Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) #73029888 válasza Picicicus (#1700) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nekem is ilyen,megfejelve azzal hogy az értesítő sávban alul nem írja ki a Wifi nevét,csak annyit hogy nincs szolgáltatás. (De van net a TAB-on)

Szeretem a kis gépet én is nagyon. Kár hogy a N.O.V.A 3 akad rajta.

Remélem a majdani 5.03/5.1 frissitéssel még jobb lesz a gép.

[ Szerkesztve ]

(#1702) blakey válasza Picicicus (#1700) üzenetére


blakey
titán

A le- és fel nyilacskák az aktuális aktivítást jelölik, tehát nem baj ha mondjuk épp nem látsz ott semmit, teljesen normális dolog. Nem kell ki/be kapcsolgatni emiatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1703) keekee


keekee
tag

Sziasztok,

egyik barátom kislánya leejtette a régi tabletjét, sajnos a fele érintőképernyő használhatatlanná vált. Mivel megtetszett nekik a fiaim Lenovo-ja, venne ő is egy ilyet a kislánynak. Lenne valakinek eladó? :) Mert akkor nem vesz a neten...

(#1704) Vangelis válasza keekee (#1703) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ment privát :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1705) keekee


keekee
tag

Jáááj, ne haragudjatok, de most beszéltem a barátommal, számlásan fogja venni, így sztorno a keresés :(

(#1706) BrokeR1994 válasza #73029888 (#1701) üzenetére


BrokeR1994
csendes tag

Az csak anniyit tesz hogy nincs mobil hàlòzat tehàt nem tudsz kezdemènyezni hìvàsokat iletve mobilnetezni midenkinél ez van akinek ez a tabja van :)

(#1707) Picicicus válasza blakey (#1702) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszi,csak nem tudtam hogy most ez hiba valahol vagy normális...mondjuk egy oldal betöltése közben akkor nincs aktivitás??

(#1708) WOT-H-A-C válasza #73029888 (#1701) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Zsír a háttér!! Russian powa!!! :DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1709) blash válasza #73029888 (#1701) üzenetére


blash
tag

"Remélem a majdani 5.03/5.1 frissitéssel még jobb lesz a gép."

Naja, a remeny hal meg utoljara, de kizart, hogy kiadjanak erre ujabb fo android verziot, foleg, hogy eloszor 4.2-vel kerult forgalomba, es meltoztattak 4.4-et kíadni ra.

(#1710) joci88


joci88
csendes tag

Sziasztok.
Tegnapi napon miután elkezdett merülni a tablet, bejött egy ablak,hogy ''com.android.systemui almazazás váratlanul leállt.'' , nem is zavart volna,ha leOK-olás után nem adta volna újra-újra-újra, egészen addig,míg fel nem töltöttem 20% fölé,amikor már nem piros az akku jelző ikon.
Egyik Android zseni ismerős azt mondta,hogy vírus vagy akkumlátor tönkre ment.
Próbáltam már több dolgot is, vírusírtóztam, gyári visszaállítást csináltam, ''wipe data/factory reset''-eltem, és semmi változás, 20% alá esve ugyanaz a szituáció.
Van erre bármi megoldás? Rootolt 4.4.2 van fenn. Vagy vigyem vissza Auchan-ba? Mert 3 hónapos, és még garanciás.

[ Szerkesztve ]

(#1711) 7om


7om
tag

hello,valaki megnézné hogy a beállítások --alkalmazások--futó folyamatoknál hogy a kamera programnak mi az ikonja vagy mi a kamera alapprogramja vagy nem tudom mi a neve,szóval hogy alapból fut e?nálam nem müködik a kamera alapból.kamera iokonra kattintva--"nem lehet csatlakozni a kamerához" szöveget kapom.

(#1712) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Sziasztok!

