Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) haris válasza vanezigy (#1148) üzenetére


haris
őstag

Szerintem ez nem OFF, lehet másnak is van (lesz ) ilyen kívánsága mnt neked.

OFF akkor lenne, ha eltérnénk a témától, pl azzal, hogy elkezdjük elemezni, mi OFF és mi nem :DDD

Mondjuk azt a részét nem értem, hogy "rendes magyar billentyűzet"
Mit értesz ez alatt?
Amit linkeltem, az olyan, hogy beállítod rajta a magyar QWERTZ-t és akkor olyan lesz.
Ahogy emlékszem, az ékezetes betűk a saját helyükön lesznek. Vagy nem? :F

(#1152) reelc válasza haris (#1151) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, neki mi a rendes, de a magyar nyelvi pakkal teljesen jónak tűnik a képek alapján. Ráadásul többféle változat van benne.
Köszi a tippet, lehet kipróbálom.

(#1153) 963kto


963kto
csendes tag

Sziasztok. Kényszer leállított GPS alkalmazást hogyan lehet újra aktívvá tenni? Az alkalmazások menüben a gps menüben nem reagál semmire, csak azt látom le van tiltva. Újraindítva a készüléket is ugyanez a helyzet marad: Köszi!

(#1154) Berreh válasza 963kto (#1153) üzenetére


Berreh
tag

Tartózkodási hely engedélyezve van?

(#1155) rhymes


rhymes
csendes tag

Sziasztok!

Valaki ki tudná próbálni, hogy a masina megbirkózik-e Hearthstone-nal?

(#1156) vanezigy válasza haris (#1151) üzenetére


vanezigy
aktív tag

"" Ahogy emlékszem, az ékezetes betűk a saját helyükön lesznek. Vagy nem? """

Sajnos nem. :((
Fentebb linkeltem, hogy milyet szeretnék, [link]. Ennyire bonyolult lehet billentyűzetet írni tabra? :(((

Azt értem rendes Magyar billentyűzeten, amikor nem kell külön keresgélni az ékezetes betűket és ha van is dedikálva akkor ne oldalra rakva hanem rendesen mint egy rendes klaviatúrán de ez a linken jól látható.

[ Szerkesztve ]

(#1157) csabi63 válasza rhymes (#1155) üzenetére


csabi63
senior tag

"This device is below the recommended specification to run Hearthstone and may run slowly."
Első indításkor valami összetevőket pakolt,de már akkor majdnem behalt a launcher.Nem kísérleteztem tovább vele,ez a gép nyilvánvalóan kevés neki.

(#1158) josik válasza vanezigy (#1156) üzenetére


josik
aktív tag

Jut eszembe, a multiling keyboardhoz is kell a magyar nyelvi pakk.

Te is fiam Bluetooth...

(#1159) jichak válasza olasz69 (#1131) üzenetére


jichak
csendes tag

Nálam is ugrál.
Szerintem a battery manager app hibája. Ha feldobja a fényerőt, átváltasz a battery managerre, azonnal visszasötétít és úgy hagyja - egy ideig. Remélem lesz frisítés és javítják, mert egyébként hasznos app nem akarnám kikapcsolni.

(#1160) jichak válasza vanezigy (#1136) üzenetére


jichak
csendes tag

Genius i200, én is ezzel a készülékkel használom. egy hibája van, aposztróf helyett (shift+1) felkiáltó jelet rak. De ez android hiba úgy néz ki (más biliknél is adott) viszont nem csak az ékezeteket de a funkciógombokat is kezeli (altatás ébresztés, hangerő, média)

(#1161) jichak válasza Tussky (#1144) üzenetére


jichak
csendes tag

Játék, wifi, böngészés mellett folyamatos használattal, 7-8 órát elfut nekem.

(#1162) jichak válasza kgabor3000 (#1125) üzenetére


jichak
csendes tag

Kipróbáltam. Nem tudom hogy kéne futnia mert nem ismerem a progit. Alapvetően megy, kis ablakban is nem csúszik a hang, nem akad. Viszont ha visszaváltok nagy képernyőre akkor kicsit megbolondul. Egyszer elnémítja a filmet, egyszer meg nem is tudom, megismétli az utolsó egy másodperc hangsávját és így elcsúszik. De ha nem váltogatsz akkor nincs vele para, nem tudom hogy kéne futnia, mondom sosem használtam, a te kedvedért próbáltam ki:)

(#1163) olasz69 válasza jichak (#1159) üzenetére


olasz69
senior tag

Pont arra gondoltam,hogy nem-e ütköznek mert a battery doktort is feltettem mellé anno.?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#1164) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Sziasztok, próbáltam rootolni a tabletet, (legújabb 4.4 van rajta). Telepítette elvileg a driver-eket, a flash program sem írt hibát, viszont ugyanúgy a kínai recovery van rajta. Többször próbáltam, máshonnan letöltött fájlokkal, de nincs változás. Mi lehet a hiba?

