Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) iff válasza Darth_Revan (#3337) üzenetére


iff
senior tag

Akkor sz@rokat fogtál ki. Amúgy az én 10i-m az utolsó darab volt. Ki volt csomagolva a vitrinbe. :D Egy-két ujjlenyomaton (ami akkor került rá, amikor visszacsomagolta) kívül mást nem láttam rajta, de mondta is az eladó, hogy nem volt bekapcsolva se. Én hiszek neki :DDD ;] Na mindegy tényleg nem volt bekapcsolva, fólia rendben.

(#3342) togateam Nekem van eredeti office 2010 dobozos 5 gépre. :) ill. diák verzióm is, ami szintén 5 gépre telepíthetek. (Mert újra diák lettem) :DDD

..........""..........

(#3352) gabor_01 válasza Darth_Revan (#3345) üzenetére


gabor_01
senior tag

Kicsit mozgasd meg a csatlakozónál, ahol a kábel belemegy. Mindegyik ilyen.

(#3353) togateam válasza ZsocaLink (#3349) üzenetére


togateam
senior tag

Igen az iso minden gond nélkül telepíthető,semmi hokuszpukusz nem kell hozzá.Az isoban van a pontos leírás mi a teendő!!! Amíg nem találtad meg addig "buta" leszel és az életben nem fogod fel rakni.Épp hogy a win 8.1-ben nem lehet,a 10-ben bármit be tudsz állítani.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3354) Jovanny2 válasza gabor_01 (#3352) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem mindegyik ilyen, és a 8i nem adatkábellel csatlakozik a töltőbe, hanem annak a töltőjének fix kábele van. ;) Kimondottam a rossz minőségű töltő/kábel okozza, mert zajokat vesz fel/generál, nem szűr rendesen.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3355) gabor_01 válasza Jovanny2 (#3354) üzenetére


gabor_01
senior tag

Jáj, látom már.
Valami javítási megoldást ki kéne dolgozni, kár érte.
Én szétszedtem az enyémet és hiányzik a kimeneten egy fojtó. Talán pótolható + egy kondi a kimenetre...

(#3356) ZsocaLink válasza togateam (#3353) üzenetére


ZsocaLink
csendes tag

Rendben, köszönöm a gyors választ. Lejött az ISO, már meg is van nyitva a leírás. Gyors elszaladok veszek OTG kábelt és USB HUB-ot. Lehet hogy buta kérdés, de még nem csináltam ilyet, de gondolom ez nem jár gari vesztéssel?

(#3357) adika4444 válasza ZsocaLink (#3356) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Nem. Telepítsd nyugodtan.

üdv, adika4444

(#3358) Emperor_


Emperor_
addikt

Ezt láttátok már :) ?

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3359) Jovanny2 válasza gabor_01 (#3355) üzenetére


Jovanny2
őstag

Lehet, hogy annak a fojtótekercsnek a hiánya okozza, és lehet, hogy a jókban benne van, és lehet, de tényleg csak lehet, hogy a kínai azért nem teszi bele mindbe, mert kiméri, és akkor már nem tudná hozni az adott feszültséget/áramerősséget az adott töltő. Így viszont kitol a vevővel :)

@Emperor_: Ezt még nem, és tök fura, hogy csak a lengyel oldalon van fenn. Ugyanaz a spec mint a 10-é, csak a felbontás nagyobb (nagyobb számítási kapacitásigény a procinak). Egyébként milyen szemét dolog már, hogy 10,6" és 11-nek nevezi. Most, hogy vettem a digitizert a 8i-hez derült ki számomra, hogy az megy 7,8". De az azért mégis közelebb van a 8-hoz, mint a 10,6 a 11-hez... :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3360) Emperor_ válasza Jovanny2 (#3359) üzenetére


Emperor_
addikt

Ami különbséget láttam a 11i már eleve win10-el jön és más a képernyőfelbontása.
A képek alapján nem egyértelmű, hogy van e billentyűzet hozzá. Azt utolsó képen, ahol oldalról mutatják, mintha lenne.

A lark oldala elég furán működik magyar és angol nyelvre állítva is :)) .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3361) togateam válasza Emperor_ (#3358) üzenetére


togateam
senior tag

Csak a felbontása több mint a 10.nek meg 1,25 cm-rel nagyobb,de azon a felbontáson basszmeg az anyukáját aki eltalál valamit a win 10.be :) Már így is kicsik a "gombok" :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3362) Emperor_ válasza togateam (#3361) üzenetére


Emperor_
addikt

Még nem volt tabom. Ilyen kényelmetlen lenne a kézi matatás :) ? Videokon láttam, hogy volt aki szenvedett a "kiixeléssel" :D (i8 és i10 között ingadozok, i10 felé irányulva.)
Szerinted van billentyűzet a 11i-hez?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3363) Jovanny2 válasza Emperor_ (#3362) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ezeket nem tudom hol tudod majd itthon megvenni, Tesco most kiszórta az összeset. Ezen is (meg Androidon is) szerintem tökéletesen eltalálhatóak ezek a hangyafütyinyi gombok is, ha valakinek nem tuskó ujjai vannak. De azoknak meg szerintem a szigetes laptobillentyűzet is gondot okoz, úgyhogy emiatt ne aggódj. :N

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3364) Emperor_ válasza Jovanny2 (#3363) üzenetére


Emperor_
addikt

Köszi, akkor ezen nem aggódom!

