Darth Raven (#5055) üzenetére


GribMate
aktív tag

Akkor Foxconn H67A-S vagy ASRock H67DE3 ~24.000 Ft.
A Foxconn-nak nem grafikus a BIOS-a, ha jól tudom, viszont megbízhatóan működik rajta a 2 USB3, az ASRock BIOS grafikus (UEFI), jobb a ventilátorvezérlése, viszont felmerülhetnek kompatibilitási problémák az USB3 használatakor, driver-vadászat valószínű.

Mod.: Esetleg olcsóbban ASRock H61DE-S3 ~18.000 Ft. Ezen nincs egyáltalán USB3, és a 4 RAM foglalat közül csak 2-t használhatsz.

Egyébként egyre jobban fogynak a PCI slotok a lapokról.

[ Szerkesztve ]

(#5057) horush válasza GribMate (#5056) üzenetére


horush
addikt

Pcie x1 felváltja őket. Épp a tegnap volt hír, hogy bevezetnek ilyen xonar dg-t és ds-t is.

[ Szerkesztve ]

(#5058) Rolinho


Rolinho
csendes tag

Mostanában hol tartanak a RAM árak? Megéri esetleg többe beruházni,vagy magasan vannak és megéri várni?

(#5059) tvse1995 válasza Rolinho (#5058) üzenetére


tvse1995
senior tag

Elég olcsó most. Nem éri meg várni. Nem lehet tudni, hogy mikor de biztosan emelkedni fognak a ram árak.

(#5060) Rolinho válasza tvse1995 (#5059) üzenetére


Rolinho
csendes tag

Köszi a gyors választ! Én is így gondoltam,csak inkább megkérdezem. Ott vannak például a vinyók is,már hónapok óta irtózatosan drágák...

(#5061) Darth Raven válasza GribMate (#5056) üzenetére


Darth Raven
csendes tag

Az Asrock H67DE3 elég jónak tűnik számomra bár USB 3 as cuccom nem hinném hogy lesz a közeljövőben. Előre is köszönöm a segítséget !

Primarch-Progenitor, to your glory and the glory of him on earth!

(#5062) Bati0501 válasza tvse1995 (#5059) üzenetére


Bati0501
őstag

Miért biztosan?

(#5063) C0d3r válasza Bati0501 (#5062) üzenetére


C0d3r
addikt

Gyártók csökkentették a termelést, ilyen nyomott árakon nagyon nem éri meg nekik. Például az Elpida már csődvédelem alatt áll, elég vacak helyzetben vannak.

(#5064) Bati0501 válasza C0d3r (#5063) üzenetére


Bati0501
őstag

És akkor kb mikorra várható változás?Mert már évek óta csökkent az áruk,egy jó ideje meg megállt,csak az árfolyamváltozások miatt változott.Nyárra már várható emelés?Tudom,senki se jós...
Akkor te is azt mondod,h ha még nem is kellene venni,de megéri most megvenni?És akkor kingmaxot érdemes választani,a kevés hibás példányok miatt?És mi van olyankor,amikor az ember megveszi,de akár hetekig-hónapokig nem próbálja ki-nincs meg az új gép-és ennyi idő után derül ki,h hibás.Akkor gondolom még mindig cserélik.?

[ Szerkesztve ]

(#5065) C0d3r válasza Bati0501 (#5064) üzenetére


C0d3r
addikt

Decemberben, és némi drágulás után most újból elértük a mélypontot. Esetleges párszáz forint miatt szerintem nem érdemes várakozni, nehogy hirtelen induljon meg az emelkedés, mert akkor bánni fogja az ember, hogy nem csapott le rá még 6.000 alatti áron. Ez egy jó alkalom arra, hogy a következő pár évre (pl. DDR4-ig) betárazzon az ember.
Ha hibás darabba botlasz akkor ott az átlag 5 év garancia, annyi idő alatt csak kipróbálod. :)

(#5060) Rolinho: Magasan sok-sok hónappal ezelőtt volt. :) Merevlemez ára a thaiföldi árvíz miatt szállt el, vissza se fog térni mostanság a "jól megszokott" szintekre. Memóriák olyannyira jól vannak, hogy nem lehet már lassan bezárni a raktárak ajtaját, mert kiborul a sok RAM.

