Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Don Atosz válasza Punisher15 (#6250) üzenetére


Don Atosz
tag

Szerintem mindenkit érdekelne.

(#6252) kzolee216 válasza Don Atosz (#6251) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Igen, igen. Engem is érdekel...

(#6253) banmarcee válasza Punisher15 (#6250) üzenetére


banmarcee
csendes tag

Sajnos sok... 6 számjegyű... majdnem a fele kijönne a gép új árának

Megnevezés Bruttó ár

QIQY6 Upper Case N14P 7131 Ft

VIQY1 MB 47W HD+ GT1 95015 Ft

CCYT4B9Hun102KeyDualcolorBL KBD???win8??? 7131 Ft

Cserébe véleményeket kérnék arról, hogy reklamálhatok-e a sokáig tartó szervizelés miatt és kérhetem-e az ár csökkentését. (mindenképp megpróbálom, csak szívesen látnám a véleményeket.)

(#6254) Don Atosz válasza banmarcee (#6253) üzenetére


Don Atosz
tag

Meg lehet próbálni (és meg is kell, hátha nincs igazam) de ha nem írtatok alá papírt a szervizelés időtartamáról, akkor nem lesz alapja a reklamációnak :B

(#6255) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha esetleg valakit érdekel, akkor az amerikai Lenovo oldalán most a 755M ultrabay vga a y510p-hez akciósan nettó 35.000Ft (!!).

(#6256) Punisher15 válasza banmarcee (#6253) üzenetére


Punisher15
tag

Jó hogy lehet kapni.1 probát megér.Azon nem gondolkoztál még el hogy mennyit lehetne kiárulni belöle?es akkor már venni 1 Újat.Vagy ilyenkor ha megcsinálják akkor a gari megy tovább vagy hogy van ez?

off:755vs750Ezek szerint SLI-be nem sok külömbség van köztük csak ha 1 kártyás géped van akkor lehet számot tevő változást mérni.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#6257) Danex válasza banmarcee (#6253) üzenetére


Danex
addikt

Hivatalosan visszakaptad a géped amivel újraindulna a "számoló", tehát már csak rajtuk áll az egész... én nem hiszem ,hogy kapnál főleg, hogy a garanciád alapból bukó a beázás miatt.

(#6258) banmarcee válasza Punisher15 (#6256) üzenetére


banmarcee
csendes tag

De persze gondolkodtam rajta, csak nem tudom, hogy jobban megérné-e úgy. Sajnos nincs olyan ismerősöm, aki ezzel foglalkozna. Ha valaki egy jó árat mondana egybe rá, akkor odaadnám, viszont alkatrészenként se időm, se türelmem nincs eladogatni.
A gari elvileg megy tovább. Azért nem vittem más szervizbe, mert akkor tuti ugrott volna a maradék (2év 9 hónap) garancia. Így, hogy márkaszerviz végzi a javítást, azt mondták, hogy marad a garancia rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6259) Tybee000 válasza zoell_ (#6242) üzenetére


Tybee000
aktív tag

köszi nekem a mostani laptopomban egy 12,7mm-es van sajna de végül is nem nagy pénz és jó bele az általános is.

(#6260) Darth_Revan válasza banmarcee (#6258) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az a +1 êv bolti garancia? Csak mert a Lenovo alapból 2 év garit ad.

(#6261) banmarcee válasza Darth_Revan (#6260) üzenetére


banmarcee
csendes tag

Én úgy tudom, hogy y510p-re alapból 3 év van.

(#6262) Punisher15


Punisher15
tag

3év van rá alapból.+1 év ami most megy a laptopszalonál az úgy van hogy
a három év alatt évente 1szer el kell vinni hozzájuk kitakaritani a gépet 7000magyar forint asszem 1alkalom.és ha lejárt a 3év utána ök biztositanak még 1et.

