Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55235) mikrofon válasza braunsim (#55231) üzenetére


mikrofon
veterán

Pont nem a sajátomat fényezem! Hiszen még meg sem hirdettem. Csak gondoltam megemlítem.
Rengeteg kérdés kérés jött mostanában családi fotózással kapcsolatban. Valahogy ezt senki nem ajánlotta mostanában ezen a fórumon, hogy miért.... nem tudom.... Pedig akinek nem fontos hogy új legyen annak ez egy igen jó gép, jó vétel.....

Aki használt már Olympus Stylus 1-et az pontosan tudja mit és mennyire tud.... Aki meg nem, annak elég körbenéznie az ezzel kapcsolatos cikkeben fórumokba körbe nézni. Biztos van ennél jobb, szebb nem is akarok ezzel vitatkozni. Abszolút nem kell fényezni. Sem tulajdonságra sem kinézetre Ezeket használtan is viszik mint a cukrot... Figyelembe véve,. hogy az korábban ajánlot oly kompaktok már nincsenek újonan és nem is terveznek neki utódokat a különböző gyártók. Igen is nagyon is ajánlható ez a gép. Egy hátránya van az a menüje, azt meg vagy megszokja valaki vagy egyszer frankón beállítja..... Nézted már a beállítási és egyéb lehetőségeket.

Te melyiket használtad már a két gép közül? Sony rx100 vagy Stylus 1?

Továbbá a 80 és a 110 között pont 30 a különbség ami pont 37,5 százalékkal több. Ráadásul az a 110 inkább több... Fölég hamar számít, hogy van-e raktáron valamint mennyi és milyen az a garancia...... tehát gyorsan elérjük az 50% felárat és le is hagyjuk, az meg van akinek számít.....

A hozzászólások számát nem hülyeségek gépelésével és belemagyarázásokkal kell növelni.... Hanem mondjuk valódi tanácsokkal...

Szerk: Zoom átfogásban, árban, és fényerőben biztos nem főleg nem a tele végén.... Meg vakupapucsban, meg keresőben van akinek ezek igen fontosak

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.