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3365) togateam válasza Emperor_ (#3364) üzenetére


togateam
senior tag

A táblagépmód nem véletlenül csak full képernyőn van :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3366) wandor0930 válasza Jovanny2 (#3354) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem nem fix kábeles a 8i töltője.
szétszedhető, töltöfej + adatkábel

(#3367) Jovanny2 válasza wandor0930 (#3366) üzenetére


Jovanny2
őstag

:Y Akkor még ebben sem következetesek a pici kínaiak. A 7i-é is olyan, de azt hittem minden 8i a fix fajta. :R

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3368) wandor0930 válasza Emperor_ (#3362) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ezt megerősítem, sehol máshol nem okoz gondot, de a "kiixeléssel" közben nekem is meggyűlik a bajom(8i-n).
Nemtudom hogy a szélét én érintem furán vagy az érintőnek van valami nyűgje, de sokszor csak 2. - 3. próbálkozásra van meg, de ezzel együtt tudok élni.(lehet csak meg kell szokni, még csak egy hetes és nincs túl aktív használatban)

(#3369) wandor0930 válasza Jovanny2 (#3367) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nemlehet hogy visszavitték töltő hibával és ezért kicserélték valami elfekvőre?
Zárt(leragasztott) csomagolásod volt?

(#3370) barca75 válasza mekkGyver (#3321) üzenetére


barca75
csendes tag

Tanácsod alapján,hdmi probléma megoldódott.
Köszönöm. :C

(#3371) Slapy válasza wandor0930 (#3366) üzenetére


Slapy
aktív tag

Nekem szintén és minden bontatlan volt

(#3372) Jovanny2 válasza wandor0930 (#3369) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem egyik bontott, másik bontatlan, mindkettőben fix kábeles töltő, egyik szar, másik jó. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3373) angelhun84


angelhun84
csendes tag

[L:/dl/upc/2016-02/01/381818_opj4pukxiskg56fp_wp_20160201_18_37_23_pro.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/01/381818_opj4pukxiskg56fp_wp_20160201_18_37_23_pro.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Kíváncsiságból kipróbáltam.
"Embertelen" tempóban "száguld" :DD
Majd ha lesz USB 3.0as hubom, teszek még egy kísérletet.

(#3374) Darth_Revan válasza angelhun84 (#3373) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Windows-os táblagépet vesz, hogy Android alapu OS-t futtasson...

Genius! :D

(#3375) angelhun84 válasza Darth_Revan (#3374) üzenetére


angelhun84
csendes tag

Tévedés ne essék, nem androiddal akarom használni, csak hajt a kíváncsiság, mit bír a kis masina :DDD
Én nem angry birds-özni, meg fészbukozni vettem a tabot :DD

(#3376) Slapy válasza angelhun84 (#3373) üzenetére


Slapy
aktív tag

Nebassz...pedig sokáig próbálgattam,de nem tudtam kipróbálni... :) viszont tegnap vettem egy usb 3.0-ás pendrive-ot úgyhogy újra próba lesz, plusz ráfaragom mostmár azt a nyamvadt ubuntut dual boot-osra...

(#3377) togateam válasza angelhun84 (#3373) üzenetére


togateam
senior tag

Aha,és mond el hogy mire jó? Mire tudod használni?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3378) Slapy válasza togateam (#3377) üzenetére


Slapy
aktív tag

Pl a kíváncsiságát kielégíteni! ;)

(#3379) togateam válasza Slapy (#3378) üzenetére


togateam
senior tag

Aha,én azt nem ezzel szoktam tenni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3380) Slapy válasza togateam (#3379) üzenetére


Slapy
aktív tag

Van aki magához nyúl van aki a tabletjához... :D

(#3381) ZsocaLink válasza togateam (#3353) üzenetére


ZsocaLink
csendes tag

Az normalis hogy mar 40 perce a 4. Lepesnel all a dolog, ahol a cmd ablakban ki van irva, hogy please wait working?