[ Szerkesztve ]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#6263) nggabi válasza Punisher15 (#6262) üzenetére


nggabi
nagyúr

hehe... jól csinálják :C

"szenyor dzsíííí"

(#6264) Darth_Revan válasza banmarcee (#6261) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#6265) Bozso68 válasza Darth_Revan (#6264) üzenetére


Bozso68
senior tag

Pedig én is év garral vettem.

(#6266) depe95 válasza Darth_Revan (#6264) üzenetére


depe95
tag

Sok helyen így van sok helyen úgy. Alapból 2 év jár rá legalább, ez termékenként eltérő lehet.

(#6267) Bozso68 válasza Bozso68 (#6265) üzenetére


Bozso68
senior tag

3 év garral :) . De nekem még Y500 van.

Éjjel nem vettem észre a numlock offot...

(#6268) Punisher15 válasza Darth_Revan (#6264) üzenetére


Punisher15
tag

Ellenkező rendelkezés hiányában a Lenovo akkumulátorokra, érintőceruzákra és digitalizáló tollakra 12 hónapos korlátozott garancia érvényes. Ennek értelmében a Lenovo a 12 hónapos jótállási időszak alatt díjmentes garanciális szolgáltatásokat biztosít az akkumulátorokhoz, érintőceruzákhoz és digitalizáló tollakhoz. A garancia kizárólag az akkumulátor anyaghibáira vonatkozik, annak kapacitásveszteségére nem.

Igen az akksira 1év van.Itt is csak a többire válalnak 3évet.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#6269) Sheld


Sheld
senior tag

Crysis 3-al játszik valaki? Nekem olyan problémám van, hogy a menüben nem tudok visszalépni. Elindítom a játékot, és mikor átvenném az irányítást Prophet felett, kidob hibaüzenettel.
Mielőtt bárki is feltételezni. IGEN... tört változat. De ez anno mind a két gépen működött, amin próbáltam, ezen valamiért nem akar.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#6270) kzolee216 válasza Sheld (#6269) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Tedd fel a legújabb frissítést. Utána jó lesz.

(#6271) Sheld


Sheld
senior tag

Valaki használ win7-et? Nem vagyok kibékülve a Windows 8.1-el. És nem a kinézete miatt, hanem mert pár dolog nem akar rajta úgy működni, ahogy én elvárom. :D

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#6272) marilllyo válasza Sheld (#6271) üzenetére


marilllyo
veterán

Mire gondolsz? Felfrissítetted ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6273) Sheld válasza marilllyo (#6272) üzenetére


Sheld
senior tag

Igen, közel minden frissítés fel van telepítve.

NFS: Rivals - Meghal a hang, és kilép a játékból (másfél óra játék után)
Crysis 3 - A menükben nem lehet visszalépkedni, mielőtt nekiállnék játszani az intro után, crashel a játék

SW:TOR tökéletesen megy. Eddig ezt a 3-at próbáltam. Régi gépemen is volt win 8.1, hasonló dolgok miatt váltottam vissza win7-re, bár ott más játékoknál voltak gondok.

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#6274) kacsip


kacsip
tag

Hali
Valaki tudna mondani 1-2 dolgot erről? y500as gépem van, és néha úgy veszem észre, hogy nagyon melegszik a gép, az első videókártya, de aida programmal nézve 60° felé nem szokott menni érdekes módon.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6275) v1kt0hr válasza Punisher15 (#6250) üzenetére


v1kt0hr
tag

engem is!

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#6276) M.T. válasza kacsip (#6274) üzenetére


M.T.
senior tag

Az ugye megvan, hogy az első videokártya hűtése egybe van a CPU hűtésével.
Tehát ha onnan meleget fúj azt nem biztos hogy a kártya fűtötte fel.....

(#6277) kacsip válasza M.T. (#6276) üzenetére


kacsip
tag

Persze, tudom azt. Az értékek nem alacsonyak amúgy?