Egy ismerősömnek egy ilyen tabja van, ma 14 napos.
Az előbb elindított rajta egy filmet az MX playerrel amire feldobta a talpát a tablet.. :(

Ez mi lehet? Se bekapcs se töltés, semmi.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#1713) blakey válasza s3nsitivity (#1712) üzenetére


blakey
titán

Tegyétek rá a töltőre és várjatok. Én is MX Playert használok, az biztos, hogy nem okoz ilyet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1714) s3nsitivity válasza blakey (#1713) üzenetére


s3nsitivity
addikt

1 órát volt töltőn semmi, másik töltővel se reagál, se recovery semmi.
Se kép se hang. Mintha elszállt volna az alaplap.. :U Érdekes egy ilyen fiatal gépnél.. :D

Pénteken viszi az edigital szervízelni.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#1715) sanchomuzax válasza s3nsitivity (#1714) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Az SD kártya melletti reset gombot nyomjad addig, amíg kikapcsol. Majd bekapcs.

Google: Sancho blogja

(#1716) s3nsitivity válasza sanchomuzax (#1715) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Oh van rajta ilyen? :D

Igazság szerint az én kezemben nem volt még a tablet de mindjárt tovább adom az infót. :D

Amúgy nehéz lenne kikapcsolni ugyanis ki van kapcsolva és nem kapcsol vissza ez a probléma. :D

Tovább adtam bár kétlem a működésének valószínűségét, nagyon HW problémának tűnik. :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#1717) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!
Ha valaki tudja a valaszt kerem segitsen.
Van a valking dead season one es a two na es itt az a baj hogy a2 nek rosszabb a grafikaja mint az egynek es szeretnem javitani.Hallottam mar olyanrol hogy atirjak a build.propot mas telora es akkor pl. A play letolt olyanokat is mukodhet hogy jobb grafikaja legyen ne ilyen elmosodott sebek,ver?
Mert eppen ilyen a tabon:

[ Szerkesztve ]

(#1718) BrokeR1994 válasza laskr99 (#1717) üzenetére


BrokeR1994
csendes tag

Próbàld meg HTC-re àt irni hàtha

(#1719) laskr99


laskr99
addikt

Le tudnás írni pontosan hogy mert még életemben nem csináltam.

(#1720) SafE84


SafE84
tag

Sziasztok!

Tegnap beszereztem egy 32GB Transcend Premium uSD (Class10 UHS-I) kártyát.
De valahogyan nem nagyon akaródzik jóban lenni a tablettel. Volt, hjogy működött, de az esetek 90%-ban azonnal kiírja, hogy kártya leválasztva.
Mi lehet a probléma?
Nincs rootolva a tablet.

Előre is köszi!

Üdv.: SafE

(#1721) blakey válasza SafE84 (#1720) üzenetére


blakey
titán

Sajnos előfordul, hogy egy adott készülék nem kompatibilis valamilyen kártyával, én is jártam így, igaz médialejátszóval, egyszerűen nem szerette az adott típust. Megoldás: kipróbálni egy másikat, ha van lehetőséged.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1722) Zlika


Zlika
aktív tag

Kiadták ma a The witcher battle arena-t! Most nézem hogy fut-e valahogy. Akit érdekel annak mondom hogy play nem látja kompatibilisnek az eszközünket, én innen szedtem le az apk-t.

Ok úgy tűnik nem megy.Bocs az off-ért! :(

[ Szerkesztve ]

(#1723) SafE84 válasza blakey (#1721) üzenetére


SafE84
tag

Szia!
De akkor létezik, hogy hol működik, hol nem?
Nem lehet, hogy a méretével van baj (bár 32-ig bővíthető), vagy a sebességével, vagy az a baj, hogy UHS-I?
Mások milyen kártyát használnak ehhez a tablethez?
Ezután akkor eladom ezt a kártyát, de nem szeretnék ismét "vakon" venni másikat.
Köszi!

Üdv.: SafE

(#1724) blakey válasza SafE84 (#1723) üzenetére


blakey
titán

Mivel nincsenek "egy hullámhosszon" ezért igen, létezik, nálam is hasonló volt a lejátszó esetében, amint rájöttem, kicseréltem, megszűntek a furcsaságok Én egy Samsung 16GB-os kártyát használok, ha nem tévedek CLASS 6-os, a CLASS 10-est (32GB, Sandisk)) még nem próbáltam ki, de két telefon is tökéletesen kezelte.

