Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) togateam válasza outdoor (#4796) üzenetére


togateam
senior tag

A HDMI szabvány kétféle HDMI-t különböztet meg ,van az Input meg az Output. Olyan nincs hogy egy HDMI csatlakozó mindkét irányban közvetít,tehát egy dvd/blueray/laptop/tablet/vga (mint a neve is mutatja ) kimenet.sose lesz bemenet :) Mint ahogy a Tv Bemenet sem lesz sose kimenet :)

A Windows telepítőről szóló sorokat figyelembe sem veszem.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4802) togateam válasza SZAx2 (#4800) üzenetére


togateam
senior tag

Lehetséges hogy megfelelő a 8i-hez is mert találni olyan touch drivert ami mindkettő készülék driverét használja,de ha mégsem menne akkor szívesen "kölcsönveszünk" téged 1 hétre hogy tesztelt a 8i-re szabott telepítőt :)

Szerk: nem neked akartam címezni hanem a számomra olvashatatlan nevű kollegina/vagy kollégának :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4803) 花水木 válasza SZAx2 (#4800) üzenetére


花水木
csendes újonc

Köszi a gyors választ, megpróbálom hétvégén ezzel. Várom az alternatív letöltési lehetőséget, valahogy nem akarok megás klienst a gépemre...

(#4804) togateam válasza 花水木 (#4803) üzenetére


togateam
senior tag

??
Megás kliens??
Az meg mi?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4805) SZAx2 válasza 花水木 (#4803) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Letölteni nem kell klienst a Mega esetében sem, egyszerűen böngészőből letölthető az ISO. Mega fiók viszont szükséges hozzá (a nagy mérete miatt). Természetesen érthető, hogy nem akarsz ilyet létrehozni csak emiatt. :)

Este már elérhető lesz Google Drive-ról is. :)

(#4806) 花水木 válasza SZAx2 (#4805) üzenetére


花水木
csendes újonc

Régebben láttam olyat a megán, hogy bizonyos méret felett (x GB) nem enged browserből letölteni, hanem a saját kliensét ajánlgatja hozzá. Amúgy most megnéztem, Maces Safariból csak egy bazinagy piros M logó jön be, semmi más, ha a linkre kattintok.

(#4807) togateam válasza 花水木 (#4806) üzenetére


togateam
senior tag

Most meg úgy van,hogy regisztrálsz ezért kapsz 50 giga tárhelyet,és ami a megán van nem kell letölteni csak át helyezem a saját tárhelyembe és jól van,ha kell letöltöm,ha nem kell akkor sem foglal helyet sehol :) (semmilyen klienst nem kell letölteni böngészőben van az egész) És már nem függök mástól,akinek mondjuk elfogy a Google tárhelye és szeretné ő maga használni,és nem a közösbe tenni mondjuk 3 tabnak a 10 giga cuccát :) ( én meg a goggle dolgait nem töltöm le a gépemre ha lehet) :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4808) iff


iff
senior tag

Próbáltam a LARK Ultimate 10-et (win 10) TV-re kötni és csak is 1280x800 a max felbontás. Próbáltam másik tv-n is, ott is ez van. Mind a két tv full HD.

Amikor a 8.1 volt akkor egy minimálisat kellett állítanom a tv-n és jó volt.

..........""..........

(#4809) SZAx2 válasza iff (#4808) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Szerintem csak akkor tudod átállítani FullHD-re, ha a Kivetítésnél csak a második képernyőre állítod. Mivel így a max. felbontás nem lehet nagyobb a tablet kijelzőjének a felbontásánál (most csak megkettőzöd a képet).

(#4810) togateam válasza iff (#4808) üzenetére


togateam
senior tag

Bocsánat hogy beleszólok,de inkább itt kéne ezt állítani.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4811) iff válasza iff (#4808) üzenetére


iff
senior tag

Köszönöm a gyors segítséget.
:R
(#4809) SZAx2
Igen, így már működik.

(#4810) togateam
Ennél a beállításnál a felbontás állítása, nálam nem volt elérhető.

..........""..........

