Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) olasz69 válasza miroon (#750) üzenetére


olasz69
senior tag

Engem akkor nyugtatsz meg,ha kapok hozzá!
:)

:))

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#752) miroon válasza olasz69 (#751) üzenetére


miroon
aktív tag

haha :DDD :DDD en rendeltem fekete penteken egyet toluk felaron :P

Root van mar a legujabb droidra? Edigital mennyire harap a root miatt,ha annyira meghalna a tablet hogy nem tudnam unrootolni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#753) Ayanlith válasza tacitus00 (#354) üzenetére


Ayanlith
tag

Nekem az eddigi tapasztalataim alapján akkor jelzi ki pontatlanul az akkumulátor töltöttséget, ha (hosszabb ideig?) alvó állapotban van és utána újra elkezdem használni. A kijelzés szerint olyan, mintha nem merült volna a tablet az alvásidő alatt, a korábbi használat utolsó értékét írja ki, és az beáll hosszabb időre. Másnak is van ezzel még problémája? Eddig azt hiszem, hogy egyszer töltöttem fel teljesen a gyári tartozékokkal. (A 140911-es build van a tabletemen, ami a tablet szerint a legfrissebb.)

[ Szerkesztve ]

(#754) olasz69 válasza miroon (#752) üzenetére


olasz69
senior tag

Feketepénteken mást rendeltem ,de a lenovo 19.900Ft volt csak még akkor ,és én nem akartam A7-40 -et!
:)
Nincs tudomásom a kitkat-re való rootról ,talán az oroszforumon?
Lehet itt is leírták már? :F

A garanciális javításokat a lenovo végzi ,szerintem nem az ediital vizsgálja a rootot?
Lehet rosszul tudom?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#755) keekee


keekee
tag

Az orosz root módszer működik KitKat alatt, én 2-t is megcsináltam. Aztán kicsit 'túltöröltem' magam az alkalmazások tekintetében, teljes wipe, és gyári update.zip segítségével eredeti állapotba kerültek vissza a tabok. Ezután újra root, szintén az orosz módszerrel, és ügyelve a felesleges alkalmazások eltávolításánál jelenleg is robog a két masina ;) Paragon-nal root után kezeli az NTFS-t az OTG-n keresztül, boot animáció, boot hang eltávolítva, játékokkal, mesékkel feltöltve várják a karácsonyt a fiaim számára :D

(#756) #24704512 válasza miroon (#752) üzenetére


#24704512
törölt tag

Root 4.4.2. magyar leírás Mozarella jóvoltából

A "4.4Root_RU.zip" fájl helyett az itt található zip-et használjátok.

Emlékeztetőül: a szükséges driver telepítése akkor esedékes, amikor kikapcsolt állapotában csatlakoztatjátok a készüléket a gépre.

A root pedig minden esetben garanciavesztéssel jár. De a fenti leírásban erre is találtok megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#757) Takhanto válasza surgyi (#720) üzenetére


Takhanto
őstag

Vegyél wifis modemet, kicsi elfér a zsebedbe, így azzal a nettel használhatod tableten és mobilon

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#758) Berreh válasza natë (#233) üzenetére


Berreh
tag

Attól tartok valamit elbaltáztam, mert az update.zip sem fut le,
"Warning: No file_contextsThis package is for "A3500FL" devices; this is a "MTK"
E: Error in/sdcard/update.zip
(Status 7)
Installation aborted" - üzenetet olvashatok.
Letöltöttem újra az update.zip-et, próbáltam másik kártyán, semmi.
Újraindítás után üdvözlő képernyő, aztán hosszú ideig a pörgő jel, mintha csinálna valamit ...

Van valami ötletetek?

(#759) #24704512 válasza Berreh (#758) üzenetére


#24704512
törölt tag

Flasheld a Cappa72-féle recoveryt (megtalálható a legutóbbi hsz-em linkje alatt), aztán Factory reset, végül próbálkozz újra az update.zip-el.

(#760) Berreh válasza #24704512 (#759) üzenetére


Berreh
tag

Sajnos, a "flash"-elés fogalma nem teljesen világos előttem.
cappa72 recovery-je egy img fájl, nem tudom, mit kellene vele csinálni.
A tableten sehol nem találom, hova kellene másolni ...

(#761) szanozs válasza olasz69 (#751) üzenetére


szanozs
aktív tag

Most vettem át és nem kaptam hozzá Power Bankot. Alapból pedig android 4.4.2 van rajta.

(#762) #24704512 válasza Berreh (#760) üzenetére


#24704512
törölt tag

Ment a PM.

