Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) miroon válasza reelc (#1000) üzenetére


miroon
aktív tag

Engem mind a két tableten értesített,ahogy netet kapott :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#1002) reelc válasza miroon (#1001) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem, de nekem csak annyi a lényeg, hogy ne akarja a tudtom nélkül feltenni magát. :)

(#1003) #33253120 válasza #33253120 (#978) üzenetére


#33253120
törölt tag

Dolphin browser által feltelepített flash gyári böngésző alatt nem megy. Most próbáltam.

(#1004) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Kedves Emag fekete péntek óta nem szállította ki nekem a készüléket. Telefonos megkeresésre a csütörtököt mondták de azt sem garantálták. Lemondtam....

(#1005) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Lenovo A7-30 -ról mi a véleményetek, jobb vagy rosszabb a 3G-től eltekintve?

(#1006) haris válasza vanezigy (#1005) üzenetére


haris
őstag

Ha a 3G-t nem számítjuk, akkor rosszabb.
Pl kisebb felbontású a kijelző

(#1007) vanezigy válasza haris (#1006) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Köszönöm a válaszod, akkor ejtem azt is.
[link] Ez a Extreme Digitalos készülék megegyezik a fórumban szereplővel? Akkor megrendelem tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#1008) haris válasza vanezigy (#1007) üzenetére


haris
őstag

Szerintem ez az

[ Szerkesztve ]

(#1009) #24704512 válasza vanezigy (#1007) üzenetére


#24704512
törölt tag

Igen, megegyezik.

(#1010) arboczd


arboczd
tag

Mielőtt másodszorra is elkövetem azt a hibát, hogy frissítek 4.2.2-ről 4.4.2-ra valaki tudna nekem pro-kontra érveket írni, hogy miért ne kéne frissítenem?

Nekem eddig csak a TV GO volt ami miatt megbántam (de ugye a frissítésnek köszönhetően most már ez nem lesz gond), de mivel csak 1-2napot használtam a kitkat-et más negatívum nem jött ki! Így mielőtt újra frissíteném, biztosra szeretnék menni!

előre is kösz

(#1011) surgyi válasza arboczd (#1010) üzenetére


surgyi
senior tag

Szia!
Én már eleve KiKat-el kaptam, de általános felhasználást nézve teljesen meg vagyok elégedve!
Sebesség számomra tökéletes, stabilitás szintén! Nem tudom milyen problémák fordulnak elő ezzel a rendszerrel? Ha most az SD kártyás áthelyezéstől eltekintünk.

(#1012) Ubul86


Ubul86
őstag

http://www.ebay.com/itm/3-X-Matte-Anti-Glare-Screen-Protector-For-Lenovo-7-IdeaTab-A3000-/291175045688?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item43cb629a38

szerintetek ez jó lenne az a7-40-esre? lg-men ilyen matt van, tök jó érzés rajta tapizni (más kérdés, hogy mattabb, de amúgy nem gáz), és gondoltam a lenovo tab-ra is ilyet kéne ,a hátulsó kamera nélkülis verzióra.

(#1013) vanezigy válasza Ubul86 (#1012) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Ennyire sérülékeny a kijelző?

(#1014) #24704512 válasza vanezigy (#1013) üzenetére


#24704512
törölt tag

Rendszeres hordozásnál (mégha az tokban történik) nem árt a fólia. Egyébként csak otthoni használat mellett nehéz megrongálni.

(#1015) reelc válasza surgyi (#1011) üzenetére


reelc
veterán

Én is így vagyok vele.
Gyárilag KitKat, minden rendben.
Nincs rootolva, nem tettem bele SD kártyát.

(#1016) Ubul86 válasza vanezigy (#1013) üzenetére


Ubul86
őstag

én ilyet nem írtam :) csak megszokásom fóliát tenni a mobil eszközeimre, akármilyen gorillagrass üvegei vannak már egyeseknek :) (meg nem szeretem ha tiszta ujjlenyomat :D, lg-nél bevállt, ide nem tudom mennyire lenne érdemes, úgy se én használom, hanem barátnőm tapizza :D)

[ Szerkesztve ]

(#1017) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!
Lenne még egy kérdésem.
A gép mx playerrel hogy tud lejátszani HD és 1080p videókat?
Meg ha megkérhetem valaki megnézné hogy a tubemate nevű programnál HDn és 1080p-ben hogy megy a vidi.
Előre is köszönöm.