[ Szerkesztve ]

(#5066) Rolinho válasza C0d3r (#5065) üzenetére


Rolinho
csendes tag

Tudom,hogy az árvíz miatt,volt,de akkor arról is szó volt,hogy ez csak ideig-óráig tart,ami azt hiszem már régen lejárt. :) Februárban behalt a notimban a hdd,nézegettem 250gb-os darabokat,de annyira drágának találtam,hogy inkább beruháztam egy használt 128gb-os ssd-re,amihez szinte fillérekért jutottam. Mondanom sem kell,bőven f*sok be a gyorsaságán.
Lényeg,a lényeg, szerintem betárazok 8gb ram-ot. ;)

(#5067) GribMate válasza horush (#5057) üzenetére


GribMate
aktív tag

Olvastam. :K
És tudom, nem kérdésként/felvetésként írtam, hanem pont Darth Raven tájékoztatására, hogy szép lassan kihalóban van a PCI, tudjon róla. :)

(#5068) Bati0501 válasza C0d3r (#5065) üzenetére


Bati0501
őstag

:K :R

(#5069) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Keresztapámnak kéne egy gép max 45k értékben. Csak filmnézésre és netezésre használná.

Ezt néztem ki:

Alaplap: Asrock H61M-VS B3 ~12k
Processzor: Intel Pentium G630 ~ 15k
RAM: Kingston 2GB DDR3 1333MHz ~4k
VGA: integrált
Táp: FSP Hexa 400W ~10k
ODD: van
HDD: van
Ház: van

Összesen: ~43k

Az a kérdésem, hogy mATX alaplap bele megy sima házba? És miylen ez a konfig?

[ Szerkesztve ]

(#5070) Viktor77 válasza Dinter (#5069) üzenetére


Viktor77
titán

Nagy általánosságban belemegy, igen.
A prociból vedd a legolcsóbb G530-at (bőven elég lesz), és amit így spórolsz, abból válassz olyan lapot amin van DVI.
Illetve figyelj, mert az újabb lapokon nem mindig van IDE csatoló, nem tudom milyen HDD-d, ODD-d van.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5071) <MZ/X> válasza <MZ/X> (#5043) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Erre még valaki válasz? :R

Original's never fit - Socket 370

(#5072) Dinter válasza Viktor77 (#5070) üzenetére


Dinter
addikt

Monitora is elég régi, azon csak DSUB van :D De majd HDD-t is megnézem.

(#5073) Crias válasza <MZ/X> (#5071) üzenetére


Crias
senior tag

Miért nem tudod tuningolni annyira? Én úgy tudom hogy a 990FX chipset-es lapokat mindet lehet normálisan húzni, a többi lapban viszont letilt a TDP limiter hiába kapcsolod ki.
Így ránézésre rendesen bordázva van.

Mellesleg az én személyes véleményem szerint amit nyernél a tuningon azt elveszíted a gyengébb procival szóval szerintem maradhat a lap és inkább a 8150-et vedd.

Crias

(#5074) Tomi0703 válasza C0d3r (#5065) üzenetére


Tomi0703
őstag

Bocsi a full offért de (tudom senki sem jós) de szerinted mikortól kezdődnek el emelkedni a RAM árak és kb mennyit megy fel az áruk? :)

(#5075) pklagyi


pklagyi
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szükségem lenne egy új gépre, ami szaggatás nélkül hajlandó lejátszani full HD-s felbontású videókat full HD-s projektorral. Lehet laptop és asztali gép is. Gondolom hasonló tudással az asztali gép olcsóbb, azaz fix árig erősebb gép kihozható asztali verzióban. Viszont rendszeresen kellene szállítani a cuccot.

Kb. 200-250e Ft-om lenne erre (projektor nélkül).

Milyen konfigurációt ajánlotok?

(#5076) agemate válasza pklagyi (#5075) üzenetére


agemate
addikt

Szia!

A keretösszeged miatt és a mobilitás miatt is egyértelműen laptopot ajánlok! Tudtommal egy belépő szintű notebook is viszi a FullHD videókat, 90-110k környékén. Kérdezz be a "Milyen notebook-ot?" topikba!