(#4812) togateam válasza iff (#4811) üzenetére


togateam
senior tag

Ez érdekes mert itt minden készüléknél állítható:

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4813) Maist


Maist
senior tag

Na, elb*sztam a gépet, a 10i-t. :W
A bios-ban próbálkoztam a HDMI-n küldött jel miatt (előzmények alább), és átállítottam a video kimenetet IGD-ről PCI-E re, aztán F10, és azóta semmi. Meleg a tab, működik, amikor nagyon hosszan nyomom a kikapcsolást, akkor ki is kapcsol, mert utána nem meleg. Aztán ha bekapcsolom melegszik újra. Azon gondolkodtam, ha el tudnám magam navigálni a bekapcsolás után az esc nyomogatásával a bios-ig újra, akkor F9-et nyomva, majd yes-t, elvileg bejönnének a bios gyári beállításai, aztán F10 gondolom, és jó lenne. Ezt meg is próbáltam többször, de nem megy. Külső bill-t usb-re kötve sem. Ha lehúzom az akku csatit, és pár napig hagyom, az segíthet esetleg? Mit kellene tennem?

(#4814) togateam válasza Maist (#4813) üzenetére


togateam
senior tag

Sajnos az eddigi tapasztalok alapján,semmi sem nullázza le a biost :(
Már mások is baszták el a beállítást,és nem kaptunk hírt sikeres visszaállításról.
Remélem valami megoldást találsz.
Habár mintha az emlékeimben lenne egy gomb a 10i-belében,lehet hogy az egy reset gomb.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4815) szilagj


szilagj
csendes tag

Kedves fórumtársak .A 7-i kamerája win 8.1-el elfogatható képeket csinált.win 10-el elfogathatatlan pocsék.Van valakinek tapasztalata ,vagy tanácsa.köszi.

(#4816) SZAx2


SZAx2
csendes újonc

Üdv. Fórumtársak! :)

Ahogy ígértem:

Lark Ultimate 7i WIN
Windows 10 Home x86 Version 1607 (updated: 2016. július)

Mega (fiók szükséges a letöltéshez):
https://mega.nz/#!RAlFRSAb!peQ8PmgvoviQSFtnPdSV3EpHPOIQtpnZgez9u5mRoMI

Google Drive:
https://drive.google.com/open?id=0B04tFQJ8OLhQbkhHN2NZa2ZRSkk

(#4817) outdoor válasza SZAx2 (#4816) üzenetére


outdoor
aktív tag

Azt is ígéred, hogy a gép pontosan ugyanúgy használható lesz, mint gyári kiadásban? Funkciók javulhatnak, de nem romolhatnak?

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#4818) togateam válasza outdoor (#4817) üzenetére


togateam
senior tag

Nem,nem ígérjük,nem kötelező a frissítés,de mivel a Microsoft is minden régebbi termékét,szinte kötelezően frissíti az újra,így valószínű hogy a Microsoft garanciát vállal a saját termékére,bármilyen szoftveres gondra ott a lehetőség visszaállni a gyári 8.1-re.
Operációs rendszer még nem tett tönkre hardvert.Aki nem ért hozzá,akinek nincs meg az alap készlete,aki nem rendelkezik egy gyári visszaállítással azt kérjük hogy ne is próbálja meg a további problémák elkerülése végett.
Köszönjük.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4819) outdoor válasza togateam (#4818) üzenetére


outdoor
aktív tag

Az alap készletben nincsen helyreállító vagy rendszer cd, sem más eszköz.
A Microsoft aligha vállal garanciát az általatok elaltatott mikrofonokra, touchscreenekre, ahogy lentebb tömegével olvasható.
A beavatkozás előtt pedig gond nélkül működött az összes gép. Akkor minek beavatkozni?

Pont a Windows 10, amit olyan sokan utálnak, lenne olyan vonzó,? Mások örülnek, ha megszabadulnak tőle.

Ha jól látom, ti sem találtátok éppen jónak az eddigi beavatkozásaitokat. Ezért adod ki az újat. És nem is először. És nem is utoljára.

Ha pedig az egész gépet kisütitek, fizikai billentyűzet nélkül még a biosba is lehetetlen lehet belépni. Ahogy lentebb olvasom valakinél, aki hitt neked.