(#3382) bodnar10261 válasza Slapy (#3380) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Ez a kiváncsiság lehet vagy vagy 😁

Bodnár Dávid

(#3383) #50677760 válasza Jovanny2 (#3350) üzenetére


#50677760
törölt tag

Bécsi úton is szétnéztem, természetesen csak bontott i7 volt,Az pedig nem véletlenül volt megbontva,Sajna 2 volt.Egy wines, és egy androidos.Az androidos bontatlan, de.... :D inkább ott hagytam :D.Win meg gondolom hibás volt, ha egyszer vissza b...szták a polcra.!

(#3384) angelhun84 válasza Slapy (#3376) üzenetére


angelhun84
csendes tag

Ezt is megnézheted [link], azt írják ez usb 2.0 is elmegy, majd ha lesz időm én is meglesem :D

(#3385) Slapy válasza angelhun84 (#3384) üzenetére


Slapy
aktív tag

Köszi, lehet holnap ki is próbálom :)

(#3386) togateam válasza ZsocaLink (#3381) üzenetére


togateam
senior tag

Nem normális.Mivel az egész folyamat 20 perc(ez biztos mert ma csináltan róla videót)
És mi van kiirva csillagokközé?
Esetleg nincs benne egy sd kártya?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3387) gzoll


gzoll
tag

Sziasztok!

Nos, én a napokban vadásztam le egy 7i Win-t a Tetykóban 12999 Ft-ért. Korábban is szemeztem vele (főleg karácsony előtt), de akkor még visszatartottam magam, de cirka 13ezerért azért ez akármennyire is kotyogós műanyag, azért jó vétel.
Bár az elsőt azonnal vissza kellett vinnem (piros) mert a bekapcsolásnál egy lengyel hibaüzenettel indult, hogy váratlanul megszakadt a bekapcsolás, és az ok gombra újraindult ugyanezzel a hibaüzenettel. Aztán ahova visszavittem nem volt több, és a Fogarasi áruházban találtam egy halom pirosat, meg egy zöldet, amihez ajándékba volt egy Halo Spartan Assault letöltőkód is (fura, mert csak a zöldhöz volt).

No, ennyi az én sztorim. Elkezdtem átolvasni a kommenteket (napok óta minden kieső időmben "folytatom" a történet felgöngyölítését). Az még nem tiszta, hogy belevágjak e a 10-es frissítésbe, mert azért elég sokféle változatos hibába fut bele mindenki itt.

Meg eleve vacilálok, hogy kell-e a 10? Mert a 8.1 nálam remekül működik, igaz 3 giga szabad helyem van minden frissítés után, de alapvetően nem Metro app-okkal használom, így minden SD kártyára megy.
Viszont a win8.1 áruháza valami szánalmasan gyér mocsár, világraszóló gagyi appokkal kidekorálva. A Windows 10-re meg az áruházból állítólag sokkal több appot lehet leszedni. Gondolok arra, hogy az office mobile, candy crush, stb stb. (Ja, az én tabomon az ajándék office telepítője elegánsan közölte, hogy az ajánlat lejárt, tessék megvenni). Szóval jobban kihasználhatnám, hogy ez egy 7 colos érintőképernyő.
Közben meg mindenkinek más a tapasztalata az akku használatról is, a "8.1 alatt jobb" táborban vannak most többen ha jól összegzem fejben.

Szóval ez nekem nagy dilemma, hogy használnék én új, friss appokat, mintha egy "WP" lenne, de közben mégiscsak egy tab, ami arra van kitalálva, hogy ne egy kábel végén ülj, tehát ha 10 alatt kaka az akku, akkor az ciki...

Amúgy maga a tab nekem nagyon bejön, másodlagos tablet egy Samsung galaxy tab 2 10.1 mellett, de semmivel se rosszabb. A képernyőn is beállítottam a megjelenésnél, hogy 150%-ra nagyítsa az ikonokat, a rendszerben meg mindenhol átállítottam a 9-es betűméretet 11-re, szóval végre nem olyan az asztal, mintha bélyegméretűre kicsinyítettem volna a windowst :-D

(#3388) ZsocaLink válasza togateam (#3386) üzenetére


ZsocaLink
csendes tag

sd kartya nincs benne :(

(#3389) Emperor_ válasza Jovanny2 (#3363) üzenetére


Emperor_
addikt

Szia!

Sikerült egy i10-et venni az esztergomi tescoban, akciós áron :D . Utolsó darab volt, semelyik más típusból nem volt egy darab se.
Kollégám a tököli tescoban nézett körül, ott valaki felvásárolta az összes i10-et 😞 .
Még ismerkednem kell a 8-al, meg az lrintéses vezérléssel, az hogy van rajta tapipad és éritő az igen nagy segítség lesz az áttéréshez.
Ezt már a tabról írom :) .

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3390) Casoli válasza Emperor_ (#3389) üzenetére


Casoli
őstag

Mennyi volt a 10es?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3391) motoflug válasza gzoll (#3387) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem ugyanez a dilemmám, alap felhasználásra jó lesz a 8.1. Bár most meghülyült a töltőre téve, önálló életre kelt. :S Remélem nem lesz ismétlődő.

