Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) togateam válasza Jovanny2 (#3250) üzenetére


togateam
senior tag

:)
Én direk nem használom a cpuboostot mert nagyon csalnak az eredményekben,
Akkor egy másik is :)

De ha már tesztek.akkor az áruházból töltsük le a gfxbench dx benchmark és indulhat a teszt.
Erre én is kíváncsi vagyok.Szerintem tök egyformák,és igazából az intel részéről nem értem hogy mi szükség van rá,Talán az F az eredeti és a G a "hibás" amiben csak kitiltották a memória kezelés felét?
De én most letöltöm a programot.Majd restart és indul a teszt.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3252) togateam válasza yodee_ (#3249) üzenetére


togateam
senior tag

Menjünk sorba. A frissítést nem letölteni az mi ? Nevezzük nevén : badarság.Habár akkor is túl kevés a helyed, szerintem te letöltötted a win 10 updétet is. Ez máris adja a következő lépést,win 10 update. Ha sikerül (ami mint tudjuk 50% esély mert vagy sikerül vagy nem) akkor felszabadul a helyed. Ha mégsem akkor az itt megtalálható wimboot win 10-et javaslom.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3253) yodee_ válasza togateam (#3252) üzenetére


yodee_
őstag

Elkezdtem a leírás alapján a 10-et telepíteni :R

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3254) adika4444 válasza togateam (#3247) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

10i Win-re ez felmegy?
32 GB-os verzióra gondolok.
Én azthiszem hogy igen, de inkább kérdezek mielőtt pofáracsattanok.
Ja és 7i Win-t lehet visszaállítani gyári állapotra mint ahogy kihoztam a boltból? Nem újrarakni akarom, nincs otg kábelem, ezért kéne vmi olyan ami nem mojolós.
Nem az enyém a cucc, hanem rokonságban kisgyereké, csak ha beüt a crash tudjam mit kell tenni.
Én Win7-es vagyok laptopon, szal nekem ez még picit kínai:D.

üdv, adika4444

(#3255) togateam válasza adika4444 (#3254) üzenetére


togateam
senior tag

Fel megy,de a fele nem működik,és lefokozza a hdd-t 16 gb-re.Volt egyszer egy 10i win 8.1 original de eltűnt,és nekem sincs meg :( (illetve van egy ima kiterjesztésű de nem tudom mit kezdjek vele ). 7i-re sem tudok,mert mire mindenki ide jön már rég el basz..sinkófálta az oprendszerét. Meg már nem tudom az egész forumot fejben tartani. :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3256) iff


iff
senior tag

LARK Ultimate 10i win8.1. teszt

Sikerült Macrium Backupal a mentés. :)

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#3257) togateam válasza iff (#3256) üzenetére


togateam
senior tag

Hurrá!!
Akkor azt a backupot töltsd fel gyorsan valahova,mert az előző az eltűnt :(

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3258) adika4444 válasza togateam (#3255) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Pech... Én tervezek venni ilyet, ha megmondod hogyan mentsem le úgy hogy a későbbiekben nekem is és a fórumlakóknak is jó legyen, akkor írd le, és amint meglesz a gép megcsinálom és felnyomatom vagy 3 tárhelyre:D.
(#3257) togateam:
Ezt a backup-ot hogyan lehet majd rátölteni a tab-ra? Sima ISO amit UEFI-ként kell kiírni pen-re, majd feltolni a gépre?

üdv, adika4444

(#3259) iff válasza togateam (#3257) üzenetére


iff
senior tag

Ez már sajnos nem az eredeti, pár napos rendszerről van a mentés. Kicsit megszívtam a Macrium Backup-al, amikor rájöttem, hogy mit szurok el. :D Az egészről van a mentés. (4 particio)

..........""..........

