Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Casoli válasza Ferling7 (#4100) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem vidd vissza ahonnan vetted vagy ahova szól a számla és kínlódjanak ők vele.

Szerinted ez a helyes megoldás? Mit kell ezen kínlódni? Fel kell rakni a tízest, vagy a nyolcast, és örülni. Megvan kb fél óra alatt. Ez kb. az a szint, mikor a saját segged nem tudod kitörölni, mert lusta vagy. Szenvedjen vele más :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#4102) 花水木 válasza Casoli (#4101) üzenetére


花水木
csendes újonc

Hiába rakok fel bármit, ha a nyomorult hardverből nem lehet kiolvasni az aktiváló kulcsot. A vassal együtt megvettem a windows licenszet is, és nem tudom használni, tehát nem örülök. Warezolni nem fogok, kifizettem a licenszet is. Nem vagyok lusta, tanulj meg olvasni b+.

(#4103) 花水木 válasza Ferling7 (#4100) üzenetére


花水木
csendes újonc

Köszi, bár ez nem sokat segített. Vélhetően az lesz hogy szépen visszaviszem, csinálják meg garanciában.

(#4104) Casoli válasza 花水木 (#4102) üzenetére


Casoli
őstag

Rendben, akkor tedd azt.

(#4105) togateam válasza 花水木 (#4102) üzenetére


togateam
senior tag

A BIOSt próbáltad alapba tenni?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4106) Ferling7 válasza Casoli (#4101) üzenetére


Ferling7
tag

Az a baj, hogy fogalmad sincs miről beszélsz! Tanulj meg olvasni és értelmezni!
De segítek mert látom egyedül nem megy. :U
Nem az operációs rendszerrel van baja hanem, hogy alaplap csere után a biosban nincs termék kulcs.
Ezen szerinted mégis mit segít egy másik op rendszer? :))
Kérlek ne válaszolj!

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#4107) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok! Van valami megoldás arra, hogy a Windows 10 frissítés ne fagyjon ki 39%-nál? :) Az SD kártyát választottam ki, mikor frissíteni akar! :)

(#4108) vadkörte


vadkörte
addikt

Sziasztok!
Nem Ultimate 7i, de 7" és Lark.
Egy Evolution X2 7 3G-GPS modellről lenne szó. (nem saját, egy haveromé) Ilyenhez keresek kijelzőüveget, mivel enyhén pókhálós lett. Van valakinek valami ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni, kicsit magas árat mondtak a srácnak (gyakorlatilag annyit, mint amennyiért vették)
Előre is köszönöm az ötleteket.

Üdv. V. Körte

(#4109) User64476 válasza Is-tee (#4107) üzenetére


User64476
őstag

Na azt pont ne csináld. :D

(#4110) Is-tee válasza User64476 (#4109) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Akkor hogy oldjam meg?

(#4111) togateam válasza Is-tee (#4110) üzenetére


togateam
senior tag

vedd ki az sd kártyát,mert amiatt akad el.Ugyanis újrainduláskor még nincs meg az sd usb-hub driver és így nincs kártya,tehát nem ud miről telepedni.És pont ez a gond ha csak simán van benne sd kártya mert az meg kéri a drivert de még nincs ott a telepítés menete,szóval sd kártya ki !!!!!

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4112) Is-tee válasza togateam (#4111) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Tehát amikor újra indul, és elkezdi frissíteni, akkor már kivehetem az SD kártyát?

(#4113) Jovanny2 válasza vadkörte (#4108) üzenetére


Jovanny2
őstag

Megnézed a szalagkábel számát, és rendelsz Aliexpress-ről. 8 és 16$ közt van.

@Is-tee: szerintem egy OTG kábel és egy pendrive a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#4114) Casoli válasza Ferling7 (#4106) üzenetére


Casoli
őstag

Fogalmam sincs? BIOSban az hót ziher, hogy te Windows termékkulcsot nem fogsz találni. Tudod, az bele van kódolva. Továbbra is a megoldás, hogy a táblagépen el kell indítani egy 10es telepítőt. Ha kér termékkulcsot, akkor tényleg nincsen a BIOSban termékkulcs (ez szinte kizárva, mivel Windows nélküli Windows kompatibilis tábla nincs). De inkább senki ne próbálja ezt ki, mert ki is olvadhat a kijelző ettől a művelettől. Inkább küldje mindenki a szervízbe a táblagépét :)