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#4820) Casoli válasza outdoor (#4819) üzenetére


Casoli
őstag

Kész röhej amit írsz :C Nem értem más munkáját miért kell fikázni. Semmi baj nem volt a régebbi tizessel, mindössze az történt, hogy végre tiszta telepítéssel felrakható egy újabb windows verzió.

Ha neked jó volt a 8.1, akkor használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

(#4821) outdoor válasza Casoli (#4820) üzenetére


outdoor
aktív tag

Nagyon sok baj volt "a régi tizessel". Más munkáját tisztelném, ha nem tenné tönkre mások gépét.

Egyrészt nincs értelme épp a Windows10-ért kockázatot vállalni. Másrészt kijelenteni, hogy a használhatatlan gépekkel "nincs semmi gond", a felelősség teljes hiánya. Persze, amíg nem a tied, téged nem zavar.

A proper digital assistant could be my best friend

(#4822) Syl válasza Casoli (#4820) üzenetére


Syl
nagyúr

Kíváncsi vagyok akkor kit hibáztatott, amikor a nagy ingyenes win10 frissítési időszakban sorra döglöttek le a Lark gépek? Mert ugye bármelyiket gyári dobozból kivéve és elindítva rajta a frissítést, annak szerviz volt a vége.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4823) togateam válasza outdoor (#4819) üzenetére


togateam
senior tag

Sajnos kénytelen vagyok válaszolni.Az operációs rendszer lehetőséget ad egy rendszer mentésre pendrájvra. Ez az alapkészlet.
Az általunk készített oprendszer még sose tett tönkre egy készüléket sem,hiszen megtalálható egy alap rendszer a letöltésink között.Tehát akinek gondja az vissza állhat a szeretett win 8-1re :)
Mivel a Microsoft az elmúlt években 3 új oprendszer adott ki ( Windows 10 ,Windows 10 1511,Windows 10 1607) mivel mindegyik új oprendszer ezért minden kiadáshoz új telepítőt kellet (javasolt) csinálni. A gyári frissítések egyik esetben sem működtek,így ha nem akartuk hogy a vásárlok a régi oprendszert használják ezért csináltunk mindig egy frisset. És nem nagyon tudok aki utálná a win 10-et,csak olyanról tudok aki nem szeretné elfogadni hogy tévedett.
A biosos eset az mindig a tulaj "hülyeségéből" eredt,hisz az oprendszer nem nyúl bele a biosba csak a felhasználó.

Köszönöm megtisztelő figyelmed.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4824) SZAx2 válasza outdoor (#4817) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Kedves outdoor, a telepítő kizárólag azért készült, mert a Microsoft által kiadott évfordulós frissítés enélkül semmiképp nem telepíthető fel a tabletre. Egészen egyszerűen túl kicsi a háttértára. Tehát félreértés ne essék, a régivel sem volt semmi baj. Minden általam használt és eladott tableten (olyan üzletben dolgozom, ahol ezeket is árultuk - sokat adtam el) tökéletesen működött. :)

A frissítés elsősorban azoknak készült, akik kedvelik a Windows 10-et és szeretnék kihasználni annak legújabb funkcióit is. Téged kifejezetten szeretnélek megkérni, hogy semmiképp NE telepítsd fel ezt. Így biztosítható, hogy a te tabletedben semmilyen kárt nem okoz. :) Köszönöm.

(#4825) nicu71 válasza SZAx2 (#4824) üzenetére


nicu71
addikt

Éppen most tettem fel az újat,teljesen jól működik eddig és a régivel se volt semmi probléma! :R
Részemről hatalmas gratuláció a munkátokért :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4826) szilagj


szilagj
csendes tag

Szintén gratulálok! 8gb szabad hely, minden működik,telepítés egyszerű.Köszönöm szépen. :C :R :C :R :C :R :C :C :R :R :C

