Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) matyics válasza Fehi85 (#4200) üzenetére


matyics
őstag

Köszi előre is. Én járok vidékre és ezért kéne a B20.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4202) torkozsolt válasza tibcsi0407 (#4193) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

Nalam az elmult par hetben az Idokep app ragadt be, durvan melegedett a telefon. Le is toroltem, igy most jo. Csak egy tipp, hatha...

(#4203) hacseki


hacseki
tag

Köszi mindenkinek sikerűlt töröltem pár appot és most már olyan mind a hüttőszekrény :R

[ Szerkesztve ]

(#4204) kungzi


kungzi
veterán

aurel v6.3 romját valaki tegye már fel más helyre, mint a mega, mert onnan valamiért nem tudok letölteni :(( Tegnap még jó volt, most meg hibát ír ki. Köszi

(#4205) mundzuk válasza kungzi (#4204) üzenetére


mundzuk
csendes tag

most töltöttem le ,nekem gond nélkül lejött 8-10Mb/s al .

(#4206) Musaka válasza mundzuk (#4205) üzenetére


Musaka
senior tag

Szia. Nem dobnád fel google Drive ra? Mega mindig szarakszik nekem is.

(#4207) kungzi válasza Musaka (#4206) üzenetére


kungzi
veterán

Na most nekem is lejött! Itt a google drive link: letöltő link - Small_EUI_V6.3_by;aurel

(#4208) Musaka válasza kungzi (#4207) üzenetére


Musaka
senior tag

Köszönöm :R :R

(#4209) jemy


jemy
tag

aureeel kijött a v.7 rommal!

(#4210) matyics válasza jemy (#4209) üzenetére


matyics
őstag

Köszi! :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4211) mundzuk válasza jemy (#4209) üzenetére


mundzuk
csendes tag

puff ,már elkezdtem belakni a v6.3 t
:W

(#4212) Musaka válasza jemy (#4209) üzenetére


Musaka
senior tag

Linket tudnál adni?

(#4213) lehem válasza Musaka (#4212) üzenetére


lehem
tag

(#4214) Musaka válasza lehem (#4213) üzenetére


Musaka
senior tag

Áhh megint egy Mega link. De azért köszi :R
Google Drive-on vagy másol valakinek ?

[ Szerkesztve ]

(#4215) lehem válasza Musaka (#4214) üzenetére


lehem
tag

(#4216) Musaka válasza lehem (#4215) üzenetére


Musaka
senior tag

1000 hála. :R :R :R :R :R

(#4217) Racecam válasza mundzuk (#4211) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És? :F

Hagyd ki a DATA WIPE-ot 'oszt minden marad ahogy volt... ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4218) milapsy


milapsy
aktív tag

új MIUI8 v.4 7.2.20 nagyon pöpec lett :R vissza került a magyar nyelv is :C bluetooth hibát javították az idiota zöld órát is eltüntették :R

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#4219) mundzuk válasza Racecam (#4217) üzenetére


mundzuk
csendes tag

:R és úgy lett ahogy írtad:),thx

(#4220) Musaka


Musaka
senior tag

Aureel 7.0 romján be lehet állítani hogy a rollot lehúzva ott legyenek a gyorskapcsolók? Wifi, Mobilnet stb....

(#4221) matyics válasza Musaka (#4220) üzenetére


matyics
őstag

A gyorskapcsolók a készülék bal alsó gombjával érhetők el.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4222) Musaka válasza matyics (#4221) üzenetére


Musaka
senior tag

Megtaláltam közben. Azért köszönöm.

(#4223) Lilifee


Lilifee
tag

Sziasztok!

Találtam egy ilyet Tinydealen, nagyon jó árban. Fontos lenne h minél hamarabb át tudjam venni, és nem szeretnék ÁFÁ-t (+VÁM-ot) fizetni. Kinek mi a tapasztalata velük, vagy esetleg tudtok-e ajánlani egy olyan oldalt ahol ilyen, hasonló áron tudok EU-ból rendelni készüléket? Azt látom h nem B20-as elvileg a készülék, ez a X829-es verzió, azaz LTE-t nem tud nálunk. Sztem a 3G is elég lesz nekem, legtöbbet úgyis otthon, WIFI-n lesz a net használva rajta.

A rendelésnél egyébként lehet választani a postázásnál több opció közül. Az első amit felhoz a Deutsche Post, azaz a német posta. Ennél az opciónál akkor nem kínából jön, hanem Németországból? Ha ezt választom, nyomon tudom követni a csomagot? Mert a többi lehetőségnél (DHL, DPD) gondolom van tracking number, de ennél nem tudom.