(#3260) togateam válasza pusihusi (#3236) üzenetére


togateam
senior tag

Holnap csinálok egy videót hogy hogyan kell wimbootot helyreállítani (a ma estét ezzel töltöttem ).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3261) togateam válasza iff (#3259) üzenetére


togateam
senior tag

Az nem baj a mentés csak az alapot menti le.(mármint a win )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3262) Casoli


Casoli
őstag

Arra milyen megoldás létezik, esténként szeretném az ágyikóban MP3 lejátszásra használni a készüléket kikapcsolt kijelzővel. Androidon ez működőképes, Windowson a készülék átmegy készenlétibe és elnémul.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3263) geri005 válasza Casoli (#3262) üzenetére


geri005
tag

Energiagazdálkozásban kapcsold ki az automatikus készenlétet x perc után, és állítsd be, hogy pl 5 perc inaktivitás után a képernyőt kapcsolja ki. Mivel a HW nem támogatja a Connected Standby-t, jobb ötletem nincs.

(#3264) bunnybugs válasza togateam (#3155) üzenetére


bunnybugs
újonc

Nem tudtam eddig reagálni, természetesen oda tudom adni a gyári updatelt gépek c:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\ mappa mentéseit, van 7i és 8i is ha kell.

(#3265) mekkGyver válasza yodee_ (#3249) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Én frissítettem a 8.1-et, és amikor felajánlotta a 10 frissítést, akkor betoltam egy SD kártyát (6GB szabad hely kell neki), és azt adtam meg tárterületnek. A frissítés után a C meghajtón futattni kell a Lemezkarbantartó/Rendszerfájlok törlését és azzal lehet törölni az átmeneti telepítőfájlokat és a windows.old-ot. Ez után én még csináltam egy rendszer nullázást a gépházból, hogy a lengyel szemetet is kigyomláljam, és a végén lett egy jól működő, jogtiszta win 10 7GB szabad hellyel. A win 10-ben már csak be kell állítani, hogy mindent az SD-re telepítsen, és máris van egy jól használható olcsó windows-os géped fillérekért.

Kis buktató volt, hogy az érintő orientációja megkeveredett frissítés után, de nagy keservesen megtaláltam a Lark oldalán a javítást, ami újraindítás után rendbe is rakta. INNEN le lehet tölteni, ha kell valakinek.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3266) togateam válasza Casoli (#3262) üzenetére


togateam
senior tag

Csak neked :) Remélem megérthető.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3267) pusihusi válasza togateam (#3247) üzenetére


pusihusi
addikt

LARK_Win10 - Csak a 10 van benne S ez?

Üdv. Feri!!

(#3268) thespilertm


thespilertm
csendes tag

Valaki meg tudná nekem írni a Lark 10i méreteit pontosan?
Láttam egy tök jó tokot és kíváncsi vagyok, hogy belefér-e, de még nincs meg a tabletem.

(#3269) adika4444 válasza Casoli (#3262) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

Van erre egy program hogy rákkattansz az asztalon és kinyomja a képernyőt. Előkeresem és beírom ha megtaláltam.
(#3267) pusihusi:
A win10-esben azthiszem a Winboot kiadás alapja van tán driverek nélkül. De ebben nem vagyok 100% biztos.

üdv, adika4444

(#3270) Syl válasza thespilertm (#3268) üzenetére


Syl
nagyúr

A 10i eleve mágnesen, dokkolós, billentyűzetes tokkal érkezik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3271) motoflug válasza mekkGyver (#3265) üzenetére


motoflug
őstag

Ez a gyárilag felajanlott win 10 volt? Neked felment simán? Olvastam a fórumon, hogy nem mindenkinek megy egyből

[ Szerkesztve ]

(#3272) mekkGyver válasza motoflug (#3271) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Igen. Eltartott egy ideig, de felment.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3273) mekkGyver válasza mekkGyver (#3272) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Mellesleg én a Kanizsai Tesóban vettem, (vagyis felvásároltam a készlet egy részét), mert most 13-ért akciózzák. Jó lehet sok mindenre, ennyiért akár vágódeszkának is 😄. Valakinek van ötlete, hogy tudnám egyszerre tölteni is úgy, hogy rá vannak dugva az USB perifériák?

