Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) renamed válasza renamed (#4948) üzenetére


renamed
csendes tag

togateam leírása alapján sikerült telepitenem a win10et i7re viszont szinte semmi nem működik 'playaruhaz, böngésző, levelező, alkalmazások, érintő stb..' mi lehet a hiba forrása?
SZAx2 tag által ajánlott rendszert telepitettem

(#4952) Tommee válasza renamed (#4951) üzenetére


Tommee
aktív tag

Ezt tetted fel? [link]

Ha igen,próbáld meg ujból letölteni,másik pendrivera tenni és újból telepíteni ha nagyon gázul működik.
Én csatlakozom a hibátlanul műköködők táborába a fenti "tákolt" telepítőt használók között!

Más: 7i-vel hogyan alakulnak az üzemidők nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#4953) renamed válasza Tommee (#4952) üzenetére


renamed
csendes tag

Igen azt a verziot telepitettem. Telepites utan elvegeztem a frissitest majd ujra indult a gep es frissitesi hibaval kilepett a bekapcsolas kozbe ...

(#4954) User64476 válasza vityax82 (#4949) üzenetére


User64476
őstag

Ebayen, 2-3e forint korul van bele akksi.

Tommee: Terheles alatt (netezes wifin) talan 4-5 ora volt a legjobb ami kijott belole, de alvo modban is lemerul kb. 2 nap alatt max, ha vegig nincs felebresztve. Az android tabom elmegy 1 hetet alvasban ha nem piszkalom...

[ Szerkesztve ]

(#4955) vityax82 válasza User64476 (#4954) üzenetére


vityax82
tag

Tudnál adni egy linket mert én nem találtam :(

(#4956) User64476 válasza vityax82 (#4955) üzenetére


User64476
őstag

Az akksi meretere kell keresni, van valami szam rajta. Szedd le a hatlapot, es nezd meg mi van rairva, arra keress.

(#4957) bigsee válasza Syl (#4932) üzenetére


bigsee
addikt

Közben lenyúltam én is, megköszi! :R

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4958) #37014528


#37014528
törölt tag

Üdvözletem mindenkinek!

Nem volt türelmem mind a néhányezer hsz-t tallózni, (kereséssel szűkítve sem), így remélem, hogy nem fogok (dehogynem) olyat kérdést írni, amire egy újszülött felsírása a válasz.

Az én kicsi, első gépem (jelenlegi szerelmem) egy 7í Win gépezet, és eléggé sokáig meg tudtam állni, hogy ne szedjem szét. Múlt időben van, mert szétszedtem. Aztán jöttek a kérdések:

Az a RXD, TXD az alaplap hátulján két forrpont mellett, kicsit messzebb meg WK_UP és RST az nekem JTAG- port gyanús. Túl drágán vettem (rosszkor, rossz helyen) ahhoz hogy "csak úgy" ráforasszak bárhova bármit. Pedig valahonnan megírták azt a kicsi flash tárolót, a csipszet szélén. Egyszer, ha szükség lesz rá, jó lenne tudni, az-e.

Második, hajmeresztőbb kérdés: A RAM az én gépembe meglehetősen furcsa. Mármint az, hogy a Win 8.1 ami rajta van, 1 G-át lát, ez is van a dobozára írva. Az alaplap hátulján meg ezzel szöges ellentétben az áll, hogy RAM: DDR 1G*2 ami számomra két gigabájt. A RAM bank kettő fizikai chipet tartalmaz, szörcs détsít, end dujúnó vátszdísz. A Samsung katalógus szerint egyenként (chipenként!) 4 (azaz NÉGY) giga ram van rajta, ami testvérek között is 8 (NYOLC!) gigabájt. Plusz adalék, hogy DDR3, 1600 Mhz a kód szerint, most ez hogy lehetséges??! Konkrétan K4B4G1646Q-HYK0 a chipen a felriat. Tétellezük fel, hogy a nyolc giga OTT VAN, csak "valami másra" használja a gép. Ott van például a megosztott öttizenkettő vidememória. Az is csak másfél. Palik után szabadon: Hová tűnt Hat és fél giga memória? Tény, ami tény, hogy a gép bootideje szemtelenül gyors (6 másodperc) így azt gyanítom, az a RAM terület virtualizált HDD lesz valahol. De azt meg nem láttam a lemezkezelésnél. Létezik akkor "BIOS"-ban "elrejtett" lemez? Miért is ne lehetne, hiszen a windóz semmi mást nem lát, csak amit a BIOS hazudik neki. De ha van, hogyan tudnék ebből legalább egy icipici gigabájtot (hogy legyen már kettő a sys mem) visszalopni? Valamiért azt sejtem, ehhez is a JTAG portot kell megtalálni.

