Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13641) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Na megvolt a nagy teszt túra...fárasztó volt az tuti :D
Első megjegyzés: amit nézni akartam az tuti nem volt :D
Samsung 40D5500-al kezdtem, a képe nem győzött meg, bár nyilván egyik kiállított darab sem volt kalibrálva, fogyasztása ~75-80W volt.
Aztán az autóvásárláshoz hasonlóan megláttam a felsőbb kategóriát :D
Egy sorral fentebb egy LG 42LW5590 volt, képre sokkal nem volt jobb a Samunál, sőőőt!
Fogyasztása ~100W (azonos filmek futottak minden)...ééésss aztán ott volt egy
Philips 40PFL8505H....naLOL, geci szép képe volt, bár közelről néztem őket, ami egyébként hétköznap nem valósul meg, sokkal folyamatosabb és jobb, színhűbb volt mint bármelyik...fogyasztása viszont ~130W :(((
Ezután boltváltás, és jött a Samu hatos széria...sajnos csak egy UE46D6000-t találtam, képe már nagyon tetszetős volt, fogyasztás 77W... az azért derék egy ekkora tévétől!
Összességében rohadt nagy különbségeket láttam a tv-k közt és viszonylag minden boltban (Euronics és társai) segítőkészek voltak (de még az Auchanba is betértem kis fogyimérővel és hogy lecsekkeljek egy két vasat :DDD )
Végülis D6000 lesz és netről rendelek, mert sokkal olcsóbb mint máshol, de van egy két érdekes dolog: van ahol 40D6000 van 176K-ért, Samsung oldalán meg 40D6000TW a jelölés és neten azzal a jelöléssel már csak 192k-ért találtam...kérdésem, hogy ugyanaz a két modell, vagy tényleges eltérés van köztük/ ha igen, akkor mi?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.