Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2013) somycy


somycy
csendes tag

Sziasztok!

Nekem csütörtökön vettél ki a manduláimat a MÁV kórházban.Tegnap haza engedtek,ma van a 4.napom.A műtét altatásban történt,csak az előkészületekre emlékszem,azzal semmi különös nem volt.Az ébredés szörnyű volt,remegtem,reszkettem,kába voltam,azt sem tudtam mi történik körülöttem.Aztán az ágyamban a következő kép,infúzió bekötve ,vesetál az orrom előtt amibe csurgatni kellett a váladékot a friss sebből.Gusztusos volt mondhatom.Majd 3-4 óra múlva mire lefolytak az infúziók jött a nővér egy teás kannával hogy mostantól innom kell.Ha én is olvastam ezelőtt erről fórumokat hogy milyen kellemetlen az első korty,de amilyen valójában volt a kegyetlen!!! :Y Mintha pengét nyeltem volna.Na de a többi sem volt jobb.Tehát aznap nagyon szenvedtem a teázástól.Hozták a Cataflámot na azzal valamivel jobb lett.Az első éjszaka ugyanolyan kegyetlen mint azóta a többi is.Legalább 2szer ébredek arra,hogy a torkom tök száraz,beveszem a gyógyszert a nyelés pokolian fáj. A nappalok egy fokkal jobbak,egész jól tudok enni,igaz nem sokat,sokat iszom és Cataflám és Flector por felváltva.Nekem a Flector jobban tűnik.A nyelvem tiszta lepedék és tele van oldalt aftával,ami tökre fáj ha a fogam hozzá ér.Fogat ma reggel mostam először,de hátul nem mertem.Beszélni egész jól tudok. :) Ami nekem ebben az egészben a legborzalmasabb az az,hogy a 14 hónapos kisfiamat nem emelhetem fel,nem hajolhatok le hozzá,ezért ebben a gyógyulási időben az anyukámnál van.Tudom,hogy jönnek még rosszabb és fájdalmasabb napok,de tudom,hogy nem tart örökké egyszer VÉGE lesz.Mindenkinek kitartást,majd még írok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.