Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) laskr99


laskr99
addikt

Vagy ez de a véleményeknél azt írják nem kaptak vésztöltőt.

http://www.edigital.hu/WiFi-tablet/Lenovo-IdeaTab-A3500L-(A7-50)-59-410282-tablet-fekete-(Android)-p410465.html

(#952) #33253120 válasza reelc (#945) üzenetére


#33253120
törölt tag

Greenify kilövi helyetted azokat...

(#953) reelc válasza laskr99 (#949) üzenetére


reelc
veterán

Az az alapár.
Akkor inkább itt, adnak vésztöltőt.

(#950) jenei1994:
Copyzva a Lenovo hazai oldaláról (tök jó, hogy a 2 sorrend más :) )
A7 méretei: (SZÉ x MÉ x MA) 121,2mm x 9,6mm x 198mm
A1000: (szé. x ma. x va.) 199 mm x 121 mm x 10,7 mm (7,83" x 4,76" x 0,42")
Annyiért nekem is tetszik. :)

(#951) laskr99: Fekete Pénteken nagy akcióban volt ez a tablet, sokan akkor vették. Én lemaradtam, de elég jó akcióban maradt ugyanazon a hétvégén, megrendeltem. Pár nappal később változott át az adatlap, hogy adnak töltőt, előtte nem adtak.
Röviden: aki úgy rendelte, hogy tartalmazta a honlap a rendeléskor a töltőt az kapott, akinek nem tartalmazta, nem kapott. Legalábbis ezt feltételezem. A tény, hogy nem kaptam, de nekem nem is járt.

(#952) T_chris: Köszi, de mint írtam, nem rootolt a telóm.

[ Szerkesztve ]

(#954) Millni válasza laskr99 (#951) üzenetére


Millni
csendes tag

Meg kell említeni az eladónak és adnak. Én legalábbis kaptam.

(#955) haris válasza jenei1994 (#950) üzenetére


haris
őstag

Egyet tanácsolhatok:
Ne ÁRAT vegyél, hanem ÁRUT!
Ne azt válaszd amelyik olcsóbb, hanem azt, amelyikre szükséged van.
Pl ebay-enn kb 2500ft-árt vannak tokok, amik amikor kinyitod, feléleszti a kijelzőt.
Most ne %-osan nézzük a két tok közti különbséget, hanem számszerűsítve.
Sőt megfordítom a kérdést:
Nem ér meg neked +1500ft-ot az a a kényelem, hogy nem a bekapcsoló gombot nyomod a gép felélesztéséhez, hanem csak kinyitod a tokot?

Nem azt mondom, hogy ami drága csak az ajó, hanem azt, hogy tudatosan vásárolj.

Szerk:
ja és még valami, az ebay-es az méretpontos, max a hátoldalon is lesz egy luk a nem is létező kamerához, de sebaj

SZERK2:
tessék egy a szín a te gondod, a szállítás ingyenes. a miénk 25 napra jött meg

[ Szerkesztve ]

(#956) laskr99 válasza Millni (#954) üzenetére


laskr99
addikt

Most voltunk az edigitalbq rogton mondtak az ajandekot meg hogy a leghobb valasztas

(#957) Pxs


Pxs
aktív tag

Lollipop frissítésről hallott valaki?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#958) Takhanto válasza haris (#955) üzenetére


Takhanto
őstag

Ne mond már azt hogy ennél a tabletnél működik a az a fajta tok amelyik feléleszti a képernyőt?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#959) haris válasza Takhanto (#958) üzenetére


haris
őstag

Őőőőőő....
Hát most elbizonytalanítottál. Az igazság az, hogy van egy Lenovo A10-esem és egy Lenovo A7-esem (amiről itt diskurálunk) is.
Az A10 est használom régebben, ahhoz megjött már a tok, és azon működik. Mivel nagyon tetszik ez a funkció, így felbuzdulva gondoltam, hogy rendelek egy másik tokot a 7-esre is, de az még nincs itt, így biztosat nem merek ezek után mondani.
Ha hülyeséget mondtam, és ez a tablet ezt nem tudja, akkor elnézést kérek. :R
Lehet, hogy ebből kihagyták volna ezt a funkciót :F
Ezek után kíváncsian várom hogyha valaki használ ilyet, mondja meg mire számítsunk. Vagy amikor megjön a 7es tokja, beszámolok róla

(#960) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani nekem, hogy ha a készülék készenléti állapotban van, akkor is kicsörög a skype? Ugyanis a mostani tabletemet ha lerakom az asztalra és készenlétbe rakja magát nem csörög ki, hiába be van állítva, hogy készenlétben ne kapcsolja le a wifit. Sőt, másik eszközökön meg azt mutatja elérhető vagyok... Köszi a választ!

