Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22451) msboos válasza BBéci (#22450) üzenetére


msboos
csendes tag

Tudnál esetleg ajánlani egy média lejátszót ami használható is valamire?

(#22452) BBéci válasza msboos (#22451) üzenetére


BBéci
titán

Itt érdeklődj!
Jelenleg kevés 3D-s lejátszó kapható, mostanában kezdenek elterjedni, szaporodni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22453) sixer66 válasza BBéci (#22450) üzenetére


sixer66
senior tag

Lehet ezt is leírtátok már, de ha van egy Blu-ray lejátszóm ami usb-s, akkor a külső vinyóról amit az usb-be dugok ugyan úgy lejátszik teljes értékű filmet aminek a 3D-je olyan mint ha lemezről játszanám le vagy igazi élmény mindenképp csak lemezes lejátszásnál lesz?

(#22454) mayday00 válasza nightshadow (#22435) üzenetére


mayday00
őstag

Írtam neki:)Elmeséltem mi a gondom.Értette mi a hiba,mit rontottam el..Lehetséges,hogy,,házilag"lehet orvosolni a bajt,de elképzelhető hogy szervizben lehet csak helyre hozni.Kicsit még feszült vagyok,de remélem megoldódik a hiba.
Ebből a súlyos hibából amit elkövettem tanultam,s kérem hogy mások laikusok akik nem szakemberek,nem értenek hozzá,ne lépjenek be a Szerviz menübe mert súlyos károkat lehet okozni amit esetleg csak szervizben lehet javítani.Lásd példámat..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22455) mayday00 válasza msboos (#22451) üzenetére


mayday00
őstag

Ha igazán jó készüléket akarsz ár érték arányban is jót.Ajánlom a Pioneer BDP 150 típust.
Mindenhol csak jókat írnak róla,nekem is ez van s tényleg nagyon jó készülék ajánlom.
Ha BD lejátszót szeretnél.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22456) Gabesz84 válasza BBéci (#22450) üzenetére


Gabesz84
őstag

Én meg mindig leírom hogy ennek a 3D hatáshoz semmi, de semmi köze. :)

(#22457) msboos válasza Gabesz84 (#22456) üzenetére


msboos
csendes tag

A boltokban is usb stickről játsszák le a demo filmeket, és ott sokkal élvezetesebb volt a 3d.
Még egy észrevétel, hogy van az hogy a samsung es7000-es tv-ben nem lehet a 3d mélységet mint mondjuk egy LG tv-nél? Csak 2D->3D konvertálásnál lehet állítani -5 és +5 között.

(#22458) Gabesz84 válasza msboos (#22457) üzenetére


Gabesz84
őstag

szerintem gondolj bele, a gyárilag 3D-s film mélységét hogy akarod állítani? Nem tudod mozgatni a kamerák távolságát amikkel felvették :)
Amit a TV konvertál ott van értelme, de attól semmi jót ne várj egyébként se.

(#22459) BBéci válasza sixer66 (#22453) üzenetére


BBéci
titán

A Blu-ray lejátszók között nagyon kevés akad, amelyik USB-ről le tud játszani frame packed 3D filmet. A régebbi OPPO-k képesek voltak rá, de firmware frissítéssel letiltották.
Mindjárt kipróbálom, mit szól hozzá a BDP-103EU.
A médialejátszós topikban kellene erről eszmecserélt folytatni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22460) nincsisbéla válasza nightshadow (#22442) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Oké, lehet akkor fontolóra veszem ezt!

Esetleg más tippek? :F :R

Khelben: Az esetek 90%-ban rendesen utánajárok a dolgoknak, csak most idő hiányában ez nem lehetséges, így valóban az általad megnevezett csoportba fogok tartozni. Annyi különbséggel, hogy én megkérdezlek Titeket, azaz szakértőket, és így nem nyúlhatok mellé! :)

BBéci: Hely hiányában. Az előző tv-m egy 55cm-es crt volt, és annak a helyére jönne. A 40-42collos (szüleimnek van mindkettő) szerintem nekem túl nagy lenne. De szerinted megéri lakberendezést véghezvinni a nagyobb tv érdekében? Mert még úgy is kétséges hogy befér-e egyáltalán. :)

Köszi mindenkinek! :R

Mentalita'

(#22461) BBéci válasza nincsisbéla (#22460) üzenetére


BBéci
titán

Igen, megéri az átrendezést, hogy lásd is a full HD felbontás előnyeit. Ahhoz egy 40-42 coloshoz 1,5-1,6 méterre kell ülni!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22462) Khelben válasza nincsisbéla (#22460) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hallgass a jótanácsra, bármelyik lapostv addig nagy, míg haza nem viszed. Másnap már jó-jó, harmadnap meg már azon gondolkodsz, hogy miért nem a nagyobbat vetted. És amikor elmész valakihez, akinek 72 centis régi tv-je van, nem az fog felmerülni, hogy "nekem de nagy tv-m van", hanem hogy neki mennyire kicsi.

