Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Waikiki válasza msanyi67 (#3649) üzenetére


Waikiki
tag

Gondolom, a launcher FC-olasa miatt leszedte a linket.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#3652) gonorrea


gonorrea
senior tag

Aurel 21s:
[kép]
[kép]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3653) Sumptuous válasza Waikiki (#3651) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Igen, ez volt a pontos ok. Nekem nem jött elő, pedig 4- szer is telepítettem egymás után clean és dirty install módban is, közben különböző beállításokat végigzongorázva. ( ilyenkor mindig így szoktam, mielőtt publikálom, hogyha hiba van, akkor az nálam jöjjön elő és tudjam javítani - de mint említettem, nem jött )

Nemsokára elérhető a V3.1 amiben már egy saját Launcher van, amit én módosítottam.
Valószínűleg így már minden Ok lesz a telepítés után. Egyébként nagyon fürge lett a rendszer ( gyorsabb mint a Stock 20S ) és minden (!!!) tud benne magyarul. Természetesen kínai 'tyúklábaknak' nyoma sincs. :) Kb: 10 perc múlva már kint lesz a letöltési link! :)

(#3654) gonorrea válasza Sumptuous (#3653) üzenetére


gonorrea
senior tag

21re mehet data törlés nélkül, nincs kedvem mindent visszarakosgatni :N

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3655) Sumptuous válasza gonorrea (#3654) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Csinálj egy backupot a biztonság kedvéért, és próbáld meg. Nekem V2-ről V3-ra nem okozott galibát a dirty flash, gondolom neked sem fog. :D

(#3656) gonorrea válasza Sumptuous (#3655) üzenetére


gonorrea
senior tag

de nekem 21s van fenn, ez pedig 20-as, nem lesz gond? (persze backup-ot csinálok mindenképpen)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3657) jemy válasza Sumptuous (#3655) üzenetére


jemy
tag

lehet tudni hogy milyen az a saját launcher?

(#3658) Sumptuous válasza jemy (#3657) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Az eredeti 20S launcher, csak módosítottam. El lett tüntetve a 'Live' gomb. Helyére a Contacts app került, egy egyedi ikonnal :)
Egyetlen egy gondom van vele, hogy a beállítások app 2 szer szerepel. Ezt nem tudom mi okozza. Ha rájövök, javítom! :)

[ Szerkesztve ]

(#3659) Sumptuous válasza gonorrea (#3656) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem sok különbség van az egyes (21S vs 20S) verziók között. Inkább az a lényeg, hogy EUI 5.8 vagy 5.9.
Egyébként elvileg a 21S az régebbi kiadás mint a 20S. Fene se érti.

(#3660) tibcsi0407 válasza Sumptuous (#3658) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A launcher-ben van db fájl?

https://utdetailing.hu/

(#3661) gonorrea válasza Sumptuous (#3659) üzenetére


gonorrea
senior tag

Leszedem és majd hétvégén felpattintom :)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3662) Sumptuous válasza tibcsi0407 (#3660) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha jól látom akkor nincs. :( Link

(#3663) tibcsi0407 válasza Sumptuous (#3662) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Belenéztem, de én sem találok semmit. A ZUK-nál volt, hogy hiába töröltem pár ikont, ottmaradtak a launcher-ben. Egy db fájlt kellett törölnöm, aztán a lib-eket kívülre tenni.
Elég nagy szívás az ilyesmi.

https://utdetailing.hu/

(#3664) milapsy


milapsy
aktív tag

ha valalki rootolni szeretné a miuit kukk ide :R

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#3665) Sumptuous válasza tibcsi0407 (#3663) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szeretem a kihívásokat :) - azért vagyok még itt - Hátha sikerül majd megoldanom valahogy :D
Érdekes egyébként hogy valakinek tökéletesen működik az installer script, valakinél meg nem. Ugyanazon TWRP verzióval. Másnál FC a play services, megint másnál ( meg nálam is ) tökéletesen megy.
Csak ezen 'apróságok' miatt unom már egy kicsit :(