(#961) #33253120 válasza reelc (#953) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha nem rootolt akkor annyit tud, hogy összegyűjti a lehetséges nyitva maradó alkalmazásokat, és egy gombnyomásra leemulálja neked azt, mintha te zárnád be egyesével.
Én is így használom a telefonjaimon...

(#962) Thusor válasza cstom (#960) üzenetére


Thusor
őstag

Ez a skype hibája...valamennyi androidos eszközömon a skype az egyetlen ami készenléti módban elmegy alukálni, hiába hívnak vagy küldenek üzenetet semmi. Csak akkor aktív ha időközönként megnyitom a skypeot vagy megnyitva hagyom. Ismerőseimnek ugyanez a baja a skype-al.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#963) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Én is egy ilyen tablet vásárlásán töröm a fejem, de a vásárlás előtt még lenne néhány kérdésem.

Főként netezésre és filmnézésre használnám, valamint időnként játékra.

Lehet-e hozzá billentyűzetet csatlakoztatni? Felismeri-e a magyar nyelvű billentyűzetet (tudok-e ékezetes betűket használni)? Chatelésre, gépelésre mennyire használható így?
Mekkora az a szabad belső memória méret, amire szabadon appokat tudok telepíteni. Mikor kezd el visítani, h a memória megtelt? (Nekem olyan telefonom van, ami hiába h van még 25 mb szabad hely rajta már nem hagy telepíteni semmit és visít h szabadítsak fel helyet, ami eléggé idegesít.) Szerintetek elegendő ez a 8GB tárhely?
Ha telerakom programokkal mennyire lassul be?
Elég neki az 1 GB RAM?
HD filmeket mennyire visz? Mennyire akadozik?
Próbálta már valaki úgy használni rajta a netet rajta, hogy a mobilján lévő netet osztotta meg neki? Mi a tapasztalat, működik vele? Lehet rajta így normálisan netezni, mondjuk oldalakat letölteni és böngészni?
A Wifije milyen? Mennyire szakadozik? Milyen a hatótávolsága, amit érzékel?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#964) miroon válasza Schuey (#963) üzenetére


miroon
aktív tag

Szia!

Billentyuzetet lehet hozza, akar bluetoothossat,akar usbst is, otg kabellel. Elviekben tamogatnia kell az ekezetes karaktereket is. Teljesen jol tudod hasznalni gepelesre igy.
Pontosan nem tudom mikor visit,meg mennyi hely van elso bekapcsolasnal rajta, ha nem lenne eleg ott a micro sd foglalat,de nehany alkalmazasra boven elegendo.
Nekem tele van 2 ilyen tablet is jatekokkal, mert ajandek lesz karacsonyra. Nyomkodtam az egyiket par napig, nem vettem eszre jelentos lassulast. Szerintem boven elegendo az 1gb ram, igaz fugg ez az android optimalizaltsagatol is,de itt en ugy vettem eszre hogy eleg arra amire kell egy ilyen tablet.
A hd filmeket nem probaltam,de mintha lett volna szo arrol itt a topicban,h valaki probalta.
A megosztott mobilnettel mukodnie kell teljesen jol,mivel a tablet nem tudja,hogy most igazabol otthoni wifit hasznalsz,vagy a telefonod mobilnetet, teljesenjol kell,hogy hasznalhato legyen mobilnettel is.
A wifivel nem tapasztaltam problemakat a hasznalat soran, a hatotavolsagot nem tudom megmondani pontossan, de a 3 szobaval alrebb levo router wifijet is teljesen jol latja. (persze, ez fugg a routertol is!)

Bocs az ekezetek miatt,de tabletrol irtam. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#965) haris válasza Schuey (#963) üzenetére


haris
őstag

Megpróbálok válaszolni, amire tudok.

-Lehet-e hozzá billentyűzetet csatlakoztatni? Felismeri-e a magyar nyelvű billentyűzetet (tudok-e ékezetes betűket használni)? Chatelésre, gépelésre mennyire használható így? Nem tudom, nincs ilyenem

Mekkora az a szabad belső memória méret, amire szabadon appokat tudok telepíteni. Kb 5,5-6 GB.