(#4827) outdoor válasza togateam (#4823) üzenetére


outdoor
aktív tag

Ezzel lezárom, mivel nem vita tárgya, hanem tény, hogy sok gondot okoztatok (ráadásul feleslegesen és erőltetve).
A gyári automatikus Windows 10 telepítés végbe sem mehetett, hiszen nem volt hozzá tárhely. Ezért semmilyen problémát nem okozhatott.
Ellenben egy végleg elsötétült képernyő, amit a ti machinációtok számtalan más probléma mellett, amitől itt többezer hozzászólás szól, egy billentyűzet nélküli gépen egy szál sokmindenhez szükséges porttal oda vezethet és vezetett is, hogy a tulajdonos, aki nem te vagy (hiszen te csak egy névtelen felelősséget kizáró vagy éppen felelőtlen beavatkozó vagy) nem tud belépni a BIOS-ba, nem tud más, helyes gyári rendszer visszatelepíteni, és dobhatja ki a gépét, mely a te machinációd előtt tökéletesen működött, nyomtatott, dvd-t irt, hdmi-n vetített ki FullHD filmeket és TV műsorokat nagyképernyőre, másolt képeket és videókat fényképezőgépről, működött programozói felhasználásra Visual Studio-val, futtatta az ajándék Microsoft eredeti MS Office-t, és nyújtotta mindazt, amit egy Microsoft pc nyújtotta széles spektrumból választott, szemezgetett és boldogan használt a tulajdonosa.
Ilyen pici méretben mindez szenzáció, és kár belekontárkodni olyan áron, hogy elsütöd te meg a haverjaid a touch screent, a mikrofont, a kamerát, az egész képernyőt, stb. stb. stb. amiről többezer hozzászólás tanúskodik alább.

Mellesleg a beavatkozásért senki sem rimánkodott. De erőltetve az van.

A proper digital assistant could be my best friend

(#4828) togateam válasza outdoor (#4827) üzenetére


togateam
senior tag

Teljességgel igazad van.
És ezért valóban megkérünk hogy véletlenül SE használd a mi cuccainkat.
Köszönöm.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4829) User64476 válasza SZAx2 (#4816) üzenetére


User64476
őstag

Köszi!!! Akkor ez is wimbootos?

(#4830) Syl válasza User64476 (#4829) üzenetére


Syl
nagyúr

Vigyázz!
Ne használd, mert tönkreteszi a tabodat!
Ne engedd, hogy rád erőszakolják a wimbootos win10-et!
:D :DDD ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4831) SZAx2 válasza User64476 (#4829) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Igen, a régebbi, Togateam Mester által készítetthez hasonló, csak már az évfordulós frissítést tartalmazó Windows 10 Home-al. Hamarosan elkészül hozzá egy telepítési útmutató is (ha valakinek esetleg szüksége lenne rá). :)

(#4832) User64476 válasza Syl (#4830) üzenetére


User64476
őstag

Isten ments, ez a win10 bármire képes!! ;] ;] :D

SZAx2: köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#4834) topas100ec


topas100ec
csendes tag

Togateam, SZAx2 és a Tesztelők!
Először is szeretném megköszönni a munkátokat!
Van egy problémám a „win7-es, wimbootos, évfordulós” telepítővel .
A windows lemezkép mentője nem működik.
Elindul, majd kiírja, hogy kevés a tárterület.
Idáig azt tapasztaltam, ha 1-2 GB-tal nagyobb területre mentettem, mint amit menteni akartam, nem volt gond. Itt viszont a 70 GB-ot is kevesli. Próbáltam sd-kártyára, pendrive-ra, merevlemezre, mindnél ugyanaz a hiba.
Csak úgy megjegyzésként, nálunk 3 lark üzemel a nagy leárazás óta, van amelyik napi 4-6 órában asztali gépként, és ezen a fórumon nagyon sok segítséget kaptam.
És miért ne menjenek a windows 10-zel, ha lehet?
Némely hozzászólást egyszerűen nem is értem, aki az itt olvasottak alapján telepíti fel a rendszert, az tisztában van a rizikóval és vállalja a kockázatot.

[ Szerkesztve ]

(#4835) togateam válasza topas100ec (#4834) üzenetére


togateam
senior tag

Lemezkép létrehozás vagy helyreállítási meghajtó vagy rendszer-helyreállító lemez. Mert mind más.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4836) topas100ec válasza togateam (#4835) üzenetére


topas100ec
csendes tag

Az elérési út:

Vezérlőpult
Fájlelőzmények
Rendszerkép biztonsági mentése
Lemezkép létrehozása

[ Szerkesztve ]

