Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) tibor23 válasza richfuel (#551) üzenetére


tibor23
senior tag

"Elvesz a belső tárhelyből kb 500MB-ot, de megéri."

Térképpel (Európa) együtt vesz el ennyit vagy csak maga a progi?

(#602) jenei1994


jenei1994
addikt

Meg is rendeltem a Media Marktból . :D Nagyon jó áron van! :K

(#603) shudzsi


shudzsi
újonc

Sziasztok.
Tableten szeretnék torrentezni de a belső memória kevés, vettem sd kártyát, de arra nem tudom letölteni a dolgokat.
Sajnos nem igazán értek az androidhoz, ha jól olvastam rootolni kéne és van app h tudjak a kártyára menteni.
Valaki tudna ebben segiteni, ehhez a modellhez vmi egyszerü megoldásos root?
Köszi

shudzsi@gmail.com Skype: tibi6893

(#604) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Sziasztok
Nekem is van 1 ilyen masinám amire rögtön fel is tettem a 4.4-et, de valamiért nagyon gyorsan merül az akksi szerintem. Másnak mi a tapasztalata? Esetleg nem kapcsoltam ki valamit ami javitana ezen? Van egy olyan hogy BladeModeService ami 60% os használatot mutat, d azt sem tudom mi az és kiiapcsolni sem tudom, már probáltam. Valakinek ötlet?

(#605) richfuel válasza tibor23 (#601) üzenetére


richfuel
csendes tag

A program + Magyarország térkép (TopMap)

(#606) csabi63 válasza Spuri2000 (#604) üzenetére


csabi63
senior tag

Én letiltottam azt a BladeMode akármit.A fogyasztással sincs gond.Korábban csináltam egy tesztet,ennyit bírtam kihozni belőle.(Wi-fi nélkül,olvasással,filmnézéssel.)

[ Szerkesztve ]

(#607) Spuri2000 válasza csabi63 (#606) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Próbáltam én is letiltani, de valamiért mindig újra aktiválódik. Megpróbálom még1x hátha csak én bénáztam.

(#608) csabi63 válasza Spuri2000 (#607) üzenetére


csabi63
senior tag

Egyből nekem sem tűnt el.Azt vettem észre hogy mindig kevesebbet fogyaszt,aztán egyszer csak nem láttam többet a listában.

(#609) richfuel


richfuel
csendes tag

Van egy kis problémám a Skype hanggal.
Ha, jön egy Skype hívás akkor az automatikusan lehalkítja az egyéb futó alkalmazás hangját.

- nincs baj, ha fogadom a hívást, a hívás után a többi program hangja újból hallható
- a baj akkor van, hogy ha nem fogadom a hívást és a csöngetés befejeződött, ezek után már nem lesz hangja a többi alkalmazásnak (pl. youtube), nem áll vissza az eredeti hangerő, némák maradnak és nem lehet a hangerő gombbal visszakapcsolni.
- csak akkor jön vissza a hang újból, ha a Skype-ban fogadsz egy hívást és leteszed

Tapasztaltátok már ezt? Tudtok erre valami megoldást?

(#610) arboczd válasza csabi63 (#595) üzenetére


arboczd
tag

Megtörtént a csere! Gyönyörű a képe... Ég és föld! Már elhiszem a dícséreteket! És még a tv go problémám is megoldódott ezzel hisz 4.2.2-n megy! Ha javítják 4.4.2re akkor frissítek!
Szóval happy end lett!

(#611) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hali!

Route 66 használható valamire?

Fizetősek térképek, meg a sallangok, így egész sokba is kerülhet.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#612) Blue Eagle válasza Sztlaci (#611) üzenetére


Blue Eagle
őstag

ha megveszed, talán. :D

(#613) Spuri2000 válasza Sztlaci (#611) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Pakold fel az igot!

(#614) keekee


keekee
tag

Nálam ráadásul a két egyforma tabon különböző nyelvi háttérrel futott a Route, az egyik oroszul írta ki az országneveket :D még a gyári száma is majdnem ugyanaz a két egyszerre vásárolt masinának. Én uninstalláltam az összes felesleges sallangot
Ma meg kiírta, hogy frissítés elérhető, de le sem töltöttem, mondván root alatt úgysem megy. Bár lehet,hogy egy zip mentés-recovery módszert adok neki esélyként

(#615) tibor23 válasza Sztlaci (#611) üzenetére


tibor23
senior tag

Felejtős.

