Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Ganger


Ganger
aktív tag

Sorry, de most en is ideirom a kinjaimat.

A kovetkezo az eset: 3/4 oraval ezelott kapcsolom be a gepet: indulgat csak mielott felporogne az egesz kiirja, hogy nem talalhato bootolhato egyseg a gepen. Nem talalta meg a samsung winyot, megjegyzem vadiuj. Jo akkor restart bios, mi nem tetszik neki.
Na jo Del aztan a kovetkezo kepernyo fogad az entering setup felirat utan: wait...
Mondanom sem kell hogy a wait az wait maradt a bios sehol.:O
Oke na ezt eljatszottuk meg parszor, lehuztam a satas vinyot, ugyanez, lehuztam a floppít dvdromot, minden ugyanaz setup waittel kiakad. Lehuztam a samsung winyot is az alaplaprol, es lass csodat bios szolgalatra kesz. :F
OK. Akkor kikapcs s winyo ujra fel. Az eredmeny ugyanaz. Oke winyo le bioszba be:
a winyokezelesnel a sata-t atallitottam sata+patara, majd ujra fel a winyot, es ime mukodik minden! :F

Na akkor most kerdesek: ez mi volt? elotte minden mukodott faszan, semmi problema, ma reggel meg ez? megjegyzem a sata+pata kombival legutobb el sem akart indulni.
kerlek mondjatok par otletet hogy mik hibadzhatnak?
igazabol a tokom tele van hogy harom hetes a gep, de mar tobbet szenvedtem vele, mint az ezt megelozovel. mult hetvegen a winyo mondta be az unalmast ket het utan, tegnap a dvd nem akart felporogni, most meg ez.

Komolyan mondom ha megint baja lesz valamelyik alkatresznek a boltosok seggebe fogom feldugni, mind az alkatreszt, mind a garancialevelet.
:((

[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.