(#22463) -=RelakS=- válasza Khelben (#22462) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Otthon akkor még 32"-os tv-m volt. Most gondolj bele, mekkora "élményt" jelentett utána hotelben megnézni a Batman: Dark Knight-ot ... egy 37cm-es tv-n :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#22464) tmscsaba válasza Gabesz84 (#22458) üzenetére


tmscsaba
tag

"Gabesz84"
"szerintem gondolj bele, a gyárilag 3D-s film mélységét hogy akarod állítani?"

Azért annyi lehetőség van, hogy a meglévő két képpet megjelenítéskor közelebb lehet tolni és széjjelebb lehet húzni egymáshoz képest, sőt még egymást felcserélő mértékben is változtatható a pozíció.
Ezzel lehet elérni, hogy a képernyő síkjához képest kiemelkedjen vagy a kereten belül jelenjen meg a látvány.
Ezt már tapasztaltam ennél --> [FinePix REAL 3D-s W3] van egy gomb kimondottan erre, ami a meglévő kép párból ki tudja hozni ezeket a lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#22465) mayday00 válasza nightshadow (#22435) üzenetére


mayday00
őstag

Sajnos szervizbe kell vinni a készüléket,csak ott orvosolható a probléma.Remélem megjavul minden rendben lesz vele.Hétfőn viszem is be reggel.
Esetleg van valakinek UE32ES6710S samu tv je?
Annyit szeretnék tőletek kérni,ha esetleg valakinek van,hogy nézzen meg nekem valamit pontosan.
Szerviz menüben,option-nál--Type,tuner,front color -nál pontosan milyen,,gyári"beállítások voltak,alapban.Eredeti beállítások.Ha esetleg valaki tudja,vagy meg tudja nézni,utána járni annak örülnék nagyon.
Üdv mindenkinek.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22466) tmscsaba válasza mayday00 (#22465) üzenetére


tmscsaba
tag

Amit el állítottál a tv-n, azt mások is előszeretettel szokták nézegetni és sok helyen olvastam, hogy sikerült elállítani és keresik az eredeti beállítás adatait.

Találtam valamit, amit érdemes lehet átnézni, hátha kiderül valami abból, hogy egyáltalán mi mire van hatással [link].

[ Szerkesztve ]

(#22467) hernan.c válasza tmscsaba (#22466) üzenetére


hernan.c
tag

Hy!
Time shift-et és külső vinyóra fel venni már mindegyik tv tud? Még mindig nem sikerült döntenem tv ügyben most a Panasonic TX-L42E5E tetszik csak nem tudom h ez tudja e ezeket.

(#22468) tmscsaba válasza mayday00 (#22465) üzenetére


tmscsaba
tag

'mayday00' !

Szerintem húzz ki mindent a tv-ből a tápfeszültségen kívül és úgy futtasd le megint ugyanazt a műveletet mint először. Ennél jobban már úgysem lehet elállítani de van rá esély, hogy ez segít, ahogy utána olvasgattam.

[ Szerkesztve ]

(#22469) mayday00 válasza tmscsaba (#22468) üzenetére


mayday00
őstag

Sajnos ezt így nem lehet megoldani.Beszéltem attamero81-el felhívtam.
Komoly gond van,valamit újra kell kalibrálni ha jól vettem ki a szavait.Valamilyen HDMI calibrálás el van állítva (ennél babráltam)s ezt csak szervizben lehet újra kalibrálni.Gondolom valami műszerrel,készülékkel.
Hétfőn viszem be a készüléket szervizbe.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22470) dh66e válasza hernan.c (#22467) üzenetére


dh66e
veterán

Nem tud mindegyik,olvasd àt a leìràsàt.

(#22471) Gabesz84 válasza hernan.c (#22467) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem tudja, az e5, és az et5 széria sem, csak az et50 és felette.

[ Szerkesztve ]

(#22472) hernan.c válasza Gabesz84 (#22471) üzenetére


hernan.c
tag

Köszönöm a választ!