Ha tudtok segíteni megköszönöm! :)

üdv.: Balázs

(#4224) Rozmika válasza jemy (#4209) üzenetére


Rozmika
tag

Annyi kávét kapott Aureeel, hogy már nem is alszik csak fejleszti a romokat :D

Tinydealt nem ismerem, de ha DHL-lel küldik akkor szinte biztos, hogy rá kell fizetni.
Viszont egy kicsivel előrébb volt linkelve [link] egy ilyen, ahol van EU áfamentes szállítás. Viszont ott az apróbetűs részben le van írva, ha mégsem sikerül akkor fizetni kell és nincs visszatérítés. Esetleg a spemall, ha fontos a gyors megbízható szállítás meg a B20.

[ Szerkesztve ]

(#4225) fehermokus válasza Lilifee (#4223) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Van még ez a lehetőség is: http://es.antelife.com/leeco-letv-le-max-2-ultrasonic-touch-id-4gb-ram-64gb-rom-qualcomm-snapdragon-820-2-15ghz-quad-core-5-7-inch-2k-screen-android-6-0-4g-lte-smartphone-gray.html. Elvileg Spanyolországból hozzák és nincs vám. Sógorom szokott innen rendelgetni, neki nem volt baja velük.

(#4226) fehermokus válasza fehermokus (#4225) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Pardon, sajnos ez nem jó link. Ez a kínai üzletből való, sorry.

(#4227) Fehi85 válasza Lilifee (#4223) üzenetére


Fehi85
tag

Én is tőlük rendeltem múlthét hétfőn, pénteken adták fel a telefont, DPD-vel, a nyomkövetés is működik ahogy nézem.
Nem tudom, hogy elcsípik-e a csomagot, mert ha jól látom, akkor Francia országon keresztül küldik. Majd kiderül, ha végre ideér. :)

(#4228) smithsys válasza Lilifee (#4223) üzenetére


smithsys
aktív tag

Azért a tisztánlátás érdekében megjegyezném hogy ez ebben a formában nem teljesen fedi a valóságot! Ott nem lesz LTE-d ahol B20-on nyomják. Ha pl. Budapesten laksz és Vodafonos vagy, akkor B20 nélkül is lesz szinte az egész városban. Ugyanez igaz a másik két szolgáltatóra is. Ez csak egy példa volt.
Nem akarok B20 vitát gerjeszteni, viszont az sem egészséges ha csak félinformációk alapján határoz az ember. No offense! :)

(#4229) Fitzgerald válasza Lilifee (#4223) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezzel az a gond, hogy ahol B20-as 4G van, ott általában nincs 3G, csak 2G.

(#4230) Ballin válasza Lilifee (#4223) üzenetére


Ballin
csendes újonc

Én az antelife-ról rendeltem. Pénteken adták fel (DHL) és a tegnap este érkezett meg Kolozsvárra direkt Szingapúrból, legalábbis a tracking szerint. Most a vámos procedúrát várom (Székelyudvarhelyre kell érkezzen).
$293-ért vettem és rákérdeztem, hogy lehetne e $150 alá számlázni (ugyanis Romániában az fölött kell áfát fizetni), és igen. Hamar jött is egy "fake" számla pdf-ben $130-ra árazva.
Korrekt ügyfélszolgálat és úgy néz ki, hogy a szállítás is elég gyors.
Eddig csak ajánlani tudom, a többi később derül ki.

(#4231) sd6


sd6
tag

X829-nél ez is érdekes lehet, ha igaz: "Note: Card slot 2 supports calling but doesn't support data connection."
Nekem a 822-n mindkét slotban ment a net

(#4232) Ballin válasza matyics (#4166) üzenetére


Ballin
csendes újonc

Bocsi a késői válaszért!
Úgy nézem nem szükséges nekem a B20 mert 1800-on is van az orange-nak 4G. A mostani telóm csak 3G-s de eddig azzal is nagyon jól megvoltam, hibátlanul ment a youtube is HD-ben.

(#4233) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Bocs, hogy idekontárkodok, csak egy kérdés Hozzátok, 820 tulajok:

a 820-asban megy a tárcsázó appba beépített automatikus hívásrögzítő funkció? Az X500-ason szuperul működött, a Le Pro 3-ból viszont (fájóan) hiányzik... :O

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#4234) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#4233) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kínaira próbáltad állítani a rendszert? Mármint nem a nyelvet, hanem a helyet. Sok dolog előbújik kínai régiós beállítással.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4235) Lilifee válasza smithsys (#4228) üzenetére


Lilifee
tag

Köszönöm szépen a pontosítást, abszolút rendben van, én sajnos nem értek ennyire hozzá. És valóban, ahogy olvastam ahol nincs 4G, ott jó eséllyel 3G sem. DE, szegedi vagyok, így bízok benne hogy itt azért van valami 2G-nél gyorsabb hálózat amit használni tudnék (ha meg lenne a készülék).

