Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) zsek74 válasza fehermokus (#4143) üzenetére


zsek74
csendes tag

Fentebb linkelt oldalról (https://www.aliexpress.com/item/Original-LeEco-Letv-Le-Max-2-Qualcomm-Snapdragon-820-2-15GHz-5-7-Inch-2K-Screen/32704051146.html?spm=2114.13010608.0.0.dyIu5i)
vásároltam,ahol jelen pillanatban is több száz darab áll rendelkezésre (884 pieces available).
A furcsa az ,hogy eddig 3 napos feldolgozási idővel találkoztam (értelmezésem szerint, három napos határidő van adva az eladónak az áru postázására).Jelen esetben ez 40 nap (Processing Time remaining: 40 days 13 hours 47 minutes). Erre jön még postázás után a 60 nap ,persze ez a legsötétebb forgatókönyv ,de sajnos benne van a pakliban.

(#4152) fehermokus válasza zsek74 (#4151) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ez ebben a formában elég hosszadalmas folyamatnak tűnik. A chat felületen kérdezd meg, hogy konkrétan mire lehet számítani? Van-e lehetőség ezt az időt lerövidíteni?

(#4153) gonorrea válasza fakekorom (#4150) üzenetére


gonorrea
senior tag

igen van ilyen funkció, de csak órát és percet tudsz beállítani, napot nem :( nekem az lenne jó, hetente 2x hajnalban restart

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4154) conanabarbár válasza Ballin (#4149) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

a 829 ben a leírás szerint nincs B20as LTE

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4155) fakekorom válasza gonorrea (#4153) üzenetére


fakekorom
tag

van egy 1/3 siker: autooff néven van egy app, root kell hozzá, és kikapcsol egy adott napon belül bármikor. de sem a napokat, sem pedig a bekapcsolást nem lehet vele vezérelni

(#4156) fakekorom válasza fakekorom (#4155) üzenetére


fakekorom
tag

és van egy fél siker: Power off Schedule nevű app, root itt is kell, nem csak bármilyen napra előre lehet programozni, hanem még akksi töltöttségi szinthez is lehet kötni a kikapcsot. tele van reklámmal
most már csak a bekapcsot kellene valahogy megoldani. nem vagyok túl optimista

(#4157) Ballin


Ballin
csendes újonc

Nézzétek mit találtam.
6/128-as $266 és még szürke is.

Nem jön, hogy elhiggyem, hogy ilyen olcsó. Mi a véleményetek, elírták az árát vagy tényleg valós?

Ugyanitt a 6/64-es $388 nagyon fura.

[ Szerkesztve ]

(#4158) fehermokus válasza Ballin (#4157) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nálam nem működik a link.
Ha az antelife-ról nézed és nem EU raktár, akkor plusz fizetsz vám+áfát, ami a postázott ár 30%-a pluszba.
Amúgy elképzelhetőek ilyen össze-vissza árazások...

(#4159) mayacska válasza zsek74 (#4142) üzenetére


mayacska
csendes tag

Szia! Én október 18-án rendeltem meg és november 4-re ért ide.

(#4160) matyics válasza Ballin (#4157) üzenetére


matyics
őstag

Nincs benne B20

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4161) Ballin válasza fehermokus (#4158) üzenetére


Ballin
csendes újonc

Igen a linkelést elrontottam, utólag javítottam.
Itt azt mondják, hogy ha az SF-szállítást választom akkor nem lesz vám (nem tudom mit takar a rövidítés).

Bár Romániában a telókra nincs vám csak áfa. Vajon az is beletartozik a mentességbe? Hogy szokták az ilyeneket megoldani?

Ilyen szállítási lehetőségek vannak még.

Nem valami jó az angolom, ez a bíztosításos dolog mit jelent pontosan?