(#616) josik válasza Spuri2000 (#613) üzenetére


josik
aktív tag

Az IGO- t nem eröltetném. Hivatalosan nincs erre a tabra!

Te is fiam Bluetooth...

(#617) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Köszi a válaszokat, akkor lesz plusz 30 mega helyem. :C

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#618) Freestyle79


Freestyle79
tag

Sziasztok.
Valaki tud-e olyat, hogyan is lehetne USB OTG segítségével USB Wlan adaptert használni a készülékkel. ( a beépített igen szerény hatótávú nekem, Pl egy mcdrive-ba nem szerencsés 40t szerelvénnyel beállni sehol sem, hogy a fülkéből tudjak kényelmesen netezni)

A másik nagy kérdés, hogy USB OTG csatlakozáskor megoldható-e a töltés. Kicsit macerás a 2TB-os USB vinyóról felmásolgatni a microSD kártyára a néznivalót.
Laptopot száműztem a fülkéből, betegeskedett már.

(#619) Spuri2000 válasza josik (#616) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Akkor ne használd! Majd más fogja...

(#620) tsu válasza Freestyle79 (#618) üzenetére


tsu
tag

A wifivel kapcsolatban nem tudok segíteni, de a töltős résszel kapcsolatban igen. Ha csak töltés kell és 1 usb: "usb otg charge". Ha töltés és több usb port, pl. pendrive, egér, bill. egyszerre: " usb otg charge hub". Ezekre keress rá, megtalálhatod azt ami kell. Nekem egy sima usb otg charge kábelem volt, tette a dolgát, kb. 500 Ft volt az ebay-ről, 5 hét alatt ért ide.

×××

(#621) josik válasza Spuri2000 (#619) üzenetére


josik
aktív tag

Engem nem zavar ha használod. De a hozzászólásod, erősen súrolja a warez határát... Ha egy modi meglátja nem biztos, hogy elnéző lesz! Ezt elkerülendő irtam... De én kérek elnézést.

Te is fiam Bluetooth...

(#622) Freestyle79 válasza tsu (#620) üzenetére


Freestyle79
tag

Köszi a segítséget. Rá fogok keresni, így már tudom mi kell nekem

(#623) tb72


tb72
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni: Alcor billentyűzetes tokot nem érzékeli a gép. Frissítés4.4.2-re megvolt, beállításoknál csak a google-billentyűzetet ajánlja fel... Előre is köszi!

(#624) arboczd


arboczd
tag

Sziasztok valakinek a véleménye erről a tokról?

[link]

Megér 4500-at? Vagy az ebay-es utángyárott 1700-2000Ft-ért is van ilyen?

Tapasztalatok?

Szép napot!

(#625) jenei1994 válasza arboczd (#624) üzenetére


jenei1994
addikt

Szia!

Ilyen tokot énis néztem :K Én nagyon drágának tartom. :U 2000 ft-ot még tán megérne. :F

(#626) barug


barug
csendes tag

Sziasztok,
A vettem egy Lenovo A3500-as tabletet és az lenne a problémám, hogy gépeléskor valami förtelmes pötyögő hangot ad ki. Hol lehet letiltani vagy megváltoztatni ezt az alapértelmezett hangot??
Sehol sem találok ilyen funkciót.

Előre is köszönöm a választ!

(#627) markussandor válasza barug (#626) üzenetére


markussandor
senior tag

beállítások -> nyelv és bevitel -> google-billentyűzet jobb szélén a "potméteres" ikon -> hangjelzés gombra mögül vedd ki a pipát és kész

(#628) Spuri2000 válasza barug (#626) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Ja olyan mintha el lenne baszva valami és a gép nem jól működne! Tökön kellene rugni azt aki ezt a hangot belerakta.

(#629) Gaskin válasza josik (#621) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Nem súrol ez semmit.. nem linket osztott meg a srác, nem torrent file-t adott stb.. egyszerű ténymegállapítást tett.. Nem kell semmiért sem elnézést kérned, meg enyjebejnyézni sem..

(#630) josik válasza Gaskin (#629) üzenetére


josik
aktív tag

Ha te mondod. Csak azért szóltam, mert másik topikban ennél kevesbbért is haraptak... Azt mondták, hogy IGO nincs androidra. Csak ha elötelepitve veszed. Nem akartam leszólni senkit, csak a jószándék vezérelt.

