Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) 花水木 válasza togateam (#4850) üzenetére


花水木
csendes újonc

Köszi a választ, ezek alapján biztosan menni fog. Már csak azt kell valahogy kitalálnom, hogyan fogom MacOS alól kiírni az ISO-t a pendrive-ra, hogy jó is legyen. A Rufus sajnos nem játszik, vmware-ben csak egy XP-m van, az alól a rufus meg nem hajlandó csak MBR-es partíciót írni, az csak úgy menne, ha újabb windowsom lenne... de ez már legyen az én problémám :) Köszi még egyszer!

(#4852) togateam válasza 花水木 (#4851) üzenetére


togateam
senior tag

A tabod még működik,azzal meg tudod oldani :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4853) 花水木 válasza togateam (#4852) üzenetére


花水木
csendes újonc

Öööö, tényleg :) Remélem tudok rajta annyi helyet csinálni, hogy felfér az iso.

(#4854) togateam válasza 花水木 (#4853) üzenetére


togateam
senior tag

Usb hub ,és 2 pendrájv,külső hdd esetleg csinálsz hálózati meghajtót,stb. Sok lehetőség van.
Sok sikert.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4855) topas100ec válasza togateam (#4854) üzenetére


topas100ec
csendes tag

Ez a telepítő jó 8i-re is?
Mert a 花水木 fórumtárs arra rakja.

(#4856) 花水木 válasza togateam (#4854) üzenetére


花水木
csendes újonc

Hát én megpróbáltam. Megáll ezzel:

Az ISO-ban semmit nem módosítottam, SD kártya nincs a tabletben. Micsinyájjak? :)

(#4857) 花水木 válasza topas100ec (#4855) üzenetére


花水木
csendes újonc

Jó kell legyen, mondjuk a touch screen driverét utólag kell beletenni, mert az különbözik.

(#4858) 花水木 válasza 花水木 (#4856) üzenetére


花水木
csendes újonc

Nemtom mi volt a hiba, kicsit nézegettem, elindítottam még egyszer, aztán most megcsinálta. Bootolt rendben, most felkészül meg eszközöket izél... szerintem jó lesz.

(#4859) 花水木 válasza 花水木 (#4858) üzenetére


花水木
csendes újonc

És tényleg jó lett. A pendrive-ról bootolva kicseréltem a touch driver két file-ját a 8i-sre, reboot, és megy a touch is. Megathanx.

Hülye kérdés: nem lehet a wimboot partíciót SD kártyára tenni? Úgy azért jelentősen több szabad hely lenne... mondjuk ha ez nekem eszembe jutott, akkor már másnak is, és ha senki nem csinálta meg, akkor annak biztos van valami nyomós oka.

(#4860) topas100ec válasza 花水木 (#4857) üzenetére


topas100ec
csendes tag

És látom jó is lett!

[ Szerkesztve ]

(#4861) togateam válasza 花水木 (#4859) üzenetére


togateam
senior tag

Azt a 8i touch drivert megkaphatnánk? Akkor meglehet csinálni a 8i-t is.
Mint már volt róla szó. Csak kell egy teszter :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4862) togateam válasza 花水木 (#4859) üzenetére


togateam
senior tag

Nincs mindenkinek benne sd kártya,így nem "kötelezhető" hogy legyen.De ennél érdekesebb az sd kártya viszonya a tabletben,az sd kártya driver jóval később kerül a gépre,sőt ha van benne memó kártya akkor meg is áll a telepítés közben,ezért nem is lehet benne.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4863) SZAx2 válasza 花水木 (#4856) üzenetére


SZAx2
csendes újonc

Kedves 花水木, a telepítő azért állt le, mert a pendrive-ot idő előtt eltávolítottad, vagy a kapcsolat megszakadt vele. Így a CMD fájl futása megszakadt. :)

(#4864) szilagj


szilagj
csendes tag

Kedves fórumtársak .A 7-i kamerája win 8.1-el elfogatható képeket csinált.win 10-el elfogathatatlan pocsék.Van valakinek tapasztalata ,vagy tanácsa.köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4865) User64476 válasza szilagj (#4864) üzenetére


User64476
őstag

Szar a win10 driver, ráadásul állanfóan frissíti, ha vissza is állítod az előző verzióra.

(#4866) ozakila válasza togateam (#4850) üzenetére


ozakila
tag

A leírás szerint Én is újraraktam a tabot,minden flottul ment. Köszi szépen!!!

(#4867) szilagj válasza User64476 (#4865) üzenetére


szilagj
csendes tag

AKKOR NINCS RÁ MEGOLDÁS?

