Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Dr. Mózes: Lakberendezési tanácskérés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Daelion
őstag
Azt én is elismerem, hogy játék nem nagyon tanít meg senkit semmire mert lvl 1-50/Vern-ig az egy vicc és 1 kézzel végig lehet solozni hard-on.
De tényleg ami matchmaking partikba megy az néha már komikus még így T1 szinten is.Rajtam kívül eddig láttam 1 embert használni Flaret, potizni luxus inkább megdöglik és viszi a limitált revive-ot pár percen belül.
Counter/Stagger rendszer is minek létezik arra sem figyel szinte senki pedig ez nagyon fontos későbbi nehezebb runokba ahol konkrétan stagger check mechanika van.Bardokat néha én is sajnálom mert ez a tipikus WoW MMO felfogás, hogy áh ki a fenét érdekel majd healer megoldja és megment.

Meg aztán benézel emberek kari lapjára pláne akik legjobban pofáznak meg fekszenek a földön és vagy 0 engraving vagy teljesen rossz.
A legjobb amikor nem ismeri a raidet de persze Grudge be van neki aktiválva mert azt írja sok meta guide. 'többet sebzel de jelentősen tobbet is sebeznek rajtad tehát nem ajánlott ismeretség nélkül használni mint új player'Én is szoktam bénázni első runjaimban de azért arra veszem a fáradtságot, hogy megnézzek YT-n egy pár perces videót mielőtt betenném a lábam egy runba hogy ne legyek 100% dead weight úgymond. 'Ez a szokás már más MMOk-ban rendszerré vált nálam, nem szeretek nyűg lenni egy partiban ha 1 mód van rá'
De külföldi fórumon is olvastam, hogy mennyien panaszkodnak ez miatt hogy random runok/partik botrányosak NA meg EU-ban is.
Na rant nálam is letudva, amúgy ha valami miatt ott fogom hagyni játékot akkor ez lesz az mert nem 1 MMO-t hagytam már ott ilyen miatt.
Mármint hogy, vagy van 1 értelmes klánod vagy szenvedsz randomokkal napi szinten amihez nekem már nincs türelmem.
'Blade&Soult-t ezért hagytam ott 1+ év után'
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
- ASUS notebook topic
- Arc Raiders
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Nem elég a RAM-ok, NAND-ok és VGA-k áremelkedése
- Torrent meghívó kunyeráló
- Mi az optikai internet és hogyan működik?
- Tudományos Pandémia Klub
- Vezetékes FÜLhallgatók
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Eladó Konfig I5 7400 16GB DDR4 240GB SSD 512GB HDD GTX1660TI 6GB!
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model WIred O illetve I Bolti ár:14k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model I 2 Wireless Bolti ár:40k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model D/D- USB Bolti ár:10k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious Model O 2 Wireless Bolti ár:40k INGYEN FOXPOST
- Bomba ár! Lenovo ThinkBook 15 G2 - i5-1135G7 I 16GB I 512GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Byski Áramláskijelző.
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 96%
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

'Blade&Soult-t ezért hagytam ott 1+ év után'
