Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) #73029888 válasza laskr99 (#1449) üzenetére


#73029888
törölt tag

Használj Nova Launchert vagy Smart Launcher 2 progikat.

(#1452) surgyi


surgyi
senior tag

A Mediaszerver mit takar, a második legnagyobb akku fogyasztóm?! Lehetne csökkenteni valahogy a fogyasztását?
:F

[ Szerkesztve ]

(#1453) laskr99 válasza #73029888 (#1451) üzenetére


laskr99
addikt

En nekem az alap launcher jobban tetszik de mondjuk amit a go launcher a probanal berakott az nem volt.

(#1454) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Köszönöm mindenkinek,ma megpróbálom gyárira visszaállítani.Most is hazafele lezárt magától a kijelző és semmire nem reagált,mikor végre magához tért kiirta hogy a system folyamat leáll/nem válaszol...most ezzel mit tegyek???

(#1455) Picicicus válasza sanchomuzax (#1438) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Ok megnéztem mi is ez(itthon gépen...) nagyon kezdő vagyok,leirnád mit és hogyan pontosan?
nyugodtan ugy mint egy kisgyereknek :D
nem akarom tönkretenni a kütyüt... :F

(#1456) stewe780


stewe780
őstag

Az mx playerben nekem nincs hang. Nem is jelenik meg a kép dekóder mellett a hangdekóder nyomógomb jobb fent. Ez valami 3500fl tulajdonság, vagy mx player probléma? Valaki tud erre megoldást?

Ajánlnátok lejátszót, amivel kevés a gond és általában mindent visz akadásmentesen?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1457) blakey válasza stewe780 (#1456) üzenetére


blakey
titán

Le kell tölteni hpzzá a neon kodek-et, Beállítások/Dekóder és legalul lesz a neon kodek letöltése. Erről van szó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1458) stewe780 válasza blakey (#1457) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi, kipróbálom. :R

Ki melyik videó lejátszót használja?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1459) Frozzy válasza stewe780 (#1456) üzenetére


Frozzy
őstag

használj VLC-t :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1460) sanchomuzax válasza stewe780 (#1458) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

MX Player, Neon Codec.

Google: Sancho blogja

(#1461) stewe780 válasza sanchomuzax (#1460) üzenetére


stewe780
őstag

Nem értem. Tehát:
1., áruházból felrakom az MX playert.
2., áruházból felakom az MX Player Kodeket (ARMv7 NEON)
3.,Indítom az MX playert, azt írja, hogy a hardver+ kodeket a Dekóder menüben aktiválhatom
4., Beállítások/Dekóder/Egyéni kodek: és itt ad egy mappát, konkrétan a /storage/emulated/0/Download na itt nincs semmi... illetve van egy .dthumb mappa, de az meg üres...

Nekem kellene kitallóznom, hogy hova rakja az áruház ezt a NEON kodeket? Mászkálok itt jobbra balra a mappákban, de én nem tudom merre kellene rátalálnom. Valaki segítene :F

frozzyZTE: a VLC-nél van hang, de sehogyan sem jegyzi meg, hogy hol tartottam. ( Nagyok az igények... :D )

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1462) Frozzy válasza stewe780 (#1461) üzenetére


Frozzy
őstag

nagyok bizony :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1463) blakey válasza stewe780 (#1461) üzenetére


blakey
titán

Google Play-ről telepíted az MX Playert, MX Playerből telepíted a Neon kodek--et, nem áruházból, a telepítés egyszerű, de ha nem megy akkor az általam linkelt oldalról letöltőd és betallozod, a Downloads mappába, indításnál a MX Player felismeri és telepíti magának, ennyi, minden menni fog és jobb mint a VLC.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1464) stewe780 válasza blakey (#1463) üzenetére


stewe780
őstag

Fúúú tegnap bealudtam a témába... A maximum eddig, amire eljutottam, hogy kiírta lejátszás közben, hogy az AC3 hang nem támogatott. Kezdetben ilyet nem írt, úgyhogy most már legalább ő is érzi, hogy valami hiánya van :D
Meg próbáltam egy bsplayer nevű lejátszót, ami a VLC-hez hasonlóan alapból viszi a hangot, sőt, még meg is jegyzi, hogy hol tartottam, de az meg nagyon halk, ráadásul ha a fülhallgatót bedugom, akkor nem is engedi 100%-ra felemelni a hangerőt, 90-nél megáll és nincs tovább.
Na mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítséget! :R Majd még küzdök/kérdezek, de a mai nap nem a kütyüké, szóval mindenkinek:

B U É K !

:) :)) :D :DDD ;) :K :C :DD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1465) #73029888 válasza stewe780 (#1464) üzenetére


#73029888
törölt tag

Tudok segíteni neked.