[ Szerkesztve ]

(#4115) 花水木 válasza Casoli (#4114) üzenetére


花水木
csendes újonc

Nyugi, ne izmozzunk már ezen :) Túl vagyok az újratelepítésen, kigugliztam hogy pontosan hol kéne lennie a termékkulcsnak, és azt is tudom, mivel lehetne kiolvasni az EFI BIOS-ból (ezért írtam, hogy nem olvasható az a bizonyos MSDM tábla ACPI-n keresztül). Másik tableten (mert van még kettő) sikerül kiolvasni, ezen nem. Tehát valami baj van vele. Amúgy ma reggel a harmadik levelemre a szerviz végre válaszolt, és azt írták, küldjem be ismét, javítják.

Más: ha valakit érdekel, sikerült némi Ubuntu Linuxot telepíteni egy ilyen tabletre. Alapvető dolgok mennek out of the box, wifiért meg kellett küzdeni, de az is megy. Touchscreent, hangot nem sikerült beizzítani, és nem is látok rá lehetőséget. Nem mennek az energiagazdálkodással kapcsolatos dolgok sem. Egyszerűen nincs olyan driver még, ami támogatná ezeket (a wifi is külső drivert igényel, experimental). Játszásnak jó volt, de alapvetően használhatatlan...

(#4116) pusihusi válasza 花水木 (#4115) üzenetére


pusihusi
addikt

Az Ubuntu hun. azt írják az asztali linuxal ne is próbálkozzunk a windowsos tabokon. :( :N

Üdv. Feri!!

(#4117) vadkörte válasza Jovanny2 (#4113) üzenetére


vadkörte
addikt

:R :R

Köszönöm!

Üdv. V. Körte

(#4118) Jovanny2 válasza vadkörte (#4117) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem jön egy most, amit WIN-ként rendeltem a kép alapján (WIN logóval), de rendelés után megkérdeztem a "kedves" eladót, hogy ugye ez WIN verzió? A válasz, hogy "hello dear, no WIN logo". Az öreganyja térde kalácsáért árulja akkor azzal a képpel?! A garim is ugrik, ha azt rakom rá, de azért rádugom, hogy jó-e. Ha nem (a WIN gomb alatt a Windowsos tab érzékel), akkor lehet, hogy eladó lesz. Már 3 hete jön lassan, talán a héten ide is ér. Ha kivárja a haverod, és nekem nem lesz jó, akkor spórolhat 3-4 hetet.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#4119) mekkGyver válasza Casoli (#4114) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

"Windows nélküli Windows kompatibilis tábla nincs": azért ezt vitatnám, mert az intel procis tabokra lehet wint rakni, még ha androiddal is adják ki, csak a Biossal néha meg kell küzdeni.
A termékkulcsról meg annyit, hogy nem az átkosban élünk, senkit nem lógatnak fel, ha feltol egy olyan win 10-et a 20e Ft-os tabjára, amiből ki lett irtva a "nem vagyok eredeti" felirat. Én ezért ki nem adnám a kezemből, hogy esetleg utána meg más baja is legyen. Arról nem is beszélve, hogy a micro$oft már szinte ingyen adja az oprendszerét, csak még a kávéfőzőn is win10 fusson.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#4120) juhi1414


juhi1414
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni hogy egy Lark Ultimate 7i WIN tablet biosában hol tudom beállítani a boot sorrendet? USB-ről szeretnék bootolni norton ghostal de sehogy sem jön össze. A pendriveot fat32 fájlrendszerrel készítettem (úgy hallottam erre érzékeny a tab) de sehol sem találok olyan opciót a biosban ahol a flash driveot beállíthatnám elsődleges bootra, automatikusan meg nem indul el róla bekapcsolásnál.

(#4121) vadkörte válasza Jovanny2 (#4118) üzenetére


vadkörte
addikt

Mindenképp megvárom. Eddig sehol nem találtam meg, hogy mi lehet. Szétszedni meg nem szedtem még szét, mert érzékel, csak ronda... :)
Addig nem is izgatom fel vele túlzottan, amíg nem szólsz.

Üdv. V. Körte

(#4122) tibor72 válasza Ferling7 (#4100) üzenetére


tibor72
tag

Erről a FIXIT-ről meg van az élményem :W :O :W Ide nem fogom leírni de számomra tanulságos, mivel még mindig folyamatban van, de hibás teljesítés miatt, már nem kell, hogy nekem többet javítsanak.

