Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Rozmika válasza Legendas (#3843) üzenetére


Rozmika
tag

Nova nem mutatja alapbó, kell hozzá a tesla unread. Ezt be kell állítani, hogy ne zárja be és még az engedélyek/értesítési-engedélyek-be is bekapcsoltam a teslaunread-et. Így megy

(#3852) Fitzgerald válasza Rozmika (#3851) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt írta hogy letöltötte.

(#3853) Sumptuous válasza fakekorom (#3850) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Régóta olvasom a PH!-t, de eddig nem volt okom regisztrálni, hozzászolni. Azért vagyok még újonc.:D
Tudom ajánlani a Mega androidos alkalmazását, vagy a dekstop verziót, nagyon jók, szinte csak ezt használom mindenre. Bár már nem sok szabad helyem van rajta. :( Ui: Megkaptam a kávéravalóm, köszönöm szépen!:)

(#3854) conanabarbár válasza Sumptuous (#3853) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Az 5ös ROMod mennyiben tér el a 4.2-től? mehet dirtyben?wipeok nélkül fel? :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#3855) Sumptuous válasza conanabarbár (#3854) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Csinálj egy backupot a mostanirol, és ha feltelepült az új V5 akkor állítsd vissza a backup data részét. Szerintem így működni fog!:D De mindig érdemesebb tiszta telepítést csinálni... Tudom, hogy túl sok az update.. : DD

Szerk: Sokban nem tér el, de élég lényegi dolgok változtak ahoz, hogy valami FC-zen.

[ Szerkesztve ]

(#3856) Biggeszkij válasza bzsolt99 (#3849) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Tényleg működik. Még X500-assal is. Pedig az nincs is a támogatott készülékek listáján.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#3857) conanabarbár válasza Sumptuous (#3855) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Igen a progik letöltése ujratelepítése amitől agyf@szt tudok kapni.a datát hogy tudom visszatenni?
mikor ugrasz neki egy nougát rendszernek???

egyébként nem értem,hogy miért nem teszik kötelezővé a vegytiszta android feltelepítését minden gyártónak,a saját vackaik meg lehetnének opcionálisak,szerintem nem lenne ilyen frissítési szarakodás.úgyis mindenki a saját szájaíze szerint skinezi a telefonját(valahol ez lenne az android lényege)
Ha tucat telefont akarnák vennék megint almást :)

ui: kiprobáltam sok Romot,de a Tied a legbejövősebb!!! Szép munka!! :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#3858) Sumptuous válasza conanabarbár (#3857) üzenetére


Sumptuous
senior tag

TWRP alól amikor backupot csinálsz, akkor kiválasztod a system-et és a data-t.
Ez átkerül a belső tarolóra a TWRP mappába.. Lehet nyugodtan wipeolni a data, cache, dalvik particiókat, aztán mehet fel a V5. Majd ha bekapcsolt és eljutottál a kezdőképernyőig, akkor mehet megint a TWRP ->Restore kiválasztod a (legfrissebb) backupot, és CSAK a data elé teszel pipát. Elhúzod alul a slidert és újraindítod a telefont. Ha minden ok, akkor jön egy 'Alkalmazások optimalizálása' és utána már használható a rendszer..:)

Nugat-ra én is várok még, hogy legalább egy LeEco mobil megkapja. Azt már nem akkora munka átportolni max2-re. :)

(#3859) fakekorom válasza Sumptuous (#3853) üzenetére


fakekorom
tag

a kávét azért is kérdeztem, mert küldtem a gravity box készítőjének is. egy német srác. azt mondja, nem kapta meg,. a paypalnél meg nem találtam élő e-mail címet, ahol valami élő ember foglalkozna a reklamációmmal

(#3860) Sumptuous válasza fakekorom (#3859) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Kaptam pár magyartól donációt, de pontosan nem tudom, hogy melyik jött tőled. Ha az emailcímed vagy a neved itt vagy privátban elmondod, akkor meg tudom mondani, hogy közte vagy e.:)