(#4868) iff


iff
senior tag

Ami érdekes ennél a Lark Ultimate 10i-nél, ha jön rá win 10 frissítés, mindig valami elcsesződik. :(( pl.: most is a legutóbbi frissítésnél 100% feltöltött állapotból 1 óra alatt már lemerült. Érdekes a cpu nem volt pörgetve. Lemezképből (előző mentésem) visszaállítva és ráküldve a frissítést, megint működik "rendesen". Ez már másodszor volt. Végleges letiltásra került a frissítés!

..........""..........

(#4869) ozakila válasza iff (#4868) üzenetére


ozakila
tag

Üdv! Hol lehet win10-ben kikapcsolni a frissítést? Nem találom. Köszi!

(#4870) iff válasza ozakila (#4869) üzenetére


iff
senior tag

Keresés: msconfig-->Szolgáltatások fül-->Windows Update kivenni a pipát. (Alkalmaz-Ok) Később ha kell a frissítés, csak visszarakni kell a pipát és máris működik.

..........""..........

(#4871) User64476 válasza szilagj (#4867) üzenetére


User64476
őstag

Nekem jól megy, anno lementettem a 8 alól a drivereket, csináltam egy tiszta win10 telepítést, és feltettem a drivereket, Azóta jó...

(#4872) szilagj válasza User64476 (#4871) üzenetére


szilagj
csendes tag

És megosztanád?

(#4873) outdoor


outdoor
aktív tag

7i töltése

Hány V
hány A

-az optimális
- a minimális

kikapcsolva
Bekapcsolva

?

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#4874) User64476 válasza szilagj (#4872) üzenetére


User64476
őstag

Majd utána keresgélek, de nem ígérek semmit, valahol el vannak mentve ezek a driverek... Amúgy nem sokra fogsy vele menni, míg nem csinálsz egy friss sima telepítést, a toga féle wimbootossal nekem állandóan vacak volt valamiért, hiába írtam felül a saját driver verziómmal.

(#4875) ozakila válasza iff (#4870) üzenetére


ozakila
tag

Köszi szépen!

(#4876) atsosra


atsosra
csendes tag

:R Leirás szerint megcsinálva működik szépen.
-Lark ultimate 8i (tescós) inmár Win10-el.

[ Szerkesztve ]

Inkább olvas.

(#4877) outdoor válasza User64476 (#4842) üzenetére


outdoor
aktív tag

Esetleg van Windows Compact telepítői témában eredeti Microsoftos cikk vagy leírás?

Úgy hangzik, hogy inkább ez lehet a korrekt megoldás mindazoknak, akik Windows 8.1 helyett ragaszkodnak a Windows 10-hez.

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#4878) User64476 válasza outdoor (#4877) üzenetére


User64476
őstag

Ha erre gondolsz: [link]

(#4879) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Nem tudom ti mire, de én a lark i7-et nem tudom semmire használni jóformán, legutóbb visszavittem, mert vacakolt töltés közben, de szerintem ez gyárilag ilyen, mert annyi történt vele, hogy 8.1-et raktak rá javítás gyanánt... Ugyanúgy forrósodik. Az érintést a széleken nagyon nehezen érzékeli. Még ebook olvasásra sem tudom használni, mert nem találtam hozzá appot rendeset. Eladni el lehet, vagy nincs áruk? Esetleg tudtok valami ebook olvasó appot? :R

(#4880) Slapy válasza motoflug (#4879) üzenetére


Slapy
aktív tag

Én a Calibre-t használtam amíg megvolt a lark 8i-m

(#4881) outdoor válasza motoflug (#4879) üzenetére


outdoor
aktív tag

Calibre, és azon belül az Ebook Viewer.
A pdf-ek megnyílnak a Foxit vagy mi vel, szoftverbázison fenn van.

A vezérlőpultban beállíthatod az egérnél, hogy érintéskor egy kicsi kört jelenítsen meg. Így láthatod, hol érzékeli a szélén az érintéseket, és érdemes-e újra kalibrálni.

Ha el akarod adni, érdekelne kedvezményes áron.