Te is fiam Bluetooth...

(#631) Blue Eagle válasza josik (#630) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Bocs, csak kérdezek: a Play Áruházban ott van az IGO Israel 14xxx,- Ft-ért. Azt megvehetem? Települni is fog és működni is?

(#632) josik válasza Blue Eagle (#631) üzenetére


josik
aktív tag

Megvehetd települ is! Igen, az legális. A magyar nyelv és térkép hozzá az ami nincs... De arról az IGO topikjában kérdezz.

Te is fiam Bluetooth...

(#633) barug válasza markussandor (#627) üzenetére


barug
csendes tag

Huhh... hát erre nem jöttem volna rá, főleg azután, hogy a Google-billentyűzet eleve ki van kapcsolva. Akkor a benne lévő opciók miért élnek? Na mindegy. Nagyon köszönöm!

Lenne egy másik kérdésem. Nagyon sok dokumentumot olvasok (docx, doc, txt), és fontos lenne, hogy fekete háttéren fehér betűk legyenek, sok alkalmazást kipróbáltam de egyik sem tudta ezt a funkciót, végül Basic docx Readert találtam. Ugyan nem tudja doc és txt-t de majd konvertálgatom. Érdekelne, hogy ti mit használtok docx olvasásra?

(#634) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Kijelzővédő fóliát,hol tudok venni a legolcsóbban ? Minél előbb kéne nekem a fólia. Ebayes rendelés nagyon sok ídő.

(#635) Balesz123 válasza synar (#1) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem a Mediamarkt online webshopban egy ilyen tabletet, ma meg is érkezett.
Amikor rá akarom csatlakoztatni a gépre kiírja a windows hogy a driver telepítése során probléma lépett fel, nem fog működni.
Tud valaki megoldást? :F :F :F

(#636) josik válasza Balesz123 (#635) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv.
A Lenovo oldaláról letölthető a driver. Bár nekem anélkül is kezelte.

Te is fiam Bluetooth...

(#637) Balesz123


Balesz123
csendes tag

Köszi, megpróbálom.
Egyébként hol lehet bekapcsolni az usb debugging módot? Nem találom a beállításokban.

(#638) Takhanto válasza Balesz123 (#637) üzenetére


Takhanto
őstag

Beállításokban a fejlesztő opciót azt látod e? Ha nem akkor a beállításon belül a táblagép tulajdonságon belül a kernel verzióra többszörös kattintás után előjön a fejlesztői opció, azon belül lesz az usb debugging

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#639) Balesz123 válasza Takhanto (#638) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Köszi, de már megoldódott, a Lenovo Smart Assistant program leírta.

(#640) Blue Eagle válasza josik (#632) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja! Nem, nem azért kérdeztem! :B Van nekem, olyan, hogy nosza... :K

(#641) Balesz123 válasza Blue Eagle (#640) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Viszont usb drivert még mindig nem találtam.
A Leonovo Smart Assistantnak pedig nincs kedve letölteni az Update packet mert vagy azt hiszi nincs net vagy pedig csak szimplán nem tölt...
(nem választ akartam küldeni félrenyomtam)

[ Szerkesztve ]

(#642) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Találtam fóliát a tablethez.

Az lenne a kérdésem [link]ez a fólia jó a ehhez a modellhez ?