(#3861) fakekorom válasza Sumptuous (#3860) üzenetére


fakekorom
tag

ok
Te különben használod a titanium backupot? ha igen, tettél már fel másik telefonról mentett cuccot? nekem rendre bootloopot csinált, és most nemrég olvastam, hogy nem vagyok egyedül ezzel

(#3862) lazsosz válasza Sumptuous (#3858) üzenetére


lazsosz
tag

Aureeel köszönöm a rom-ot nagyon rendben van! Egy gondom van, hogy a data visszarakása után az ujjlenyomat nyit, viszont a mintám "nem a régi", így semmi mást nem tudok változtatni, amihez az is kell. Mit tudok csinálni? Hogyan tudom törölni a mintát, amit nem tudok? :W

(#3863) Ghostdog77 válasza lazsosz (#3862) üzenetére


Ghostdog77
tag

van egy törlő zip file egyszer tibcsi linkelte azt kell ilyenkor használni

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3864) Biggeszkij válasza fakekorom (#3861) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Én használom rendszeresen. Ilyen hibával akkor találkoztam, ha mentett rendszeralkalmazást akartam másik telefonra, vagy ugyanazon telefonon új rom-ra visszaállítani. A sima felhasználói alkalmazásokkal ilyen gondom sose volt. A rendszeralkalmazások visszaállítása csakis akkor indokolt, ha pl összeomlás után újrarakod ugyanazt a romot.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#3865) lazsosz válasza Ghostdog77 (#3863) üzenetére


lazsosz
tag

Köszi! Akkor csak meg kell találnom... :) Kb mennyivel ezelőtt lehetett?

(#3866) lazsosz válasza tibcsi0407 (#3828) üzenetére


lazsosz
tag

Tibcsi! A minta törlő zip-et tudnád linkelni? Köszönöm!

(#3867) Ghostdog77 válasza lazsosz (#3865) üzenetére


Ghostdog77
tag

valamikor október végén november elején

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3868) lazsosz válasza Ghostdog77 (#3867) üzenetére


lazsosz
tag

Köszi! Keresem!

(#3869) Ghostdog77 válasza lazsosz (#3868) üzenetére


Ghostdog77
tag

2318 hozzászólás után volt....

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3870) lazsosz válasza Ghostdog77 (#3869) üzenetére


lazsosz
tag

Megtaláltam 404. Sajnos! Nincs meg valakinek?

(#3871) Rozmika válasza lazsosz (#3870) üzenetére


Rozmika
tag

Nem tudom, hogy ez jó lesz-e, de antilock

(#3872) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ismét egy dolog segítségül azoknak, akik hasonló problémával küzdenek!

A LeEco fiókhoz, Cloud Sync szinkronizációhoz való hozzáféréshez Kaneven hozzászólásában leírtak tökéletesen működnek!

Telefonon -> Opera VPN letöltése a Play Store-ból -> telepítés után USA régió beállítása -> csatlakozás a LeEco fiókhoz -> LeCloud szinkronizálás.

Így újra működik! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3873) mundzuk válasza Racecam (#3872) üzenetére


mundzuk
csendes tag

:C :R

(#3874) lazsosz válasza Rozmika (#3871) üzenetére


lazsosz
tag

Köszi! Nem ment, úgyhogy újrarakom az egészet, mert elszáll az olvasó újra, aztán be sem tudok lépni...

(#3875) tibcsi0407 válasza Racecam (#3872) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nájsz szolúsön :DDD ! :C :R

https://utdetailing.hu/

(#3876) Rozmika válasza lazsosz (#3874) üzenetére


Rozmika
tag

Belenéztem a scriptbe és ezt láttam:
delete("/data/system/gesture.key");
...
delete("/data/system/password.key");

Itt ilyen nincs csak :
gatekeeper.password.key
meg gatekeeper.pattern.key
Lehet, hogy ezeket kellene törölni vagy a scriptben módosítani.

