Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23406) dulifi válasza weinmaker (#23405) üzenetére


dulifi
csendes tag

Én most maverickssel használom. Annyi a lényeg, hogy töltsd le a Clover v2k_r2464-et, futtasd a .pkg fájlt, a hozzászolásban, ahol leírom a telepítés menetét, leírtam melyik füleket pipáld be. Ezután sikeresen le kell fusson a telepítő. A telepítés helye természetesen az legyen, ahol a mavericks is van.

Hogy a privátodra is válaszoljak egyben: Létre fog jönni a mavericks particiódra egy EFI mappa, ezen belül a CLOVER mappában van egy config.plist, ezt írd felül azzal, amit linkeltem, ha jól sejtem 6470M-ed van, azzal szinte biztos, hogy mennie kell. Hogy miket telepített az az installer nem tudom. Én teljesen tiszta mavericksen csináltam ezt. Valószínűleg valamilyen kext csomagokat telepítgetett, esetleg bezavarhatnak, de nem hiszem, legalábbis a videókártyás dologba. Ha sehogy se jön össze így, akkor javaslom, hogy kezd előről. Nekem időspórolás céljából az volt a taktikám, hogy egy 8GB-os pendriveon mindig volt egy Mavericks telepítő chamelon bootloaderrel. Így ha tök meghalt a rendszer valami rossz lépéstől, akkor csak újradobtam fél óra alatt és kezdhettem teljesen tiszta lappal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.