Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Az Edigital oldalán, ez áll:

Lenovo A7 (59-410282) 8GB Wifi tablet, fekete (Android)

Ez alapján, ez melyik típusnak felel meg?

(#702) #24704512 válasza Spuri2000 (#700) üzenetére


#24704512
törölt tag

Idehaza A7-50 elnevezéssel árulják szinte mindenhol. Tévesen. A Lenovo oldalán a hátlapi kamera nélküli, only WiFi és 8 GB tárhellyel ellátott készülék - mint jelen topic szereplője - az A7-40.

(#703) Faresz29 válasza #24704512 (#702) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Akkor, hogy keressek az e-bayen tokot a kicsikének?
SD kártyát meddig kezel?

(#704) jenei1994 válasza Faresz29 (#703) üzenetére


jenei1994
addikt

Én [link] ilyet vettem. Holnap hozza a futár. :)

(#705) Bootsyka válasza Faresz29 (#699) üzenetére


Bootsyka
tag

hali, nekem sincs hátlapi kamera, mégis olyan tokom van amin ott a luk a kamerának...engem nem zavar egyáltalán...

Lumia 530 DS

(#706) haris válasza Faresz29 (#703) üzenetére


haris
őstag

Én is olyat rendelek ebayről amelyik lukas.
Kit zavar ha egyébként méretpontos.

(#707) bugi6


bugi6
újonc

Sziasztok sracok :))

Most vettem meg ezt a tabot és nekem is tetszik :K viszont a kitkat problemaja szamomra egyaltalan nem bagatel, ezt az sd kartya dolgot jo volna, a leheto leg egyszerubb modon megoldani, mert katasztrofa...... :o :W :W :W ha barki tudna barmit ezzel kapcsoatban az kerem ossza meg velem, :U egy root nelkuli megoldas volna a legjobb.... Elore is koszonom a segitseget sracok, bocsi ha kellemetlenseget okoztam a kerdesemmel... :B

[ Szerkesztve ]

(#708) Thusor


Thusor
őstag

Sziasztok!

Én is most vettem egy ilyen tabletet. Csináltam rajta egy factory resetet, újraindult a készülék, törölt minden adatot és a beállításokat, majd megint újra indult, de azóta a Lenovo képernyő után egy karika forog körbe körbe, látszólag dolgozik a tablet de már több mint 20 perce nem ment ezen tovább. Kifagyhatott vagy ennyire sokat kell dolgoznia a factory reset után?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#709) haris válasza bugi6 (#707) üzenetére


haris
őstag

Ez minden terméket érint, amin 4.4 es android van.
Ez nekem telefonnál nem probléma, sőt örülök a friss androidnak, de a tabletet soha nem fogom engedni frissülni - különösen hogy az a gyereké lesz, és Ő csak játékot tesz rá amik kifelyezetten igénylik a tárhelyet.

Mondjuk nem tudom ez tényleg probléma-e, mert ennek a tabletnek nincs felszabdalva a belső memóriája, hanem (emlékeim szerint) mintegy 6,5 GB elérhető a 8-ból egyben
Más tableteken az appoknak lefoglalt hely 1 - 3GB gyártótól függően, hozzájuk képest ez a 6GB nagyon gáláns.

(#710) Spuri2000 válasza Thusor (#708) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Én is csináltam többször és valamikor csak a sokadik újraindítás után éledt fel! 1-2 ikon eltűnik, de semmi jelentős!

(#711) Thusor válasza Spuri2000 (#710) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi szépen a választ. Igen, nekem is a 3. nekifutásra sikerült feltámasztani a gépet, de most már minden rendben vele.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#712) jenei1994


jenei1994
addikt

Az miért van,hogy akármilyen háttérképet álltok be azt felnagyítja ?

Ezt valahol ki lehet kapcsolni ?