(#1466) stewe780 válasza #73029888 (#1465) üzenetére


stewe780
őstag

Előre is köszönöm, jövőre igénybe veszem :R :R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1467) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Amugy most megijedhetett a gép mert azóta nem produkálja a lentebb emlitett hibákat....

(#1468) Picicicus válasza Picicicus (#1467) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Ma megint kezdte, szóval hogyan is kezdjek neki a totális visszaállításnak ?

(#1469) WOT-H-A-C válasza Picicicus (#1468) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Előtte amire szükséged van képek, üzenetek , névjegyek stb mentsed le!

Ebben a hsz-ban a kolega leírta , hogyan tedd fel a cwm et és linken meg is adta a letölthető dolgokat. Ha fenn a cwm akkor a root opcionális.

Tehát belépsz a cwm-be és elnavigálsz a következő opciókhoz:

wipe data/factory reset
wipe cache partition

Ezután reboot system

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1470) Picicicus válasza WOT-H-A-C (#1469) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszi megnézem!!
kép zene nincs olyan ami hiányozna....alkalmazásokat meg ujra felteszem...ennyi,majd irok hogy sikerült:)

(#1471) #33253120 válasza Picicicus (#1454) üzenetére


#33253120
törölt tag

Sima visszaállítás első körben. Lehet valami app, vagy élő háttérkép szivat... Beállítások akkumulátor alatt mi látszik? Mi fogyasztja a legtöbbet?

(#1472) Picicicus válasza #33253120 (#1471) üzenetére


Picicicus
aktív tag

a wifi eszi az akksit jelenleg(bár akad,mutatja hogy van kapcsolat,de a wifi jelben nem mutatja a kis nyilacskákat,mintha nem lenne kapcsolat)
most akkor amugy ha valaki rootolásra adja a fejét,akkor a gyári vari veszik vagy sem?

Pér napja nem tettem fel uj appokat,szoval erre most nem foghatom a hibákat...

(#1473) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Helyreraktam,várom mi lesz vele....bár én minden műszaki dologra negativ hatással vagyok...

(#1474) zoff76


zoff76
csendes tag

Nektek a Vroot-ra nem jelez be a vírusirtó? Nekem az Eset a letöltését sem engedi, ill. a weboldalát megnyitni sem tudom, arra hivatkozik, hogy kártékony kód van az oldalon.

(#1475) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Van arra megoldás, hogy a laptopra vagy lcd tv-re (már 8 éves, nincs hdmi) ráküldjem a tab képét? Tehát akár böngészés, akár játék közben, az említett ezközök valamelyike lenne a megjelenítő!

(#1476) Frozzy válasza zoff76 (#1474) üzenetére


Frozzy
őstag

Tipikus példa, hogy felesleges vírusírtókat használni. Vagy feleslegesen erőforrásokat foglal le vagy be zavar a zavartalan munkába. :C :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1477) #33253120 válasza Frozzy (#1476) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez dicséretes hozzáállás. Elvégre valamiből az IT Supportnak , és az adatkereskedőknek is meg kell élnie...
:R :C

(#1478) stewe780


stewe780
őstag

Meglepően jól futnak a játékok. Feltettem 1 csomó kis hülyeséget (subway surf, real racing 3, valami majmos ugrálós... Stb...) nem is gondoltam, hogy ilyen jól viszi.
Viszont a videó az nagy rejtély. Sikerült az MX alá hangot varázsolnom ac3-hoz. Viszont az xvid mindenhogy akad rajta. Hardver, szoftver, hardver+ -nál egyaránt. Arra csak a vlc jó. Most mar van 5 lejátszó telepítve, valamelyik mindig jó, de, hogy melyik az tiszta rulett. :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1479) #73029888 válasza stewe780 (#1478) üzenetére


#73029888
törölt tag

A táblagép nekem is tetszik,szép kijelző,hosszú üzemidő és kellemes gyorsaság jellemzi. Csak van néhány bibi a 4.4.2-es FW-vel.

- Statusbar nem átlátszó hiába kapcsolom be!
- Videóknál a HW és HW+ rendering nem megy. (Többféle lejátszót próbáltam,és ami bevált az a MX player+Custom Codec+SW mode) így tökéletesen mennek a videók.

Remélem lesz rá 4.4.4 vagy 5.0.x/5.1 tél végén vagy tavasz elején.

(#1480) sanchomuzax válasza stewe780 (#1478) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

MX Player esetén ugye a Neon codec lett beletéve?

A sw lejátszásnál nekem nem akad, ha a videó és az audio is sw (a hw-t a vas nem bírja szerintem).

Google: Sancho blogja

(#1481) #73029888 válasza sanchomuzax (#1480) üzenetére


#73029888
törölt tag

Birná az csak hiányosan van megírva sajnos.

