Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Syl válasza ssgk (#4600) üzenetére


Syl
nagyúr

Hiába találsz x86 Androidot, a hardverekhez a driver nem lesz benne. Vagyis egyszerűbb ha eladod ezt a táblagépet és veszel egy androidost.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4602) cabriobarat


cabriobarat
tag

Sziasztok!
Rég jártam erre.
Hűtésmod: Baromfis hűtőtorony, a macskám ajánlásával.
Előnyök: Agyonterhelve max 34C fok, esztétikus, hordozható szatyorban.
Hátrányok: A macskám éhes.
Egyébként a borda közvetlen a procin van és a mellette lévő chipppen.
Pontos méretre martam a bordát.A végleges verzión nincs konzerv, se gumik, és a borda fele ilyen magas.
A bordát komoly cnc vel alakítottam.(sarokcsiszoló 3D, 999axis)
(tölt,otg vel...)

(#4603) cabriobarat válasza cabriobarat (#4602) üzenetére


cabriobarat
tag

Otg charge on/of szvics 1.4 :D

(#4604) NemesTom válasza cabriobarat (#4603) üzenetére


NemesTom
tag

Te szentséges..... :C :C :Y :Y :R :R

(#4605) jksx válasza cabriobarat (#4602) üzenetére


jksx
senior tag

Szia!
Gratula :R
Azt írtad, hogy a borda közvetlen a procin van? Kivágtad a tab hátoldalát?

(#4606) cabriobarat válasza jksx (#4605) üzenetére


cabriobarat
tag

Szia!Igen, sőt, a belső lemezt is ami hűtőbordaként működik/árnyékolás.Sokat számít ha nem trottlingol.Nem finomkodtam vele.Szike, nagykés, csípőfogó, véső..."kicsit" csúnya, de jó.Rakok fel még képeket a gányolás, házibarkács rovatba, majd belinkelem.Nem volt türelmem szépen megcsinálni, az sem érdekelt volha ha félbetörik a hátlap, vagy az egész...

[ Szerkesztve ]

(#4607) iff válasza cabriobarat (#4602) üzenetére


iff
senior tag

Gratulálok a munkádhoz, szép munka. :D :C :DDD :DD

..........""..........

(#4608) cabriobarat válasza iff (#4607) üzenetére


cabriobarat
tag

Kösz! :D

(#4609) jksx válasza cabriobarat (#4606) üzenetére


jksx
senior tag

A lényeg, hogy nem izzad a proci :D
Azt hiszem én is megmoddolom a kicsikét.

(#4610) iff


iff
senior tag

Ezt a BMA2x2 valahogy újralehet indítani, vagy véglegesen beállítani, hogy ne forduljon át a kép? Állandóan ezzel szívok. :((( A billentyűzet jól működik, csak szét kellett szedni a tabot, meg 2 csavart meghúzni. :U

..........""..........

(#4611) togateam válasza iff (#4610) üzenetére


togateam
senior tag

Csak töröld le és kérj egy frissítést. Ez a gond a sp1-el megoldott,nem is lehetne ilyen problémád.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4612) iff válasza togateam (#4611) üzenetére


iff
senior tag

Csomószor próbáltam, de nem indult el. Most kapcsoltam be újra és töröltem, majd magától vissza fordult.

Egy ideig jól működik, aztán sárga háromszög és idő kérdése csak, hogy mikor játssza el megint. Újra teleptett win10, de előtte is ezt csinálta.
Elég egyszer újra indítani és már sárga háromszög lesz. A töltés is érdekes 99% tölti a led meg villog, ha újra indítom, akkor már a led nem világit és 100% mutat. Ha nem inditom ujra, akkor csak villog a led nem kapcsol ki akár több orára hagyom tölteni akkor is.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#4613) iff válasza iff (#4612) üzenetére


iff
senior tag

Töltéskor a led nem mindég világít csak, ha újra indítom. Most is így volt. :(((

Viszont újraindítás után megint ez van,de nem fordult még át.

..........""..........