Módosítás előtt is benne volt, de nem tudtam kivenni. Smalihoz nem nyúltam :)

[ Szerkesztve ]

(#3666) tibcsi0407 válasza Sumptuous (#3665) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A módosítás után került bele, ugye? A Smali-t piszkáltad?
Ja, akkor ez nem is biztos, hogy launcherhiba? Hm. Ez érdekes, beszélek BB72-vel.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3667) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Srácok, egy kérés.
Tegyen már ki mindenki egy screenshotot az ujjlenyomat olvasó típusáról (függetlenül attól, hogy jó, vagy rossz) az alábbi programból: [link]
Előre is köszönöm!

https://utdetailing.hu/

(#3668) mckangi válasza tibcsi0407 (#3667) üzenetére


mckangi
senior tag

Nálam s sensor status-nál csak az szerepel, hogy fingerprint. Nincs mellette properties gomb.

Poco F3

(#3669) tibcsi0407 válasza mckangi (#3668) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet rossz appot mondtak, megkérdezem még egyszer.

https://utdetailing.hu/

(#3670) milapsy válasza mckangi (#3668) üzenetére


milapsy
aktív tag

nálam szintén

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#3671) milapsy válasza milapsy (#3670) üzenetére


milapsy
aktív tag

na megcsináltam a miuit megy a root jönnek a játék értesítők is, system appra a konvertáltam a gamet nagyon pöpec :R

[ Szerkesztve ]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#3672) solyom76


solyom76
senior tag

Sziasztok...cm 14.1 van fent valakinek?
Full magyar létezik belőle?
Thx.

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#3673) montoya71 válasza Sumptuous (#3653) üzenetére


montoya71
csendes tag

köszönöm a v3.1 tökéletesen működik :R :R :R

(#3674) Ghostdog77


Ghostdog77
tag

Lazsosz fórum társat keresem, van hír a telefonjáról ami kb. 3 hónapja van garanciában visszaküldve (azért keresem itt mert privátban nem válaszólt)

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3675) tibcsi0407 válasza Ghostdog77 (#3674) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem publikus info, hogy a garancia hogy alakul?
Nagyvonalakban esetleg? :) SPEmall már sok fejmosást kapott tőlem az Ymovil miatt..

https://utdetailing.hu/

(#3676) Sumptuous válasza montoya71 (#3673) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Igen, nekünk 'magyaroknak' tökéletesen müködik.. :)
De aki angolul használja annak a Captive Portal sajnos össze FC-zi az appot.
Ezen vagyok most, hogy ezt kijavítsam. Aztán jön az update. :)

(#3677) bioengin válasza Ghostdog77 (#3674) üzenetére


bioengin
tag

Szia!

Én nem az vagyok, de hasonló cipőben járok, és ígértem korábban, hogy beszámolok a szervizeltetésről.

Október 24-én adtam fel a telót egy nap használat után ujjlenyomatszenzor hiba miatt javításra.
Október 31-én a címzett Spanyolországban átvette. Aztán semmi, semmi, semmi.
Egy spanyolországi ismerősöm felhívta a szervizt, és ott elmondták, hogy Kínában van a telefonom. December végén indítottam egy dispute-ot a Paypal-en, abban is csak annyi választ kaptam a SPEMall-tól, hogy sürgetik, és köszönik a türelmemet (a SPEMall ügyfélszolgálata amúgy mindig gyorsan válaszolt, max. egy napon belül; a bajom az volt, hogy mindig ugyanezt..).
Tegnap is csak annyit kaptam egy kérdésemre, hogy semmi infójuk, köszönik a türelmemet.

Aztán claim-mé változtattam a Paypal-en a dispute-ot év elején, leírtam, hogy mi történt, és ma reggel kaptam egy emailt, hogy a javamra döntött a Paypal, és jár vissza a teljes vásárlási összeg (fillérre annyit írtam be kért összegnek, amennyi a teljes vásárlás összege volt).