(#763) Spuri2000 válasza Berreh (#758) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Már 28k-ért lehet újat venni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#764) Berreh válasza Spuri2000 (#763) üzenetére


Berreh
tag

Minden vágyam, hogy elrettentő példaként szerepeljek, a Hogyan ne gyártsunk téglát az amúgy helyre kis jószágunkból c. kiadványban :)

(#765) Berreh válasza #24704512 (#762) üzenetére


Berreh
tag

Köszönöm a segítséget, sikerült :)

(#766) roly7


roly7
tag

Üdv. Tegnap sikerült az emag-nál megrendelnem egy ilyen masinát "feket pénteki" áron. Elöte is szemezgettem ezzel a típussal olvasgattam róla de msot már konkrét dolgokra próbálok választ keresni ebben kérnék némi segítséget előre is köszönöm. A nagy kérdés frissítse ki-kat-re vagy sem olvastam már pro és kontra is eseteket, jobb let (nincs gond a youtube-al) nem lett jobb mert pl gps nem müködik illetva ha igen is éredemes firssíteni hogy tehetem meg? Ha kit kat van rajta akkor jó hozzá a rootgenius progi vagy más módszerrel kell rootolni valamint az érdekelne még hogy vissza lehet állítani úgy hogy ne látszodjon rootolva volt (a gari miatt) ?

(#767) olasz69 válasza szanozs (#761) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia!
Megkaptam a Power Bankot!
Uv zöld extreme digital logóval 1000mA max exporttal aminek a kapacitása 2600mAh!
Alapból nekem sem adták,de rákérdeztem,mivel az új szállítmányhoz jár,gondolom ezért kaptam!

:)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#768) szanozs válasza olasz69 (#767) üzenetére


szanozs
aktív tag

És azt utólag postázták? A garancián , számlán 11.27. dátum van. Neked pedig 11.28.?
Érdemes megreklámállni?

[ Szerkesztve ]

(#769) olasz69 válasza szanozs (#768) üzenetére


olasz69
senior tag

Személyesen vettem át,ezért a mai nap van a garancián/számlán!

Megkérdezni meglehet,de ha postázták,nem hiszem.....
Sajnos nem tudom!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#770) @Jocó@


@Jocó@
tag

Sziasztok!

Nem nagyon (értsd, nem több, mint 2 perc) jártam utána, de szerintem az "A7-50" és az "A3500-FL" az nem ugyanaz. [link]

Nekem "A3500-FL" matrica van a készülék hátán, és tuti nincs benne SIM kártya.
4.4.2-es Android fut rajta. Teljesen jó, igazából csak a sok gyári app-tól szeretnék szabadulni, meg root-olni.

Ez alapján a leírás alapján sikerült is.
Illetve link az "A3500-H" topicra.

[ Szerkesztve ]

(#771) Ubul86


Ubul86
őstag

amúgy amit emagon hirdettek 22ért fekete pénteken, elülső + hátsó kamerája is van? vagy csak front?. leírásban front van, de én már nem hiszek a leírásoknak :D

(#772) #24704512 válasza @Jocó@ (#770) üzenetére


#24704512
törölt tag

Idehaza A7-50 névvel árulják, tévesen. Eredetileg A7-40 elnevezéssel bír (Lenovo weboldalán), ennek a típusnak a jellemzői, hogy:
* nem rendelkezik hátlapi kamerával
* only WiFi
* és 8 GB belső tárhellyel bír.

(#773) reelc válasza #24704512 (#772) üzenetére


reelc
veterán

Én is pont ezek alapján totóztam ki, mit is veszek a boltban. :)

(#774) #24704512 válasza roly7 (#766) üzenetére


#24704512
törölt tag

A rootolási metódust és annak linkjét néhány hsz-el feljebb megtalálod a nevem alatt.

(#775) miroon


miroon
aktív tag

Csak nekem nem akar működni a mindigtv-s alkalmazás? Ez is egy szempont volt vásárlásnál,erre nem jó rajta :(

iPhone 13 Midnight Black

(#776) olasz69 válasza miroon (#775) üzenetére


olasz69
senior tag

Nekem sem,de számítottam rá! /a waytekq tableteken megy! legalább is amelyiknek a dobozán is ott van :) /

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#777) Ubul86 válasza miroon (#775) üzenetére


Ubul86
őstag

mi a probléma vele? hibával leáll?

(#778) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv.
Ma óta nekem is van.
Tesco, 27990...