Az zavar össze, hogy említi az SF-et és ezt a bíztosítást is. Mindkettőnél a vámról is van szó.
Ha valaki tud erről valami infóval szolgálni megköszönném. :R

(#4162) gonorrea válasza Ballin (#4161) üzenetére


gonorrea
senior tag

Általában nem a vám a gond, hanem az ÁFA: vám 2%, áfa 27% (itt magyarhonban, Romániában nem tudom). Vagyis ha itt plusz költségeket kell fizetni, akkor az vételár + 30%, de van erre megfelelő topik, ott jobban tudnak választ adni

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4163) fehermokus válasza Ballin (#4161) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Daniel nem román, hanem horvát :).
Az SF szállítás a kiírásuk szerint azt jelenti, hogy nem lesz vámköteles. Ez aztán vagy így lesz, vagy nem. Hallottam már olyat, hogy ennek ellenére vkinek mégis megvámolták, de a többségnek nem.
A biztosítás arra van, ha szállítás közben elveszne a csomag, akkor a biztosítás megtéríti az árát.

[ Szerkesztve ]

(#4164) Ballin válasza fehermokus (#4163) üzenetére


Ballin
csendes újonc

Igen Daniel az, de én Erdélyben élek :)
Akkor jól sejtettem. Üsse kő délután megrendelem, ilyen ár mellet az a $30-40 belefér. Köszi a válaszokat :D

(#4165) fehermokus válasza Ballin (#4164) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Azt írják az SF Express-ről, hogy ez egy postázási megoldás, ha Kínából az EU-ba szállítanak. A szállító Európában a Post NL lesz, tehát Hollandián keresztül fog érkezni a csomag.

(#4166) matyics válasza Ballin (#4164) üzenetére


matyics
őstag

Neked nem szükséges a B20?

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4167) fehermokus válasza matyics (#4166) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Azon a linken 820-ast hirdetnek, nem 829-est. A 820-as meg alapból tudja a B20-t.

(#4168) matyics válasza fehermokus (#4167) üzenetére


matyics
őstag

Szerintem pedig nem tudja a linken lévő teló.

Ez van a leírásában:

Network Frequency
FDD-LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17, GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 850/900/1700/1900/2100MHz

Meg ezt válaszolják a B20 meglétére:

Antelife Mod Bert Daw • 5 days ago
Dear customer, this item doesn't support B20, have you check in this website:http://willmyphonework.net/.
• Reply•Share ›

[ Szerkesztve ]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4169) fehermokus válasza matyics (#4168) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Szerintem meg csak nem fért ki nekik a leírásba a 20/25/26 csatorna, a néni meg nem találta meg, tehát nem tudja a telefon - szerinte.

(#4170) matyics válasza fehermokus (#4169) üzenetére


matyics
őstag

Én ebben a magyarázatban nem hiszek. Bocs.
+ sehol sem szerepel a leírásban, hogy X820 lenne a készülék.

Network Frequency
WCDMA 850/900/1900/2100MHz, FDD-LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B20/B25/B26, GSM 850/900/1800/1900MHz
- See more at: http://www.antelife.com/leeco-letv-le-max-2-ultrasonic-touch-id-6gb-ram-64gb-rom-qualcomm-snapdragon-820-2-15ghz-quad-core-5-7-inch-2k-screen-android-6-0-4g-lte-smartphone-gold-1.html#sthash.8DawLa7L.dpuf

Ennél kifért?

[ Szerkesztve ]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4171) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A vártnál vagy másfél héttel korábban érkezett ma meg Hong Kongból az egyik üvegem, amit február 5.-én rendeltem. Nagyjából 1000 forint volt, tehát fele annyi mint a német kamuüveg a múltkor.
Természetesen alkoholos kendővel jött, és úgy be volt csomagolva, hogy már szinte overkillnek éreztem a dolgot (méter buborékos műanyagba tekerve, nagyobb kartondobozban).
Tökéletesen illeszkedik a kijelzőre, könnyű felrakni, és már első blikkre faja minőségű. Ment is azonnal a jó értékelés.