(#6278) marilllyo válasza kacsip (#6277) üzenetére


marilllyo
veterán

hwinfo-val próbáld meg...nekem az mutatta mindig a legmagasabb értékeket. Speedfan egy jó 10-essel lejjebb mutatja...szóval sztem hwinfó tudja jól:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6279) gygalilei


gygalilei
tag

Na most teszteltem egy picit a játékok alatt a Gt 750m-et.Bf4 Cod ghost és más játékok alatt is, folyamatosan mindig 99 % a GPU Load , teljesen mindegy milyen felbontáson.Szerintem ez nem jó ! Másnál is ez a helyzet ?
Vki akinek pl. Bf4 megvan, tesztelné ?
Gondolom ezért melegszik iszonyatosan. Nincs tuningolva, teljesen alap beállításon.
Van egy másik Lenovo laptopom az GTX660m-el, de ugyanezeknél a játékoknál ugyanolyan graf beállításnál, csak 60-75 % a GPU Load.

(#6280) marilllyo válasza gygalilei (#6279) üzenetére


marilllyo
veterán

Én bf4-ezem rajta. Single vagy multit próbáltad?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6281) Sheld válasza gygalilei (#6279) üzenetére


Sheld
senior tag

Kapcsold be a V-Sync-et. Én is minden játéknál használom. Nekem nem melegedik a notim. Core-Temp.el néztem, és a proci max 74fokos volt (i7-4700qm), GPU-zvel néztem a 2 VGA-t, a belső az 70fokon volt átlag az ultrabay-es meg 64-en megállt. (3óra NFS Rivals, és kb 1 óra Crysis 3. Sikerült működésre bírnom azt is végre.)

SW:TOR közben szinte nem is melegedik a noti.

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#6282) marilllyo válasza Sheld (#6281) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt én is teljes mértékben alá tudom támasztani....
SLI topicban az adaptív vsyncet ajánlották...(nem a játékban hanem az nvidia vezérlőpultban). Azzal használom. Nekem a 64 fős BF4 multi mediumon nem vitte 75 fok fölé egyik vga-t sem. Mondjuk a BF az felfűti a procit rendesen...de az játékfüggő..

Mi lett a megoldás a játékokra?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6283) Sheld válasza marilllyo (#6282) üzenetére


Sheld
senior tag

A Rivals-ra semmi, azóta nem indítottam el. A Crysis 3-mat pedig windows 8 kompatibilis üzemmódba kapcsoltam, és a tutorial-t is végigjátszottam, utána rendesen ment. Egy hibája van, amivel nem tudok mit kezdeni, hogy a menüben nem működik a vissza gomb. Gondolom ez azért mert tört verzió, bár az előző notimon nem volt ilyen probléma.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#6284) gygalilei válasza marilllyo (#6282) üzenetére


gygalilei
tag

Ez a függ. szinron., igaz ? Az be van kapcsolva alapból, adaptív lehetőség nem volt, csak be és ki.
A gondom az, hogy a játékoknál már elidításkor is 99 % a terhelés, utána meg folyamatosan, a hőmérséklet meg emiatt megy fel, 2 perc után már 85 fok .Ez nem hiszem, hogy normális.

(#6285) kzolee216 válasza gygalilei (#6284) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Az adaptive beállítás csak akkor jelenik meg, amikor a gépedben aktiválva van az Sli használata.
Tehát jelen esetben a te gépedben nem megy az Sli. Lehet ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#6286) gygalilei válasza kzolee216 (#6285) üzenetére


gygalilei
tag

nem kikapcsolva van, hanem az ultrabay-es megadta magát, feltehetőleg megfőtt, pedig semmi tuning, csak játszottam, böngésztem, stb. Jövő héten viszik a laptopot a futárral szervizbe. Szerintetek szóljak, hogy a "megmaradt gt 70m" is iszonyatosan melegszik ? Pár perc játék után már lazán 85 fok.

(#6287) marilllyo válasza gygalilei (#6284) üzenetére


marilllyo
veterán

Az nvidia vezérlőputlban?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6288) kacsip válasza marilllyo (#6278) üzenetére


kacsip
tag

oké, de speedfan-t nem is használom, Aida programmal néztem, meg most letöltöttem a TechPowerUp GPU-Z progit, azzal nézem.