Most meglátjuk, hogy sikerül-e a Paypal-nak a SPEMall számlájáról leemelnie az összeget. Pár nap múlva okosabb leszek.

Épp azon gondolkodom, mit tegyek. Asszony SPEMall-ról rendelt X822-je példásan működik, rohadt gyors, nekem a Leeco termékkel nincs bajom, de lehet, hogy inkább egy Le 3 Pro-ra nevezek be.

(#3678) fehermokus válasza tibcsi0407 (#3675) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nekem október 10 óta náluk van bizonyítottan, nem igazán mondanak semmi biztatót. Legutóbb annyit mondtak, hogy nem tudják mikor lesz kész, de egyszer majd csak kész lesz és akkor szólni fognak. Szóval, szerintem aki LeEco-nak küldte vissza Kínába, az már ennyi idő alatt igencsak meg is kapta és használhatja.
Az Ymovil egy szélhámos cégnek néz ki, össze-vissza hazudnak mindent abban a hitben, hogy attól majd megnyugszik a vásárló. Ezek után sajnos a 2év EU garanciát sem tartom túl sokra.
Egy tanulság azoknak, akik visszaküldik javíttatni a telefont: nem szabad magyar postával küldeni, mert ha PayPal-lal vissza akarjuk szerezni a pénzünket, akkor a magyar postát, mint szállítót nem fogadják el. Legyen inkább drágább, de egy futárszolgálat legyen, sok fejfájástól megkímélhetjük így magunkat. Sajnos saját tapasztalatból mondom...

(#3679) tibcsi0407 válasza fehermokus (#3678) üzenetére


tibcsi0407
félisten

2 magyar szervizzel is tárgyalni fognak, meglátjuk mi sül ki belőle. Sajnos ez rajtatok már nem segít, bár az Ymovil minimum azt érdemelné, hogy ejtsék őket a 3.14csába.

Az ujjlenyomat szenzorokkal kapcsolatban, ha meg tudnánk nézni valamilyen programmal, hogy milyen van benne, akkor beigazolódhatna a pletyka, amit hallottam.
De sajnos nem tudom milyen program alkalmas rá, mert amit küldtek nem írja ki.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3680) fehermokus válasza bioengin (#3677) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Te milyen postával küldted vissza a telót?

(#3681) bioengin válasza fehermokus (#3680) üzenetére


bioengin
tag

Magyar Posta, ajánlott levélküldeményként (amiről olvastam, hogy mint küldési lehetőség megszűnik a Postánál).
A Paypal elfogadta, ki is fizették a szállítás díját, tehát nem igaz, hogy a Paypal nem fogadja el. Legalább is 3 hónapja ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#3682) jemy válasza Sumptuous (#3676) üzenetére


jemy
tag

érdeklődnék, hogy a v2-re mehet a v3.1 wipe nélkül? köszi.

(#3683) Ghostdog77 válasza tibcsi0407 (#3675) üzenetére


Ghostdog77
tag

de publikus, csak nem akartam a fórumot ezzel terhelni, nekem november 20- óta van kb náluk azóta semmi hír, várják türelemmel.....

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3684) tibcsi0407 válasza Ghostdog77 (#3683) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a hír? Hogy még várni kell? Ha jól értem.

https://utdetailing.hu/

(#3685) Sumptuous válasza jemy (#3682) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Mint említettem korábban: Mehet fel rá, de érdemes egy backup-ot csinálni előtte. (data,system)
Egyébként nemsokára jön a V4, szóval érdemesebb inkább azt megvárni most már. :)
Persze a V3.1 után ha kiadom a V4-et, akkor az már mehet fel rá mindenféle wipe nélkül...
Te döntesz :)

(#3686) ->Raizen<- válasza Sumptuous (#3685) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mire visszakapom a telót kínából lehet már a nougat-os romból is kihozol vagy 4 verziót. :DDD

(#3687) fehermokus válasza bioengin (#3681) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Engem azzal utasítottak el, hogy a magyar postát nem fogadják el, mint hiteles szállítót. Szerezzek vmi igazolást, hogy leszállították a cuccot... Tehát a példádat figyelembe véve elég g@cik.