(#4837) SZAx2 válasza topas100ec (#4834) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Kedves topas100ec,

holnap lecsekkolom egy tableten ezt a funkciót és írok majd, mi az eredmény. Ettől függetlenül én azt javaslom, ne így készíts biztonsági másolatot a rendszerről, mert nagyon sok idő és a visszaállítás is teljességgel bizonytalan a kevéske háttértár miatt. Ha teszel bele microSD kártyát, a Dokumentumok (stb.) mappák elérési útjait átállíthatod oda. Így elég csak a microSD tartalmát lementeni bizonyos időnként. A teljes rendszer a könnyű telepítés miatt nagyjából 20 perc alatt visszaállítható. Arról nem is beszélve, hogy ha ne adj Isten tönkremegy a tablet, a microSD kártyán megmaradnak az adatok. :)

(#4838) topas100ec válasza SZAx2 (#4837) üzenetére


topas100ec
csendes tag

Köszönöm!

(#4839) SZAx2 válasza topas100ec (#4838) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Kedves topas100ec,

ahogy ígértem, megnéztem a dolgot, a tesztgépen sem sikerült a mentés. Az oka az, hogy a helyreállítási partíción nincs elegendő szabad hely a biztonsági másolat elkészítéséhez. Telepítéskor kb. 50MB szabad helyet hagyok rajta (mivel azon csak a telepítő WIM fájl van, ami nem változik meg a későbbiekben), de a biztonsági mentéshez legalább 320MB hely kellene.
Ha telepítéskor nagyobbra állítom a partíció méretét (jelenleg 3200MB), akkor viszont kevesebb szabad hely marad a tableten. Ezt nem szeretném megtenni, mert a szabad helyre egy ilyen kis gép esetében sokkal nagyobb szükség van, viszont ilyen módon nagyon kevesen készítenek biztonsági mentést. Prioritásban tehát a szabad hely fontosabb.
De van megoldás számodra is! :) Telepítsd újra a tabletet, de telepítés előtt a telepítő pendrive-on nyisd meg az INSTALL.CMD fájlt és módosítsd a 6. sort benne:

SET /a wim_partition_size_MB=3500

Mentsd el és telepítsd fel a Windows-t. Nekem így működött a biztonsági mentés. :) Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#4840) togateam válasza SZAx2 (#4839) üzenetére


togateam
senior tag

Ez az őrök dilemma,hogy hely/vagy mentés.De majd jönnek a hangok hogy -deelbaszátokagépet- erre azt tudom mondani hogy mindenki nézze meg az asztali gépén a c: méretét,és utána kérdezze meg magától hogy miért nem férek el 8gb-on mint a tablet?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4841) topas100ec válasza SZAx2 (#4839) üzenetére


topas100ec
csendes tag

Sikerült, nagyon köszönöm!

(#4842) User64476 válasza togateam (#4840) üzenetére


User64476
őstag

Egyáltalán nem kritizálás miatt, csak észrevétel, hogy ha nem erőltetnétek a wimbootot, amit a Win10ben a compactos váltott fel, akkor ez nem lenne probléma, mert nem lenne szükség külön leválasztott recovery helyre. Ezen felül a wimboot némileg kevesebb helyet foglal jelen pillanatban, de ahogy jönnek majd a updatek nagyon hamar rontani fogja a helyzetet. A wimboot fix verziós rendszerfájlokat használ, és a partíció nem írható. Ha egy fájlhoz jön egy update, a teljes file duplikálódik és a friss verzió a Cre megy, és ott vesz el helyet, miközben a wimbooton ott marad a régi. Szóval ez sajnos pillanatyilag jó csak, hosszú távon nem nyerő, lehet örülni hogy hű 8 giga szabad, de amint jönnek az updatek fel fogja zabálni a helyet... Mivel a compactos megoldásnál nincs külön recovery sem, így dilemma sem lenne hogy hely vagy mentés...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4843) 花水木


花水木
csendes újonc

Sziasztok,

letöltöttem az új ISO-t, most volna időm újrahúzni vele a 8i tableteket. Viszont sehogy se találom az útmutatót, ami alapján meg tudnám csinálni - be tudná valaki linkelni? Előre is köszi!