Mikor kezd el visítani, h a memória megtelt? (Nekem olyan telefonom van, ami hiába h van még 25 mb szabad hely rajta már nem hagy telepíteni semmit és visít h szabadítsak fel helyet, ami eléggé idegesít.) Ezt nem tudom, még nem értem el.

Szerintetek elegendő ez a 8GB tárhely? Erre mit mondjak? Nekünk elég lesz, neked nem tudom

Ha telerakom programokkal mennyire lassul be? Jó kérdés. Még egyszer mondom közel 6giga...

Elég neki az 1 GB RAM? Szerintem igen.

HD filmeket mennyire visz? Mennyire akadozik? Ezt nem tudom, nincsenek HD filmjeim

Próbálta már valaki úgy használni rajta a netet rajta, hogy a mobilján lévő netet osztotta meg neki? Mi a tapasztalat, működik vele? Nem próbáltam, de miért ne menne?

Lehet rajta így normálisan netezni, mondjuk oldalakat letölteni és böngészni?

A Wifije milyen? Mennyire szakadozik? Jó, semennyire

Milyen a hatótávolsága, amit érzékel? Erre konkrétumokkal nem tudok szolgálni, egy családi házban a földszinti router mellett, az emeleti szobákban működik, tesztelni nem szoktam

Ami még fontos lehet, az az akku, de erre még szintén nincs konkrét adatom, mivel a gyereké lesz, ezért csak este, mikor lefekszik tudom nyomkodni kicsit, hiteles infóm egy napi használatra. Valaki biztos mond majd pontosabbat. (Amúgy érzésre szerintem nagyon jól bírja)

[ Szerkesztve ]

(#966) Schuey válasza miroon (#964) üzenetére


Schuey
tag

Köszönöm a válaszokat vérfolt és haris!

A belső tárhely csak azért foglalkoztatott, mert a mobilommal jártam így, h kb. 5-6 programot lehet rá telepíteni, de többet nem, mert belassul meg nem is igazán hagy.

A RAM-ra meg az egyik ismerősöm, aki nálam jártasabb az informatikában, de tabletje még nem volt :) mondta, h kevés az androidos tableteknek az 1 GB. A 2 GB-sak meg olyan árban vannak, h annyit én egyáltalán nem szánnék rájuk.

A wifi meg szintén azért érdekelt, mert családi házban élek és jó lenne az emeleten is használni, illetve ha nem szakadna le folyton és kellene újra csatlakozni. :)

Nekem azok alapján, amit írtatok, meg amit itt a fórumon olvastam, megtetszett. Úgy érzem vásárlás lesz a vége. Kicsit hiányolom a hátlapi kamerát, de valamit valamiért. Kompromisszumot kell kötni. Ennyiért tényleg jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#967) #33253120 válasza Schuey (#963) üzenetére


#33253120
törölt tag

Napközben rendszeresen osztok neki netet egy Samsung Galaxy S5 miniről. Ezzel nincs baj. Wifije vállalható, ami HD filmet nem visz a gyári lejátszó azt viszi az MX Player. Bár UHD-nál már lassított felvétel az egész.
Egeret tuti viszi, a billentyűzetet a napokban megnézem. (A laptopból nem kiszerelt neked nem jó, sima usb-s-hez meg csak pár nap múlva jutok)

(#968) Ubul86 válasza Schuey (#966) üzenetére


Ubul86
őstag

"A RAM-ra meg az egyik ismerősöm, aki nálam jártasabb az informatikában, de tabletje még nem volt :) mondta, h kevés az androidos tableteknek az 1 GB."

wut?

5-600 mega alapból szabad. Szóval elég lesz nyugi (nem winfos az android, bár a win7nek is elég az 1 giga ,ha kompromisszumokat tudsz kötni :D :D :D)

Nekem telóban LG G2 mini van, 1 gigás az is, szabad átlagosan 2-300, de röccenésmentesen megy rajta minden, játékok is (érted, a ~200ból még a játék indulás után levesz jópár megát)

tabletügyileg viszont letisztultabb a helyzet, ez éppenséggel nincs telipakolva minden szarral, több a lefoglalható memória is.

Az, hogy elég lesz -e a 8 gigás verzió (van amúgy más?), amiből kb 5-6 giga érhető el szabadon, relatív. Lehet, hogy neked nem, de ezt mi már nem tudjuk megmondani. Azzal azért legyél tisztában ,hogy a 4.4-es kitkat egyik hibája, hogy root nélkül macerás az appok áthelyezése az sd kártyára. De - mint írtam - az android hibája, nem a tableté. A fentebb említett telefonban pl csak 2.5 giga szabad hely volt, de még most is elérhető 1.5, pedig az átlag app-ok fent vannak (facebook,skype,gmail), meg 3 játék is.