(#5077) C0d3r válasza Tomi0703 (#5074) üzenetére


C0d3r
addikt

Ez egy eddig titkolt, de általam kiszivárogtatott kép, ami a gyártók által már előre lerendezett forgatókönyv alapján ábrázolja a várható memóriaárakat.
Gyorsan, irány vásárolni most és azonnal, mert mindjárt elszabadul a pokol! :K

(#5078) agemate: Akkor még igazán rendesek a gyártók. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5078) agemate válasza C0d3r (#5077) üzenetére


agemate
addikt

Volt 30k körül is, talán 2010 elején. :)

(#5079) GribMate válasza C0d3r (#5077) üzenetére


GribMate
aktív tag

Még küldesz pár ilyen grafikont és megyek tőzsdézni. :DDD

(#5080) Tomi0703 válasza C0d3r (#5077) üzenetére


Tomi0703
őstag

Úristen. :R :D Hétfőn rohanok is és veszek párat, majd nyáron jó pénzért eladom. Köszönöm. xD :DDD Valuta árfolyamokat véletlen nem tudod, hogy fognak alakulni? :D

[ Szerkesztve ]

(#5081) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni gép vásárlás miatt. Elmúlt napokban már néhány konfigot összeállítottam. 4 évig minimum nem kívánnék hozzányúlni, ezért hajlandó lennék rááldozni egy tetemesebb összeget 260e forintig bezárólag. Főként játékra s videovágásra használnám a szerkezetet.
Ilyesmire gondoltam: [link]

Kíváncsi lennék rá, Ti mit csinálnátok másképpen benne? Esetleg min lehetne spórolni, ami nem okozna "romlást" ? :D Procival vagyok igazság szerint bajban, mert nem tudom, rendesen megmozgatja-e a hd6970-t egy i5 2500k? i7 2600k-hoz képest gyakorlatilag nincs semmiféle különbség. Szorzózár felmerülne? 700w-os tápnak szerintem elegendőnek kellene lennie. Hűtést gpu-ra mit javasolnátok? (sajnos a víz, ezzel egyhuzamban drága lenne, így ki van zárva egy jó darabig) :)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

(#5082) turbobusa válasza pklagyi (#5075) üzenetére


turbobusa
senior tag

Asus k50in-em van, ami egy driver frissítés után s mediaplayer classic beállítással gördülékenyen viszi az általad említett felbontású cuccokat. Használtan elég jó áron lehet kapni, de ha újat akarsz venni, akkor 100e környékén tutira találsz valamit. Ne intregált vga legyen benne. 512mb vram nem árt, ha van.

Remélem sikerrel jársz!

[ Szerkesztve ]

(#5083) Coolmat válasza C0d3r (#5077) üzenetére


Coolmat
őstag

Fúú, ha ez tényleg így lesz, akkor jobb most hamar megvenni a ramot, nem szeretném megszívni mint a winchesterrel (azt vehetek majd 20k+ ért 1TB-osat :( ). Ivy Bridge alapú konfigot készülök építeni május környékén, abba ez tökéletesen fog passzolni szerintem: Kingston
DDR-3 8Gb /1600 KIT HyperX (KHX1600C9D3B1K2/8GX)
, úgyhogy meg is rendeltem, jövő héten megyek is érte :)

(#5084) sketchifun válasza turbobusa (#5081) üzenetére


sketchifun
senior tag

Szia.

Egész jó gépet raktál össze.
Viszont van pár dolog, ami hasznos lehet:

Ha Sony Vegas-szal vágod a videókat, akkor nVidia kártya kell neked, a CUDA rengeteget segít. A proci elég lesz talán a videókártyához, maximum egy kicsi tuning kell neki, és ha már K-s verzió, és az alaplap is támogatja ezt, illene húzni.
Hűtésre a GPU-ra elég a gyári hűtés. Húzánsál viszont a CPU hűtőjét kell lecserélni.

Ez a hűtő attól függ, mennyire akarod tuningolni.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#5085) turbobusa válasza sketchifun (#5084) üzenetére


turbobusa
senior tag

Szia!

Cuda-ra gondoltam, de nálam a játék nagyobb számban menne, abban viszont szerintem Amd jobb. Nvidia-ba nem is tudom, mi venné fel vele a versenyt rendesen? :B
Gyári hűtést cpu-ról levenném s Cooler Master Hyper 212 Plus-t tennék rá.
Mennyire lehetne húzni, hogy teljes mértékben kihajtsa a vga-t s ne menjen a proci élettartamára se? Alapfeszen 3,3Ghz, 3,7-4,0 közé mehetne?
Vga-t nem húznám, mert alapból is hajlamos melegedni, illetve nem jelentene akkora eredményt. Gyári értéken is eszméletlenül teljesít fullhd-ban.

(#5086) balpis válasza turbobusa (#5081) üzenetére


balpis
őstag

A 2500K elég kell legyen. De hogy tudd húzni, egy hűtő nem ártana, hogy a gyárinál halkabb legyen. Illetve ebben a lapban nagy tuningot ne várj, persze 20-30% beleférhet. Ha ennél többet akarsz, akkor valami "komolyabb" lap kell, pl. Z68 ext3 gen3. Amin az USB3 sem etron csipes - amivel kompatibilitási gondok lehetnek.