Szerintem nem azzal van gond, hogy CL10 ill. UHS, stb, hanem a kártya maga nem valami tökéletes, próbáld ki egy másik készülékben.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1725) SafE84 válasza blakey (#1724) üzenetére


SafE84
tag

XPeria E tökéletes összhangban van vele.

(#1726) jenei1994


jenei1994
addikt

Valaki vásárolt már [link] ettől az eladótól ? A fehér tok miért csak 800 ft körüli áron van ? A többi színű tok meg jóval 1000 ft fölött. :F

(#1727) Zlika válasza Zlika (#1722) üzenetére


Zlika
aktív tag

Mégis működik a moba csak tegnap szét voltak terhelve a szerverek azért nem ment.

(#1728) BiGGeStShEEp


BiGGeStShEEp
újonc

helló . olvastam amiket a rootolásáról írtatok , de nekem sehogy se megy . azzal a rootgeniussal semmit se csinál , a drivernél hibát ír ki . leszedtem külön a drivert azt meg nem tudom hogy telepítsem.próbáltam azt hogy a supersu .zip-jét ráraktam az sd-re de ott is hiba . valami segítséget adjatok , légyszi.

__de ha tudtok valami megoldást hogy miért nem engedi az sd kártya módosítását akkor az is jól jön . (pl, ha valamit le akartam törölni a totalcommanderrel az sd kártyáról akkor nem törölte le . utoljára a world of tanks-t próbáltam sd re (3.9 gb) azt se engedte .)

bocsi , hogy ennyit írtam és a nyelvtanomért is.

(#1729) BrokeR1994 válasza BiGGeStShEEp (#1728) üzenetére


BrokeR1994
csendes tag

Gépem milyen rendszer van ? Fent van-e a windows media player és a hozzá valalok mert ha ez nincs akkor alapbol nem fogja fel ismerni a rendszer a tabot. Mozzarella kolléga a 233 Hozzászolásnál leirta a rootolás pontos menetét. Az sd-kártyàs hibára meg csak annyit tudok mondani hogy próbáld meg egy másik eszközbe vagy gépen

(#1730) likeaRAINBOW válasza jenei1994 (#1726) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Igen, én tőle rendeltem egy fehéret. miért drágább a színes, azt nem tudom, de a fehér az nagyon jó kis cucc, nekem nagyon bejön. egyedüli negatívum, hogy a kijelzőt védő részét nem tudod rögzíteni, de érthető is, mivel az támasztja meg a hátulját.

(#1731) tibor23


tibor23
senior tag

Nem tudom beindítani a Tabletomat, a bejelentkezési képernyő bejön, de nem reagál a kioldásra (a lakat elhúzására), de a bekapcsolás is igen fura - mintha megzakkant volna a kicsike. Megpróbálnék egy resetet, de a neten csak a hard reset leírását találom. Ha ez sikerülne is, ilyenkor gondolom minden program törlődik a gépről. Olyan reset nincs, ami nem törli az appokat (soft reset)?

(#1732) Vinsanity válasza Vinsanity (#1696) üzenetére


Vinsanity
csendes tag

semmi ötlet?

(#1733) tibor23 válasza tibor23 (#1731) üzenetére


tibor23
senior tag

USB-n keresztül elérem, lehet hogy az érintő rész halt be. Kikapcsolni sem tudom, mivel ahhoz is kellene tapogatni. Sajnos az akkut nem lehet kihúzni a kikapcsoláshoz, ahhoz szét kellene szedni, és veszne a garancia. USB-n keresztül vagy valamilyen módszerrel nem lehet tapogatás nélkül kikapcsolni? Legalább meg kéne próbálni egy újraindítást, mielőtt visszavinném.

[ Szerkesztve ]

(#1734) blakey válasza tibor23 (#1731) üzenetére


blakey
titán

Az SD-kártya mellett van egy kis lyuk, ott lehet resetelni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1735) jooti


jooti
csendes tag

Sziasztok! Tudtok a 3500-ashoz ajánlani magyar kiosztású, USB-s klaviatúrával rendelkező tokot?