(#4614) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Kiano Intselect 8g MS tabletem, és mióta az update lefrissítette az Intel driver-t, azóta nem működik az automata forgatás, bármerre mozgatom a tabletet, mindig álló helyzetben marad. Tud valaki segíteni, hogy tudom orvosolni? Beállításokban engedélyezve van a képernyő automata elforgatása! Próbáltam backup-ból vissza tenni a régi driver-t is, de nem megy!

(#4615) hajdouczy válasza iff (#4612) üzenetére


hajdouczy
tag

Szia, egy kis segítséget adok, ha nem késtem el vele. Itt van egy eredeti Windows 8.1 teljes driver mentés Lark 10 colos géphez, ebből szemezgesd ki az eredeti fájlt, ami kell neked, cseréld le a tabon lévő fájlt, majd hardverváltozás keresése, vagy illesztő program frissítése az eszközkézélőben ebből a "c:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository" mappából indítva.

Egy másik link, ahol drivereket tudsz letölteni, de ez Lark 8i-hez való:

http://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_4448-4448.html

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4616) hajdouczy válasza iff (#4613) üzenetére


hajdouczy
tag

Szia, nekem is gondom volt a töltéssel, állandóan 100%-ot mutatott, töltés nélkül. és nem világított a led, töltés közben. Így nem tudtam mikor töltött fel teljesen, és nem tudtam mikor merül le.

Ezt úgy oldottam meg, hogy eltávolítottam szoftveresen az illesztő programokat egyenként. majd fizikailag is töröltem a gépről. minden egyes mappát és fájlt, ami az illesztő programhoz tartozott. Ezután újraépítettem, fájlcserét végeztem, bemásoltam egyesével az eredeti Windows 8.1-ből kinyert fájlokat, mappákat, a saját helyükre.
Nagy odafigyelést igényel, nem szabad kihagyni egy fájlt sem, ajánlom egyszerre csak egy fájltörlést – másolást végezz, mert sokadik fájlnál már nem fogod tudni merre jártál. Legyen kéznél minden fájl, ami kell. Ne akkor keressünk utána a neten, mert csak elvonja a figyelmünket. Célszerű egeret használni a műveleteknél, mert total commanderben érintésvezérlésnél nincs jobb klikk.

Nem egyszerű feladat, mert a hozzáférési jogosultságokat meg kell adnod, ahhoz hogy bármit is tudj vele kezdeni. Írásvédett négyzetből is vedd ki a pipát. Lehet teljesen az egész INF, a Drivers, és a DriverStore-ban a FileRepository mappára is megadni a hozzáférési jogosultságot, de nem lesz teljesen érvényes minden benne lévő mappára, és fájlra. Azoknál újra meg kell adni a hozzáférési jogosultságot.

Tartsd töltés alatt a tabot, mert sokáig tart, amíg végig futsz rajta. Ha ezekkel kész vagy, csak akkor indítsd újra a tabletett, mert lehet, hogy nem fog újra indulni illesztő program hiányában. Ilyenkor csak a rendszer újratelepítése a megoldás.

FONTOS: Mi ellőt hozzákezdenél, győződj meg arról, hogy meg van-e minden fájl a Windows 8.1-rendszerből. Van- mentésed? Elég, ha simán teljes másolást végeztél az INF, Drivers, FileRepository mappákról. Nekem LARK ULTIMATE 8I van, ezek vannak nekem, nem tudom, hogy jó-e a 10 coloshoz. Korábban, próbáltam többféle illesztő programot is, feltenni, de nem szűnt meg a hiba. Aztán megfigyeltem, hogy az Intel HD Graphic miket tesz fel, és így tudtam ezeket törölni, javítani, az eredeti Windows 8.1 fájljaival.

Lista, hogy miket kell törölnöd, ahhoz hogy az akksid kijelzése megfelelően működjön:

Eszköztár megnyit, benne rendszereszközök kinyit, a benne lévő illesztő programok közül távolítsd el a következőket jobb klikk -eltávolít módszerrel.