A kétmagos HTC Amaze telefonom bírja a HW és HW+ módot MX-Playerben.

(#1482) sanchomuzax válasza #73029888 (#1481) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Igazad lehet, nem optimalizált a driver. Bár a vasak nagyrészén nem optimalizált.

Google: Sancho blogja

(#1483) ditpet


ditpet
csendes tag

Az Extreme digitalban keresgélek. Találtam egy gépet, de nem túl sok infó van róla. http://www.edigital.hu/wifi-tablet/lenovo-a7-%2859-410282%29-8gb-wifi-tablet-fekete-%28android%29-p410465.html Ez.
Megegyezik azzal, amiről a topik szól? Vagy más gépről van szó? Ha rossz helyen járok, akkor van a linken szereplőnek külön topikja?

(#1484) sanchomuzax válasza ditpet (#1483) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Ez ugyanaz a modell.

Google: Sancho blogja

(#1485) zsoca29 válasza ditpet (#1483) üzenetére


zsoca29
tag

Én ugyan ezt ugyan innen rendeltem.
Nagyon jó gyors kis gép.:)

(#1486) sanchomuzax


sanchomuzax
aktív tag

Ma reggel egy egyszerű játék közben kiakadt a tablet, boot loop jött, nem lehetett kikapcsolni, a hang fel + hang le + power hatástalan volt. Rájöttem, hogy van egy reset lyuk az SD foglalat mellett, 3 sec nyomásra lekapcsolt. Most a cwm menüben fut a full backup, cache wipe, aztán a többi, ha az sem segít. Majd beszámolok, hogyan sikerült életet lehelnem a vasba, vagy sem.

Google: Sancho blogja

(#1487) sanchomuzax válasza sanchomuzax (#1486) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

A boot loop megoldása volt a cwm-ben a cache wipe VAGY a root újratelepítése.

Google: Sancho blogja

(#1488) stewe780 válasza sanchomuzax (#1480) üzenetére


stewe780
őstag

Igen az. De az áruházból telepítve nem megy. Viszont a neten, a kapott linken letöltve okés.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1489) stewe780 válasza #73029888 (#1479) üzenetére


stewe780
őstag

Az MX-ben a HW+ rendering az x264-et szépen viszi, viszont az xvid-re a szoftveres a jobb.

Nekem 1edül a kijelző ami nem annyira tetszik. A fekete túl világos, túl szürke (telóm amoled, lehet ahhoz vagyok szokva) meg van a kijelzőben valami áramköri csíkozódás, ami bizonyos szögből beeső fénynél látszik. Na meg kissé mintha érzéketlen lenne.

De összességében nagyon megéri még így is az árát.

Kérdés: ki milyen játékkal üti el az idejét?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1490) #73029888 válasza stewe780 (#1489) üzenetére


#73029888
törölt tag

Dragons: Rise of Berk

[link]

(#1491) laskr99 válasza stewe780 (#1489) üzenetére


laskr99
addikt

Hát én a Modern combat 4,Pocket legends,world of tanks blitz,Real steel,solar 2,interstellar,extreme landings,tanktastic,chaos,galaxy on fire 2 hd.Amihez epp kedvem van kozuluk.

(#1492) Frozzy


Frozzy
őstag

Help me!

Hogy tudnam a kulso sd-t teljesen irhatova tenni minden szamara?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1493) laskr99 válasza Frozzy (#1492) üzenetére


laskr99
addikt

en a jrummy fele sd fixert raktam fel es azota amivel toltottem rakosgattam mind mukodott.

(#1494) blakey válasza Frozzy (#1492) üzenetére


blakey
titán

SD fix-szel, vagy most mit jelent neked a teljesen írhatóvá?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1495) Frozzy válasza blakey (#1494) üzenetére


Frozzy
őstag

Mármrêg rootolva van ;) azóta már nagyon sokmindenen alakítottam :D (nem bírtam ki)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1496) sanchomuzax válasza Frozzy (#1492) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Link2SD és Obb on SD.

Google: Sancho blogja

(#1497) Frozzy válasza sanchomuzax (#1496) üzenetére


Frozzy
őstag

Obb on sd az mar van. Akkor azt is letoltom ;)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1498) sanchomuzax válasza Frozzy (#1497) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Mindegyik esetén olvasd el figyelmesen, hogyan kell használni. Nem gyerekjátékok. ;)

Google: Sancho blogja

(#1499) Frozzy válasza sanchomuzax (#1498) üzenetére


Frozzy
őstag

Használtam már ezeket csak régebben :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1500) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Van egy kis problémám a géppel, mivel most kaptam de nem tudok a google fiókot hozzá adni, mert nem fogadja el az email címem. Ilyenkor mi lehet a gond?

PSN-ID:Putyesz-HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.