(#779) miroon válasza Ubul86 (#777) üzenetére


miroon
aktív tag

Nem, simán megnyitom. Amikor elindítanám pl az M1-et,csak annyit ír,hogy "Videó betöltése..." és innen nem is jut sehova tovább. :(

iPhone 13 Midnight Black

(#780) olasz69 válasza miroon (#779) üzenetére


olasz69
senior tag

Nekem is ugyanez!!

T_chris

Milyen wifi vagy 3G?

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#781) miroon válasza olasz69 (#780) üzenetére


miroon
aktív tag

Ertekelnem ha lenne ra valami megoldas :DD

iPhone 13 Midnight Black

(#782) #33253120 válasza olasz69 (#780) üzenetére


#33253120
törölt tag

A3500-FL
Csak wifi.
Eddig kicsit visszásak az érzelmeim. Nagyobb mint a HP Slate 7-em volt, de szerencsére. nem sokkal. Még pont befér a kabátzsebbe. Bár lehet csak könnyűtokot (zsákot) bír el ha zsebben akarom hurcolni. (Ez lett a Slate 7 veszte is. :) )
Nem szereti a lassú netet. Samsung Galaxy S5 miniről osztok neki netet, jellemzően amikor ez szükséges akkor EDGE van csak. Na be is omlik rendesen a böngészés. Külön vicces, hogy a sync csak widgetből kapcsolható ki, notification/settings area alól, nem. Pedig ilyenkor jól jönne.
Az FM rádió jobban teljesít mint a Samsung Galaxy Expressemben, ez tetszik.
Sikerült valamit annyira elállítanom, hogy eltűnt a portrait/landscape váltás gombja a jobb oldali legördülőből. Csak a gyári visszaállítás gyógyította meg. ( Ha már itt tartunk. A HP tudott olyat, hogy ha landscape-ben van, és kikapcsolom a forgatást akkor landscape-ben is marad. Ez jó. Ez ezt nem tudja, simán visszadob ilyenkor portrait módra...)
Szokatlan, kicsit MIUI-ra emlékeztet, hogy nincs külön kezdőlap és menü...

Van még, majd folytatom... :)

(#783) #24704512 válasza #33253120 (#782) üzenetére


#24704512
törölt tag

KitKat alatt landscape-ben marad.

(#784) #33253120


#33253120
törölt tag

Jut eszembe.
A hátulján van 3 matrica. Ezt hogyan kellene kezelni? A HP-n lézernyomott volt az azonosító, azt is sikerült majdnem olvashatatlanra koptatni a zsebben hordással. Ez nálam egy hónapot nem fog kibírni a jelenlegi formában.
No meg ronda is. :)
Gondolkodtam cimkeeltávolító spray-n, de nem tudom mi maradna a matricákból, és a garanciális feltételeket hogyan befolyásolná. Valószínűleg megkérdezem a supportot, hogy mi a helyzet ezzel.
Apropó support. Eddig Samsung telefonjaim, és HP tabletem, Asus laptopom volt... Valahogy mindegyikre volt futáros, vagy helyszíni szervíz.... Ezzel mi a helyzet? Érdemes, szükséges (esetleg kötelező?) regisztrálni a terméket a Lenovo honlapon? Még nem voltam olyan gyors net környékén, hogy meg tudjam nézni... :)

A rádiós véleményem felül kell bíráljam, mert ha landscape-ben használom a vasat egy gyári fülessel akkor a helyes tabletfogásnál két ujjam között van a jack. Ilyenkor is stabil a vétel, de dobozhangja van, ha leveszem az kezem a jackről akkor megjön a magas, és a mély is...

(#785) #33253120 válasza #24704512 (#783) üzenetére


#33253120
törölt tag

Most nézem, tényleg. De kifejezetten emlékszem, hogy a KK friss után is csinálta ezt... Lehet mire teljesen befrissült valamelyik google friss lehozta ezt bele..,

(#786) szanozs válasza #24704512 (#783) üzenetére


szanozs
aktív tag

Ne haragudj, nem nagyon értek hozzá, de ez mit jelent, hogy "landscape-ben marad"?

