Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) ghostrider20


ghostrider20
tag

Srácok nagy segítségemre voltatok eddig de még egy utolsó kérdés
Majd újratelepíteni a ____Accelero____ mappába
hol van ez a mappa hol találom???
Érintő nem megy drivert nem találok

(#3552) togateam válasza ghostrider20 (#3551) üzenetére


togateam
senior tag

Accelero már nem nagyon kell akkor neked 8i-d van ( megkértem mindenkit hogy írja a kérdésbe a típust)
Sterowniki -ben van a driver.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3553) zsoltdemeny válasza b_alazs (#11) üzenetére


zsoltdemeny
újonc

Vettem én is egy ilyet.Gondoltam frissítem Win 10 re.Alapból azt írja hogy nincs elég hely a C meghajtón ezért szeretne egy kártyát amin legalább van 14gb hely.Jó bedobtam neki egy 16gb memókártyát.Na mondom elég má?Rányomtam a frissítésre azt írja hogy a C meghajtón kéne neki 3.6gb. Azt hogyan csináljam?Mikor semmit nem tettem rá.A belső memó 16gb,de csak valamivel több mint 9gb a felgasználható hely,ebből több mint 6 gb a windows.Én is láttam tuobon hogy a Win 10 fut,de nekem nem akar frissírteni az előbb leírt dolgok miatt.Jelenleg reseteltem.Megpróbálom így 3.-madjára.Valami tanácsod lenne?

(#3554) Darth_Revan válasza zsoltdemeny (#3553) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1) lemezkarbantartoval torold a felesleges ideiglenes fajlokat
2) NE Sd kartyarol telepitsd a Win10-et, mert kulonben lefagy a telepito! OTG kabellel pendrive-ot koss hozza

[ Szerkesztve ]

(#3555) togateam válasza zsoltdemeny (#3553) üzenetére


togateam
senior tag

Ha csak sd kártyád van akkor tedd be egy kártyaolvasóba és azt használd. Tökéletesen jó (csak jó lassú is :) )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3556) iff


iff
senior tag

Sikerült frissítenem win 10-re. (jó pár órába telt) Azt már észrevettem, hogy töltéskor a piros led nem világít. :(

..........""..........

(#3557) iff válasza iff (#3556) üzenetére


iff
senior tag

Sikerült megoldanom. :)

..........""..........

(#3558) togateam válasza iff (#3556) üzenetére


togateam
senior tag

Talán mert fel van töltve :) De annak semmi köze a win 10-hez,nézd meg kikapcsolt állapotba,és ugyan az lesz :)
(de különben világit)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3559) iff válasza togateam (#3558) üzenetére


iff
senior tag

Battery Management Device frissítettem és jó lett. :K Ami érdekes,hogy az érzékelő (BMA2x2) frissítettem, akkor automatikusan megfordult a kijelző, csak törlés után áll helyre. (újraindítás után)

..........""..........

(#3560) togateam válasza iff (#3559) üzenetére


togateam
senior tag

Ha wimboot van rajta akkor minden egyből jó nem beszélve hogy 5 gb-val kevesebb helyett foglal.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3561) togateam válasza iff (#3559) üzenetére


togateam
senior tag

A bma2x2 akkor jó ha a Bosh-t telepíted :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3562) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, ilyen se volt hogy senkinek sincs semmi baja :( :K :U Vagy elfogyott a Tescóból a Lark? :C

Üdv. Feri!!

(#3563) adika4444 válasza pusihusi (#3562) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

Én a legutolsó lehetőségre tippelek.