Megint más, hogy véleményem szerint azért nem éri meg telipakolászni minden sz**ral, mert van , ami idle állapotban is fut, és vesz el néhány MB ramot a géptől, ami miatt akár érezhetően is belassulhat a tablet, vagy akár az üzemidő is lecsökkenhet.

[ Szerkesztve ]

(#969) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Sziasztok!
most ezzel a géppel szemezek,még nem volt eddig táblagépem.
Eddig jókat olvastam róla,de azt még nem találtam hogy flash tartalmakat lejátszik?
(vagy legalább ugy megjeleniti mint telefonon hogy a megfelelő böngészőt használom?)
Amugy átlag használatra kellene csak de ár-érték aránya ennek jónak tűnik számomra.
Köszönöm:)

(#970) #33253120 válasza Ubul86 (#968) üzenetére


#33253120
törölt tag

A ramos témához.[link]

(#971) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Még egy kérdés:
(az elözöt már nem engedte módositani mire eszembe jutott)
szoval láttam még a IdeaTab A3300 -t,az miben különbözik a 3500tól?

(#972) #24704512 válasza Picicicus (#971) üzenetére


#24704512
törölt tag

Tömören: az A3500 minden tekintetben jobb, mint az A3300. Még árban is.

(#973) Ubul86 válasza #33253120 (#970) üzenetére


Ubul86
őstag

na igen, én is mindig azt csinálom, hogy ha nem használok egy app.-ot, akkor be is zárom a home hosszantartó nyomása után elhúzva. Cache/Ram ürítő progikat elvből nem használok :D amúgy jó írás :)

[ Szerkesztve ]

(#974) Ubul86


Ubul86
őstag

amúgy kicsit off, de nem tud valaki offline gps/térképet, ami jól használható, főleg Budapestre? Munkatársnak kéne, szintén erre a tabletre.

bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#975) Berreh válasza Ubul86 (#974) üzenetére


Berreh
tag

Szerintem minden jó lehet, ami tudja használni az OpenStreetMap térképét.

(#976) Sequadon válasza #33253120 (#970) üzenetére


Sequadon
tag

Erre való a Greenify? Ha hibernálom az alkalmazást, akkor mi történik? Nem használ erőforrást? Kicsit tanácstalan vagyok még ezzel kapcsolatban. Miket lehet hibernálni, miket nem.

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#977) Picicicus válasza #24704512 (#972) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszi! A flash témában esetleg tudsz vmit?

(#978) #33253120 válasza Picicicus (#977) üzenetére


#33253120
törölt tag

Próbáld meg azt, hogy Dolphin browser, Mobilarena főoldal teljes nézetben, rákatt egy flash alapú hirdetésre, és akkor a browser telepíti a flash-t. (Ha engedélyezve vannak az ismeretlen források) Utána ha letörlöd a browsert akkor a flash megmarad.
976: Kb igen.

(#979) #24704512 válasza Picicicus (#977) üzenetére


#24704512
törölt tag

Egy ideje az Android semmilyen formában nem támogatja a Flash tartalmakat.

De manuálisan telepíthető az Adobe Flash Player, vagy kifejezetten olyan böngészőt keresel, amely rendelkezik beépített Flash bővítménnyel (tudtommal fellelhető 1-2 példány a Google Play-en).

Nem próbáltam ki a fenti lehetőségeket, így nincs tapasztalatom a működésüket illetően.

(#980) haris válasza Ubul86 (#974) üzenetére


haris
őstag

Be On Road
Én használom, és eddig elégedett vagyok vele.
Múlt héten egy németországi utam volt, csak leszedtem a német és osztrák térpékeket, aztán hajrá.
Nem volt semmi gond.
Mondjuk magyar kisebb falvak nem nagyon szerepelnek utca/házszám szinten, de nagyvárosokkal nem volt gond. (Német térkép meg még a kis falukat is házszámra ismerte :Y ) Legalábbis ahol én jártam.

(#981) Picicicus válasza #24704512 (#979) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Eddig telefonon a flashfox nevü böngészőt használom,ez bejött,akkor tableten is ez menni fog elvileg így?
Köszönöm az eddigi segítségeket!