(#1736) tibor23 válasza blakey (#1734) üzenetére


tibor23
senior tag

Köszönöm, megtaláltam, de továbbra sem érzékeli az érintést, megy vissza gariba.

(#1737) BrokeR1994 válasza tibor23 (#1733) üzenetére


BrokeR1994
csendes tag

Hoszzan nyomni kell a kibekapcsolo gombot

(#1738) ditpet


ditpet
csendes tag

Sziasztok. Megkaptam végre a készüléket, ismerkedek vele mert a régi 4.2 Prestigio teljesen más volt. Egy dologra nem tudok rájönni. Hogy tudom elérni az összes appot? Vagy All App, vagy Appdrawer gombnak hívják. Vagy a tálcán a kedvenc appok között kéne lennie egy körben 6 pont ikonnak vagy valamelyik sarokban 6 kis pont. De nekem egyik sincs. Mit tegyek, hogy elővarázsoljam?

(#1739) blakey válasza ditpet (#1738) üzenetére


blakey
titán

Nem értem a kérdést, te igen? :) Minden app ott van, csak lapozgatni kell. Mi hiányzik? Ez olyan mint a MIUI vagy az iOS.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1740) WOT-H-A-C válasza ditpet (#1738) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nincs app drawer... minden a fő oldalon van....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1741) ditpet válasza blakey (#1739) üzenetére


ditpet
csendes tag

Eddig úgy használtam (a régi Prestigiot), hogy minden felesleges letörölhetetlen ott volt a drawerben, míg volt a főképernyőn volt egy netes, "irodai", és játékos oldalam, és lapozgattam, attól függően, hogy mi kellett. Engem zavar, hogy minden oda van "lökve". Sokat nem is használok. Már mappába összegyűjtöttem, ami nem kell. De egy menübe jobb lenne ömleszteni.
Pár hozzászólással feljebb láttam képernyőmentésen azt a bizonyos 6 pontos ikont. tehát léteznie kéne. De én hülye vagyok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1742) blakey válasza ditpet (#1741) üzenetére


blakey
titán

Nem létezik, a gyári ilyen, ha kell a drawer akkor tegyél fel egy Nova launchert.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1743) ditpet válasza blakey (#1742) üzenetére


ditpet
csendes tag

Rendben, köszi.

(#1744) toma1015


toma1015
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hol érdemesebb megvenni ezt a tabot? Főleg a garancia része érdekelne. Mert Emag-on 2 év gari van, Media-ban és Edigitálnál meg 1 év, és kb. ugyan annyiba kerül mindhárom helyen.

(#1745) jenei1994 válasza toma1015 (#1744) üzenetére


jenei1994
addikt

media markt ha baja van egyből cserélik.

(#1746) Spuri2000 válasza toma1015 (#1744) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Az emagot nem ajánlom.

(#1747) SafE84 válasza toma1015 (#1744) üzenetére


SafE84
tag

Az emag-ot én sem ajánlom.
Az E-Digital-t preferálom, de hozzá kell tennem, hogy a Media Markt ilyen szempontból egyáltalán nem ismerem.

(#1748) SafE84 válasza blakey (#1724) üzenetére


SafE84
tag

Most egy 8GB-os SAMSUNG Evo (Class10 UHS-I) van benne és zokszó nélkül azonnal összebarátkozott vele.
A következő az lesz, hogy beszerzek egy ugyanilyen 32GB-osat. Kíváncsi leszek azzal mennyire fog kijönni.

SafE

(#1749) blakey válasza Spuri2000 (#1746) üzenetére


blakey
titán

Miért? Rossz a hozzáállásuk, nem jó a garanciáztatás vagy mi?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1750) hsprod válasza SafE84 (#1748) üzenetére


hsprod
csendes tag

nekem egy pont ugyanilyen érkezett meg a napokban Csájnából, csak 16 GB-os (2.340 Ft), és eddig remekül működik, remélem eztán is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.