(#4123) togateam válasza juhi1414 (#4120) üzenetére


togateam
senior tag

uefi boot drájvot kell csinálni.ha nem tudod akkor ne csinálj inkább semmit.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4124) juhi1414 válasza togateam (#4123) üzenetére


juhi1414
csendes tag

Ezt kifejtenéd nekem bővebben?

(#4125) Casoli


Casoli
őstag

Létezik erre a tabra valami olyasmi MP3 lejátszó, ami hallgatás közben megakadályozza, hogy a TAB átmenjen alvó állapotra?

(#4126) User64476 válasza Casoli (#4125) üzenetére


User64476
őstag

Szerintem a gyári tudja ezt...

(#4127) Imre_


Imre_
csendes tag

Udv mindenkinek!
Utol ert engem is a touch screen problma. A hetet azzal toltottem hogy oda-vissza atolvastam ezt a topicot es majdnem minden lehetoseget kiprobaltam, win 8.1 ben. De az utan hogy az 1762 hsz.ban szereplo kepfajlal visszaallitottam a rendszert, es az sem hozta helyre a hibat, kilatastalannak ezem a helyzetet. (abban a kep fileban volt az utolso remenyem). ( Szerintem meg az 1382 hsz. ban szereplo wimbootos win 10 et kiproballom, de ettol mar nem igazan varok semmit.)

Lenne ezzel kapcsolatban valakinek valamilyen tanacsa?
Volt olyan aki ennyit szenvedett vele es vegul jo lett?

Egyebkent nalam kicsit mashogy jelent meg a problema mint az elottem szoloknal. A win 10 frissites utan meg jo volt a touch... es gyro, asszem a kamera is mukodott meg egy darabig, de mivel nem hasznalom nem is gondolkoztam rajta. Ugyan igy a bluetooth. Az eszkoz rossz minosegenek tudtam be a dolgot. Hanem par honap elteltevel, egy gyari allapot visszaallitasakor kuszallodott ossze minden.

(#4128) pusihusi válasza Imre_ (#4127) üzenetére


pusihusi
addikt

(#1925) togateam Ezzel is próbáltad?

Üdv. Feri!!

(#4129) fila


fila
senior tag

Full hd mkv-t le tud játszani a 7-es tablet? Hdmi-n szeretném Tv-re küldeni.

Ha igen milyen progival?

24p-t kadencia helyesen játsza le?

Köszi

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#4130) Imre_ válasza pusihusi (#4128) üzenetére


Imre_
csendes tag

Az elozobol lemaradt annyi hogy a 8i rol van szo

Nem probaltam meg. Delutan megnezem. Kivancsi vagyok mi fog tortenni, azok utan hogy egy 0 km-es win 8.1 recovery utan sem lett jo. El lehet egyaltalan rontani az ujra telepitest, mert arra is gondoltam hogy valamit nem jol csinalok, mivel a reg elfeledett kezdokepernyore beallitott hatter fogdott recovery utan.

[ Szerkesztve ]

(#4131) pusihusi válasza Imre_ (#4130) üzenetére


pusihusi
addikt

Ott van 8" készülékre is. Az isóban benne van hogy mi kell hozzá, s hogyan kell telepíteni. Ha úgy csinálod lesz egy jó tabod Windows 10-el.

Üdv. Feri!!

(#4132) togateam válasza Imre_ (#4130) üzenetére


togateam
senior tag

Max ezt kell még feltenned (sajnos a 8i-vel valami nem stimmel) keresd a Sterowniki sort és ott van az új touch driver

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4133) pusihusi válasza togateam (#4132) üzenetére


pusihusi
addikt

Csak annyi vele a probléma hogy fejtetőre áll, lefixáltam és kész, nekem nem kell forognia! :( Más semmi gond vele.

Üdv. Feri!!