(#982) reelc válasza #33253120 (#961) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Egy időben próbálkoztam a telón Task Killerekkel.

(#966) Schuey: jók az ismerősök, akik úgy osztják a tanácsot, hogy nincs is tapasztalatuk. :) Ne vedd sértésnek.
1GB az nagyon jó, de előttem már leírták. Ez a tablet megfizethető, és ezért az árért jó kis gép.

(#981) Picicicus: a Playen felhozza a Flashfoxot, szóval kompatibilis.
Szerintem viszonylag kevés olyan normálisabb program létezhet, ami csak telefonon fut. Mekkora reklám és egyéb bevételtől eshetnek el azok, akik nem támogatják a tableteket.

[ Szerkesztve ]

(#983) reelc válasza Schuey (#963) üzenetére


reelc
veterán

HD filmek: az előbb kipróbáltam.
Google Playen vett HD film (nagy akcióban :) ). A Google saját lejátszójával játszottam, nem töltöttem le a filmet, az ő szerverükről jött. Csak belenéztem 1-2 percre, és ment gond nélkül.
Igaz nekem a Wi-Fim itt van a szobában, de nincs gondom vele. Persze ez függ a Wi-Fi minőségétől is, nem csak a tablettől.

(#984) Picicicus válasza reelc (#982) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszönöm hogy megnézted nekem:) :C :R

(#985) Balesz123 válasza Schuey (#963) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Szia!
A billentyűzet témában annyit tudok segiteni, hogy van nekem egy vezeték nélküli usb-s (mármint a vevő usb) olcsó tescos egerem és billentyűzetem amit OTG kábellel csatlakoztattam a tabhoz.
Csatlakoztatáskor a beviteli mód beállításánál ki is lehet választani a magyar billentyűzetkiosztást.
Remélem ez segített valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#986) jichak


jichak
csendes tag

Kedves fórumozók!

Nagyon köszönöm a segítséget, megalapoztátok a bátorságom arra, hogy megnyomjam a "megrendelés" gombot. Én is edigi-ből hozatom elvileg szerdán érkezik, majd visszajelzek érkezett-e vésztöltő. Én magam jórészt jegyzetelésre akarom használni, otg kábel és usb billentyűzet is érkezik (genius i200) reményeim szerint minden rendben lesz, de visszajelzek mindenképp.

Egyébként ha valakinek van esetleg tippje jó jegyzetelő programra azt megköszönném. Ami kellene nekem, az a szint váltható felsorolás (lehetőleg tabbal szintet váltva mint wordben), valamint, hogy a végén word-be gond nélkül exportálható legyen (vagy eleve abba szerkessze).

Mivel halottam olyan legendákat, hogy otg-n pár külső audio device működhet, és egy ezzel kapcsolatos listában megtaláltam az enyémet is (behringer Xenyx 302usb) tuti ki fogom próbálni, nem tudom valakit érdekel-e majd a tapasztalat, hátha jól jön, végül is elég menő lenne, professzionális felvételt csinálni, teljesen mobil módon (usb-s áramfelvételű a behringer).

Köszönöm még egyszer a fórumozók energiáját, amivel - úgy hiszem - engem is sikerült a jó döntés felé terelni!

(#987) reelc válasza jichak (#986) üzenetére


reelc
veterán

Személy szerint nekem is ez a fórum adta a végső lökést, örültem, hogy rátaláltam. Elolvastam az összes hsz-t, majd megrendeltem a masinát.

Tipp: ez ingyenes, és elő volt telepítve (legalábbis a KitKatre). A honlapjuk.
Van egy halom Office alkalmazás a Google Playen.

Majd meglátod, mennyire használhatóak számodra, tudják-e azokat a funkciókat, amiket szeretnél.
Nincs OTG kábelem, nem tudok nyilatkozni róla.

Program ügyben még annyit tudok mondani, hogy érdemes nézegetni ezt az oldalt. Szoktak lenni komoly akciók, nem csak játékok, programok terén is. Ha esetleg az ingyenesek nem tudnak olyat, amire szükséged van. Ez csak akció gyűjtő oldal, a Google Playen történik a vásárlás Forintban.

(#988) reelc


reelc
veterán

Mondjatok már egy flashes oldalt, ami nem megy alapból a tableten. Köszi.

