Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40989) IstvánLászló válasza spammer (#40985) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Elnézést-kérek most vettem csak észre és sajnos elgépeltem.
Megkövetlek a hibáért nem szándékos volt. :R
Igazad van 3-darab külső floppy drivet akartam írni és tényleg félre érthető volt.
A 3 ROM átkapcsolása megoldható de nagyon sok a macera vele, pillanatnyilag 2 ROM-ot használók átkapcsolható módban működik is.
Elnézést ez kicsit offos téma de helyesbítenem kellet, amiért elnézést kérek minden kollégától is. :R

A konfigurációmat már fentebb leírtam.

A Linux melyik verzióját kellene válasszam mert rengeteg disztribúció van és a bőség zavarában nehéz jó döntést hozni, egy disztribúcióval szeretnék véglegesen foglalkozni hogy ne csak játszani tudjak.
Az érdekelne még hogy vannak Linuxos játékok és kiszeretnék próbálni néhányat, stratégia és mást is főleg hogy gyerekeim is lássák hogy más platform is van a világon.
A játékok telepítési módját nem ismerem még nagyon kezdő vagyok még.
A Linux verziótól függetlenül hogyan tudom megoldani általánosságban hogy egy, Win...os géppel hálózatban adatot tudjak itthoni céllal küldeni oda és vissza is, gondolom hogy vannak lanos játékok is ez??
Nekem Ubuntu, Debian és társai kifejezést nem-igazán értem hogy melyik mire való?
Ha lehetne ebben kérnék segítséget is.

Üdv, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.