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3274) pusihusi válasza mekkGyver (#3272) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia én is most próbálom, mennyi idő alatt ment fől kb. S mikor elkezdődött a telepítés mennyi volt a C meghajtón? (GB.) Szabad?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#3275) adika4444 válasza mekkGyver (#3273) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Olvass vissza egy picit, erről rengeteg komment van, és eddig sajnos nincs igazi megoldás.

üdv, adika4444

(#3276) motoflug válasza motoflug (#3271) üzenetére


motoflug
őstag

Azt lehet tudni, hogy miért nem megy fel mindre alapból?

(#3277) angelhun84 válasza togateam (#3251) üzenetére


angelhun84
csendes tag

(#3278) HunSasa71 válasza togateam (#945) üzenetére


HunSasa71
újonc

Sziasztok! Én is boldog tulajdonosa lettem egy Lark 8i-nek, melyet a jóvoltotokból, minden probléma nélkül frissítettem Win 10-re. Köszönet!

Böngészve a hozzászólásokat olvastam, hogy Togateam, Te is kísérleteztél USB TV stickkel. Neked sikerült a kék halálon kívül valamit összehozni, vagy esetleg valaki másnak?
Nekem Alcor DTV Duo TV kártyám van, amit szeretnék beüzemelni, de a csatorna keresésnél kék halál jelenik meg, de csak, ha az antenna (coax) csatlakoztatva van a stickre, mert antenna nélkül végigfut a keresés gond nélkül, csak ugye, nem talál csatornát. Megköszönném, ha valaki megosztaná velem, esetleges tapasztalatait!

(#3279) mekkGyver válasza pusihusi (#3274) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem tudom mennyi idő volt, mert éjszakára otthagytam, és reggelre kész volt. Sajnos előtte még letöltött kb. 1,5gb 8.1 frissítést feleslegesen, mire felajánlotta a 10est. 1-2 giga szabad hely lehetett addigra.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3280) mekkGyver válasza adika4444 (#3275) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Pedig valahogy biztos meg lehet oldani. Az autómban egy nexus 7 van, azon egy főzött rom, amiben ki lehet kapcsolni az otg tápot, és szépen tölti a tabletet úgy, hogy kívülről kap tápot az USB.
Nézegettem a biost, ott vannak USB meg OTG beállítások, de egyik se az, ami kellene.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3281) adika4444 válasza motoflug (#3276) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

Nem nagyon. Van akinek szerencséje van és felmegy, van akinek nem. A kevés tárhely az oka, ahol nagyon pengeélen táncolnak a dolgok...

üdv, adika4444

(#3282) pusihusi válasza mekkGyver (#3279) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem 3.7 free volt, most 11/2 órája 2 telepít 25%-on van a kör mérő, akkor estig majd csak meg lesz :DDD :K :C Mással nem volt problémád? (driver)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#3283) mekkGyver válasza adika4444 (#3275) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Visszaolvastam, és azt írják sima (fordító) kábel kell, nem otg, és akkor tölt is, meg az usb is megy.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3284) ozakila válasza mekkGyver (#3273) üzenetére


ozakila
tag

Üdv! Így!

(#3285) togateam válasza angelhun84 (#3277) üzenetére


togateam
senior tag

10i

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3286) togateam válasza HunSasa71 (#3278) üzenetére


togateam
senior tag

Épp ma akarok ezzel foglalkozni,te milyen programot próbáltál?(de csak ebéd után :) )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3287) motoflug válasza adika4444 (#3281) üzenetére


motoflug
őstag

Es a mekkgywer altal irt sd kártyás megoldás nem működik minden esetben?