Utolsó mára: Mivel én nem szeretem a HD kijelző előtt terpeszkedő ultra-low-definiated kapacitív taccsszkrínt, (ugyanmár, az aki öt ujjal tabletezik, csak a mesében létezik!) nekem, elég egyszerre egy pont, az viszont legyen kedvesen analóg, így megközelítőleg azonos felbontású a kijelzővel. Az első gondolatom az volt, hogy van nekem 7 collos 4 és 8 vezetékes TS- em is, és azt USB-re teszem. Haha. Abból egy van csak, vagy elosztó. HUB-a pedig lassú. Akkor, nosza, keressük meg a vezérlőt, kiforraszt, vagy hasonló, és az adatbuszára rácsatlakozik a rezisztív kontrollerrel. A gondolat gyors, de nem eléggé átgondolt. Mert WinCE alatt már cseréltem TS-t, C-ről R-re, és ordítva is. Néha csendben is megy, káromkodás nélkül. De winnyóc alá kellhet vezető, májkroszoftos jogsival. Ha nincsen, be kéne szereztem egy informatikus-programoz ismerőst, aki ráírogatja. Fanatikus, megszállott vagyok, szóval teremtek rá pénzkeretet, ha nem eszek, akkor is. Akkor is fából lesz a vaskarika!

Remélem, megértő célközöségére (hasonló megszállottakra) talál rövid esszém, guglihuszárok, kíméljenek! A poszt célja a figyelemfelkeltés, és tapasztalatcsere. De leginkább azon személyek felkutatása, akiket még nem ismerek, de ilyesmi témákban számíthatunk egymásra később, egszer. Köszönöm türelmét azoknak, akik ezt elolvassák, de nem jó nekik semmire.

(#4959) togateam válasza #37014528 (#4958) üzenetére


togateam
senior tag

Ave.

Nem szeretnék minden kérdésre kitérni csak a másodikra. Bármennyi ramot tehetsz bele az akkor is csak 1 giga lesz, a választ itt megtalálod.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4960) User64476 válasza #37014528 (#4958) üzenetére


User64476
őstag

Az 4 giga bit x2, ami szépen meg is adja a választ, hogyaszondja 1 giga bájt... :)

Kapacitív kijelzőt rezisztívre? Ha te mondod... :D

(#4961) chriskox


chriskox
újonc

Üdvözletem!

Van egy ilyen masiám W8.1 fut rajta. Szeretnék rá filmet rakni, de nem ismeri fel a gép viszont tölti! Valami ötlet? Sajnálom ha már volt a kérdés.

Köszönöm elöre is

(#4962) Syl válasza chriskox (#4961) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez nem pen drive :F
Touch screen laptopként gondolj rá és úgy másolj rá filmeket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4963) togateam válasza chriskox (#4961) üzenetére


togateam
senior tag

Hogyan szoktál két pc között másolni? Ez nem andriod telefon/tablet hanem egy mini pc.(hálózat)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4964) #37014528 válasza togateam (#4959) üzenetére


#37014528
törölt tag

Értem, köszönöm.

DE NEM ÉRTEM! Nem akarok beletenni, mert benne VAN! Az a két IC, kegyetlen valóságként ott terpeszkedik, a BGA- gyöngyöcskéin. Ha a processzor/chipset nem látja, miért nem kettő db 512 MB-os RAM-ot tettek bele, miért két NÉGYGIGÁSAT???! Az vót épp ott a pócon?' És hova tűnik a "maradék", amit nem tud fizikailag megcímezni? Elveszett, mint Win 98 alatt az egyterás vinyó 10 giga feletti része? Ezt tényleg nem értem.

(hozzászerkesztve!!!) És lőn világosság! Ha a saját gépem lenne, lefejeltem volna! De nem az enyém. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ de benéztem. Az négy gigaBIT nem BÁJT! (ezúton köszönöm a nememlékszem a nevére hozzászólónak) Jóvan, mindenki hibázik, nadeeztet megnembocsátommagamnak!

[ Szerkesztve ]

(#4965) User64476 válasza #37014528 (#4964) üzenetére


User64476
őstag

GIGABIT nemegyenlő GIGABÁJT, de már leirtam neked. A memóriát gigabitben számolják, 8al kell osztani, hogy gigabájt legyen belőle. 8 gigabit egyenlő 1 gigabájt.

[ Szerkesztve ]

(#4966) #37014528 válasza User64476 (#4965) üzenetére


#37014528
törölt tag

Épp a HSZ-t szerkesztettem, mikor épp te is...