Ahogy már más is írta, talán nVidia kártyával jobban járnál a videovágás kapcsán. Persze itt felmerül a kérdés, hogy GTX570 vagy 580? Az 570 talán kicsit gyengébb játékoknál, de olcsóbb is. Az 580 viszont már jóval drágább, a keretbe nem fér be. :(

Tápból teljesen felesleges 700W. Tuning nélkül 400W alatt fogysztana a gép. Erős CPU tuninggal is 500 alatt maradsz. Azaz egy jó 550W-os táp, ami 500W-ot tud 12V-on legalább, az bőven elegendő lesz.

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#5087) DjDanee87 válasza turbobusa (#5085) üzenetére


DjDanee87
addikt

700W nem kell neki, még ha húzod CPUt VGAt akkor sem. AMD nem jobb játékhoz sem, mint az intel. i5 2500k alapjáraton is kihajt még egy 7970et is, 6970et meg főleg.

(#5088) GribMate válasza turbobusa (#5085) üzenetére


GribMate
aktív tag

Szia!
Jól értem, hogy a CM Hyper 212+ nincs benne a 260-as keretben?
Az i5-2500K általában elmegy 4GHz-t alapfeszen, persze a szerencsén is múlik. :K

(#5089) petata válasza turbobusa (#5085) üzenetére


petata
őstag

Én ilyet vennék, a CUDA magok miatt is:

LAP: ASUS P8P67 REV 3.1, v. ASRock Z68 Extreme3 Gen3 ~39k, ~35k
CPU: INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX ~54k
RAM: KINGSTON 12288MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 TRIKIT ~20k
VGA: ASUS ENGTX570 DCII/2DIS/1280MD5 PCIE ~98k
HÁZ: BITFENIX Shinobi Window ~17k
TÁP: FSP Aurum Gold 600W ~25k
ODD: NEC AD-7261S-0B Fekete ~5k

Összesen: ~258k, ~254k

Az ASUS lap kiválóan tuningolható (azzal a hűtővel, és 2600k-val 5Ghz-et is ment...), 80+ Gold táp, márkás Lightscribe író.
A VGA a HD6970-nel van párban, CUDA-s (pl. Adobe cuccokhoz), viszont kevesebb rajta a VRAM (játéknál hátrány ugyebár...).

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#5090) turbobusa


turbobusa
senior tag

Videovágás saját célokra lenne többnyire, viszont hetente, kéthetente kerítenék rá sort általában. Jól jönne a Cuda, de játékban mennyire jelentene gyengülést hd6970-hez képest?
Örülök, hogy az i5 elegendő lesz hozzá, mert ha nem lenne, akkor valószínűleg másik kártyát néztem volna. Táp téren, akkor nem kell akkora teljesítmény. Alaplapban szerintem a már felvetett Asus jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5091) GribMate válasza turbobusa (#5090) üzenetére


GribMate
aktív tag

Nos, akkor:

LAP: ASRock Z68 Extreme3 Gen3 ~35.000 Ft
CPU: Intel Core i5-2500K ~53.000 Ft
RAM: 2x Kingston 8GB DDR3 1333MHz KVR1333D3N9HK2/8G ~26.000 Ft
VGA: NVIDIA GTX560 Ti 448 ~75.000 Ft
SSD: Samsung 64GB SATA3 MZ-7PC064D/EU ~28.000 Ft
ODD: NEC AD-7261S-0B ~5.000 Ft
TÁP: Sharkoon WPM 500W ~16.000 Ft
HÁZ: BitFenix Shinobi ~14.000 Ft
CLR: 2x Arctic Cooling F12 ~3.000 Ft

Összesen: ~255.000 Ft

Erős, nagyon jól felszerelt alaplap, működő USB3-mal (a Z68M/USB3-on kissé megbízhatatlan EtronTech chip van), tuningolható proci, 16GB 1333MHz RAM (ettől "gyorsabb" felesleges, merthogy nem gyorsabb, de egyébként van benne némi tuningpotenciál).
Az LG erősen nem ajánlott író, helyette minőségi NEC (bár hangosabb, ha nem használod minden nap, nem lesz gond). 700W erős túlzás lenne ide, helyette ez a táp pont elég, megbízható és moduláris.
SATA3 SSD a rendszernek (amit linkeltél ajánlat nem tartalmazott HDD-t, így én sem tettem ebbe), minőségi ház, + hűtőventi bele.
A videokártya a GTX570-nel van egy szinten, csak olcsóbb. Linkeltem, mert kevés helyen van, fontos, hogy arra figyelj, hogy 448 CUDA mag legyen benne, ez ált. fel van tüntetve, videovágásra ezt ajánlom, játékra is van benne kakaó. :K

