Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#4752) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Régi motoros vagyok már a belső TV tuner terén, de ilyet még nem láttam! :F :F
Szóval: adott egy XP SP3 (32bit), konfigom az adatlapomnál és egy PVR2000
Új XP-t raktam fel a saját gépemre, mielőtt a tunert beraktam volna. (ezelőtt egy Abit GD8 Pro, vmint egy 2.66GHz-es Cerka konfigban tett jó szolgálatot)
Minden f@sza, müxik a kártya a gépemben, örül mint majom a farkának...DE!
Az XP telepítése után 1 nappal nézegetem az élő szolgáltatás opciót (Routerrel szét van osztva a net 3 gépre) gondoltam megpróbálom az otthoni lanon az egyik laptopra átvinni a tv-t.
Sikerült is hang nélkül (számomra rejtély, miért nem volt hang, de nem is ez a lényeg), ahogy újraindítottam a gépet, nézném a TV-t, egyszercsak megáll a kép, de a hang megy tovább... :F
Gondoltam restart, az mindig segít...segített is egy darabig, pontosabban 7 percig!!!
Itt valami gigszer van, mert a legelső CD-s driverétől egészen a legfrissebbig megpróbáltam mindet, MINDET!!! -XP reinstall is volt és az sem segített! :W
Folyamatosan pontosan stopperrel mérve 7perc 00mp-nél megáll a kép és a hang megy tovább. Csak akkor jön vissza a kép is, ha mindig nyomok egy teletext-et majd vissza a TV-re.
Mi a bánat lehet vele? Soha nem tapasztaltam ilyet, pedig már (ha jól emléxem) 5 éve ez a Tunerem van. Kezdve egy P4 1.8GHz-es konfiggal...

Remélem tudtok vmi tanácsot adni, mert már megőszültem! :(((

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.