(#4967) User64476 válasza #37014528 (#4966) üzenetére


User64476
őstag

:D

(#4968) #37014528 válasza User64476 (#4960) üzenetére


#37014528
törölt tag

Amúgy: Igen, C-t R-re cserélném, "vallásos" okokból. (vallásos az az ok, amit el kell hinni, mert megérteni nem lehet) Az egyik például, hogy Office XP van rajta, és Classic Theme. Utálom a metrót, mint közlekedési eszközt, és mint kinézetet is egyaránt. Csakhogy a lark gépnek hírhedten pontatlan a TS-e, pont a sarkokban meg katasztrófa. Így egér nélkül egy olyan, mint Fájl>Mentés másként kiválasztása felér egy kanosszajárással, negyed óra kísérletezés, hogy hova kell mellébökni, hogy szerinte pont ott legyen. Én a rezisztív kijelzőt precízen kalibrálom, és utána nem kell nekem hozzászoknom ahhoz, hogy szerinte milyen a világ- mert egy golyóstoll hegyével is PONTOSAN oda lehet koppintani, ahova szeretnék. Eddig a vallás. Ha a chip RXD TXD, RST és hasonló vezetékeit rávezetem a jelenlegi vezérlőcsalád IC-jének megfelelő, de R TS-t kezelő cuccról, akkor újra kell-e driverezni, vagy "felismeri magától"?

(#4969) User64476


User64476
őstag

Na Uraim, double driver backup az eredeti 8.1es Windows drivereiről, 7i win

http://www44.zippyshare.com/v/8XhWyp5u/file.html

(#4970) hajdouczy válasza User64476 (#4969) üzenetére


hajdouczy
tag

Ezt nem tudom letölteni, valami letöltésvezérlőt akar rám sózni, az meg vírusos lehet, a deffender be is jelzett. Letöltésnél, automatikusan be tette magát a virtuális cd meghajtóba. Nem lehetne valami biztonságosabb fájlmegosztóra feltenni? Pl: Onedrive, Google Drive, Dropbox, vagy Megashare, ahol regisztráció nélkül le lehetne tölteni? Köszi.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4971) User64476 válasza hajdouczy (#4970) üzenetére


User64476
őstag

Dehogynem, majd ha lesz időm... Amúgy most direkt kipróbáltam, ráböktem a download gombra, persze átvitt valami reklám oldalra, azt becsukram, megint ráböktem, és simán elkezdte szedni, mindenféle hókuszpókusz nélkül.

(#4972) hajdouczy


hajdouczy
tag

Ti tapasztaltátok, hogy nem aktiválja magát az ingyenes Windows 10? Azt kéri, hogy kapcsolódjak az internetre, pedig van net, böngészek.
Mentésből feltettem decemberben a Win10 1607 verziót, akkor aktiválta magát, Január 31-n véletlen, figyelmetlenségből engedtem frissíteni. Általában lekapcsolom az Update szolgáltatást, csak Áruházas alkalmazás telepítésénél kapcsolom be. Feltelepítette a kb3213986, kb3211320 számú frissítést, meglehet, hogy ez okozza a gondot. Mást is tapasztaltam a frissítés után: Néhány áruházból beszerzett alkalmazás nem indult el, újra kellett telepítenem.
De az is lehet, hogy az Office 2016 telepítése okozta a galibát, ezt a napokban telepítettem fel, mert kellett. Mindegy is Február 11-n lejár az ingyenes időszak, majd törlöm, keresek valami alternatívát helyette.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4973) User64476 válasza hajdouczy (#4972) üzenetére


User64476
őstag

Ra is kell nyomni az aktivalashoz a szovegre.

(#4974) hajdouczy válasza User64476 (#4971) üzenetére


hajdouczy
tag

Igen, most már sikerült letölteni, köszi.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4975) hajdouczy válasza User64476 (#4973) üzenetére


hajdouczy
tag

Elvileg nem kéne rányomni, automatikusan végzi. Eddig nem nyomtam rá sohasem. Minden bekapcsoláskor, újraindításkor ki kellene írnia, hogy a Windows aktiválva van.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4976) hajdouczy válasza User64476 (#4973) üzenetére


hajdouczy
tag

Na meg ugye eleve ott a bibi, hoyg ha van elérhető - működő net, akkor miért kéri hogy csatlakozzak az internetre. ??? :W

Mindegy, otthon megnézem mit tehetek, otthon erősebb a wifi.