Továbbá aprórón elképzelhető, hogy találsz i7-2600K OEM példányt annyiért, mint újonnan az i5-2500K. Játékban nem sokat hozna, de videovágásban igen. Hűtőből a gyári is elég a procira mindaddig, amíg nem tuningolod, akkor mehet rá egy jobb megoldás, pl. Alpenföhn Brocken ~12.000 Ft

GTX560 Ti 448 VS HD6970
Hol ez, hol az győz, kb. egy szint. :K

(#5089) petata: A P67 ASUS kicsit túlárazott, inkább az ASRock Z68. Memóriából trikitet írtál... Ha be tudja szerezni a GTX560 Ti 448-at, akkor a GTX570 nem opció ár/érték arány szempontjából. A táp pedig kiváló minőség, jó hatásfok, de nem biztos, hogy kell annyira drága

[ Szerkesztve ]

(#5092) petata válasza turbobusa (#5090) üzenetére


petata
őstag

Szerintem is.
69x0 teszt.

(#5091) GribMate: Hát, eléggé nagy tuningpotenciál rejtőzik benne...én ilyenre fogom elcserélni a H67-em, ha nem kell IGP, akkor én ezt választanám mindenképp. Trikit miért baj? Sandy-nél ha jól tudom nem nagyon számít :U A VGA-ban igazad lehet.

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#5093) tranceplanet válasza turbobusa (#5090) üzenetére


tranceplanet
addikt

Szerintem, ha tényleg a játék a cél és videóvágás csak alkalmanként, akkor mindenképp AMD kártyát vennék. Szerintem felesleges ebben az esetben a cuda. 2GB VRAM-nál alább ne add!
Szóval az alap elgondolásod teljesen jó: Sapphire 6970 2GB
GTX560Ti és 570-et is veri és hidd el az új játékoknál kelleni fog a 2GB VRAM.
Szívem szerint egy 7950/7970 kártyát ajánlanék a jövőre nézve, de borsos az áruk nagyon jelenleg. 500W táp elég szerintem Aurum/Chieftec/Sharkoon.
Szerintem :)

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#5094) dannyl válasza petata (#5089) üzenetére


dannyl
addikt

Esetleg tápnak egy AData HM 550, az kb. 21k, így -4E.

(#5095) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
54K-ból kellene valami szép VGA + CPU páros.

Ebbe menne:
MSI 760GM-P23FX
4Gb 1333 Kingtson
FSP Hexa 400W

Természetesen minél erősebb kellene, a felbontás pedig 1600*900.
Lehet új, lehet használt. VGA-nál feltétel a fekete nyák és a nagy méret, mint pl. egy 5770.
Mielőtt bárki elkezdené, i3-ra váltás nem fog menni sajna. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5096) gabor128 válasza gabor128 (#5023) üzenetére


gabor128
aktív tag

up

Erre valaki?

(#5097) turbobusa


turbobusa
senior tag

Köszönöm szépen még egyszer a segítségeket! :)

(#5098) tranceplanet válasza Klemens (#5095) üzenetére


tranceplanet
addikt

AMD FX-4100 3.60GHz AM3+ BOX ~28ropi (960T írtam volna, de a lapod csak 95W TDP procit fogad)
((VTX3D VX7750 1GBD5-2DH PCIE ~28 ropi) -jó VGA csak nem fekete és egyslotos)
Vegyél használtan egy 5770 vagy 5830/5850 kártyát.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#5099) Klemens válasza tranceplanet (#5098) üzenetére


Klemens
őstag

Nem lesz manapság már kevés egy 5770? Nekem nagyon bejön a kártya, de most hosszú távra kell terveznem, ergo nagyjából 2 évre.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5100) tranceplanet válasza tranceplanet (#5098) üzenetére


tranceplanet
addikt

Sapphire 5830 1GB Xtreme
Hasonlóban gondolkodj, a proci jó, amit ajánlottam.

(#5099) Klemens
Nem gondolod komolyan, hogy a kettőt 54-ből meg akarod úszni és két évre tervezel, azért szerintem maradjunk a realitás talaján :)

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.