UART Controller (bár ezt nem biztos hogy elkell távolitani, bluetooth-hoz tartozó valami. Én megtettem.)
Power Managemet IC Device
Intel (R) Battery Management Device

Munkaterület, ahol a fájlokat törölni kell, illetve visszamásolni az eredeti fájlokat.

c:\windows\inf,
c:\windows\System32\Drivers
c:\windows\System32\DriversStore\FileRepository

Fájlok, amiket törölni, illetve cserélni kell: (és itt megy el az ember kedve, és csak nézegeti a téglát a kezében vagy vissza viszi a boltba.)

c:\windows\INF\Battery.inf
c:\windows\INF\Battery.PNF
c:\windows\System32\Drivers\IntelBatteryManagement.sys
c:\windows\System32\Drivers\PMIC.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\battery.inf.x86_ 8a278ea5a766ba2b mappa, ha a mappát nem engedi törölni, akkor próbáld a fájlt törölni.
Egyébként itt megtalálod a bma2X2accelerometer.inf mappát, és a fájljait benne, lehet hogy ezt is így kellene helyre állítani. c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\intelbatterymanagement.inf.... akár milyen számú mappa.

Ha esetleg nem lenne elég a javításhoz, akkor ajánlom ugyanígy azokat a drivereket eltávolítani majd visszaállítani, amit az INTEL HD GRAPHIC illesztő tesz fel automatikusan. Bár nem mindet kell törölni.

Eszközkezelőből:

i2c Controller – ebből van 5 darab, mindet távolítsd el.
Intel® Sideband Fabric Dervice
Intel ® összes Dynamic Platform & Thermal Framework driverek, ebből van 6 darab. mindet távolítsd el.

(Az érdekesség hoyg ettől függetlenül, lesz videokártya, ha valamiért újra kell indítani javítás közben.)

Fájlok helyei, amit cserélni kell:

c:\windows\INF\Battery.inf
c:\windows\INF\Battery.PNF
c:\windows\INF\hidbatt.inf
c:\windows\INF\hidbatt.PNF
c:\windows\System32\Drivers\hidbatt.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\hidbatt.inf.... akár milyen számú mappa
c:\windows\System32\Drivers\hidi2c.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\hidi2c.inf..... akár milyen számú mappa
c:\windows\System32\Drivers\iaio2ce.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\iaio2ce.inf ....akár milyen számú mappa
c:\windows\System32\Drivers\iaiouart.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\iaiouart.inf....akár milyen számú mappa
c:\windows\System32\Drivers\IntelBatteryManagement.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\intelbatterymanagement.inf.... akár milyen számú mappa c:\windows\System32\Drivers\PMIC.sys
c:\windows\System32\DriverStore\FileRepository\iaio2ce.inf mappa, vagy benne a fájlok.

Ha a mappákat nem engedi törölni, akkor próbáld a benne lévő fájlokat törölni, cserélni.
Valahol van MBI.inf, de nem tom merre, most nem találtam meg.

Aztán, ha kész vagy, az eszközkezelőben kattints a Műveletek – Hardver változások keresése parancsra, ha lefutott, minden egyes illesztő programot, amit módosítottál, frissítsd le az illesztő program frissítése módszerrel. Tallózd be a FileRepository mappát, vagy a Driver mappát, vagy az INF mappát, mert még mindig fog találni olyan fájlt, ami nincs feltelepítve. Majd indítsd újra a tabot.

[ Szerkesztve ]

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4617) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!
Akinek visszaadta a tablet (8i) árát a tesco, azoknak mi volt vele a baj? Csak azért kérdezem mert árulom enyém, de úgy tűnik nem kell a kutyának sem... :D

[ Szerkesztve ]

(#4618) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki ,egy kis kéréssel fordulnék hozzátok .Valaki letudná fényképezni a lark 8i nek a gyári tartozékait ? töltőt adatkábelt .Vinném garanciáztatni és teljesen eltünt ,lehetőleg közeli képet .Sajnos csak a gyári tartozékával adható be gariba ,azt mondták az adatkábel is elég ha nincs töltő nem gond ...

