Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) 3shae válasza adika4444 (#3448) üzenetére


3shae
aktív tag

Szomorú vagyok, mert akkor ezek szerint a bt billentyűzet & egér kombó sem fog megbízhatóan működni..

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#3452) Darth_Revan válasza togateam (#3442) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mindenhol leirjatok? De akkor el kene olvasni :(( :D

Bar eszre sem vettem, hogy benne van, csak amikor mar feltunt, hogy egy helyben all a telepito, akkor mar gondoltam, hogy na, ez benne maradt...

(#3453) togateam válasza #50677760 (#3450) üzenetére


togateam
senior tag

Ez egy érdekes kérdés.
Mert például nekem az elmúlt évben 2 db Microsoft eszközöm lett ingyen officéval,és érdekes módon 2 év-re van office előfizetésem x készülékre ingyen.
Na kérem az évi kb 36000-forint,aki vett 10 tabot és be regisztrálta 2 emil címre annak van mondjuk 6 gépre 5 év elöfizuja. És utána eladja a tabot árába .
Nem rossz üzlet.Egy kisvállalkozás sok pénzt tud így spórolni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3454) togateam válasza macka1973 (#3436) üzenetére


togateam
senior tag

Probáld ki hogy letiltod az wifit és egy külső egységet használsz,hogy akkor mit szól a bt,vagy fordítva amelyik van otthon és vagy mind kettő variációt. :) (sajnos nekem semmilyen bt eszközöm nincs :( pedig kipróbálnám van vagy 3 fölösleges mini bt-m meg 4-5 wifi stickem :) )

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3455) togateam válasza Syl (#3446) üzenetére


togateam
senior tag

Most vehetem elő az összes nem létező lengyel tudásom :) De valahol már egyszer végig fényképeztem az egész telepítést csak meg kell itt keresnem :)

képek polska

Csak a sok kéket kellet keresnem :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3456) Syl válasza togateam (#3455) üzenetére


Syl
nagyúr

#1092 :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3457) togateam válasza Syl (#3456) üzenetére


togateam
senior tag

:)) :C

(Da aki fejből fújja :) )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3458) togateam válasza Syl (#3456) üzenetére


togateam
senior tag

De nem akarom most megcsinálni majd ha lesz több idöm,a lényeg hogy meg van :) köszönöm.
(de most isositom )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3459) Syl válasza togateam (#3457) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagy inkább aki könyvjelzőzte amikor először bíbelődött a wimboottal :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3460) pusihusi válasza Syl (#3449) üzenetére


pusihusi
addikt

:Y :DD

Üdv. Feri!!

(#3461) togateam válasza Syl (#3459) üzenetére


togateam
senior tag

Annyi könyvjelzőt még nem gyártottak amennyi kéne :) Meg már kéne könyvjelző könyvjelző.. :W :Y

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3462) laposonly11


laposonly11
senior tag

A virtuális billentyűzeten hol a shift és a printSrcn stb.?! :O :W
Egy nyavajás esc gomb is kellene de az meg fizikailag!!!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#3463) #50677760 válasza togateam (#3453) üzenetére


#50677760
törölt tag

Az office nincs aktiválva a tabokon.Értem én, hogy hú ,meg ha ez az office, de kicsit úgy érzem, hogy túl van hype-olva.

Mindazonáltal ajándék lónak ne nézd a fogát :D :DD .

(#3464) Syl válasza togateam (#3461) üzenetére


Syl
nagyúr

Meg könyvjelző ellenőrző (bookmarks checker) kiterjesztés a sérült, már nem élő, dupla stb. címek kiszűréséhez :DDD Több mint 600 könyvjelzőm van a Firefoxban.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3465) topas100ec


topas100ec
csendes tag

Üdvözlök Mindenkit!
Ha nem lenne ez a fórum, nagy bajban lettem volna, köszönöm a sok hasznos tanácsot!
Én is vettem egy bluetooth hangszórót, nekem a videó és a hang szaggatás akkor szűnt meg amikor a tablettet közel vittem a modemhez (wifis, t-home) ez is lark, meg vagyunk vele elégedve, jó a hang és 10m-nél még működik.