(#3392) Emperor_ válasza Casoli (#3390) üzenetére


Emperor_
addikt

29990 Ft.

Egyenlőre nagyon bejön, tabom sose volt még, csak egy ipad kölcsön. Azt nagyon utáltam 😈. Egyenlőre használom nyolccal, meg belakom még.
Arra sem jöttem rá, hogy csempes progit mi módon kell bezárni. 😄

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3393) togateam válasza ZsocaLink (#3388) üzenetére


togateam
senior tag

Látszatra jó.Indítsd újra.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3394) togateam válasza Emperor_ (#3392) üzenetére


togateam
senior tag

megfogod és kidobod(lefele gyors mozdulat) :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3395) Emperor_ válasza togateam (#3394) üzenetére


Emperor_
addikt

Sikerült 😄.
Köszi!
A melegedés függ a felhasználástól? Olyan mintha kevésbé lenne meleg, a cpu visszavenne a tempóból.
Már készítettem a tojást 😊.
A szupi kis hűtésed láttam, abba most nem fognék bele. De erősen gondolkodom rajta, hogy a gari lejárta után szerkesztek egyet bele.
Mentést készítsek?
Van rá igény?
Milyen formátumban?

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#3396) Nc.Zsolt


Nc.Zsolt
csendes tag

Sziasztok.
Nemrég vettem egy 7collos Larkot.Pár napig próbálgattam a Win 8 alatt.Úgy döntöttem mehet rá a 10,de hely hiányában nem tudott frissíteni.Csináltam egy 10es pendrájvot,meg tettem bele egy 32Gb-os mem larit,hogy ne legyen gond.Frankón elindult a telepítés,demegszakította a kolegám,kivette a kártyát.Azóta nem jutok semmire vele,még a BIOS-ba sem tudok belépni.Elindul,bejön a LARK felirat,tölt egy picit utána kiírja: "Tegyem be a külső adathordozót és nyomjam meg az OK gombot." De se egér,se billentyűzet.Dugtam rá HUB-ot is,de semmi.Szerintetek?Bocs a hosszú monológért!😀😀

(#3397) togateam válasza Emperor_ (#3395) üzenetére


togateam
senior tag

Ha 10i-d van és még a 8.1 van rajta akkor igen :) (az még hiányzik a kollekcióból.illetve eltűnt :( )
Sima helyreállítási meghajtó.Elméletileg az jó.
A hűtés meg olyan dolog hogy mire le jár a gari addig szét fő,nem beszélve hogy annyira lefékezi magát ha eléri a 90 fokot (márpedig eléri) hogy használhatatlan. Igy tuti túl éli a garanciát és teljesen tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3398) ZsocaLink


ZsocaLink
csendes tag

Sikerült!!! :) Újraindítás után már ment simán, 20 perc alatt fent is volt. Hálás köszönet, frissítések meg voltak, aktivált a win 10 :D

Egy valamivel nem boldogulok még, a touch driver... Az érintő most nem működik, leszedtem a linkedből a drivert, de nem igazán tudom hogy hova kellene másolni. Próbáltam a system32\driverbe, de ott nem engedte, mert használatban van. Esetleg még ebben tudnál segíteni? Aztán aranyba öntöm a nevedet :D

(#3399) togateam válasza ZsocaLink (#3398) üzenetére


togateam
senior tag

2016.01.10 driver.
és van benne leírás :)
Nem olvasom vissza de akkor neked 8i-d van,csak azzal van ilyen gond,mintha lenne olyan amelyikben más a touch.Mintha uj széria lenne.
(inkább kipucoltam)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3400) kj421 válasza ZsocaLink (#3398) üzenetére


kj421
csendes tag

Üdv !
Akkor kell lenni egy "lark_8i_win10_x86_touch" mappának .
A mappában "readme.txt " amiben a használati leírás is van .
"1, Csomagold ki
2, Rendszergazda jogokkal futtasd le az install-bat-ot."
Ha jól emlékszem újra indítás nélkül is jó ez után .
Ha fejre áll " bma2x2accelerometer" mappa az orvosság .
Cserélni csak átnevezés után lehet , eredeti átnevez új betesz .
Rendszergazda joggal ...
Az eszközkezelőben , illesztő program frissítése , sajátlemez ,
mappa betallóz , és a feleslegesnek tünő , már hasznos ...
--------
Az enyéim 20150108 sorozatszám kezdetüek ...
Hoztam 2 fajta Y kábelt is a T-ból , teszek velük próbát ...
8i-vel wifin toltam a képet , nagyon nem tetszik a tabnak ...
A virtuális memóriát ismét rábiztam a gépre , mert nagyon óvott
a Win az adatvesztéstől ... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.