Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101999) meszike91


meszike91
senior tag

Sziasztok telefont szeretnék venni. Remélem tudtok segíteni. :)

Árkategória?: 60-70k

Használt vagy új?: új

Hol vennéd meg?: Mindegy. Írhattok helyeket is, hogy szerintetek hol éri meg vásárolni.

Hosszú vagy rövid távra tervezel?: Legalább 2 évre.

Mire használnád?: Internetezésre és zenehallgatásra. A játék nem túl fontos.

Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: Androidosat szeretnék. A wp-ből elegem van.

Milyen kialakítású telefont keresel?: Érintőképernyőset. 5-5,5 hüvelykes méretben.

Legyen b20. Kisvárosban lakom és telekomos vagyok. Fontos az összeszerelési minőség is. A lumia 620-am és 640-em is nagyon szarul volt összrakva. Recsegtek és ropogtak. :W A fém ház előny. :B

Fontos a megbízhatóság is. Nem akarok egy bugos rendszert használni. Minden úgy működjön ahogy kell.

Xiaomi redmi 3-at nyomkodtam. Az nagyon tetszett, csak ott nincs b20. :O A Vernee thort is nézegettem, de kicsit félek tőle, nem tudom mennyire kiforrott.

Ja még annyi, hogy legyen normális aksija. Nem tudom napközben töltögetni. Egy napot simán bírjon ki pár óra netezéssel és szintén pár óra zenehallgatással.

szerk.: Azon is gondolkodtam, hogy áttérek a vodához. Nekik ugye egész jó a 3G lefedettséguk is, akkor lehet jó lenne a redmi 3 pro. Ja meg még annyi, hogy a multitasking is nagyon fontos. Ezért hajlok a 3 giga RAM felé.

[ Szerkesztve ]

du, du hast, du hast mich

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.