[ Szerkesztve ]

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4977) hajdouczy válasza hajdouczy (#4976) üzenetére


hajdouczy
tag

Aktiválási gond megoldódott. Tegnap is, és ma reggel is azt írta a "frissítés és biztonság" hogy az aktiválást végző szerver nem elérhető. Most, reggel bekapcsoltam a Windows update szolgáltatást, majd újraindítottam a tabot, és ekkor már aktiválva volt - lett. A Windows update kikapcsolásakor megint újraindítottam a tabot, és az aktiválás megmaradt, úgy, hogy az update ki van kapcsolva.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4978) User64476 válasza hajdouczy (#4977) üzenetére


User64476
őstag

Minek kapcsolod ki? Felsz, hogy rad kuldenek egy virust?

(#4979) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok! Rendelkezem én is egy ilyen csodával (8i), de múltkor sajnos sikerült szétcseszni rajta a windowst (10). Azóta hol bootol hol nem, hang nincs meg egyébként is egy rakás .... , szóval újra kéne húzni. A #4816-ban lévő iso-t szeretném felrakni rá, viszont lenne két kérdésem: a pent hogy kell megformázni hozzá, illetve ennek jónak kéne lenni 8i-hez is ugye? (táccs drájverem van, azt még kimentettem régebben a rendszerből)

(#4980) hajdouczy válasza User64476 (#4978) üzenetére


hajdouczy
tag

Mert a frissítések nélkül is kiválóan tudom használni a rendszert, és sok helyet foglal a tabon. Ha felteszem a frissítéseket, akkor alig marad hely. Most van 4,6 GB szabad helyem, ha eltávolítom a jövő héten az Office alkalmazást, akkor 1.7 gb-al több helyem lesz. Az nem rendszerfüggő alkalmazások az SD kártyára vannak telepítve. Vírustól nem félek, még nem volt hozzá szerencsém a tableten. Kivéve egyszer, de az az én hibámból került rá.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4981) hajdouczy válasza Silεncε (#4979) üzenetére


hajdouczy
tag

Szia, nekem is 8i tabletem van, én is ezt az ISO-t tettem fel, semmi gond vele.
Nos. Feltételezem, hogy csináltál már ilyen dolgot a tablettel, és nem kell leírnom, hogy: Mindenkép szükséged lesz egy egérre, egy billentyűzetre, egy OTG USB kábelre, és egy USB hubra, hogy összekösd ezeket.
Ha mind megvan, az ISO is, akkor a rufust a lentebbi link alapján állítsd be, meglehet, hogy ha betallóztad az ISO fájlt, át állítja a beállításokat, ezt állítsd vissza a kép alapján. az SD kártyát mindenkép vedd ki a tabból, mert megakad a telepítés.

Rufusz használata:
https://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_3203-3203.html

A Pendrive-ot FAT32 rendszerre kell formázni, de a rufus is megcsinálja. Minimum 4GB méretű Pendrive javasolt.

Rendszer telepítésének menete:
https://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_4850-4850.html

Aztán ha kész vagy mindennel, feltelepítetted a programokat, és a felesleges fájlokat eltávolítottad, a belakott rendszerről készíts egy lemezmentést, amivel hiba esetén visszaállításkor tiszta rendszert kapsz a feltelepített programjaiddal.

Például ezzel: https://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_4732-4732.html

A tapicskoláshoz ezt a drivert használom: lark_8i_win10_x86_touch Nekem ez vált be, többi nem működött az én tabletemen.
https://drive.google.com/file/d/0B1P5bCVk5i7cYjBzM2NtVGcyU1E/view?usp=sharing

Ezzel a beállítással tudsz SD kártyára telepíteni programokat:
https://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_3806-3806.html

[ Szerkesztve ]

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4982) hajdouczy válasza hajdouczy (#4981) üzenetére


hajdouczy
tag

(#4983) Silεncε válasza hajdouczy (#4982) üzenetére


Silεncε
őstag

Nagyon szépen köszi, azóta megtaláltam már mindent :) A táccsal volt egy kis probléma, de sok kitartással sikerült megszakérteni :)

(#4984) elekresz


elekresz
tag

Sziasztok,

Tud valaki segíteni esetleg?
Lark Ultimate 7i WIN
Windows 10 Home x86 Version 1607 (updated: 2016. július) telepítése után minden rendben működik a gépen (Lark i7 win), kivéve a touchot. Két éjszakám már ráment, hogy visszaolvastam a sok hozzászólást és letöltöttem egy halom drivert és végigpróbáltam a driverek másolását minden mappába, de odaáig jutottam hogy már van touch, ellenben félreérzékel. A kalibráció nem oldja meg a dolgot. Van esetleg egy tuti megoldás erre? Köszönök minden segítséget.