(#3288) HunSasa71 válasza motoflug (#3287) üzenetére


HunSasa71
újonc

Én a gyári szoftvert használtam:Total Média 3.5

(#3289) togateam válasza HunSasa71 (#3288) üzenetére


togateam
senior tag

Sichbopvr én most ezt "használom" a nagy gépen. Próbáld ki .

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3290) Casoli válasza ozakila (#3284) üzenetére


Casoli
őstag

Ha esetleg leírnád milyen kábeleid vannak, és ezeknek mi a neve, esetleg, hogy hol szerezted be, többet segítene mint egy kép, amin semmi nem látszódik.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3291) thespilertm válasza Syl (#3270) üzenetére


thespilertm
csendes tag

Azt értem és tudom, de én az egészet egy cipzáros tokba szeretném hordozni külön billentyűzettel, egérrel.

(#3292) Syl válasza thespilertm (#3291) üzenetére


Syl
nagyúr

Ja, értem. Ebben az esetben a 10i önmagában: 25,8 x 17,3 x 1 cm

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3293) Slapy válasza ozakila (#3284) üzenetére


Slapy
aktív tag

Ugyanilyen kinézetű kábelt rendeltem de nem megy vele... Eddig ketten állították hogy megy nekik egyszerre!

[ Szerkesztve ]

(#3294) DvP


DvP
tag

Sziasztok. Sikerült beszíreznem egy 8i-t a héten. Eddig minden jól ment, jó kis gép, ahhoz képest, hogy mennyire olcsó volt😃. Azt kérdezném a géppel kapcsolatban, hogy elindítottam a w10 frissítést, de kiírta, hogy nincs elég memória hozzá. Megnéztem és 1 giga szabad helye maradt csak. Ez normális? Aztán úgy voltam vele, most már mindegy, ezért csináltam egy gyári visszaállítást. Most 4 giga a szabad helyem. Ennyinek kell maradnia 16gb-ból? Nem kevés ez? Újraindítás után az érintőpanel is megkergűlt. Egyszerre több helyen is érzékelt össze-vissza, de ez helyrejött mikor teljesen felált a windows.
A másik, hogy eddig világított rajr töltés közben egy led, de már nem világít. Próbáltam kikapcsolt, illetve bekapcsolt állapotban is, de semmi. És 98%-ig töltődik csak.
Most nem tudom mi legyen, szerintetek visszavigyem szervizeltetni? A 3 napba még beleférek, de másikat nem tudnának adni helyette, mert ez volt az utolsó és amúgy nagyon jó kis gép. Nem szívesen válnék meg tőle.
Köszi mimdenkinek.

(#3295) thespilertm válasza Syl (#3292) üzenetére


thespilertm
csendes tag

Perfekt, köszi :)

(#3296) iff


iff
senior tag

A Lark 10i-n direkt fordítva van bekötve a hangszóró? :F ;]

..........""..........

(#3297) ozakila válasza Casoli (#3290) üzenetére


ozakila
tag

Én egy ennél rosszab minőségű kép alapján raktam össze,szerintem a lényeg látszik. Amúgy egy y-usb kábel,egy usb-toldó,egy usb hub és micro usb kábel kell. A gyári micro usb helyett Én egy rövidebb jobb minőségűt használok. A hozzávalók számtek boltban beszerezhetők,és nem is drágák.

(#3298) ozakila válasza Slapy (#3293) üzenetére


ozakila
tag

Pedig így működik,Nálad lesz valami gond. Y-kábelből több féle létezik,de lehet hibás is.

(#3299) togateam válasza iff (#3296) üzenetére


togateam
senior tag

A kérdés hogy honnan nézve :) Fejel lefelé nézve jó :)
Én átforrasztottam :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3300) laposonly11


laposonly11
senior tag

Aztat nem tudja é itten valaki, hogy usb billentyűzetet felismeré e, az 7i típusú készülék?!

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.