(#4172) gonorrea válasza Fitzgerald (#4171) üzenetére


gonorrea
senior tag

Napsütésben ez is kékes színű? Sajnos a mofi olyan, és nagyon nem tetszik, napsütésben nagyon rontja a láthatóságot! (Meg amúgy is már szinte körben elengedte a szélein a kijelzőt :((( )

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4173) msanyi67 válasza gonorrea (#4172) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Nekem ez van fent már közel 5 hónapja, sehol nem válik, tökéletesen átlátszó. Úgy gondoltam, ennyi pénzért mehet a levesbe, ha nem jó, de bevált, a gyári maradt tartalék.

(#4174) Fitzgerald válasza gonorrea (#4172) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Napsütés nem nagyon volt errefelé mostanában, de erős fényben meg tudtam vizsgálni, nem kékes színű.
Teljesen transzparens, mintha nem is lenne semmi a kijelzőn.

(#4175) kungzi


kungzi
veterán

Nincs még hír a Nougat-ról?

(#4176) jemy


jemy
tag

sziasztok!
aureeel romjához van high performance mod, az mit takar pontossan? köszi.

(#4177) Fitzgerald válasza kungzi (#4175) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs, és ha MWC végéig nem hallunk róla, szerintem keresztet is vethetünk rá. Nagyon nagy a kuss a gyártó körül mostanában. Gyanús.

(#4178) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#4177) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tavaly tavasszal kezdtek a Marshmallow ROM-ok szivárogni az előző LeEco szériára. Szerintem idén is így lesz a Nougat-tal.

https://utdetailing.hu/

(#4179) Waikiki


Waikiki
tag

Sziasztok!

Végre van hivatalos Resurrection Remix Max2-re! Klikk

Van benne DivineBeats ViperFX-szel, Adaway, SuperSU.

Tegnap óta van fent, és végre kisimultak a ráncok a homlokomon, ami a push notification-ök miatt gyűltek korábbról: bármit csináltam, mindig maradt egy-két alkalmazás, amelyeknél nem vagy csak döcögve működött, azonban most végre visszajött a régi jó androidos külső és működés: egyelőre semmilyen hibát nem tapasztaltam*. Aureel ROM-jához képest talán egy kicsit gyorsabban merül. Várhatóan OTA is lesz hozzá.

*: ujjlenyomat-olvasót nem próbáltam, de állítólag működik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#4180) gonorrea válasza Waikiki (#4179) üzenetére


gonorrea
senior tag

Pár nap után ha van több tapasztalat, majd oszd meg légyszi! Ez az xda-n is található ROM?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4181) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Aurel 6.3 romjai van fent. Tegnap óta csak 86%-ig megy fel a töltés és azt mutatja a LED, hogy fel van töltve, mert zölden világít. Pls segítsetek. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4182) kirusz1 válasza kungzi (#4181) üzenetére


kirusz1
őstag

Esetleg restart?

(#4183) Fehi85


Fehi85
tag

Hali
Rendeltem egy ilyen telefont, de a 829es verziót.
Annyit szeretnék kérdezni, hogy meg lehet-e valahogy oldani a B20 aktiválását, illetve, hogy a (EUI 5.8 ,Based on Android 6.0) OS normálisan megy-e, vagy kell valamit mókolni, hogy gond nélkül működjön?!
Magyar nyelv elvileg ebben a verzióban már van, ha jól látom.
Előre is köszönöm a választ.

(#4184) sd6 válasza Fehi85 (#4183) üzenetére


sd6
tag

(#4185) fehermokus válasza Fehi85 (#4183) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Mivel tudtommal még senkinek sem jött meg az ilyen típusú telója, ezért nem próbálta ki senki, hogy a *#*#4636#*#* kóddal lehet-e amerikairól európaira állítani a rádió sávokat. Ha fel lehet rá tenni a 820-as firmwaret, akkor megér egy próbát a dolog. (Persze a kód kipróbálásához nem kell firmwaret cserélni :) ).
Nekem a 822-re simán felment a 820-as firmware, tehát elképzelhető, hogy erre is rá megy.
Közben belenéztem, hogy nekem a Radio-ban mit lehet állítani:
Automatic, EURO Band, USA Band, AUS Band, AUS2 Band. Aztán ha átállítja bárki a beállítást lesz-e tőle B20 az kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#4186) Fehi85 válasza sd6 (#4184) üzenetére


Fehi85
tag

Igazán kedves gesztus..de ezeket már olvastam, és ha te is megtetted volna, akkor tudnád, hogy nem szolgál válaszokkal egyik kérdésemere sem.....