(#1018) #33253120 válasza laskr99 (#1017) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tubemate viszi az 1280*720 vidiket. Hd-t nem szeretem, de ha csak az van, akkor vagy viszi a gyári, vagy nem. De MXPlayer vinni fogja...

(#1019) laskr99 válasza #33253120 (#1018) üzenetére


laskr99
addikt

Azt tudom hogy viszi azon nézem telón a youtubeot de hogy nemakad e vagy nincs e hangcsúszás és hogy az 1980*1080 at viszi e a tab.

(#1020) reelc válasza laskr99 (#1019) üzenetére


reelc
veterán

1280x800-as felbontású képernyőn mi értelme van a 1980x1080-nak? Ráadásul ilyen kis méretben?
Csak érdekel, nem kötözködés!

(#1021) #33253120 válasza reelc (#1020) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem kell konvertálgatni... :)

(#1022) laskr99 válasza reelc (#1020) üzenetére


laskr99
addikt

Én a minimen hdben nézem a videót mert így élesebb jobb a kép azért kérdem :)

(#1023) reelc válasza laskr99 (#1022) üzenetére


reelc
veterán

Értem, köszi a válaszokat.

(#1024) laskr99


laskr99
addikt

Akkor el tudja vinni az 1980*1080 at?

[ Szerkesztve ]

(#1025) reelc válasza laskr99 (#1024) üzenetére


reelc
veterán

A 720p-t viszi rendesen, tegnap írtam is, de ennél magasabb felbontást nem tudom.

Amúgy ez befolyásolja a vásárlásodat? Ha nem tudod, viszi-e az általad preferált felbontást, keresel más típust?

(#1026) laskr99 válasza reelc (#1025) üzenetére


laskr99
addikt

Nem mert hd bőven elég csak kerdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#1027) haris válasza laskr99 (#1022) üzenetére


haris
őstag

"...így élesebb a kép"

Ugye ezt nem mondod komolyan. Van egy kijelződ fizikailag 1280x800 pixellel, ha erre ennél nagyobb felbontást küldesz szerinted képes több pixelt megjeleníteni ? OMG!
Tudod mit? Mostantól 4k filmeket tölts, a full HD már idejétmúlt, ugyanezen a tableten lehet hogy még élesebb lesz a kép.

(#1028) laskr99 válasza haris (#1027) üzenetére


laskr99
addikt

Minin ha a saját felbontásán nézem a videót pixeles ha hdn jó de full hd az akad.

(#1029) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Próbálta valamelyikőtök 64GB-os kártyával?

(#1030) reelc válasza vanezigy (#1029) üzenetére


reelc
veterán

Megnéztem pár külföldi és hazai oldalon, max. 32GB-ot írnak.

[ Szerkesztve ]

(#1031) reelc


reelc
veterán

Keresés közben találtam ezt, talán érdemes megnézni a bizonytalanoknak, hogy vajon vegyenek-e ilyen tabot?

(#1032) jichak


jichak
csendes tag

Megérkezett a Drága!

Edigitaltól az online beállított napon, futárral egyeztetett időben.
Vésztöltőt nem felejtették el, aranyos kis fehér 2600mAh-s.
Szóval alapvetően +pont az edigi-nek.

Készülék 4.4-el érkezett kért valami frissítést, valamilyen formátumó videók támogatásához (5 mega szal nem egy ügy).

~500 mega szabad memória volt kapásból, nekem elég lesz direkt a ti kedvetekért lestem meg, mert tudom sokaknak krízis kérdés ez.
A belső tárhely kb 5,5 gb szabad hely van.

KÜLSŐ MAGYAR BILLENTYŰZET!

