Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2121) gonorrea válasza Sanyesz. (#2115) üzenetére


gonorrea
senior tag

Az igaz, hogy egy stock-hoz közeli androidot kapsz, viszont GAPPS és SU telepítése kb 30-35 mp volt :)
Pozitívumok:
- fényerő sokszorosa a cuoco rom-hoz képes (most alig negyednél áll a csúszka és "fényesebb")
- értesítő led 16m színben állítható a külnböző appokhoz
- semmi kínai vacak nincs benne
- eddig akkuidő jobbnak tűnik ugyanolyan használattal, de ez inkább egy hét után látszik majd

Negatívumok:
- sow motion nem megy, kamera videó része összf*ssa magát, csak adatok törlése segít
- nincs alapból google cucc (TWRP aló telepíthető)
- nincs root (SU TWRP alól telepíthető)

Cuoco rom nagyon tetszik kinézete kezelhetősége miatt (nagyon megszoktam az elmúlt 6 hónapban), ennek viszont a puritánsága tetszik, hogy az van a telefonon amit én szeretnék, couco-nál nem volt mindegy melyik appot töröltem system/app mappából mert lehet más sem működött akkor rendesen. Ebben viszont csak tényleg a legfontosabbak vannak alapból :)

Persze nem azt akarom mondani, hogy most mindenki ezt telepítse, csak legyen erről is kép, használom írom róla a tapasztalatokat, ha valaki kérdez róla valamit, viszont a Cuoco rom is nagyon ajánlott részemről

(#2120) tibcsi0407 Linkelsz nekem egy ilyen viperaudio-t vagy Dolby Atmos, ha lesz időm megnézem hogy "muzsikálnak" a romon

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.