(#713) #24704512


#24704512
törölt tag

Boot animáció és hangeffekt kikapcsolása:

Ami szükséges:
* Rootolt KitKat (4.4.2.)
* Total Commander fájlkezelő
* Saját felelősség

Lépések:
1. Nyisd meg a Total Commandert.
2. Menj a "Fájlrendszer gyökér/system/media" mappába.
3. Készíts biztonsági mentést a "media" mappában található "bootanimation.zip" és "bootaudio.mp3" fájlokról.
4. Töröld ki a két fájlt.
5. A következő bekapcsolástól egy néma "Android" lógó fogad.

[ Szerkesztve ]

(#714) zoff76


zoff76
csendes tag

Sziasztok!

Van valami hátránya a 4.4-re való frissítésnek? Ha nincs, akkor mi lett jobb 4.4-el (YouTube-on kívü)?

Használ valaki Twitch alkalmázást rajta?

(most akarok ilyen gépet venni, csak előre érdeklődök)

(#715) Freestyle79 válasza zoff76 (#714) üzenetére


Freestyle79
tag

Rootolás nélkül, a külső adattárolókat utólag telepített alkalmazás csak olvasásni tudja.

Ami előny nálam, hogy az iglóban Mohabá hajlandó beszélni, 4.2 alatt némasági fogadalma van.

(#716) zoff76


zoff76
csendes tag

Lenovo fórumon olvastam, hogy több embernek 4.4-en a wifi-ről gyakran lecsatlakozik. Valaki találkozott már ilyen hibával?

ITT olvastam

(#717) arboczd válasza zoff76 (#714) üzenetére


arboczd
tag

Nekem pl a TVGo illetve a mindigtv alkalmazás már nem működött megfelelően a frissítés után (ígérték a javítást). De most megint 4.2 van így csak ennyi zavart...

(#718) jenei1994


jenei1994
addikt

Javítás vagy Lollipop mikkor várható a készülékre ?

(#719) zoff76


zoff76
csendes tag

Ma néztem a Tescoban, a meghirdetett 2 kamerás változat helyett az egykamerás van csak ugyanazon az áron. :( (nálunk legalábbis...)

(#720) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! próbálta már valaki USB OTG kábelen 3G Modem csatlakoztatását? Hogyan lehet működésre bírni? Próbáltam 4 különböző modemmel is, 2 szolgáltató SIM-jével, de nem tudtam működésre bírni! :(
PPP Widgetet is felraktam a Tabra.
Várom a segítséget! :R :B

(#721) Veratrum


Veratrum
csendes tag

Sziasztok!

Én egy hete vagyok egy A3500-FL tablet tulajdonosa. Eddig elégedett vagyok a géppel, nem tapasztaltam semmi hibát. A frissítés is gond nélkül sikerült a 4.4-es rendszerre.

Próbáltam Mozzarella leírása alapján root-olni, de nem sikerült.
A Flash Toolban hiába állítok be mindent úgy, ahogy kell, rákattintok a Download-ra, összekötöm a géppel a tabletet, de semmi nem történik.

(a gépen windows 7 van, 64 bites)

Mi lehet a gond?

(#722) keekee válasza surgyi (#720) üzenetére


keekee
tag

Én is próbáltam már, gyanítom, sehogy, semelyik modem nem fog menni :( Egyfelől nincs a modemekhez android driver, másfelől a gyártók ezt a külső hálózati csatolót szerintem élből tiltják is, hiszen a legtöbb tabletből létezik sim-es és nem simes változat is, szerintem az a koncepció, hogy vegye meg a 3g/4g képes változatot, aki mobilnetezni akar...
De ez csak az én véleményem, cáfolatokat elfogadok :D

(#723) keekee válasza Veratrum (#721) üzenetére


keekee
tag

Elsőre én is így jártam, de miután kézzel feltelepítgettem adriverpackból az összeset (nem tudtam melyikre van pontosan szükség) megoldódott! A topicban a második vagy a harmadik oldalon leltem hozzáillő drivercsomagot...