Jelentem, hibátlanul működik. Genius i200-at rendeltem hozzá. Bedugtam felajánlotta a fizikai billentyűzetet a beviteli eszközöknél, kiválasztottam, hogy nyelv magyar és kész. Még az fn gombok is működnek (fn-es numpad, e-mail, keresés, médiagombok, hangerőkezelések, alvás,ébresztés!)
Szóval szerintem ideáig hibátlan.

Amúgy amit eddig nézegettem gyors, wifi, gps pikkpak, fájl megnyitás lapozás latency nélkül.
Még elég kevés dolgot teszteltem, dehát kb 1 órám volt most erre, meg igazából a számomra létszükséges dolgokat leteszteltem.

Szóval remélem ezek az infók segítettek a választásban, egyenlőre úgy hiszem simán megérte és sokat fog könnyíteni az életemen. Sokkal jobb mobil informatikai eszköz mint egy telefon vagy egy laptop vagy akár egy netbook. Áráról már nem is beszélve. A vállam is megfogja köszönni, hogy főiskolai jegyzetelésre nem egy két kilós gépet+1 kilós töltőt hordozok hanem ezt.

Tok kérdéskör:

Én egy ilyet rendeltem: http://www.edigital.hu/Tokok/CellularLine_FACILE_univerzalis_kitamaszthato_tablet_tok_7-ig_fekete-p444218.html

Rendesen rászorít a tabletre esélytelen, hogy kiessen. A bekapcsoló gombot csak a gumin keresztül lehet megnyomni, de nem zavaró, viszont az usb és jack ajzat jó helyen van. Normál bőr hatás strapabíró. Állítása fokozatmentes, az alján tépőzár van és a láb rész felületén bármilyen dőlésszögbe (90től mondjuk 20-ig) állítható (IPS miatt amúgy kb mindegy, úgyis látod tisztán). Erős mágneses zárral csukható a tok.

Az igért audio interface teszt még odébb, de majd megírom az eredményt.

Kérdés:

Valaki aki használt ezt a WPS office-t: Lehet valahogy beállítani, hogy tabbal szintet váltson a felsorolásban?

(#1033) jenei1994


jenei1994
addikt

[link]Ez a Német fólia milyen minőségű ? Aki rendelt mennyi ídő volt,hogy megkapta ?

(#1034) Ubul86 válasza jenei1994 (#1033) üzenetére


Ubul86
őstag

nem pont ezt, de mást rendeltem ,ami németből jött, 1 hét volt , a szokásos 3-4 helyett

(#1035) jenei1994 válasza Ubul86 (#1034) üzenetére


jenei1994
addikt

Milyet ha szabad kérdeznem ?

(#1036) Spuri2000 válasza jenei1994 (#1033) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Azt hiszem ugyanezt vettem! Szerintem teljesen jó arra amire szánták!

(#1037) miroon válasza jenei1994 (#1033) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem brutal vekony. Legalabbis a telefonomra rendeltem ugyan ilyen markat, es az nagyon vekony volt. De nem rossz, csak konnyen karcolodik. De hat ha havonta csereled akkor is meger ennyit :))

iPhone 13 Midnight Black

(#1038) jenei1994 válasza miroon (#1037) üzenetére


jenei1994
addikt

Matt kivitelbe nincsen ?

(#1039) Spuri2000 válasza miroon (#1037) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Miért ha vastag akkor nem karcolódik?

(#1040) miroon válasza Spuri2000 (#1039) üzenetére


miroon
aktív tag

Valoszinuleg akkor is karcolodik ha vastagabb. Itt a folia minosegere gondoltam,h konnyen karcolodik,meg vekony.

jenei1994: Biztos van. Keress ra ebayen vagy aliexpressen. Nekem is mindenemen matt van, pl ha egyetemen vagyok oran,akkor kevesbe fenylik a kijelzo ha felettem a lampa pont, meg hat nem is maszatolodik annyira.

iPhone 13 Midnight Black

(#1041) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Adobe flash player letöltése a tabocskánkra: [link]