üdv, adika4444

(#3564) 3shae válasza pusihusi (#3562) üzenetére


3shae
aktív tag

:D

Vecsésiben van még 7i illetve a pólusban 8i-t láttam még.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#3565) Darth_Revan válasza 3shae (#3564) üzenetére


Darth_Revan
veterán

En 10i-t kerestem, de Becsi utiban es Vaci utiban mar semmilyen sem volt :U

(#3566) pusihusi válasza Darth_Revan (#3565) üzenetére


pusihusi
addikt

Én a héten vettem itt a pron egy vadi ujjat 10i-t, megmaradt a 8" akit érdekel.........priviben. :K :K Szegeden csak 7i volt egy pár darab, és a Technika 51 cm tv le volt,le van árazva 39-röl 15-re. Gyorsan vettem egyet. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#3567) 3shae válasza Darth_Revan (#3565) üzenetére


3shae
aktív tag

Mennyiért ment a 10i ? (Most így akciósan)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#3568) Darth_Revan válasza 3shae (#3567) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azt hiszwm 30. Neztem Jofogast es Hardveraprot, de csak hienak hirdetesei voltak.

(#3569) togateam


togateam
senior tag

Na kérem.én befejeztem a Lark utolsó tesztjét.
Teljesen gyári cuccokat használtam.
Pontosan ma délben(12óra03perckor) indítottam egy Windows 8.1Bing/Lark telepitést,majd egyből egy Windows 10 updétet kértem ami gond nélkül elindult (persze a pedrájv verziós) Most 19óra35-kor lett kész a telepítés (természetesen a kis hibás touch driverrel ami csak a Home gombot érzékeli mellé ami az illesztő automata javítás után tökéletes ) . A telepítés után fennmaradó hely 28gb-ból 16,7 gb.
Tehát 7 óra 35 perc után van egy windows 10.
Ezzel szemben a Lark Wimboot maximum 30 perc alatt hibátlanul fent van.és 21 gb marad
Ami különbség van hogy nem írja ki hogy Lark gyártmány (de bármi tudja a biosbol)
Nem hiszem hogy bármi kérdés van.

Köszönöm a részvételt.(most már eladó a tabom mert unalmassá vált,habár a foci eb-re meg olimpinára még jó lehet tv-t nézni ahol nem férek hozzá )

U.i: a Windows 10-röl készített rendszermentés (sajnos nem emlékszem a telepítési időre de arra igen hogy az szintén nem tudja a készülék típusát :) de 20gb tárhely marad. Tehát ez ilyen téren vetekszik a Wimboot telepítéssel. De azért macerásabb felrakni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3570) togateam válasza 3shae (#3567) üzenetére


togateam
senior tag

Az hogy mennyibe került nem számít,az számít hogy mennyiért lehet eladni.Nekem mondhatja bárki hogy - figyú má gyökér 30 vot a tacskoba - És akkor mi van faszfej menj oszt vegyé 30-ért. :)

Egyszer volt Budán kutyavásár ha nem voltál ott akkor lemaradtál.
A 10i-nek az ára 60ezer forint amit számlával tudok bizonyítani. A piac illetve az eladók erre áraznak.
Egyébként meg nem sok 10i marad a végére mert aki egy kicsit foglakozik a 10-es tabokkal az tudja hogy 60-ért is félárban volt.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3571) togateam válasza togateam (#3570) üzenetére


togateam
senior tag

Talán boltonként 1 max 2 maradt de inkább még annyi sem :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3572) #50677760 válasza Darth_Revan (#3568) üzenetére


#50677760
törölt tag

Hát érdekes meglátás...Ha bemész bármelyik boltba, gondolod annyiért adják a termékeiket amennyiért vették?Ugyan már, teljesen jogos az a meglátás is, hogy 60- ért is bőven megérős a gép!