(#724) keekee


keekee
tag

Bocsánat, kifutottam az időből :( Szóval itt lesz a driverpack:

(#725) Veratrum válasza keekee (#724) üzenetére


Veratrum
csendes tag

Köszönöm, ezek megvannak, a win7 64 bites driver fájlban 5 eszköz van, de bármelyiket telepítem, egyik sem működik, "az eszköz nem indítható el, 10-es hibakód"-ot ír ki a Windows.

(#726) Veratrum válasza keekee (#724) üzenetére


Veratrum
csendes tag

Megpróbáltam egy XP-s gépen is, ott sem működtek a driverek. "A hely nem tartalmaz adatokat a hardverről" üzenetet kaptam, manuális kiválasztás után...

(#727) #24704512 válasza Veratrum (#726) üzenetére


#24704512
törölt tag

Amikor csatlakoztatod a készüléket a géphez - kikapcsolt állapotban -, akkor esedékes a driver manuális betallózása az elinduló Varázslón keresztül.

(#728) Veratrum válasza #24704512 (#727) üzenetére


Veratrum
csendes tag

Köszönöm, közben sikerült, bár nem kevés próbálkozás és kutakodás, ki-be kapcsolás és húzogatás után. Kiderült, hogy nem akkor kell próbálkozni a driver telepítéssel, amikor az Eszközkezelőben megjelenik a tablet neve, hanem amikor egy MT Preloader (ha jól emlékszem) jelenik meg. Ezt mondjuk nem találtam egy leírásban sem... A driver feltelepítése utána többi lépés már probléma nélkül ment.
Úgyhogy a "kis drágaság" most már frissített és rootolt... :) Jöhet a nagy kaland...!

(#729) josik válasza keekee (#722) üzenetére


josik
aktív tag

Akkor ne próbálkozzak én se. Nagy kár, mert néha jól tudna jönni. Az meg elég perverz dolog lenne, hogy egy másik tabról lementeni a modem drivert... Nem nagyon értek hozzá, de valószinű, hogy azonos soc kéne... Lehetetlen?!

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#730) arboczd


arboczd
tag

Akit még érdekel a masina s még nem vett! Black Friday eMAG 21.900Ft!

(#731) haris válasza arboczd (#730) üzenetére


haris
őstag

És ennyi volt, elfogyott... :U

(#732) berzebub válasza haris (#731) üzenetére


berzebub
aktív tag

Áhhh már 8kor sem volt egy darab sem :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#733) arboczd válasza berzebub (#732) üzenetére


arboczd
tag

Bocs, reggel 7 fele néztem, csak később írtam...

(#734) surgyi válasza josik (#729) üzenetére


surgyi
senior tag

Helló! Ezt nem tudom, de elvileg kéne támogassa! :(((

(#735) josik válasza surgyi (#734) üzenetére


josik
aktív tag

Az elöttem írók próbálták, nem ment. Én nem tudom kipróbálni, mert még nem vettem modemet. Olyat vennék meg amit támogat.

Te is fiam Bluetooth...

(#736) Ubul86


Ubul86
őstag

reggel az emagon sikerült megvenni 22ért... kérdés, hogy mire kell figyelni, van e valami szériahibája esetleg, ami előfordulhat, vagy egy teljesen korrekt tablet? érdemes -e 4.4-re frissíteni, ha lehet? mert ahogy nézem, kitkat-en eléggé gáz az sd kártya kezelés, appok szempontjából (nem igazán lehet átpakolni root nélkül őket)

barátnőmnek lesz, alap netezésre, szóval annyira azért nem fontos a tárhely

(#737) reelc válasza Ubul86 (#736) üzenetére


reelc
veterán

Nekem tegnap lett meg az Edigitáltól, és most nézem, hogy Android 4.4.2 van rajta, ami KitKat.
Más is kapta így, gondolom.

(#738) Ubul86 válasza reelc (#737) üzenetére


Ubul86
őstag

ó, mindegy :) ahogy olvastam fentebb, hogy olyan 6 giga azért szabad, míg lg g2 minimen szintén 4.4.2 van, ott csak 2.5 volt szabad :D

kíváncsi leszek, hogy az emag milyen gyorsan szállít, remélem hétfőre ideér :D

[ Szerkesztve ]

(#739) Balesz123 válasza reelc (#737) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Szerintem ez ujabb gyártmány és már kitkat ment rá.
Én múlt hét kedden kaptam meg az még 4.2 volt :D

(#740) jenei1994 válasza Ubul86 (#738) üzenetére


jenei1994
addikt

Inkább Keddre számíts.