(#22473) tmscsaba válasza mayday00 (#22469) üzenetére


tmscsaba
tag

A következő címen [link] (#1765) agy73p hozzászólását keresd és szerintem érdemes végig olvasni. Neki hasonló problémát sikerült megoldania.

Idéz: "agy73p : Segítséééég!
Beléptem a menübe, majd rá is nyomtam az ADC -> AV Calibration gombra és elkezdett kalibrálni, minek végeredméyne FAILURE és nagyon szar kép."

Megoldás:...

idéz: "agy73p : Hah! :C :C :C
Minden jel nélkül kell az AWB állítást futani. Nem kell neki jel.
Most jó lett!! (Eddig úgy tűnik)
:R "

Idéz: "Bazs- : Néhány napja én is belefutottam ebbe a dologba
Szóval megvan a megoldás ? Lehúztál minden kábelt a Tv-ről ( persze a hálózatit nem ) és úgy futtattad le ?"

Idéz: "agy73p : Végül is, igen. Én még Digizek, tehát csak azt kapcsoltam ki.
Factory reset után a jel nélküli fekete képrnyőn kalibrálta be -3 perc alatt a Automata WB-ot.
Amíg volt adás, addig mindig FAILURE volt a vége
."

...csak ezért javasoltam a próbát.

[ Szerkesztve ]

(#22474) hernan.c


hernan.c
tag

Azt jól értelmezem h csak a digitálisan jövő adás mellet működik a time shift/ felvétel, pendrive-ra is lehet felvenni?

(#22475) BBéci válasza hernan.c (#22474) üzenetére


BBéci
titán

Méghozzá az antennakábelen érkező és a beépített tunerek által feldolgozott digitális adásokat lehet csak felvenni. A set top boxost nem.
Nem érdemes USB kulccsal vacakolni, csatlakoztass hozzá merevlemezt!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22476) hernan.c válasza BBéci (#22475) üzenetére


hernan.c
tag

Akkor én upc-nél nem is tudok ilyet, mert csak beltérivel lehet digitális?!

(#22477) BBéci válasza hernan.c (#22476) üzenetére


BBéci
titán

Válts Mediacard előfizetésre, vagy kérj DVR-es boxot!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22478) mayday00


mayday00
őstag

Előzmény

[link]

Ma bevittem a tévét márkaszervizbe,Szerencsére voltak bent délig.Leadtam várom mi lesz.
Remélem ez a kalibrálás dolog meglesz,minden megjavul s újra jó lesz a képminőség..
Volt akinek esetleg hasonló problémája volt s sikeresen megjavították,helyrehozták a készüléket?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22479) BBéci válasza mayday00 (#22478) üzenetére


BBéci
titán

Reméljük nem fog sokba kerülni.
Ugye nem kevered össze azzal a kalibrálással, amit minden képmegjelenítőn ajánlott elvégeztetni?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22480) mayday00 válasza BBéci (#22479) üzenetére


mayday00
őstag

nem sokkal súlyosabb a baj.attamero81 val beszéltem telón is ő samsungos..ő írta Pm ben,idézek..
Helloka!
A kalibrációt sikerült elállítani.Mivel ezek a tv-ken kettős kamera állítja be a képet valamint a HDMI vagy más bemenet felbontását ezért elég nehéz bekalibrálni.Amit te csináltál az ez volt:
A HDMI csatlakozón keresztül a BD lejátszó képét akarta rákalibrálni a TV-re,de nem találta a képillesztési pontokat ezért vannak különböző kép elszíneződések.Pontosan utána nézek,hogy hogyan lehet visszakalibrálni,mert nem egyszerű.A legrosszabb esetben max. marad a garanciális szervizelés.Ettől,hogy el állítottad nem lesz baja csak a kép pontok állítódtak el.....Ha nem sikerül sajna garanciális csere,mert nekem személy szerint nincs kamerám,hogy beállítsam a 1080p beállítását az adott kijelzőre.(ez egy 2-3 milliós kütyü,érthető)....csak ekkora a gond...
de remélem hogy meg tudják javítani..csak értenek a szervizben a kalibráláshoz..én laikus vagyok nem tudom mik ezek fogalmam sincs..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#22481) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Tervezek egy TV-t venni amit a számítógéppel szeretnék összekötni,saját részre filmezés céljából.
Nincs szükségem extrákra,csak egy "sima" nagyképernyős TV-t szeretnék ami Full HD-s és szép képe van.