(#1042) haris válasza jenei1994 (#1038) üzenetére


haris
őstag

[link]
Én ilyet rendeltem a 7esre, ha megjön beszámolok róla.
Amit a 10esre vettem szintén ettől az eladótól, az jó kis fólia. Vastag, merev, eddig nem is karcolódott, bár tokban is van egyúttal :B

Lehet nem a legolcsóbb, de a túl olcsó előbb utóbb úgyis drága lesz

(#1043) vanezigy válasza haris (#1042) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Én megy ilyet, [link] tokkal vonóval :)

(#1044) pilgrim5


pilgrim5
csendes tag

sziasztok!
Ma vettem meg a vágyott A3500-át, előtte szinte teljesen átolvastam ezt a fórumot.
Légyszíves segítsetek, ha tudtok, mielőtt hülyét kapok :(
Az a gondom, hogy azt a wifi-t, amit a laptop felismer, ez a kis édes egyszerűen nem, ill. nem tud rá csatlakozni. Gugli a barátom, nézelődtem, nem találtam igazán használható megoldást. Azt láttam, hogy másnak is a KitKat miatt van ez a problémája, a gépen ez van, 4.4.2.
Nő vagyok és nem IT guru, szóval a root-olásos megoldás nekem túl magas. Van vmi egyszerűbb de nagyszerű megoldás esetleg?
Előre is köszönöm.

"a gödör alja ott van, ahol az ember abbahagyja az ásást"

(#1045) haris válasza vanezigy (#1043) üzenetére


haris
őstag

Megjött már? Kíváncsi vagyok, ebben a tabletben is működik-e a wake up/sleep cover avagy sem.
Nemrég beszélgettünk róla, de sem megerősíteni sem cáfolni nem tudta senki.

pilgrim5

Nem tudok sajnos mit mondani, nekem az Lenovo A10 em frissítette magát 4.4-re, de semmi gond a wifivel, mindenhol talál jelet és csatlakozik is.
Az A7-est meg 4.2-vel vettük, és nem engedtem frissülni, így nincs tapasztalatom e téren.

Nem, nincs a gépen fólia, vettük hozzá külön.
A 7colosra is ma jött meg ebayről. Mindjárt elalszanak a gyerekek, akkor felteszem, és megmondom milyen.

[ Szerkesztve ]

(#1046) pilgrim5


pilgrim5
csendes tag

Bocs, még egy. Írtátok a fórum elején kb. hogy van a gépen fólia, vastagabb és vékonyabb is. Én nem igazán látom/érzem rajta, lehet ilyen? A doboz bontatlan volt...

"a gödör alja ott van, ahol az ember abbahagyja az ásást"

(#1047) Balesz123 válasza pilgrim5 (#1046) üzenetére


Balesz123
csendes tag

Nincs rajta alapból fólia, a többiek vettek.

(#1048) jichak válasza pilgrim5 (#1046) üzenetére


jichak
csendes tag

Nem találtam meg ezt hol írták, de szerintem azt írták, hogy van a géphez - mármint, hogy kapható - itt fentebb is ajánlanak a kollegák pár ebayes lehetőséget.

A wifi probléma: 4.4-el érkezett hozzám a gép, Azonnal csatlakozott eddig probléma nélkül az otthoni, a főiskolai és a megosztott mobiltelefon hálózatomra is.
Próbáld ki más hálózatokon is és kiderül, hogy az otthoni hálóddal vagy a készülékkel van a gond, sajnos ez így eddig elég sok változós:(

Amúgy nekem van egy problémám a készülékkel (4.4): randomly kapcsolgatja a fényerőt. Van valakinek ilyennel tapasztalata, kiszedhető?

(#1049) DonCapello válasza jichak (#1048) üzenetére


DonCapello
tag

nekem pedig a hangerőt állítgatja egyfolytában. Úgy tűnik, a 4.4 mindenkinek tartogat valami meglepit :D

(#1050) #33253120


#33253120
törölt tag

Jött rendszerfrissítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.