(#989) Picicicus válasza reelc (#988) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Én személy szerint farmozok (farmerama) ami alapbol telon nem megy mert ugye már nincs FP támogatás androidon...tudom őrült vagyok.... :Y

(#990) jenei1994 válasza Picicicus (#989) üzenetére


jenei1994
addikt

Régen énis farmeramaztam. Csak kevés volt az ídőm, meg meguntam. :D

(#991) Picicicus válasza jenei1994 (#990) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Én majdnem kezdetektől kitartó vagyok,lassan 4.5 éve...család szerint már beteges,pedig csak napi 10 perc...

(#992) reelc válasza Picicicus (#991) üzenetére


reelc
veterán

Nem ismerem ezt a játékot, de szerintem napi 10 perc nem beteges.
Sokan napi szinten órákat játszanak, vagy bambulják a tv-t - szóval vannak, akik több időt szánnak ilyen hobbira, kikapcsolódásra.
Találtál egy módot, ami egy kicsit kikapcsol téged, egyedül. Nincs ebben semmi rossz.
Az már rossz lenne, ha a családi kasszát vernéd el rá minden hónapban. :)

[ Szerkesztve ]

(#993) jenei1994


jenei1994
addikt

Tegnap megjött a pocsék minőségű fólia. Buborékos,1 nap alatt tele volt már karcokkal.

[link]

Az eladó kapott is tőlem egy szép értékelést.

(#994) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok!
Edigital Fekete Péntek-i akciójában vásároltam a tabot. Eddig nagyon meg voltam elégedve az akkujával. Pár napig nem használtam, polcon hevert bekapcsolva, s 5 nap 13 óra alatt 94%-ra merült, ami szerintem több mint kiváló eredmény!! ;) Tegnap este viszont felraktam a felajánlott frissítést, asszem 5,3Mb volt, erre 90%-ról lemerült reggelre 54%-ra. Újraindítottam, elmentem itthonról, előbb nézem akku 25%!
Most ez a frissítés kavart be neki? Ahogy látom a Media és a Médiaszerver nyalta le.
Másnál van hasonló jelenség? Hogyan orvosolható? Esetleg a frissítést vissza lehet állítani?
Előre is köszi aki próbál segíteni! :R

(#995) jichak válasza reelc (#987) üzenetére


jichak
csendes tag

Köszi a tippeket. Ez az akciós dolog is nagyon hasznos, mivel főiskolai jegyzetelésre használnám főként (lecserélve a lassan iskolás korú laptopomat), úgyhogy simán meg is éri nekem kifizetni egy appot ha tudja azt amit nekem kell (és ha más ingyenes app nem, nyilván:D).

Még egy kérdés: oké, otg-n periféria eszközt lehet csatlakoztatni. De ha otg-re egy szabvány usb elosztót kötök, és rá több dolgot? Egész konkrétan mondjuk egy töltőt és egy billentyűzetet ( valszeg ez a legparább, egyikről áramot másikról jelet), az mennyire életképes?

(#996) Thusor válasza surgyi (#994) üzenetére


Thusor
őstag

Én is feltettem de ugyanezen problémával nem találkoztam. Ma reggelig töltőn volt 6 óráig. Majd beraktam a táskába, majd mikor haza jöttem olyan este 6kor 94%-ig merült készenlétben az aksija. Tehát nálam nem merül vészesen, akárhogy is számolom 6 % kb 12 óra alatt. Nem lehet hogy valamilyen progit tettél fel ami a háttérben működik és dolgoztatja a tabletet?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#997) reelc válasza surgyi (#994) üzenetére


reelc
veterán

Már többen írtátok, hogy van valami frissítés.
Nekem nem jelzett még frissítés ügyben.
Valahol belehet állítani, hogy szóljon/ne szóljon?
Vagy alattomban felrakhatta magát?

Mobilon a GSammel néztem mi merítette a készüléket. Egy picit régebbi verziót használtam.

[ Szerkesztve ]

(#998) surgyi válasza reelc (#997) üzenetére


surgyi
senior tag

Nekem automatikusan felajánlotta, mihelyst bekapcsoltam a wifi-t!

* Programot nem raktam fel mást! :(

(#999) miroon válasza reelc (#997) üzenetére


miroon
aktív tag

A frissítést valahogy így tudod telepíteni:

(emlékezetből írom,szóval lehet nem pont itt!)

Beállítások -> A táblagépről (legalul lesz) -> Frissítések keresése..vagy valami ilyesmi

iPhone 13 Midnight Black

(#1000) reelc válasza miroon (#999) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, nem értesített.
Az a TV frissítés van, amit már írtatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.