(#4187) Fehi85 válasza fehermokus (#4185) üzenetére


Fehi85
tag

Na, ez már válasz, köszi. :)
Ha megjön a teló, és még nem próbálta ki senki a kódot, akkor majd írok, hogy mit reagált. :)
Ha nem, akkor majd a firmware csere miatt kérek segítséget. :)

Amúgy szimplán nem jött még meg senkinek, vagy valami gond akadt ezzel a sorozattal a szállításnál?

(#4188) fehermokus válasza Fehi85 (#4187) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Egy hete csaptak le rá a srácok, azóta meg még nem jött meg.
A kód valszeg fog működni, csak azt nem tudjuk, hogy attól lesz-e B20, hogy átállítod EURO Brand-re.

(#4189) Fehi85 válasza fehermokus (#4188) üzenetére


Fehi85
tag

Áhh értem.
Na akkor majd figyelek. :)
A nyelvre meg az OS működésre van esetleg válaszod?

(#4190) fehermokus válasza Fehi85 (#4189) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Jelenleg EUI 5.9 a legfrissebb a 820-ra, de már dolgoznak a 6.0-án, amibe már FM rádiót is ígérnek, meg egy pár egyéb újítást. Én Cuoco ROM-ját használom, abban meg van magyar nyelv.

(#4191) Fehi85 válasza fehermokus (#4190) üzenetére


Fehi85
tag

Na akkor ez is majd élőben derül ki!
Ha nem jó valami, akkor én is OS-t váltok rajta..köszi a segítséget! :)

(#4192) hacseki


hacseki
tag

Sziasztok!

Találkozott valaki már a következő jelenséggel?Random elkezd melegedni a telefon 40c° fok fölötti hőmérsékletre ilyenkor újra indítom már ha észreveszem .Újraindítás után lehűl gyorsan.Minden működik a telefonon: :F

(#4193) tibcsi0407 válasza hacseki (#4192) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valami beakad a háttérben. Meg kellene nézni mi az.

https://utdetailing.hu/

(#4194) matyics válasza Fehi85 (#4191) üzenetére


matyics
őstag

Várom én is a tapasztalatot a telóról, mert ha menne rajta a B20, akkor azonnal beruháznék rá. :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4195) hacseki válasza tibcsi0407 (#4193) üzenetére


hacseki
tag

Azt hogy nézem meg?

(#4196) hacseki válasza tibcsi0407 (#4193) üzenetére


hacseki
tag

Biztos mert meritì az aksit ilyenkor.

(#4197) tibcsi0407 válasza hacseki (#4195) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valamilyen erőforrásfigyelő alkalmazással akár. Gsam-mel is ránézhetsz, mert ami nagyon meríti, az fogja melegíteni is.

https://utdetailing.hu/

(#4198) hacseki válasza tibcsi0407 (#4197) üzenetére


hacseki
tag

Ok köszi megcsinálom

(#4199) Fitzgerald válasza hacseki (#4192) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az enyémnek szétégett a belseje 3 hete. A kapacitív gombok felett hirtelen elkezdett melegedni az üveg, majd iszonyat forró lett, végül szétégett a digitezer kábele, és elrepedt az üveg a tempered glass alatt. Mindez kb. 30 másodperc alatt. Cserélte újra akitől vettem.

(#4200) Fehi85 válasza matyics (#4194) üzenetére


Fehi85
tag

Ha addig nem lesz, a kódot az átvétel napján ki is próbálom, és megírom a végeredményt. :)
Nekem is csak a B20 hiánya colt picit visszatartó..de amennyit én vidékre járok, nem nagy hiány. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.