(#3877) hacseki válasza Sumptuous (#3860) üzenetére


hacseki
tag

Végre sikerült felraknom az első romot 3 hónap gyári rom használat után (Small EUI V5) még nem csináltam ilyet!!Eddig tetszik ! Ment a kávépénz is!(Sok kicsi sokra megy) Csak nem lehet elvárni az ingyen munkát senkitől :) Azt hittem bonyolultabb. Mindenkinek köszönöm a részletes leírást fényképes útmutatót.
Üdv! :C :R

(#3878) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Akinek nem jó a fingerprint, kikapcsolta már a Background resources cuccot?
*#*#4636000#*#*

https://utdetailing.hu/

(#3879) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3878) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ahah. De írtad korábban, hogy szerinted hardveres hiba. Én egyébként még mindig nem hiszem hogy az lenne, egyszer már le is írtam hogy mi történt, amikor újra működni kezdett a scanner. De azóta se kelt életre.

(#3880) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3879) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Találgatások vannak, semmi több, Éppen a kérdésre nem válaszoltál.

https://utdetailing.hu/

(#3881) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3880) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De, az ahah volt a válasz.

(#3882) matyics válasza tibcsi0407 (#3878) üzenetére


matyics
őstag

Igen, de nem működik.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#3883) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3881) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az mit jelent? :D Az olaszoknál pl ez a hahaha-t jelenti.
Tehát: aha? :DDD

(#3882) matyics

Köszönöm, akkor a teória megbukott, továbbítom BB72-nek.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3884) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3883) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha ez egy olasz fórum lenne, még ülne is a poén :D
Igen, ki van kapcsolva természetesen. Még a szinkronizációs problémák miatt kapcsoltam ki.
Ennek kapcsán: úgy tűnik a Ymail most már szinkronizál rendesen. Kb. 2 napja megkapok azonnal minden levelet. A Gmail viszont továbbra is csak akkor, amikor kedve van.

(#3885) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3884) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy olasz srácnak ez visszahozta az ujjlenyomat olvasót. Bár feltételezem, hogy csak valami véletlen műve lehetett.

https://utdetailing.hu/

(#3886) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3885) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tényleg sok mindent olvasni erről a dologról, jó lenne ha végre a LeEco is megszólalna a témában.
De mivel új készülékeket sem jelentettek be CES-en, és a Nougat frissítésekről sem hallani semmit, én sok jóra már nem számítok. De ne legyen igazam.

(#3887) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3886) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A LeEco-t nem kell félteni, többmilliárd dollár tőkeinjekciót kaptak, így anyagi problémájuk már nincsen.
Az ujjlenyomat olvasóról pedig ugyanazt tudom mondani, amit eddig. Nem tudhatod, hogy Kínában mit jelentettek be hivatalosan és mit nem.

https://utdetailing.hu/

(#3888) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3887) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az oké, de attól még csend van. Nem a LeEco-t féltem, hanem hogy nem lesz supportja a korábbi készülékeknek. :D
Amúgy meg ha Kínában szóba került volna az ujjlenyomat olvasó dolog, az attól még biztosan eljutott volna a nyugati világba is, ahogy a többi hasonló, globálisan nem jelen lévő gyártó esetében is el szokott. Főleg mivel az USA-ban hivatalosan is jelen vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3889) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3888) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hm. Mivel Kínában sem lett botrány az ujjlenyomat olvasóból, így nem volt minek kikerülnie. Az, hogy 100-ból kettő tönkremegy, nem fog botrányt csinálni. Ez nem Samsung Note 7. Feltételezem, hogy ott sem lett volna több elfüstölés 100 készülékből.
Na ez viszont érdekes. A júniusi gyártásúakkal nincs baj, a későbbiekkel jelentkeztek a problémák.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3890) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#3889) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem ismerjük ezeket a számokat, de kettőnél valószínűleg jóval több készüléket érint százból. Akitől én vettem ő is szólt, hogy szarni mehet az olvasó, mert neki is meghalt. És úgy is lett. Itt is egy rakás ember írta, hogy már első nap meghalt nekik (köztük én is). Ha összeszámolnánk, biztos volt csak ebben a topikban vagy 20-25 ember akinek meghalt az olvasója. Mivel valószínűleg csupán néhány száz ilyen készülék lehet az országban, ez egy igen nagy szám. Főleg ha azt is hozzávesszük, hogy feltehetően sokan nem is látogatják ezt a fórumot azok közül, akiknek meghalt.