[ Szerkesztve ]

(#3466) mekkGyver válasza adika4444 (#3448) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Az eszközön belül a perifériák (SD olvasó, WiFi modul, Bluetooth modul) USB hubon vannak, ezért sajnos osztozniuk kell az egy USB keresztmetszeten. Valószínűleg ezért lassul be.

Most tettem fel az egyik tabra egy Kori féle update-elt windowst. Szépen felment, de nem talált meg 1-2 drivert. Majd visszaolvasok, mi van ilyenkor.

Valaki próbált már feltenni 64 bites Wint?

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3467) Casoli válasza #50677760 (#3463) üzenetére


Casoli
őstag

Ezt az office dolgot most mire írtad? Pedig tök jó biznisz, majdnem én is vettem még pár tabot az előfizetés miatt.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3468) Emperor_ válasza laposonly11 (#3462) üzenetére


Emperor_
addikt

shift az 2 is van, többit nem leltem.
shift=jobb és bal oldalon alul, felfelé mutató nyilak.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3469) togateam válasza laposonly11 (#3462) üzenetére


togateam
senior tag

keresö. és ird be : on screen keyboard.

ott meg van minden pl: Fn az a F1-12-ig stb..

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3470) ZsocaLink


ZsocaLink
csendes tag

Az EFI boot módot nem lehet valahogy kikapcsolni?

(#3471) togateam válasza ZsocaLink (#3470) üzenetére


togateam
senior tag

Miért is kéne?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3472) ZsocaLink válasza togateam (#3471) üzenetére


ZsocaLink
csendes tag

Arra gondoltam, hogy Remix OS-t megcsinálni dual bootosra, mert asszony inkább droid párti, és közösen használjuk a tabletet. Bár az első problémám az, hogy azt se tudom, hogy be lehet-e állítani, hogy pl SD kártyáról bootoljon be, mert max oda lehetne tenni a rendszert, a gyári tárolóból nem lehet 16 GB-ot particionálni.

Ezt a videót láttam, és akkor jutott eszembe, bár lehet hogy nem is kivitelezhető:

https://www.youtube.com/watch?v=mQrrY5aq8yw

[ Szerkesztve ]

(#3473) laposonly11 válasza togateam (#3469) üzenetére


laposonly11
senior tag

Win 8 alatt, " on screen keyboard " helyett azt kell beírni hogy " osk ", különben nem talál semmit.

Ordo est anima rerum.

(#3474) DvP


DvP
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni 8i vel kapcsollatban. Nemrég vettem a tablettet és nagyon jó kis gép.
Elkezdte magát frissítgetni és a win 10et is letölteni, de közben leált, mert nincs elég nemória. Most 600MB szabad hely maradt rajt. Tudnátok segíteni, hogy hogyan állíthatnám helyre a gépet, vagy mi lehet a baj? Esetleg rakjak bele sd kártyát és akkor végigfut a win 10 frissítés? Akkor felszabadul a nemória is?
Köszi szépen a segítséget.

(#3475) encoder válasza encoder (#3169) üzenetére


encoder
tag

Az ASUS Remote Link is működik bluetoothon, és a keyboardja ungarisse kompatibilis, így a vezetéknélküli egér-billentyűzet probléma megoldva! :C

(#3476) pusihusi válasza DvP (#3474) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia Wimbootal tudod rárakni a 10-est. Egy kicsit olvass vissza!

Üdv. Feri!!

(#3477) DvP válasza pusihusi (#3476) üzenetére


DvP
tag

Ok. Ez egy teljesen laikusnak is sikerülhet? Csak mert nem nagyon értek efféle dolgokhoz.
Köszi szépen

(#3478) Syl válasza DvP (#3477) üzenetére


Syl
nagyúr

Togateam-nek vannak linkjei mindegyik Lark-hoz, csak figyelmesen kell elolvasni a (bolondbiztos) leírását (az ISO fájlon belül!). De készíti már a videókat is :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3479) mekkGyver válasza ZsocaLink (#3472) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nézd meg EZT! Gyors, és egyszerű. És még a partíciókkal se kell szórakoznod. Igaz fizetős, de nem vészes.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3480) DvP válasza Syl (#3478) üzenetére