(#1165) Berreh válasza rokarudi (#1164) üzenetére


Berreh
tag

Előfordult más kollegánál, hogy Power és hangerő fel és hangerő le egyidejű megnyomása helyett valamelyik elmulasztása miatt keveredett a kínai menübe. Hátha ilyen banális a hiba ...

(#1166) vanezigy válasza rokarudi (#1164) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Újra csináld végig a rootot, majd hang le és fel gombot nyomdbe plusz a bekapcsot és úgy jutsz a recoverybe.
Hozzáteszem nekem nem jött össze a zip telepítése...

(#1167) rokarudi válasza rokarudi (#1164) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Oké, nekem úgy működött, hogy a DA DL All With Check Sum felirat melletti négyzetet is be kellett pipálni.

(#1168) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Na, most már kicsit tisztult a kép. Én a gyári recovery-vel próbáltam a zip fájlt telepíteni, nekem azért nem ment. Utána a ...Chech Sum pipával felment a cwm, aztán a bevette a zip fájlt is, és lett a supersu is. Sőt egy orosz oldalon twrp recovery-t is találtam: [link]

Rootolt tabletre csak fel kell másolni az .img kiterjesztésű fájlt és a Mobile Uncletools nevű app tudja frissíteni a recovery-t a TWRP-re, úgyhogy most már minden OK. :C

(#1169) Tussky válasza jichak (#1161) üzenetére


Tussky
tag

Köszönöm. Nagyon jónak tűnik ez a tablet főleg ennyiért. Azt esetleg tudjátok, hogy Pesten hol lehet élőben meg nézni? Sajnos a westend mm-ben nem volt, az alleeban lévő bestbyteban szintén.

(#1170) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!
Aki járatos benne megmondaná melyik otg kábel a jó a tabhoz.

1. http://www.bovito.hu/index.php?page=2&sub=2&group=96&product=20183

2. http://www.bovito.hu/index.php?page=2&sub=2&group=96&product=18385

Ha ezek nem akkor még azt megmondaná hogy hol kapható hozzá?
Előre is köszönöm a választ.

(#1171) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Megvan..és ismerkedek vele...sokminden máshogy van mint egy telefonnál...ahhoz voltam szokva eddig :DDD :C
(OTG kábel engem is érdekelne hol és mennyiért vannak)

(#1172) haris válasza Tussky (#1169) üzenetére


haris
őstag

Tudom nem budapest, de én a budaörsi MM-ben nyomkodtam meg, majd pár nap múlva online megrendeltem (szintén tőlük)
Azért az alee-ból nem egy kunszt kimenni Börsre akár a tacskó-busszal.

vanezígy #1156
akkor bocs, valahogy úgy rémlett hogy jó helyen van minden gomb.
Viszont még valami. Ha neked pont az kell amit linkeltél (hisz az létező app) miért nem veszed meg. Még annyiba sem kerül, mint egy fizikai. :U

(bocs hogy a zsebedben turkálok, de van amit nem lehet ingyen) :R

Ja de lehet ingyen is.: ugyanaz FREE

[ Szerkesztve ]

(#1173) olasz69 válasza laskr99 (#1170) üzenetére


olasz69
senior tag

Szerintem mind 2 ,az otg is
szabvány,azonosnak kell lennie a bekötésnek!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#1174) Tussky válasza haris (#1172) üzenetére


Tussky
tag

A gondom az,hogy kb a holnap délelőttöm van még rá,aztán max majd jövőre. Edigital boltokban lehet szerencsém lesz ?

(#1175) miroon válasza laskr99 (#1170) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem is mind a kettő jó, mondjuk én itt vettem hardverapron 200 forintért shteer kollégától.

iPhone 13 Midnight Black

(#1176) olasz69 válasza Tussky (#1174) üzenetére


olasz69
senior tag

Én is az editalba vettem 500HUF volt akcióban most nem annyi már......[link]

Valószínű jobb díl a shteer -től!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#1177) stewe780 válasza Tussky (#1169) üzenetére


stewe780
őstag

Média Markt Stop Shop. Most vettem egyet. Raklappal van kirakva, nyomkodható formában is van egy kihelyezett példány.
Első boot után:
Összes hely: 8,00GB
5,38GB Elérhető(szabad)
System: 2,09GB
Alkalmazások: 399GB
Képek, videók:24,00KB
Hang: 148KB
Letöltések: 8,00KB
Gyorsítótárazott adatok: 8,38MB
Egyéb:101KB

Modellszám: Lenovo A3500-FL
Android verziója: 4.4.2
Kernel verziója: 3.4.67

Ha valakinek kell még valami adat a dobozból kivett állapotról fél órája van, addig töltőn van és nem piszkálom.