(#3573) $p@rr0w válasza #50677760 (#3572) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Az a problémája hogy akiket hiénáknak nevez azok nyerészkedés céljáből vásárolták fel a tényleges végfelhasználók elöl a tableteket.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#3574) #50677760 válasza $p@rr0w (#3573) üzenetére


#50677760
törölt tag

Igen, de ha belegondolsz, mindenki előtt ott volt a polcon.Ha lecsúsztak róla, akkor sajna rá fizetnek.A legjobb az volt, aki 65000-ért hirdette...az is biztos hogy nagy része belsős :)

(#3575) togateam válasza $p@rr0w (#3573) üzenetére


togateam
senior tag

Ezt hogyishívják? ja úgy hogy befektetés. Akinek volt fölös fél millája az miért ne tehetné meg? Én sem örülök neki de kivetni valót nem látok benne. Szerinted a Black Fridéyen mi történik? Ugyanaz ,nem azért verekszik a 8.tv-ért mert neki kell.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3576) togateam válasza #50677760 (#3574) üzenetére


togateam
senior tag

Az nem számít hogy mennyiért hirdeti,majd leviszi az árát 3 hónap múlva :).De 40-45 körül teljesen jó vétel.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3577) #50677760 válasza togateam (#3575) üzenetére


#50677760
törölt tag

Hàt elhiszem, hogy sok pènzük volt, azt is hogy ez a gép elég fasza, de azért Larkba befektetni..hàt nem tudom....

(#3578) #50677760 válasza togateam (#3576) üzenetére


#50677760
törölt tag

Igen, ìgy van miböl alkudni :D.

(#3579) SZAx2 válasza 3shae (#3549) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Ne add fel! Bluetooth használata esetén párosítsd össze a telefonod és a tabletet, nekem így bármikor, gond nélkül megy mindig. WiFi-nél a tabletnak és a telefonnak is ugyanazon a WiFi hálózaton kell lennie. :) Hajrá! :D

(#3580) togateam válasza #50677760 (#3577) üzenetére


togateam
senior tag

Szerintem jó bolt. vett 15 darabot 450-ért eladja darabját +10-ért az 30% haszon,annyit 20 év alatt nem kap semelyik bankban :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3581) togateam válasza #50677760 (#3577) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor ez mennyivel jobb? Szakbolt árak. :

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3582) gzoll


gzoll
tag

Sziasztok!

Aki a 7iWin-t használta 8.1-gyel és 10-es Windows-zal is, a 10-es alatt mennyivel rosszabb az akku teljesítménye? (Mármint mennyivel eszik többet a win10?)