Szerk.

Az oroszom elég rozsdás, de mindjárt fordítózok egyet :D

[ Szerkesztve ]

(#3891) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#3890) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Rengetegen vásároltak Max 2-t, a nagy százalékuk jó eséllyel sosem kommentelt ebbe a topikba. :)

https://utdetailing.hu/

(#3892) hacseki válasza Fitzgerald (#3890) üzenetére


hacseki
tag

Már töbször előjött a fórumon az ujlenyomat olvasó hiba!
Van a családban 1 Samsung s6 edge ÚJ és van olyan hogy elkezd villogni a képernyője :O Na most a SAMSUNGnál sem egyedi eset a meghibásodás csak annyi hogy ithon garanciázuk! :) más SONY 809 tv KDR55w 3hónapja igérgetik hogy megjavúl majd a következő szoftverfrisítéssel!
EZEK A TERMÉKEK MÁR MÁRKÁSNAK MONDHATÓK MÉG IS MEGHIBÁSODNAK.
Persze akinek rossz azt bosszanja a dolog,de nem olyan rosz ez a termék ennyi pénzért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3893) kirusz1 válasza tibcsi0407 (#3889) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem 2016.7 havi és eddig jó igaz nem használom időnként aktiválom csak hogy müködik e:)

(#3894) matyics válasza kirusz1 (#3893) üzenetére


matyics
őstag

Ezt hol lehet megnézni?

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#3895) kirusz1 válasza matyics (#3894) üzenetére


kirusz1
őstag

a doboz alján néztem valaki irta a forumban hogy ott nézte a dátumot,de nem tudom ez mennyire mérvadó

(#3896) Baggins86 válasza fakekorom (#3846) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Hello!

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development
Én innen szedtem, amúgy 6.0.1-re épül ez is. Problémával még szerencsére nem találkoztam. Egy dolog idegesített de ez tök privát, hogy nincs benne a gyári androidos mail én azzal szoktam szinkronizálni a névjegyeket, a céges levelezést meg outlook-on olvasom, mert az az egyetlen androidos böngésző az álatlam kipróbáltak közül, ami kezeli a kliens oldali szabályokat, így telón is szépen mappákba mennek a leveleim. Csak valamiért a névjegyeket nem bírja szinkronizálni exchangeből...

(#3845) gonorrea

Omm na ezzel a problémával nem találkoztam, lehet süketülök, nekem tök jó a hangereje :)

(#3897) fakekorom válasza Baggins86 (#3896) üzenetére


fakekorom
tag

kösz szépen
sztem a linked nem visz el egy konkrét ROM-hoz, csak egy alfórumba, mégpedig ide: LeEco Le Max 2 ROMs, Kernels, Recoveries, & Other Development
majd szűkíts már, lécci
és mióta használod azt a ROM-ot?
én BlueMailt használok levelezésre

(#3898) sd6 válasza Sumptuous (#3848) üzenetére


sd6
tag

Ment 5$ kávéra :)

(#3899) matyics válasza kirusz1 (#3895) üzenetére


matyics
őstag

Az enyém is 7. havi a felirat szerint.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#3900) Sumptuous válasza sd6 (#3898) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Köszönöm szépen! :D És nem csak neked, hanem mindenkinek, aki támogatja a kávézási szokásaimat! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.