27 899.- Meg akartam várni a karácsony utáni akciókat, de nem sikerült.... :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1178) block18 válasza rhymes (#1155) üzenetére


block18
csendes tag

A hivatalos Hearthstone oldalon ki van téve a gépigény, amely szerint a kijelzőméretnék 6 inchnek kell lenni, Android OS 4+, és 1GB RAM-mal kell minimum rendelkezni. Ezeknek a kritériumoknak a tablet megfelel, ezért is tölthető Google Playről. Első indításnál sokáig tölt, de nem azért amiért előttem írták! Kb. 5 percig még csomagolja a fájlokat... A következő indításnál nem kell várni. Egészen jól fut, menüben van, hogy néha megröccen, de a játék a lényeg. Amint elkezdel játszani egy ellenfélel, akkor meg teljesen jó, semmi lagg sincs. Ennél gyengébb gépen is láttam már élvezhetően futni. Nekem több napos tapasztalat után nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#1179) vanezigy válasza haris (#1172) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Nincs baj a turkálással, úgysem találsz benne semmit.... :)
Fentebb leírtam, hogy túl vagyok a próbán, nem működik az ingyenes verzió a tabomon, így gondolom a fizetős sem fog, így inkább nem dobnám ki azt a pár száz forintot sem az ablakon...

(#1180) haris válasza vanezigy (#1179) üzenetére


haris
őstag

Akkor bocs, én nem telepítettem fel, mert már elcsomagolva vár a tab az angyalkára.
A böngészőben azzal a felhasználóval léptem be, akié az A7-es lesz, és ott kiírta a play, hogy kompatibilis.

Ezek után egyetértek veled! Miért nem kompatibilis? Ez csak egy sz@ros keyboard :U

[ Szerkesztve ]

(#1181) Berreh válasza vanezigy (#1179) üzenetére


Berreh
tag

Én kipróbáltam, működik, de 3-4 használat után töröltem, mert az automatikus javításai nagyon idegesítőek. Minden bizonnyal beállítás kérdése a dolog, de ha alapból hülyeségeket hord össze, akkor nem gondolom felhasználóbarátnak.

(#1182) vanezigy válasza Berreh (#1181) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Végül nekem is sikerült, annyi volt a baj, hogy nem elég kiválasztani a billentyűzetet, alapértelmezetté is kell tenni, na ez maradt el.
A javítás nálam nem jelenik meg, az az egyéb beállításokban kiiktattam....
Még tesztelem kicsit bár nagyon tetszik aztán lehet megveszem, akkor megszabadulok a vásárlásra való ablakok megjelenésétől.

(#1183) haris válasza Berreh (#1181) üzenetére


haris
őstag

Igen, tanúsíthatom, reggel 9-kor jött egy privát uzi vanezígy-től, hogy sorry, benézte, és működik neki. Tanácsoltam is, hogy írja ezt be a topikba is, mert hátha más is szívesen használná.
Amúgy én is kedvet kaptam, ki is fogom próbálni.

(#1184) Berreh válasza vanezigy (#1182) üzenetére


Berreh
tag

Akkor kipróbálom újra, megkeresem az automatikus javítás kikapcsolását.

(#1185) reelc


reelc
veterán

Vajon hogy menne a tabon az Imperium Galactica 2? Most féláron van.

(#1186) Zlika válasza reelc (#1185) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nekem gyengébb vason (wayteq xtab 70 dci) játszható volt.Ezen simán mennie kellene.

(#1187) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Sziasztok!

Vettem karira a páromnak egy Lenovo A7-40 3500-FL tipusú tab-ot. A rendszert felfrissítettem a szokásos módon és az szoftvereket is. Most jelenleg a 4.4.2-es Android van rajta. Nagyon szereti a párom a My Talking Tom és My Talking Angela nevű cicás játékot nyomkodni. :DD Szeretném feltenni neki ezt mert egy az hogy meglepi lenne a tab is meg a játék is karácsonyra. A probléma az hogy nem tudom feltelepíteni mert a Play áruházban azt írja hogy nem kompatibilis ezzel az eszközzel. Ezt lehet valahogy orvosolni? Mert a telomon a 4.2.2 Jelly Bean van és arra tökéletesen fel tudom installálni mind két programot.