Üdv.: elekresz

(#4985) User64476 válasza elekresz (#4984) üzenetére


User64476
őstag

valami fw fajl hianyzik, a systembe kene masolni

(#4986) elekresz válasza User64476 (#4985) üzenetére


elekresz
tag

Szia,

Köszönöm, igen, próbáltam. Nagyjából négy féle touch driver minden elemét másoltam a system32 minden mappájába, de egyik kombináció sem akart működni. Mindig marad a félreérzékelés, amennyiben egyáltalán elindul a touch.

Azt hiszem feladom és valahonnan kerítek rá egy 8.1-et.

Üdv.: elekresz

(#4987) Syl válasza elekresz (#4986) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezért használom én is gyári 8.1-gyel a 10i-t. Próbáltam a win10-et. Felment, szépen működött, öröm s boldogság. Aztán meg jött az évfordulós frissítés és elqrta a touch-ot. Szenvedtem vele egy fél napot de inkább visszaraktam a gyári rendszert.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4988) Debilon


Debilon
addikt

ezzel a hibával lehet valamit kezdeni, vagy vigyem vissza? (remélem működik a link)
elvileg 2 év garancia, jövőre járna le

hiba video

folyamatosan ez van, restart után is, hogy fut a kép, közben "szellemképes" a kijelző, akár rá van dugva a töltő akár nincsen.

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4989) Syl válasza Debilon (#4988) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez valami hardveres gubanc lehet. Factory reset majd irány a szerviz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4990) User64476 válasza Debilon (#4988) üzenetére


User64476
őstag

Szerintem ez hardver hiba...

(#4991) Debilon


Debilon
addikt

köszi, FR után visszavittem, azt mondták, hogy szerviz aztán majd kiderül

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4992) draco31


draco31
veterán

Hello!

Lehet hozzám keveredik egy törött étintős példány. Tudja ez az OTG-t? Ha igen, akkor egy monitorral meg egérrel még bármi lehetne belőle.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4993) User64476 válasza draco31 (#4992) üzenetére


User64476
őstag

Kell hozza egy kis specko otg hub, ami tudja tolteni is kozben. Akkor asztalikent hasznalhatod, tud annyit mint egy regi sima p4 d820 csak a ram szukos, ha egy ket lapon netezel max akkor hasznaveheto.

(#4994) draco31 válasza User64476 (#4993) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, köszi!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4995) MikitoLac


MikitoLac
tag

Sziasztok, leszedtem inenn az új verziós win 10et. Nem tudnátok segíteni miért áll le a telepítés, azt irja a telepítés leállt mert az install.cmd nem található. Vagy valami ilyesmi most nem vagyok épp otthon. Két pendrive-al is próbáltam. Az itt leírtak szerint tettem a rufussal. Mondjuk az fura volt hogy mikor beraktam a képfájlt a rufus visszatette ntfsre. De visszaraktam mindig a megfelelö fáljrendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#4996) togateam válasza MikitoLac (#4995) üzenetére


togateam
senior tag

A rufus hajlamos kivenni uefiböl is.Ha ez sem segít akkor töltsd le újra.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4997) togateam válasza draco31 (#4992) üzenetére


togateam
senior tag

otg?? Ez egy pc. Ezen teljes értékű usb port van. Ha 8-as kerül hozzád azt bukta mert abban nincs hdmi.Ha csak nem érzékel de kép van rajta akkor még sok mindenre jó,lehet.pl:

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4998) MikitoLac válasza togateam (#4996) üzenetére


MikitoLac
tag

Azt is beállítottam. Akkor letöltöm újra bár nem jelzett hibát letöltéskor.

(#4999) draco31 válasza togateam (#4997) üzenetére


draco31
veterán

7-es a jószág. Nálam van jelenleg, ma mondom meg a tulajnak, hogy nincs hozzá alkatrész, bár Alin nem néztem, máshol nem találtam.
Nem nagyin foglalkoztam még Win-es tablettel, így jött az OTG. De megy úgy is.
Az érintő kuka csak, középen tört össze. A gyerek pedig a puha kanapéra ejtette az elmondása szerint, amit persze senki nem hisz el neki. :)
Aztán kiderül, nekem adja e vagy sem az anyuka.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5000) togateam válasza draco31 (#4999) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor az hdmi és usb elosztó (valahol a fórumba van olyan ami tölteni is tud és elosztóként is üzemel) simán tökéletes kisebb netes munkákra(nekem időjárás állomás kép és adat feltöltést végez egy hasonló tab 2 éve 7/24/365-ben ( csak a frissítéskor áll meg :) )).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.