(#3583) togateam válasza gzoll (#3582) üzenetére


togateam
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék ha lenne valaki olyan hüle hogy megmérné.Mert miről is beszélünk,egy 4A aksiról.Amit számoljunk ki.egér + bill + pen plusz képernyő + isten fasza,kb 2A/h tehát az aksi nem nagyon bir ki 2,és fél órát, aki ezt megméri és azt állítja hogy egyikkel hogy 2,28 percet a másikkal 2,17-et ment és az a 10 perc annyit számít illetve az nem használat függő ... na az hüle.
De egyébként a win 10 kevesebbet fogyaszt ha a kedves felhasználó oda figyel,mivel egyszerűbb állítani a képernyő fényerőt(swipe jobb szélröl balra - fényerő ikon pöcköl,illetve ha nyomva tartja rajta az ujját akkor megkapja a csuszkát a finom beállításhoz) és ha nem lusta este lehúzni 10/%-ra nappal feltolni 50-re (mert annyi bőven elég akkor vessen magára :)
U.i: nekem 40% a max amit használok.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3584) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Sziasztok !
Előre elnézést kérek, nincs időm végigolvasni ezt a hosszú topikot. Vettem egy csodálatos Lark Ultimate 8I Win a T nagy áruházban, végül is jó áron, 16 490.- ért, nagyon megörültem az 50 %-os leárazásnak. Hazatérve egyből nagy bosszúság ért, le volt jelszavazva (utolsó kiállított darab volt).
A windows még nem volt aktiválva.
Felhasználó „poland”, jelszó nem tudni. Másnap vissza a T-be, kiderült 4 db 1-es a jelszó, na ezt telefonon is megkérdezhettem volna. :((
Persze visszaállítottam gyári állapotba, meg adtam egy Microsoft fiókot (sokáig volt Nokia 520-am, azt szerettem is, ezért volt fiókom), felállt a rendszer. Mire meglett, valahogyan a Windows aktiválta.
Ezután jött a meglepetés, felajánlotta, hogy letölti a windows 10-et. Elfogadta. Azt írta, közben bármire használhatom. Már eltelt egy nap, és se híre, se hamva a windows 10-nek. Na gondoltam aktiválom az Office 365-öt, használjam ki az ajándék 1 évet. Megdöbbenés, kiírta, nincs elég hely, kettő egész valamennyi kellene, és nincs csak 1,1 Gb. Na, nézem a lemezterületet, maximális méret 8.59, ebből alig 1 szabad. (Miért árulják 16 GB-osnak? )Nem látni mi van rajta a win rendszeren kívül. Gyakorlatilag semmi. Meglepetés ma reggel, már csak 900 MB szabad. Elkérte a fiam, kicsit böngészett rajta, 500 MB szabad. Most megnéztem, 451. Tettem bele egy 16 GB kártyát, de olvasom, arra nem vog tenni programokat. Akkor miket? Csak média tartalmat. Most próbáltam a lemezkarbantartót, visszanyerhető lemezterület 16.1 MB !!!!!
Tudnátok nekem segíteni? Hogy lehet 3-4 GB- szabad memóriát nyerni?
Miért nem tette fel a windows 10-et? (Azzal jobban járok egyébként?)
Nagyon megköszönném a segítséget, gyermekemnek vettem volna, de így gondolom játék sem sok fér rá. Azt már el id felejtettem, hogy bolhabetűkkel ír ki mindent, a szemeim nem a legjobbak, úgyhogy tényleg csak játékgép lenne, nekem így sajnos használhatatlan.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3585) SZAx2 válasza togateam (#3583) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Togateam kollégának javaslom, hogy az aláírásában írja ki az általa kreált Windows 10 telepítési útmutató elérhetőségét. De lehetőleg vastag nagybetűvel, pirosan villogó háttérrel! :DD :DD :DD

Én csak pillázok, amikor kérdezik, hogy jobb-e a Windows 10 (mert sokkal-sokkal jobb), vagy hogy minek tegyék fel!? És persze minden második hozzászóló egy új tulajdonos, aki semmit sem olvas el, de azonnali megoldást akar. Togateam, csodálom a kitartásod! :R

(#3586) Syl válasza SANKADI (#3584) üzenetére


Syl
nagyúr

>Előre elnézést kérek, nincs időm végigolvasni ezt a hosszú topikot

Amíg leírtad ezt a hsz-t, visszaolvashattál volna 2-3 oldalt. Minden le van írva, linkelve ISO fájlok, telepítési leírások.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3587) SANKADI válasza SZAx2 (#3585) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Több óra hosszás olvasgatás után írtam le problémámat, de 3580 hozzászólást kellene átböngészni. Meglesz, csak idő kérdése. De várom én is hogyan kell feltenni a windows 10-et, ha már magától nem tette fel. :F

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3588) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Köszi, ez egy korrekt válasz volt, most :D már tudom hogy csak 2-3 oldalt kell végigolvasni. Köszi !

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3589) pusihusi válasza SANKADI (#3588) üzenetére


pusihusi
addikt

[link]8i Windows 10 leírás az isoban.

Üdv. Feri!!

(#3590) SANKADI válasza pusihusi (#3589) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Köszönöm szépen !

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3591) pusihusi válasza SANKADI (#3590) üzenetére


pusihusi
addikt

Sikerült? :F

Üdv. Feri!!