[ Szerkesztve ]

(#787) miroon válasza #33253120 (#784) üzenetére


miroon
aktív tag

Ha jol tudom a telemax garanciaztatja. [link]

Nem tudom,hogy van-e garancia futarjuk,nezz szet az oldalon. Viszont ha garanciara kerul a sor akkor az egy hosszu procedura lesz a telemaxal :DDD

iPhone 13 Midnight Black

(#788) #33253120 válasza szanozs (#786) üzenetére


#33253120
törölt tag

Portrait: álló kijelző mód.
Landscape: fekvő kijelző mód

(#789) #33253120 válasza miroon (#787) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jajj...
A Telemaxot annyira nem szeretem. Egy időben csúnyán összevesztem velük. Azt hiszem még az Ericsson T610-em volt amikor visszaküldték, hogy beázott. Pedig csak olyan helyen melóztam, ahol extra finom por volt. Nyilatkoztam, hogy gondolják át mégegyszer, mert két hétig olyan helyen dolgoztam ahol a műkövesek lépcsőt csiszoltak, és nekünk is maszkban kellett tolni a szekeret. Ha utána kimegyek a télbe kapom a párát akkor azt a beült por felveszi... Nem fogadták el, vitáztunk pár hétig, utána abban maradtunk, hogy megvonják a készülék garanciáját...
Én akkor leírtam őket, de később a Samsungjaim is oda voltak futárosak... Akkor meg az advance be lett küldve, hogy kamerahiba, (kosz van a főkamera képen) meg mellette ismeretlen probléma, kiemelve, hogy a kamera hiba a kiemelt, a többit csak át kellene nézni.. Az ismeretlen probéma miatt alaplapcsere, kijelzőcsere, de a rohadt hátsó kamera baj nem lett javítva. Írtam közvetlen a Samsungnak, megkértek, hogy küldjem be a vasat újra, és ők fogják felügyelni a szervízt. Idő előtti csereutalvány lett a vége. Így lett a Galaxy S Advance-ből egy Galaxy Express LTE...

(#790) jenei1994 válasza #33253120 (#784) üzenetére


jenei1994
addikt

Nekem is kopik. :K

ha garanciáztatni kell nem az lesz a lényeg, ahnem a számla meg a garancia papír.

Ami van a hátulján azzal nemfognak foglalkozni.

(#791) miroon válasza jenei1994 (#790) üzenetére


miroon
aktív tag

En szivtam mar be ilyennel. A kulso winyomon egy matrican volt a sorozat szam stb, lekopott... A samsung megvonta a garanciat, hiaba volt ott a garancia papirom,es a szamlam is a vasarlasrol. :U

iPhone 13 Midnight Black

(#792) jenei1994 válasza miroon (#791) üzenetére


jenei1994
addikt

Ha beállításokban -tábalgépröl-állapot

ott megtalálod a sorozat számot.

Így nincs mitől félned.

[ Szerkesztve ]

(#793) #33253120 válasza jenei1994 (#790) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mindegy. amíg nemntudok biztosat belufiztam...:)

(#794) #33253120 válasza jenei1994 (#792) üzenetére


#33253120
törölt tag

Viszont ha döglik, akkor nincs serial..

(#795) miroon válasza jenei1994 (#792) üzenetére


miroon
aktív tag

Es ha nem kapcsol be? Akkor? :DDD

Pont ez a problema. En leszedtem a matricat,beraktam a dobozba, ha garancia van akkor meg visszaragasztom ra.

iPhone 13 Midnight Black

(#796) jenei1994 válasza miroon (#795) üzenetére


jenei1994
addikt

Ezis egy megoldás. :)

Mindenesetre jó kaka ez a matrica.

[ Szerkesztve ]

(#797) samusung


samusung
újonc

Ha képet akarok feltölteni valahova,akkor ha kiválasztom a képet akkor nem történik semmi és azt írja ki a böngésző:"Az előző műveletet memóriahiány miatt nem lehet elvégezni",néztem a futó alkalmazásoknál 508mb-t szabad az 1 gigából,nem értem,program blokkolhatja?

(#798) arboczd válasza olasz69 (#776) üzenetére


arboczd
tag

olasz69, vérfolt!

Sem a MinDigTV sem a TV Go alkalmazás nem megy 4.4.2-n! Csak 4.2.2-n! Én is megszívtam ezt... De mivel hibás volt a kijelző kicseréltem a készüléket s azon újra 4.2.2 volt amit nem frissítettem, agy újra minden jó!

(#799) miroon válasza arboczd (#798) üzenetére


miroon
aktív tag

Hat ez marha jo. Remelhetoleg akkor kapunk valami javitast elobb-utobb hozza. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#800) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok!
Felteszem ide is a kérdést, mint a másik topicba:

Feleségemet szeretném meglepni egy tablettel, két tabi maradt a végére. Op3n Dott vs. Lenovo a7-3500
Ha a képernyő méretet nem nézzük, akkor mi szól egyik-másik mellett? Kinézetre a tescós cucc jobban tetszik, de olvastam ilyet is olyat is a kijelzőről.
Asszony biztos telepakolja app-okkal a tabit, főleg családi képek szerkesztésére és böngészésre fogja használni.
Előre is köszi! :R

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.