(#4844) Syl válasza User64476 (#4842) üzenetére


Syl
nagyúr

A wimboot-os recovery nem is recovery. Az az aktív windows mappa! Azzal, hogy a változások, update-ek a szokásos helyre kerülnek (c:\windows), a "recovery" rész marad read-only. Ezért van az, hogy ha valaki törli a recovery partíciót, akkor lehal az egész.

(#4843) 花水木

Ha togateam ISO-járól van szó, abban 1000% hogy van readme mappa.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4845) 花水木 válasza Syl (#4844) üzenetére


花水木
csendes újonc

Köszi, belenézek az ISO-ba, ez eszembe se jutott :)

(#4846) User64476 válasza Syl (#4844) üzenetére


User64476
őstag

Végülis a másik megoldás is ugyanez, csak nincs egyáltalán recovery partíció.

(#4847) 花水木 válasza 花水木 (#4845) üzenetére


花水木
csendes újonc

Ez az új, SZAx2-féle ISO, nincs benne readme :( Már arra sem emlékszem, mivel kellene kiírni az ISO-t a pendrive-ra hogy bootolható legyen, nemhogy a telepítés menetére. Próbálom itt a fórumban keresgélni, de egyelőre nincs meg...

(#4848) Syl válasza 花水木 (#4847) üzenetére


Syl
nagyúr

Mintha azt írták volna, hogy nem kell semmit machinálni a telepítővel.
A Rufus helyes használatáról pedig itt egy togateam tutorial: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4849) togateam válasza 花水木 (#4847) üzenetére


togateam
senior tag

Igen,ez öntelepítős mint egy sima win telepítő.Rufuszal kiírod és kész.Ezért nincs mit leírni,mivel nagyon kevés gépen fordul meg a hdd/pendrájv így ez a módszer a több felhasználó szempontjából jobb,ha valakinek gondja akad és Diskpartolni kell az úgyis itt fog kiabálni :)


[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4850) togateam válasza togateam (#4849) üzenetére


togateam
senior tag

Első szabály .Türelem, a hosszú élet ritka!

Második szabály : Töltsük fel a tabot teljesen árammal :) (nagyon javasolt,mert ha közben lemerül akkor vagy igazán bajban jön a 3.1-es opció)

Harmadik Szabály:Az SD kártyát vedd ki !! Ha benne marad akkor megáll a telepítés !!

1.) Hardver előkészületek

Amire szükségünk lesz/lehet.(i7-i8)
1x OTG kábel(ha mikró usb-nk van)
1x USB HUB
1x USB billenytű + USB egér
1x minimum 4GB pendrájvra

2.) A Pendrájv boot készítése.

Mountoljuk be az iso fájlt.(ha ezt olvasod akkor ez megvan.)

Töltsük le a Rufus és indítsuk el a programot.

A PENDRÁJVRÓL MINDEN ADAT EL FOG TŰNNI !

-A Rufus programon belül válasszuk ki az Eszközt (pendrájv Minimum 4Gb-s legyen).
Majd a Particios sémában a GPT particios séma UEFI-s gépekhez
Majd a Fájlrendszer Fat 32
Formázási beállítások
pipa gyorsformázás
pipa Bootolható lemez készítése Mellette iso kép és egy lemez ikon azzal tallózd be ezt a lemezképet.
Indítás.
Ha végzet bezárás

3.) A nagy művelet.

Dugjuk össze az összes "vackot"
Ha működik még az op rendszered akkor Gépház/Frissítés és biztonság/Helyreállítás/Speciális rendszerindítás/Újraindítás
Hibaelhárítás/Speciális lehetőségek/ Az UEFI vezérlőprogram beállításai/Újraindítás.
Válaszuk ki a Boot Manager opciót.
Az EFI Boot Devices sorból válaszuk ki a pendrájvot. Enter.(Ha megnyomod nincs visszaút)

3.1) Ha szar van a palacsintában.

Ha már veszett fejsze a nyele akkor power+esc gomb (billentyűzet) egyszerre nyomásával fog a biosbol indulni.(vagy magától át lép a pendrájvra)

4.) Telepítés:

Magától indul.

5.) A készülék élesztése.

Ha kész a telepítés akkor javasolt egy frissítés a gépház/frissítés és biztonság/ ott kérni egy Frissítés keresése opciót.

Restart

Kb ennyi ,több leírni mint elvégezni :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.