Ezt a V-Sync-et hol találom az nvidián belül?

[ Szerkesztve ]

(#6289) kacsip válasza Sheld (#6281) üzenetére


kacsip
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#6290) marilllyo válasza kacsip (#6288) üzenetére


marilllyo
veterán

Hú most nem vagyok a gépem előtt...őőő...felül ahol az sli-t beállítod az afölötti menüben. Ki kell választanod a játékot és külön beállítanod neki. A játékban pedig kapcsold ki.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6291) kacsip válasza marilllyo (#6290) üzenetére


kacsip
tag

Akkor ez a V-Sync a függőleges szinkronizálás? És azt adaptívra állítani?

(#6292) marilllyo válasza kacsip (#6291) üzenetére


marilllyo
veterán

Pontosan! Igazából...ugyanazt a célt szolgálja mint a sima vsync csak kevesebb az input lag.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6293) kzolee216 válasza gygalilei (#6286) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Nekem is eléri simán a 85 fokot úgy, hogy notebook hűtőt is használok. Multkor például kikapcsoltam a hűtőt, majd indítottam egy Crysis 3 at. A két kártya hőmérséklete 97 fok lett kb 10 perc alatt...
A szervíznek elég csak az ultrabayes kártyát leadnod, vagy a teljes gépet is le kell? Csak azért kérdezem, mert az én külső kártyám is szórakozik és mar rég leadtam volna én is, ha nem hónapokig tartana a garanciáztatás.

(#6294) M.T. válasza kacsip (#6288) üzenetére


M.T.
senior tag

Jobb klikk asztalon Nvidia vezérlőpult> 3d beállítások kezelése> globális és ott függőleges szinkronizáció be/kikapcsolása.
Illetve van ott több lehetőség de a ki meg az adaptívot szoktam én is általában használni.

[ Szerkesztve ]

(#6295) gygalilei válasza kzolee216 (#6293) üzenetére


gygalilei
tag

Akkor nálad is hasonlóan melegszik, mint nálam, reméljük te megúszod.
Le kell adnom a teljes gépet, mert nem lehet tudni, hogy a csatoló rész is meghibásodott-e.Meg eleve az ultrabay-es kártyának nincs külön serial száma.Nem tudom majd hány napig tart ez az egész és hogyan javítják, majd beszámolok itt.Milyen hűtöd van egyébként ? Lehet nekem is be kell szereznem majd.

(#6296) Mazsika


Mazsika
őstag

Sziasztok! Lenovo y560ba kellene nekem msata azaz pci foglalatba lefogató csavar. Nem tudja valaki hogy mekkora az illetve hol lehet kapni? Esetleg nincs valakinek elfekvőbe otthol?

Dáccsika

(#6297) Punisher15


Punisher15
tag

1óra bf4 1920*1080 medium beállitás amit a gép kinál.75-80fok között ingadozik mind2 kártya.Jövő hét folyamán beszerzek 1 cooler master u3 plus kiváncsi leszek rá.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#6298) marilllyo válasza Punisher15 (#6297) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez tökéletes!

Szerk: ...relatív...y510p-hez mérve:D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6299) gygalilei válasza Punisher15 (#6297) üzenetére


gygalilei
tag

Most néztem ezt a hűtőt : Cooler Master NotePal U3 . Van ahol ugyanannyiért csak 1 venti jár hozzá ?
Van ahol mindhárom ? Hogy van ez ? Hol veszed ?

(#6300) Punisher15 válasza gygalilei (#6299) üzenetére


Punisher15
tag

Elvileg 3 kell legyen hozzá mivel csomagban van.[Ipon1][Ipon2][Ipon3] [Árgép]Ezeket találtam.Sztem ami közelebb van hozzád.Én jelenen állás szerint kint vagyok angliába ugyh nem tudom hol veszem:)

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.