Ilyenek mint a wifi,skype,3d-be konvertálás,beépített tárhely,youtube,stb teljesen felesleges számomra.
Ami esetleg jól jöhet az a beépített dvb-t tuner,ja és 81cm-es méretben gondolkozok mert ekkora fér az állványba.

Ezek alapján tudtok ajánlani valamit vagy hogy merrefelé nézelődjek?

Üdv:Viktor

(#22482) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni.
A mai nap folyamán beüzemeltem egy Philips LED LCD TV-t. Elég fullos, Wifi, 3D, minden, mi szem-szájnak ingere.
Wifi-n tökéletesen működik, mennek a netes tartalmak, úgy, ahogy kell.
Lenne viszont egy asztali PC, mely Ethernet kábellel kapcsolódik ugyanahhoz a routerhez, amihez a TV is Wifin keresztül.
Van-e lehetőség valamilyen úton-módon arra, hogy a PC-ről a TV-re kiküldeni a képet? Van-e valami erre használható szoftver, netán valami más megoldás?

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#22483) redingitell válasza csusza` (#22482) üzenetére


redingitell
senior tag

Szia!
Mi is a pontos tipusa a tv-nek?

(#22484) csusza` válasza redingitell (#22483) üzenetére


csusza`
senior tag

Szia!

Philips 47PFL6067K/12

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#22485) tmscsaba válasza mayday00 (#22478) üzenetére


tmscsaba
tag

"Volt akinek esetleg hasonló problémája volt s sikeresen megjavították, helyrehozták a készüléket?"

Igen, volt. De hiszen éppen azt linkeltem és idéztem ide néhány h.sz-al korábban.
Szinte pontosan ugyanennek látszott a leírás szerint a hiba és 3 perc alatt megoldották, ahogy idéztem is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22486) csusza` válasza redingitell (#22483) üzenetére


csusza`
senior tag

Találtam közben egy ilyen Philips Media Manager nevű szoftvert. Valószínűleg ez lesz az, ami kell! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#22487) Watt25 válasza hernan.c (#22474) üzenetére


Watt25
veterán

Ezt ajánlanám átfutni....

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#22488) redingitell válasza csusza` (#22484) üzenetére


redingitell
senior tag

Ez már egy elég komoly készülék. Remélem ez segít, eléggé érthető módon van leírva:
DLNA
A TV-készülék a DLNA protokollt használja fájlok kereséséhez
és megnyitásához a hálózaton lév" más eszközökön, például
számítógépeken. Microsoft Windows XP és Vista, Windows 7,
Mac OSX és Linux operációs rendszert futtató számítógépeket
használhat.
Médiaszerver-szoftver
Ha médiaszerver-szoftvert telepít számítógépére, megnyithatja
számítógépén tárolt fényképeit, zeneszámait és videóit a TVkészülék
képerny"jén.
Használja a médiaszerver-szoftverek újabb verzióit, például a
Windows Media Player 11, a Twonky™ vagy hasonló
szoftvert*.
Telepítse a szoftvert számítógépére, és állítsa be a médiafájlok
TV-készülékkel való megosztására. További információkért
olvassa el a médiaszerver-szoftver kézikönyvét.
A fájlok TV-készüléken való megnyitásához a médiaszerverszoftvernek
futnia kell a számítógépen.
* A Súgóban nyomja meg az L Lista gombot, és keresse a
Médiaszerver-szoftver, támogatott témakört a támogatott
médiaszerver-szoftver áttekintéséhez.
**Az EMC szabályozások el"írásainak betartása érdekében
árnyékolt, FTP 5E kategóriájú Ethernet-kábelt használjon.
Hálózati beállítások
A Hálózati beállítások megnyitásához nyomja meg a h
gombot, válassza a S Beállítás lehet"séget, majd nyomja meg
az OK gombot.
Válassza a Hálózati beállítások lehet"séget, majd nyomja meg
az OK gombot.
A hálózat beállításainak megtekintése
Minden aktuális hálózati beállítás itt jelenik meg. Az IP- és a
MAC-cím, a jeler"sség, a sebesség, a titkosítási módszer stb.
A hálózat típusa
Itt adható meg, hogy a hálózat vezetékes vagy vezeték nélküli.
Hálózati konfiguráció
A hálózati konfiguráció beállítása DHCP és automatikus IP vagy
Statikus IP lehet.
Statikus IP-konfiguráció
Ha a Statikus IP beállítás van megadva, a statikus IP-címek
minden szükséges beállítása itt adható meg.
Digitális médiarenderel! – DMR

(#22489) redingitell válasza csusza` (#22486) üzenetére


redingitell
senior tag

Egyébként itt megtalálsz minden fontos infot a beállításokkal kapcsolatban. Én is ez alapján próbálom beállítani, eléggé egyértelműen le van írva minden.
http://www.philips.hu/c/televiziok/6000-series-119-cm-es-47-huvelykes-es-easy-3d-dvb-t-c-s2-47pfl6067k_12/prd/;jsessionid=93304DA42724ADC1B2C05328AAB64ECB.app121-drp1?t=support
Egyébként grat a TV-hez!