(#4236) Lilifee válasza Fehi85 (#4227) üzenetére


Lilifee
tag

Na, ez érdekes viszont. Remélem nem lesz vele gondod és nem csípik el. ;)

(#4237) Fitzgerald válasza Lilifee (#4235) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szegeden szerintem nem lesz gond B20 nélkül sem. Ez elsősorban inkább kisebb településeket érint, nem nagyvárosokat. De ha felhívod a szolgáltatód, megmondják.

(#4238) msanyi67 válasza Biggeszkij (#4233) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Ahogy tibcsi írta, kinai régióra állítva rögtön előkerül a hívásrögzités menü pont (lepro3-ban), le max 2-ben nem tudom kipróbálni mert éppen kinába tart ujjlenyomat érzékelő gariztatás miatt, de annyira hasonló a két szoftver, hogy szerintem abban is igy lenne. Csak azt nem értem, hogy miért kell kínában lennem ahoz, hogy egy ilyen, nem hely függő szolgáltatás működjön.

(#4239) tibcsi0407 válasza msanyi67 (#4238) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert bizonyos országokban tiltott a hívások rögzítése. Egyszerű törvényi szabályozások miatt van így.

https://utdetailing.hu/

(#4240) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Hány teló füstölt el eddig? Kezdek gondolkodik hogy talán megtartom ha benne marad a füst. ;]

(#4241) Musaka válasza msanyi67 (#4238) üzenetére


Musaka
senior tag

Azért mert EU ban és máshol nem engedélyezett pár ilyen dolog. Mint a kamera hang kikapcsolása sem az elvileg😊 Gondolom a nagy neolibarizmus és emberi jogok védelme állhatnak ezeknek a funkciok kiherélése mögött. Pl én anno egyik előfizetéses számlán a hívott számok részletezőjén is kicsillagzott listát kaptam mondván a hívott fél adatait védik.

(#4242) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#4234) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Igen, közben már megtaláltam az Xda fórumán, valóban csak "Mainland China", -ra kell állítani a régiót. Köszi!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#4243) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#4242) üzenetére


tibcsi0407
félisten

XDA nem ért hozzá. :DDD Itt hamarabb kapsz választ. :))

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4244) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#4243) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Pedig nem füllentettem, a gugli ezt dobta ki:

[link]

Csak már nem volt időm szólni Nektek, hogy megvan.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#4245) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#4244) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De a Google sem tud semmit. :DDD
Csak dilizek.

https://utdetailing.hu/

(#4246) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#4245) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nem tud semmit, viszont a barátunk... ;] Vágtam, hogy csak húzol. :P

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#4247) csintalanz válasza Lilifee (#4223) üzenetére


csintalanz
csendes tag

Én is a TINYDEAL-től rendeltem pár kisebb műszaki kütyüt 45 $ értékben. Gondoltam simán átmegy a vámon... De nem! A kedves Tinydeal a csomagolásra, jó látható helyre, a feladó és a címzetten kívül ráragasztott egy CUTSOMS DECLATION (vámnyilatkozat) lapot, amin szépen felsorolta a csomag tartalmát és értékét. Szépen fizethettem is az ÁFÁT és a vámkezelési költséget, ja és + 3 hétbe került mire megkaptam a csomagot a vámkezelési eljárás miatt. (A csomagom amúgy a Singapúri posta útján jött.)

(#4248) Lilifee válasza csintalanz (#4247) üzenetére


Lilifee
tag

köszi h megosztottad a tapasztalatod, akkor eléggé felejtős a tinydeal úgy látom..

(#4249) Baggins86 válasza csintalanz (#4247) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Hmm ez tök érdekes, én havonta rendelek onnan kisebb nayobb baromságokat, de még soha nem fogtak meg semmit a vámon. Illetve egyszer rendeltem anyunak egy telót (Oukitel C3) kemény 55$, azt megfogták. Minden más gift volt és simán átjött. Még egy Pipo x9s tabletallinone pc is :D

(#4250) robertone2


robertone2
tag

Szervusztok!

Úton van felém Kínából egy Le Max 2 X829, valószínűleg webshopos rommal, a kérdésem arra vonatkozik, hogy ugyanazokat a romokat fel lehet-e tenni rá, amit itt az X820-ra kiírtatok mert ezzel kapcsolatban nincs különbség, vagy keressek speciálisan erre a típusra.

Előre is köszönöm a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.