DvP
tag

Köszi. Hétvégén megpróbálkozom vele.
Köszönöm a segítségeket

(#3481) ZsocaLink válasza mekkGyver (#3479) üzenetére


ZsocaLink
csendes tag

Ezt néztem már én is, de ennek sajnos minimum 2GB rendszermemória kell, a 8i-ben meg ugye csak 1Gb van :(

(#3482) SZAx2


SZAx2
csendes újonc

Sziasztok, aki az okostelóját szeretné használni tapipadként + billentyűzetként, annak ez is egy megoldás lehet:

Ultimate Mouse Lite

Megy WiFi-n és Bluetooth-on is, hátránya annyi, hogy a normál Android billentyűzetet használja a telón, így az F1-F12, ESC, stb. gombok nem elérhetőek. :( Egyébként teljesen használható.

[ Szerkesztve ]

(#3483) angelhun84 válasza laposonly11 (#3462) üzenetére


angelhun84
csendes tag


(#3484) geri005


geri005
tag

Dualboothoz: Legyen egy Win telepítésed, aztán vagy már telepítéskor, vagy utólagos utilityvel legyen a másik OS-nek egy partició, a Linux alapú distrók bootloadere látni szokta a Windows telepítéseket, ezért azt telepítsd másodjára (a disk utility is szokta támogatni a partició resize-t, de a Remix OS-nek ahogy olvastam még elég kezdetleges a telepítője).

Edit: Ahogy rákerestem az OS-re egy videót is dobott a dualbootról, nem néztem meg, de ha érdekel itt megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#3485) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

WIN10 mizéria a 7-esen: egyszer felajánlotta a hivatalos 10-est, amit akkor ignoraltam, erre togateam kolléga belinkelte a hivatalos elérést,amit köszönök is. Sajna azonban az letölt egy .exe filet, amivel tudom frissíteni. A probléma, hogy itt nem jelent meg semmiféle D: partíció, ahogy korábban mekkGyver írta:
"Beledugsz egy legalább 8GB SD kártyát, és amikor a frissítés reklamál, hogy nincs hely, akkor megadod neki a D: meghajtót. Ennyi, és akkor nem kell szórakozni a kábelekkel."
Nem szeretnék sem billentyűzetet, sem egeret venni. Valakinek valami tipp?

(#3486) togateam válasza motoflug (#3485) üzenetére


togateam
senior tag

1. 16 gb ajánlott és nem sd hanem usb pendrájv.(arra másolja rá a tab dolgait)
2. szedd ki a pc-böl és azt dugd bele,de nevezzük úgy hogy kötelező rendszer elem egy bill+egér,ha nem akarsz venni akkor ne használd inkább add el és vegyél androidot.Arra még véletlenül sem kell költeni ilyen baromságra.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3487) togateam válasza togateam (#3486) üzenetére


togateam
senior tag

1-es pont magyarázata : sd-röl megállhat a telepítés,sőt szinte mindig behal.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3488) motoflug válasza togateam (#3487) üzenetére


motoflug
őstag

Tehát.
1: pendrive be
2: az általad linkelt windows oldalról leszedni a hivatalos update-t (.exe file)
3. Update elindítása
4. Remélhetőleg felajánlja a D:-t.
5. Siker, fény, csillogás. :F
(6. Nem adom el a tabletet, de még nem ruházok be bill + egérre)

(#3489) togateam válasza motoflug (#3488) üzenetére


togateam
senior tag

1: usb otg be.
2. pen drájv be.
3.azt mondja hogy nincs hely és kell egy külső eszköz,eszköz kiválaszt .
4.vár 3-4 órát :)
5.és bosszankodik ha nincs szerencséje hogy a touch miért nem jó :)
6.tehát usb otg be , usb hub be egér+ bill be. :C
7. örülten keres egy drivert . ;]
8.ilyen az élet. :R

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3490) Jovanny2 válasza motoflug (#3488) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha mégis, nagyon jutányos áron van Lenovo egerem és billentyűzetem. :DDD Mindenképp kell majd, mert a touch nem fog működni. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3491) motoflug válasza togateam (#3489) üzenetére


motoflug
őstag

Áá, értem már miért kell ennyire a bill+ egér. ;] Utána a driverhez nem elég csak egy egér?