(#3592) kj421 válasza SANKADI (#3584) üzenetére


kj421
csendes tag

Üdvözöllek !
Hivatalos frissítés párti vagyok ...
A 2696-os hozzászólásom ...
" A Win által felajánlott frissítés esetén a telepítő rész menthető
SD kártyára is .
Igy csak 2 GB üres hely kell ...
Meg kellene nézni , hogy a gyorsító tár és a hibernálás menyi
helyet foglalnak , ez legalább 2-3 GB is lehet nálad ...
Gyorsító tár méretét érdemes beállítani (pagefile)
Hibernálás letiltása ...
Ha van ofisz az is több GB ...
"lark_8i_win10_x86_touch" és "BMA2x2Accelerometer.dll"
kelhet ...De van "lark8i_sterowniki_win10" is ...
Sajnos a Win roszat telepít , gyári alap álapotba hozáskor is
törli a jót és mást rak a helyére ...(tegnapi adat)
OTG kábel , egér ami mindenféleképpen kellesz ...
Win 10-nél 6 GB és még több is lehet a szabad terület ..."

*lark_8i_win10_x86_touch*
https://drive.google.com/open?id=0B0oWQjrNOXrNNFR1WnU1MHYxQTQ

" 1, Csomagold ki
2, Rendszergazda jogokkal futtasd le az install-bat-ot.
3, indítsd újra a tabot. ''

A fejre állás ellen .
BMA2x2Accelerometer.dll
800-hozzászólás-
http://1drv.ms/1QBpaQi

2598-os hozzászólásom ...

" Virtuális memória beállítása ,
vezélőpult
rendszer és biztonság
rendszer
speciális rendszerbeállítások
speciális fül
teljesitmény - Beállítások
speciális fül
Virtuális memória - Módosítás
Figyelmeztet a 200 MB alá állítás veszéjességére
256-1024 MB 2,5 GB szabad terület
Ofisz nélkül 4,1 GB szabad terület
hiberfil.sys 394 MB
pagefile.sys 346 MB
Ha csak rövid időre is kikapcsoljuk a hibernálást
akkor csökken az előre lefoglalt terület .
Mintha statisztikai alapon döntene a méretéről .

Hibernálás letiltása és újbóli engedélyezése

Parancssor (rendszergazdai)
powercfg.exe /hibernate off ENTER
exit ENTER .

powercfg.exe /hibernate on ENTER
exit ENTER

A másol és beillesztel is müködik ."

*********************

Ha igy van telepitve elég OTG kábel + egér ...
A win kérni fogja a telepítés elkezdése előt a külső
tápegységre csatlakozást ...
Két tabom van , mind két gépen igy lett telepítve .
Az SD kártya a telepités során nem okozott gondott .
Azok panaszkodnak hibára amit az SD kártya gépben létével
magyaráznak akik külső eszközös telepítést választották .

(#3593) #50677760 válasza togateam (#3580) üzenetére


#50677760
törölt tag

Persze, ez tiszta sor, de én tuti nem fektettem volna be Lark tabletekbe.Annyira noname hogy nem vàllaltam volna be.Inkàbb valami szar samu (nem tudom volt e akciòban, csak mondtam egy màrkàt, ami ismert), mert ha nem is jò, legalàbb dràga :D

(#3594) SANKADI válasza pusihusi (#3591) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Csak a letöltés mountolás volt még meg, hiányzik egy OTG kábel és USB HUB, ezeket be kell még valahol szerezzem. Leírom majd a tapasztaltakat.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3595) Füge007


Füge007
senior tag

Lark 7 win 10 telepítése végre sikerült, úgy hogy végig benne volt az SD kari, nem figyeltem, de hála az égnek nem okozott gondot. Köszönöm togateam kolléga hathatós segítségét :R

Most hogy kész megy vissza a gazdájának, hagy szenvedjen ezek után ő vele.