(#741) reelc válasza Ubul86 (#738) üzenetére


reelc
veterán

Egy ideig elég lesz a memória.
Első tablet, vásárlás előtt pár nappal akadtam erre a topicra.

[ Szerkesztve ]

(#742) olasz69


olasz69
senior tag

Üdv Mindenkinek! Nekem is edigital-nál jött meg tegnap ,valószínű átveszem holnap!
Adnak hozzá power bank-ot?
Köszönöm a választ!
:R
Van valakinek 4.2-es mentése visszaraknám! :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#743) miroon válasza olasz69 (#742) üzenetére


miroon
aktív tag

Én ma vettem át Szegeden az edigitalból 2db-ot, nem kaptam egyikhez sem. Miből gondolod hogy jár hozzá? :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#744) olasz69 válasza miroon (#743) üzenetére


olasz69
senior tag

Csak ezért mert a megrendelt termék részleteinél :

Lenovo A7 (59-410282) 8GB Wifi tablet, fekete (Android) + ajándék Power Bank vésztöltő

azonnal átvehető 1 db 23.715 Ft

/emiatt nem rendeltem az emagon reggel 7-kor : :(( /

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#745) reelc válasza olasz69 (#744) üzenetére


reelc
veterán

Mázlista :) amikor én rendeltem nem volt vele ilyesmi. Alapból nem jár hozzá, a boltnak valami akciója, gondolom. Ezért nem kapott senki. Neked ha ott van hogy úgy rendelted, akkor gondolom meg is kapod.

(#746) miroon válasza olasz69 (#744) üzenetére


miroon
aktív tag

Most hogy nézem nekem is oda van irva a rendeleseknel,pedig nem kaptam hozza! :(

Te mikor rendelted?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#747) szanozs válasza miroon (#746) üzenetére


szanozs
aktív tag

Én múlt héten vasárnap rendeltem, 23.715 Ft-ért. Nekem is ez van a rendelésben:
Lenovo A7 (59-410282) 8GB Wifi tablet, fekete (Android) + ajándék Power Bank vésztöltő
Valószínű hétfőn kapom meg, mert azt írják, hogy csomag a járaton van (Pick Pack pont). Már én is kíváncsi vagyok rá!

A vasárnapi levélben nálam is vésztöltő nélkül szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#748) reelc válasza miroon (#746) üzenetére


reelc
veterán

A vasárnapi autómata levélben, ami a megrendeléskor jött, a power bank nélkül szerepelt.
Szerdán, amikor rögzítették a rendelésem szintén jött levél, abban sem szerepelt.
A csütörtöki levélben, amiben azt írták, hogy átvehetem, szerepel.
Tippre az történt, hogy a honlapon már a töltővel szerepel és valahogy az értesítőben is átíródott, ha a honlapról veszik az adatokat.
Kedden mutattam valakinek a honlapot, és akkor még magában volt a telefon a honlapon.

[ Szerkesztve ]

(#749) olasz69 válasza miroon (#746) üzenetére


olasz69
senior tag

Szerintem szombaton,mert pénteken nem rendeltem meg 20-ért ,majd szombat este a hétvégi akciós ára volt!
Csak miután a megrendelés teljesítés, a beérkezett 28.-ára került hozzá a power bank!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#750) miroon válasza szanozs (#747) üzenetére


miroon
aktív tag

szanozs - reelc - olasz69 :

Nos igen,nekem is pont így volt! Megnyugtatlak titeket,valószínűleg nem fogtok hozzá kapni akkor ti sem :R Gondolom utána rakták hozzá a termékhez,és az meg már ránk sajna nem vonatkozik mert a vásárlás idejében nem járt hozzá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.