(#4134) togateam válasza pusihusi (#4133) üzenetére


togateam
senior tag

800-as hsz accelerelo driver Bosh ami kell.
De ez csak fél éve volt gond,mára ez már jó.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4135) bigsee


bigsee
addikt

Kíváncsiságból elindított a tizes telepítőt mielőtt eljöttem dolgozni. Hogy mi vár rám otthon, nem tudom...
A/ fenn lesz az új, friss win10 -> nem hiszem :(
B/ 35%-nál fog állni es se tőlem se hozzád...
C/ kigyullad es leég a ház...
:F

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4136) Imre_


Imre_
csendes tag

Nagy-nagy respect az uraknak az utmutatasert , es persze annak aki elkeszitette a telepitot. A telepites sikeresen befejezodott, nyomtam egy frissitest, lark oldalarol is leszedtem a drivert. Jelenleg jo az elforgatas, jo a kamera a touch nem 100% os mert jobb felso sarokban szinte az ujjam alatt regisztrallodik az erintes, de bal lefele haladva egyre messzebb erzekel. (...de mar ez is nagy elorelepes). Probaltam egy kalibrallast, erdekes, azon vegig megy de nem javit rajta.

(#4137) togateam válasza fila (#4129) üzenetére


togateam
senior tag

Hdmi Természetesen a 24p a tvtől függ :) de pl 3d-t is simán lejátszik,csak utána kell állítani a tv-t.Egy dolgot nem néztem meg hogy 5.1-et játszik-e le de ígérem kipróbálom a hétvégén.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4138) Imre_ válasza Imre_ (#4136) üzenetére


Imre_
csendes tag

...teljesen jo a touchscreen is! Egy Indigen205 altal kozre adott drivert probaltam, (sajnos nem tudom a hsz. szamat ahol a link volt mert mar le van toltve egy ideje) ettol ugyan megint osszezavarodott az erzekelo, de utana mikor visszaraktam a lark oldalan levot minden rendbe jott. Koszonet megegyszer mindenkinek, aki meg meg kuzd annak kitartast!!!

(#4139) Syl válasza bigsee (#4135) üzenetére


Syl
nagyúr

Éééééés? Mi lett? Leégett a ház, azért nem jelentkezel? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4140) Ferling7 válasza Syl (#4139) üzenetére


Ferling7
tag

Én a B válaszra tippelek. :D
Még mindig 35%-on áll és vár. ;]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#4141) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Tudna abban valaki segíteni, hogy van egy Kiano tabletem, és amikor bekapcsolom, bejön a Kiano felirat, de annál tovább már nem jut, csak sötétség! Van valami módja, hogy működésre tudjam bírni?

(#4142) bigsee válasza Syl (#4139) üzenetére


bigsee
addikt

Áhhh... Ferling7-nek lett igaza, csak 32%-on torpant meg. Utána mégegyszer megpróbáltam, de dettó ugyanaz, lefagyott és hosszú gombnyomásra éledt újra... Erre visszatette a 8.1-et... tiszta gáz ez így... De túljártam az eszén, allview-es imidzsből feltettem a nyolcast, majd arra rá a tízest. Tiptopnak tűnik most, meglátom meddig bírjuk egymást :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4143) pusihusi válasza bigsee (#4142) üzenetére


pusihusi
addikt

Akkor a házzal mi van? :DDD

Üdv. Feri!!

(#4144) bigsee válasza pusihusi (#4143) üzenetére


bigsee
addikt

Még áll! :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4145) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
barátnőmék nem rég vettek gy ilyen típusú tabot és olyan probléma van vele hogy elfelejtették a jelszót
hogy lehetne hard resetet csinálni ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#4146) ssgk


ssgk
aktív tag

Sziasztok !
Valaki el tudná küldeni a SAJÁT tabjáról másolt SialdTouch drivereket?!!
C://windows/System32/drivers
Ből ?
Vagy egy 7" os windows 10 re való drivert bárhonnan !!
A lark honlapján lévő nem működik !

[ Szerkesztve ]

(#4147) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Olvastam valahol olyasmit hogy van valami kicsit elterjedtebb tab típus, amihez találni tokokat ebayen, és a méret elrendezés egyezik a lark 7i-vel. Meg tudnátok mondani melyik ez, vagy rosszul emlékszek?
Vagy esetleg univerzális tok van olyan ami nem nagy rá?
Mindenhol 7"-8" van ezekre írva és hatalmasak rá :(

(#4148) Slapy válasza badxgirl (#4147) üzenetére


Slapy
aktív tag

2714-es hsz

[ Szerkesztve ]

(#4149) badxgirl válasza Slapy (#4148) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Az a 8i, én a 7i-t keresem :(

(#4150) Slapy válasza badxgirl (#4149) üzenetére


Slapy
aktív tag

Valóban! Elsiklottam afelett hogy 7i-t írtál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.