Az biztos hogy én inkább maradok a Dell 6220-nál :D

[ Szerkesztve ]

Füge

(#3596) SANKADI válasza kj421 (#3592) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Köszönöm, ezeket próbálom végigcsinálni. Az Office aktiválás után akarta letölteni, de nem tudta, mert nem volt hely
Ha minden meglesz, rá tudom venni, hogy ismét fel kínálja a windows 10 telepítését? Mert én már egyszer engedélyeztem, de nem történt meg.
Mindenesetre beszerzek egy OTG kábelt, és egy USB HUB-ot. (OTG kábel volt egy olcsó tabhoz, de a gyerekek eltüntették. (Nevelőszülők vagyunk, 5 gyermeket nevelünk.:-) )
De megvannak a telepítő fájlok , rá teszem pendrive-ra, és mehet.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3597) pusihusi válasza #50677760 (#3593) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Erre gondoltál? :)) :)) " Inkàbb valami szar samu (nem tudom volt e akciòban, csak mondtam egy màrkàt,"[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#3598) gabor_01


gabor_01
senior tag

Szétszedte már valaki a 7i-t?
Hol, melyik oldalon lehet benne a mikrofon?
Nem tudok rájönni. Mindkét oldalon van rajta egy tűhegynyi lyuk.
A hangot szinte minden irányból érzékeli.

(#3599) togateam válasza Füge007 (#3595) üzenetére


togateam
senior tag

Egy 20ezer forintos(akcióban 13!!!! ezer forint) atom procis (Lark 7i a legkisebbik ami számít ) tablettet mérsz össze egy üzleti 180ezer forintos i5-ös ( Dell 6220 ) laptophoz?
Ez olyan mintha egy merciböl átülnél egy 1200-es Zsigába és azt mondanád hogy -- hááát én inkább maradnék a merciben..

( a gondolt jelzőt nem írom ide :) )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3600) gzoll válasza togateam (#3583) üzenetére


gzoll
tag

Köszi az értékes és hasznos választ. Bár minden tiszteletem a sok munkáért és segítségért itt a fórumban, de azért nem mindenki gyökér, aki itt próbál informálódni, úgyhogy fussunk neki a kérdésnek újra.

Én egy olyan felhasználó vagyok, aki a tabletet TABLETNEK használja, így nincs rádugva se egér, se billentyűzet, se pendrive, se képernyővédő háló, se holofedélzet se semmi extra, csak natúr a tablet. A tabletet általában útközben használom, például buszon, vonaton, repülőn, stb. Ezek közül sincs egyik se rádugva a tabletre...
Én az a fajta "hülye" felhasználó vagyok, aki azért a windowst tudja használni, és ismeri az összefüggést a fényerő és az akkumulátorban lévő "áram készlet" között. (By the way egyébként ezt a 8.1 alatt is csak annyi, hogy swipe/beállítások/képernyő/csúszka). Viszont azért itt volt pár hozzászólás, akik win 10 alatt bőven rosszabb teljesítményről írtak nem csak 7iWin alatt, de lehet, hogy olyasmi okozta ezt, ami már meg lett oldva.Ha a Win10 esetleg valóban kevesebbet fogyaszt, azért az nem feltétlen csak attól van, hogy egy érintéssel kevesebbet kell nyomni a fényerő állításához.
És igen én végigolvastam az ÖSSZES hozzászólást az elejétől, de nem emlékszem mindre, szóval az is lehet, hogy erről már volt szó minimálisan valahol.

Tehát a kérdésem célcsoportja továbbra is azon felhasználók köre, akik a 7iWin tabletet használták 8.1-gyel és 10-essel is, melyik alatt bírja jobban a rendszer? Nem tudományos számításokra, és az MVM hivatalos lepecsételt, híradóban bemondott eredményére vagyok kíváncsi, hanem szimplán annyira, hogy pl: hát 8.1 alatt azért kicsit jobb volt / hát, nekem 10 alatt jobban bírja / nem érzékeltem sok különbséget a két rendszer között.
Felőlem alá is lehet húzni a megfelelő választ :-)
Aki a tabletet tabletnek használja, annak igen is fontos lehet mondjuk egy fél órás átlagos különbség egy ilyen felszereltségű terméknél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.