(#3688) tibcsi0407 válasza fehermokus (#3687) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nyomkövethető postát el kell fogadniuk.

https://utdetailing.hu/

(#3689) fehermokus válasza tibcsi0407 (#3688) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Igen, de az Ymovil tagadta, hogy megkapták... Ezért plusz papírt is kért a PayPal.
Most ezt várom a postától néhány hete.

[ Szerkesztve ]

(#3690) szitaati válasza fehermokus (#3689) üzenetére


szitaati
aktív tag

A nem létező (csak a Postánál) magyar szó: tértivevény. :D
Már ha levélként adod fel (ezt vettem ki az eddigiekből). Ha tértivevénnyel adod fel, akkor az átvevőnek igazolnia kell, hogy átvette, a Posta meg nem teheti meg, hogy elkummantja. Én mindent így adok fel, igaz drága de legalább működik.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#3691) fehermokus válasza szitaati (#3690) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Igen, így már értem. Azt hittem a PayPal hol így, hol úgy értelmezi a szabályokat.

(#3692) Ghostdog77 válasza tibcsi0407 (#3684) üzenetére


Ghostdog77
tag

Igen, várjak türelemmel....... az van, csak telefonom nem lesz

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#3693) rozsay válasza tibcsi0407 (#3667) üzenetére


rozsay
csendes tag

Nálam a programok ezt adják ki az ujjlenyomatra: LeEco/LeMax2_CN/le_x2:6.0.1/FEXCNFN5801507014S/
letv07012213:user/release-keys

Cpu x
Hardware info
Droid info
Mindegyik a playről telepítve. (Egyébként nálam is döglődik)

[ Szerkesztve ]

+36307554677

(#3694) Sumptuous válasza rozsay (#3693) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ez nem konkrét ujjlenyomat olvasós adat, hanem egy úgynevezett "device id"- hez hasonló egyedi azonosító, ami tulajdonképpen nem is annyira egyedi...

Small EUI V4 feltöltés alatt :D

(#3695) rozsay válasza Sumptuous (#3694) üzenetére


rozsay
csendes tag

Van esetleg ötleted mivel lehet kiolvasni?

+36307554677

(#3696) milapsy


milapsy
aktív tag

privátban kérdezték, de mást is érdekelhet szóval ide írom

miui 8 root menet

1. a letöltött rom zip-ből system/xbin su fájlt törölni (ez fontos)
2. utána szokásos modon telepíteni a romot, ha végzett
3. play áruház Magisk Manager letölteni telepíteni. ( megnyitod látod, hogy nem jó ) :DDD
4. magisk v10.2 zipfájlt letöltöd felmásolod, phh SuperUser for Magisk topjohnwu is letöltöd felmásolod telóra, telo újra indítod twrp és telepíted a két zip fájlt. telefont újra indítod, magisk appot megnézed látod hogy már nincsenek piros x-ek, működik
5. play aruházból phhs super user appot felteszed, kész a telefon rootolt :R

[ Szerkesztve ]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#3697) Sumptuous válasza rozsay (#3695) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Sajnos nekem sem sikerült olyat találnom, ami kiadja az ujjlenyomat adatait.
Ez volt a legjobb az összes közzül.
Talán ha ezeket a szenzorokat összehasonlítanánk, jutnánk valamire? Tibcsi?

Ui: Tölthető a Small EUI V4! :)

[ Szerkesztve ]

(#3698) tibcsi0407 válasza Sumptuous (#3697) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó kérdés. Sajnos nem jó appot mondtak nekem. Próbáltam egy párat, de nem nagyon látok olyat, ami kiírja a modult.

https://utdetailing.hu/

(#3699) mundzuk válasza Sumptuous (#3697) üzenetére


mundzuk
csendes tag

szenzorokra teljesen ugyanazt írta ki nekem is..............

(#3700) gonorrea


gonorrea
senior tag

Ezt a LineageOs-t próbálta már valaki? 7.1 os? :Y

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.