A proper digital assistant could be my best friend

(#4882) motoflug válasza outdoor (#4881) üzenetére


motoflug
őstag

Nem tudom mennyit érhet, lehet nem adom el, mert annyiért megmarad kocsiba vagy valami... Egyébként köszi a tippeket az ebook-ra meglesem őket. :R

(#4883) User64476 válasza motoflug (#4879) üzenetére


User64476
őstag

Ez ilyen, elég ramaty az érintője, főleg a széleknél. Melegszik is, de ha belegondolsz, hogy egy mobil méretű panelen passziv hűtéssel egy 2000es évek beli asztali gép ereje van benne, nem akkora gond az a melegedés :D

(#4884) motoflug válasza User64476 (#4883) üzenetére


motoflug
őstag

Áhh. Szerintem eladom, nekem ez a cucc nem kell. Idén 3x ha be volt kapcsolva, csak fogja a port. Mennyiért tudnám elpasszolni szerintetek?

(#4885) User64476 válasza motoflug (#4884) üzenetére


User64476
őstag

Én egy tizesért adtam tovább a kicsit karcos másodpéldányom, szerintem sokkal többet nem adna érte senki... De persze minden annyit ér amennyiért megveszik, hajrá hajrá!

Most látom outdoor kollega már le is csapott rá az előzményekben, itt a remek alkalom megalkudni :)

[ Szerkesztve ]

(#4886) tomoro01


tomoro01
újonc

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni Lark Ultimate10i Tablettal kapcsolatosan. Történtt,hogy elment a hang, és belassult. Gondoltam, hogy fríssítem a rendszert, beléptem: beálítások fríssítés helyreállítás és végül windows ujratelepítése, (letöröltem róla mindent) meg is csinálta. Most kapcsolnám be a tabot, de nem sikerül, ugyan is felhasználó nevet vagy e-mail-t kér és jelszót, viszont én nem adtam meg neki se jelszót se felhasználó nevet. Mit tudok ilyenkor csinálni?Még azt hozzátenném,hogy töbször tettem ujra és sosem kért utána belépési jelszót se kódot. Elöre is köszönöm a segítséget!

(#4887) EdStarK


EdStarK
tag

Sziasztok, nagy segítségre lenne szükségem van egy 7i tabletem, de semmit nem tudok vele kezdeni, mert nem akar egy billentyűzet sem vele, nem tudok belépni a biosba sem így. Induláskor ezek fogadnak:


[ Szerkesztve ]

(#4888) User64476 válasza EdStarK (#4887) üzenetére


User64476
őstag

Sajnos erre nincs megoldás, szervizbe kell vinni...

(#4889) outdoor válasza EdStarK (#4887) üzenetére


outdoor
aktív tag

Mindenből az első lehetőségre kattints.

A proper digital assistant could be my best friend

(#4890) Judy075


Judy075
tag

Sziasztok,

Lark Ultimate X4 10-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Gyorsaság, kezelhetőség, egyéb infók érdekelnének.

Köszi

(#4891) Syl válasza Judy075 (#4890) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez windowsos Lark topic ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4892) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Használtan vennék 7i / 8i-t. Ezeknek az akkuja milyen állapotban van manapság? És mennyire megbízhatóak, kibírhat még 3-4 évet?

(#4893) Casoli válasza RAiN91 (#4892) üzenetére


Casoli
őstag

Nem valószínű.

(#4894) outdoor válasza Casoli (#4893) üzenetére


outdoor
aktív tag

Hanem biztos.

A proper digital assistant could be my best friend

(#4895) togateam válasza RAiN91 (#4892) üzenetére


togateam
senior tag

Mutass egy aksit ami 5 évet megy normál kapacitással napi 2 feltöltéssel?( Azért 5 év mert ezek már lassan másfél éves cuccok).Általában egy aksira 1000 feltöltést mondnak(persze nem kínai aksiról beszélve),tehát max 3 év.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4896) RAiN91 válasza togateam (#4895) üzenetére


RAiN91
őstag

Nekem még jópár éve volt egy jópár éves iPad2-m, és nagyon nem vágtam, hogy 2 egész napos nyomkodás után hogyan volt benne még 30%.

Mivel a telefonokhoz hasonlítom, pl. a mostanit is fél éves kínai utángyártott akkuval esténként tölteni kell.

Akkor inkább az a kérdés, mennyit bír ennyi idősen jelenleg? Úgy, ahogy ti használjátok, nektek mennyit bír.

(#4897) Syl válasza RAiN91 (#4896) üzenetére


Syl
nagyúr

Az iPad-et oszd el tízzel. Legalább.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4898) togateam válasza Syl (#4897) üzenetére


togateam
senior tag

Árban is.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4899) Syl válasza togateam (#4898) üzenetére


Syl
nagyúr

Az nem is volt kérdés :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4900) Judy075 válasza Syl (#4891) üzenetére


Judy075
tag

Köszönöm a figyelemfelhívást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.