(#22490) csusza` válasza redingitell (#22489) üzenetére


csusza`
senior tag

Nem az enyém! :) Csak beállítani kellett segíteni.
Ugyanitt egy Samsung Smart TV is be lett üzemelve. Ahhoz is persze külön szoftvert. Sokat szívtam, az ESET Smart Security tűzfala blokkolta a progikat, hiába adtam hozzá kivételként...

Egyébként ezek a szoftverek elég hülye felépítésűek, nem értem, hogy miért nem lehet annyit csinálni, hogy simán hozzáadni egy mappát, amit meg akarsz osztani... Össze vissza akar másolgatni mindent...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#22491) redingitell válasza csusza` (#22490) üzenetére


redingitell
senior tag

Nálam semmit sem kellett csinálni. Első beüzemeléskor kérte a wifi a csatlakozási jelszót, utána csak a smart részét használtam a tv-nek. A Te hsz-ed hatására ma reggel megnéztem a hálózatot. Amikor a hálózat ikonra kattintottam, már látta az asztali pc-t, és az ott megosztott dolgokat. Meglepődtem, mert a 720p mkv-val is egész jól elboldogul a hálózaton keresztül.

(#22492) csusza` válasza redingitell (#22491) üzenetére


csusza`
senior tag

1080p-vel a 3D-s Avatar akad rendesen.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#22493) redingitell válasza csusza` (#22492) üzenetére


redingitell
senior tag

Én azt médiaplayerrel néztem. A hálón keresztül történő lejátszás csak próbaképpen volt.

(#22494) _aDm


_aDm
csendes tag

Sziasztok!

Karácsony alkalmával szeretnék venni nagymamámnak egy TV-t.
A keret max 80k HUF lenne és persze csak olyan készülék kellene, ami alkalmas lenne neki, nem szükséges ezer meg ezer extra, mivel úgyse használná ki. Fontos, hogy 80 cm körüli legyen, lehetőleg FullHD.
Remélem jó helyre írtam, köszi a segítséget!

(#22495) nightshadow válasza _aDm (#22494) üzenetére


nightshadow
veterán

32EH5000 [link]

(#22496) Sefter válasza _aDm (#22494) üzenetére


Sefter
veterán

minek kell full hd tv-zni..:F

Psn ID: sefter_hun

(#22497) McNamara


McNamara
Ármester

170K környékén szeretnék venni 3D TV. Olyat ami aktív 3D tud. Tudtok valamit ajánlani? 110cm kb.

(#22498) proof88


proof88
addikt

Sziasztok,

valamilyen TV-t szeretnék venni, mert az ezer éves TV-nk képe kezd behalni. Én ritkán nézek TV-t, 99%-ban édesanyám nézi, neki nem kell semmi extra fícsör, én viszont nem véletlenül kértem HD-s set top boxot a upc-től, mert azon ritka esetekben, amikor én is nézem a TV-t, az autóversenyekkor van, amik M1-en és Eurosporton HD-ban mennek. Szóval valami legalább 720p-t tudó TV kéne, ami durván 2 - 2 és fél méterről lesz nézve, és olyan 80 centis képátló lenne gondolom a minimum neki. Autóversenynél fontos a 100 Hz? Nekem mindegy hogy plazma vagy LCD. Csak jól nézzenek rajta a kocsik ahogy mennek.
Anyám azt mondta hogy neki jó lenne hagyományos TV is, na de tudtommal olyanból nincs 720p-s, szóval hiába olcsóbb, ha nem élvezhetem vele a HD adást. A keret legyen mondjuk kicsivel 100 felett.

(#22499) Prof01 válasza proof88 (#22498) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

32"-ban 110K-tól kapsz valós 100Hz-est, ami 3D-t is tud ráadásul.: Samsung UE32EH6030

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22500) McNamara válasza Prof01 (#22499) üzenetére


McNamara
Ármester

Ebből van 46" is? Aktív 3D tud ugye?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.