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1188) stewe780


stewe780
őstag

Sziasztok!

Egy apró kérdés: feltettem a play könyvek akalmazást, de a filekezelőben azt írja egy epub kiterjesztésű file-ra, hogy nincs megfelelő program a file megnyitásához. Mit kell tennem, hogy hozzárendelje a play könyvek alkalmazást az epub kiterjesztéshez?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1189) Berreh válasza LeslieG Jr. (#1187) üzenetére


Berreh
tag

Telepítsd a MoboMarket-et, onnan telepíthető

(#1190) Berreh válasza stewe780 (#1188) üzenetére


Berreh
tag

Próbáld meg az olvasóból megnyitás a könyvet. Esetleg az ALReadert telepíteni.

(#1191) stewe780 válasza Berreh (#1190) üzenetére


stewe780
őstag

Hajaj, kicsit le vagyok maradva ezzel az android ismeretekkel. Ezt a MoboMarket-et nem találtam. Van kismillió találat, ha erre keresek, de konkrétan ilyen nincs.
Azt már valahogy érzem, hogy ezzel valami felhőtárolóból tudok könyveket olvasni, de, hogy oda hogyan mennek fel, nem látom. A progiban nem lehet feltölteni, más androidon lehetett, ott a kiterjesztéshez is hozzárendelte magát. Lehet pc-n kellene valahogy feltöltenem, még nem tudom, kutakodok kicsit.

Na mindenesetre köszönöm a segítséget, erre a projektre rá fog menni a 7végém, már látom :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1192) Berreh válasza stewe780 (#1191) üzenetére


Berreh
tag

A MoboMarket-et a játék által nem megfelelőnek ítélt android verzió problémájára javasoltam. A Google Play nem tartalmaz ilyen csomagot, ellenben a MoboMarket-tel a Google Play-t is lehet frissíteni. Böngészőből kellene az apk csomagot letölteni és telepíteni.
Azt gondoltam az epub-bal kapcsolatban, hogy az olvasóból kellene a könyvet megnyitni, utána már a javasolt alkalmazások között lesz az olvasó - remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#1193) blakey


blakey
titán

Hi. Olyan kérdésem lenne, hogy azon kívül, hogy a 4.4.2-es frissítéssel megjavul a yuotube app és elszáll az SD-re való telepítés lehetősége, megéri frissíteni 4.2.2-ről? :R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1194) LeslieG Jr. válasza Berreh (#1189) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Köszi megprobáltam. Telepítettem a MoboMarket-et és telepítette is a My talking Tom free-t de a program elindulása után kiírta hogy download failed. Meg hogy ellenőrizzem a netkapcsolatot. Természetesen be volt kapcsolva folyamatosan a Wifi. :O

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1195) Berreh válasza blakey (#1193) üzenetére


Berreh
tag

Nekem megkérdezi a telepítés helyét és például a Candy Crash Saga telepítése után az SD kártyán változott szabad hely mérete - ide kértem a telepítést. Áthelyezhettem például a WPS Office-t, ami ha jól emlékszem gyári app. A kártya kivétele után nem is mutatta a telepített alkalmazások között. Szerintem ez a probléma már nem probléma.

(#1196) blakey válasza Berreh (#1195) üzenetére


blakey
titán

Akkor megéri, jól értem? Mert akkor ráküldöm. :)
Amúgy jó a gép, valószínűleg az iPad mini megy, majd meglátjuk. :) Nekem elég ennek a tudása és rendben van a gépezet.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1197) Berreh válasza LeslieG Jr. (#1194) üzenetére


Berreh
tag

Elsőre nem a Free verziót töltöttem le, a CleanMaster üzenetéből tudtam meg, hogy nem vettem meg a játékot - miközben a macskával való értekezés ugyanazt a kapcsolati hibát jelezte. A Free verziót tettem fel utána - a gyermekek hangos kacagással próbálták ki - reklámokat nyom, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#1198) LeslieG Jr. válasza Berreh (#1197) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Uh akkor lehet én is benéztem. :B Kipróbálom mindjárt. :R Köszi.

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1199) Takhanto válasza LeslieG Jr. (#1194) üzenetére


Takhanto
őstag

Adj elérhetőséget, e-mailben elküldöm a telepítőjét.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1200) reelc válasza Zlika (#1186) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.