(#3492) togateam válasza motoflug (#3491) üzenetére


togateam
senior tag

Elmész egy éjjel-nappal nyitva levő MediaMarktba,viszed a tabodat és ott van sok egér+bill,megoldod a gondod és ha kérdezik mond hogy - csak tesztelem hogy melyik lesz jó a tabomhoz - ennél olcsóbbat nem tudok javasolni :C :Y :DD :))

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3493) nicu71 válasza DvP (#3477) üzenetére


nicu71
addikt

Szia ,én is most csináltam meg,bár én nem vagyok teljesen laikus viszont vállalkozó szellemű ;) Egy apró hiba után sikeresen felment a wimbootos 10,megéri azt a kis szöszmötölést a dolog ;) és ezuton is köszönet a készítőnek/togateam úr/ :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3494) togateam válasza nicu71 (#3493) üzenetére


togateam
senior tag

Nem gondoltam hogy betűvel is ki kéne írnom hogy dékettöspont enter :)

Használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3495) togateam válasza togateam (#3494) üzenetére


togateam
senior tag

Viszont most hogy látom hogy a "laikus" ember milyen hibákat vét,újra értelmezem és újra feltöltöm a laikus módon a wimbootokat. (nem ma de a héten).
Most a 8.1 update win 10-el bajlódom,de ez egy katasztrófa.Ha sikerül összedobnom egy jót akkor lesz lemezkép a gyári win-röl is ,ha sikerül.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3496) togateam


togateam
senior tag

egy 7i aksija mennyit bír 0-ás fényerővel? (ha kölcsön kérek egyet akkor kibírja-e töltés nélkül a lementést? )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3497) topas100ec válasza togateam (#3496) üzenetére


topas100ec
csendes tag

Én tegnap 70%-os aksinál indítottam a rendszerkép mentést,
(külső tápos merevlemezre), a hubon rajta volt egy pendrive,
amire megcsináltam a rendszer indítót(a helyre állító lemezkép nélkül)
úgy emlékszem kb 25%-ra ment le az aksi.

[ Szerkesztve ]

(#3498) gzoll


gzoll
tag

Én arra vagyok rettentően kíváncsi, hogy akik használták a 7i Win-t 8.1-gyel és a 10-es rendszerrel is, a 10-esnél mennyivel rosszabb az akkuidő? Meg olvastam (háhh, végigértem az összes hozzászóláson!), hogy a 10-es produkál nem túl akkubarát dolgokat néha, néhol, ezek mennyire általánosak? (Pl, hogy a rendszer nem megy el csicsikálni, hanem darálja magát szórakozottságból, meg ilyesmik)

Plusz az office nekem se volt hajlandó települni, az megoldás lehet, hogy letörlöm, aztán leszedem a netről a telepítőjét és nekifutok újra? Hol kellene annak a licenc-nek tárolódnia?

(#3499) nicu71 válasza togateam (#3495) üzenetére


nicu71
addikt

Símán ment minden,egyszerű mint a pofon,én a kettősponton buktam el/ erősen arra a mondatra koncentráltam mit kell tenni, ha magyar a billentyű .Tehát az a mondat úgy értelmezhető szerintem,hogy a d betű, ha magyar a billentyűzet úgy jeleníthető meg ha shift+ é kombót nyomunk ,és nekem eszembe sem jutott hogy ez tulajdonképpen a kettőspontot jelenti /soha nem dolgoztam még angol billel/
Szerintem ezt kell egy kicsit egyszerűbben megfogalmazni ,a többi teljesen világos. :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3500) togateam válasza nicu71 (#3499) üzenetére


togateam
senior tag

d: (enter) ( ha magyar billentyűd van akkor a :=shift+é )

tudtam én hogy rosszul olvastad. ott az van írva (fonetikusan) ha magyar billentyűd van akkor a kettőspont egyenlő shift plusz é

:Y

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.