(#643) panelpatkany válasza arboczd (#624) üzenetére


panelpatkany
csendes tag

Sziasztok!
Nekem ilyen tokom van, az általad linkelt oldalról rendeltem. Pár napig nézegettem milyen lenne jó, de nem nagyon találtam más alternatívát itthon. Kínából most nem akartam rendelni, mert nem szerettem volna sokáig hurcolászni tok nélkül. Akkor 4500.- volt, de van a csomagban egy kijelzővédő fólia is, ill. ebben az árban a szállítás is benne volt (akkor, most nem látom ezt az opciót). Szívtam a fogam akkor, de gyorsan akartam hozzájutni valami védelemhez és mindent egybevetve már nem is tűnik annyira drágának - persze itthoni viszonylatban.
Hátránya talán, hogy a fedelet nem rögzíti semmi, sem gumi, sem mágneses megoldás. A fedél súlya elég jó, szóval nem lifeg mint egy saláta, meg általában kézben fogod, vagy táskában van, akkor nincs is jelentősége, de egy esésnél szerintem csak a szerencse dönti el, hogy kinyílik-e földet éréskor. Arra gondoltam, hogy ezt a rögzítést egy vékony - rövidáru boltban kapható - fekete, körkeresztmetszetű gumival egész diszkréten meg lehetne oldani. Másik nem túl szerencsés dolog, hogy a hátulján a bújtató kiáll a hátlap síkjából, így ha csak simán az asztallapra teszed, akkor billeg kicsit. Persze általában az előlapot összehajtva "állványon" használom, vagy kanapén, ágyon, ami már elnyeli ezt a néhány mm-es kidudorodást.
Viszont előnye, hogy nagyon vékony, az éleket és sarkokat szinte az egész kerületén védi. Ilyen bepattintós tokot akartam, nem a sarkán szalaggal lefogatóst, pláne a kijelző körüli bőr szegélyeset. Három hete használom, de úgy néz ki az anyag - ahhoz képest milyen vékony - strapabírónak tűnik. Nem tudom miből lehet, de a hajtásoknál semmi kopás nem látszik. Plusz gyári Lenovo, annyi talán elvárható, hogy bírja huzamosabb ideig a strapát.
Egyszóval én nem bántam meg, az előnyei nálam többet nyomtak a latba, mint a hátrányai.
Kicsit hosszúra sikeredett, bocs...

Szerk.: most nézem a linket, most 4090 Ft az ára.

[ Szerkesztve ]

(#644) Spuri2000 válasza jenei1994 (#634) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Ebay teljesen jó! Én németből rendeltem és itt volt kb. 1 hét alatt. 6db volt 1 csomagban, de a felét mindig elbaszom mire sikerül felraknom.

(#645) jenei1994 válasza Spuri2000 (#644) üzenetére


jenei1994
addikt

Szia!

Egy linket kérhetek,hogy az ebayen kitől rendelted ?

(#646) arboczd válasza panelpatkany (#643) üzenetére


arboczd
tag

Szia!
Köszi a tapasztalatokat! Tegnap előtt megrendeltem 4500-ért személyes utánvéttel, aztán tegnap lemondtam amikor láttam hogy 4090 :-) s újra megrendeltem :) Remélem jó lesz! Amúgy van hozzá pluszba egy buborékos Trust anti-shock tok is csak nem akarom állandóan abba visszarakni ha védeni akarom...

(#647) arboczd válasza Spuri2000 (#644) üzenetére


arboczd
tag

Én is azt rendeltem amit te... Nekem is 6-ból harmadikra sikerült felrakni :) De mivel cserés volt a kütyü így megint elment 3 az újra :) Kell utánrendelnem!

[link] jenei1994-nek

(#648) jenei1994 válasza arboczd (#647) üzenetére


jenei1994
addikt

Köszönöm!

Ez elég jó áron van!

Itthon 900 ft volt db-ja egy fóliának. :D Tartalékba veszek majd az ebayröl.

De nemis értem egy vacak fóliát nem igaz,hogy a gyártó nem tudod volna már hozzá adni. :F

(#649) markussandor


markussandor
senior tag

számomra külön szimpatikus, hogy a gyárilag feltelepített appokat (skype, lenovosok, stb) el lehet távolítani

(#650) haris válasza jenei1994 (#648) üzenetére


haris
őstag

Látom ebay rendelés játszik.
Ajánlom ezt a fóliát, és eladót. Az UltraClear-t választottam, gyorsan megérkezett a csomag, a fólia ezért a pénzért jó minőségű mind tapintásra, mind merevségre. Elsőre hiba nélkül felment (najó, a képernyő legszélén került alá egy porszem, de olyan helyen, hogy én amiatt nem rakom újra)
Még csak ma raktam fel, pár nap múlva tudok részleteket mondani, tényleg megérte e, de most még örülök.
Ja még valami, 2szer van neki fent a termék, 1szer USD, 1szer AUD devizában. Vedd amelyik szimpibb.

SZERK:
ja van neki ilyen tokja is, csak azért mondom, mert valaki írta, hogy jó lenne, ha rögzíthető lenne a gyári tok fedlapja gumival. Ez ugyan nem gyári, de azt hiszem én bepróbálok egyet, bizalomgerjesztő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.