(#4619) INMOTEP válasza Slapy (#4617) üzenetére


INMOTEP
őstag

Leírom nálam véletlenül hogy baszódott el .Eladás előtt végeztem egy full alapbeállítást a windows 10 en belül ,újraindítás után bejön egy kék ablak ,ott rákellene nyomni a yes-re vagy a no ra .De ugye nem lehet mert az érintő ilyenkor nem müködik .Csak usb ről billentyűzettel lehetne megoldani ezt .De nekem sem egeret sem billentyűzetet nem ismer fel ,sőt úgy semmit .Igy vittem be ezzel a hibával ,de nem fogják igysem rögtön cserélni .Beküldik bevizsgálásra és csak utánna jó eséllyel megállapítják hogy csere

[ Szerkesztve ]

(#4620) iff válasza hajdouczy (#4616) üzenetére


iff
senior tag

Köszi a segítséget! Van driver mentésem több is. Megpróbáltam a leírtak alapján megcsinálni, de semmi változást nem hozott jó irányba. Most nem rég jött rá win frissítés, hogy az cseszett el valamit nem tudom, de a billentyűzet már jó volt, most megint mindent törölt, össze-vissza működött. Akkor egy újra telepítést eszközöltem.Amit linkeltél driver pakkot letöltöttem és azt próbáltan feltenni. Nálam ami mindig is jól működött képernyő érintést elcseszte, illetve több cuccot fel sem ismert. Az én mentésemből helyre raktam. Ezt a törölgetést most is csinálja ill. alvó üzemmódból nem akar felébredni, vagy ki is kapcsol. Ennyit életembe nem szívtam sz.géppel még mint ezzel. Azt nem értem, hogy a gyártó L10ihez win10 drivereket miért nem rakja fel. Írtam nekik, persze válasz semmi. Valószínű, hogy ez volt az első és utolsó, hogy LARK-ot vettem!!
Szerintem nincs 2 egyforma lark 10i, mint ahogy az Alkatel és Navon telefonnál (ami volt és van) is kiderült,hogy típusra ugyan az csak az alkatrészek különböztek. Tehát Lark és Navon termék a listámról kihúzva. Nekem a Lark 10i 30e se ért meg........ egy sz@r minőség!!!!

Mindegy, hogy milyen cucc van benne, ha használhatatlan. Esetleges driver miatt.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#4621) hajdouczy válasza iff (#4620) üzenetére


hajdouczy
tag

Sajnálom, hogy így jártál.

De szerintem ne add fel, fog az működni. Húzd újra a rendszert, és cseréld ki a fájlokat. Tudom, hosszadalmas meló, meg a nyári szabadidőt elveszi, de hát még egy próbát megér. Én is majdnem 3 hétig küszködtem vele, míg sikerült a Togeteam által készített wimbotos win 10- ben helyrepofozni a fájlokat. Bár nekem csak a tuochscreen, és az aksi kijelzéssel volt bajom, de sikerült megjavítani. (3 hét alatt).

Lark 8i Multi oprenszer,original 8.1 és updatelt win 10

http://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_4560-4560.html

- Igen, a driverpack nekem is elcseszte a tapicskolót, mindig, akárhányszor feltettem, de később már kihagytam telepítésnél.

[ Szerkesztve ]

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4622) hajdouczy


hajdouczy
tag

Jut eszembe. kiteszem ide, hogy ne kelljen 2000 hozzáaszólással visszalépni.

Lark 7i, 8i, 10i-hez Windows 10

http://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_1925-1925.html

[ Szerkesztve ]

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#4623) szilagj


szilagj
csendes tag

Profi munka. :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R

(#4624) iff válasza hajdouczy (#4621) üzenetére


iff
senior tag

Nem találtam meg az én driverem mentését, szerencsére volt egy w8.1-es lemezképem (saját). Felraktam, majd teljes driver mentést csináltam. Feltelepítettem a win10-et (mezei win10 :DDD ) a drivereket szépen egyesével felraktam. Csak a kijelző érintés csesződött el. Szerencsére az frissítéssel megoldódott ill. a vga driver. Az első töltés 100%-ra szépen feltöltötte és még a led is kikapcsolt. Cirka 6 óra volt :DDD . Remélem nem b@szódik megint el valami. Erről majd készítek egy lemezképet, hogy ha valami geb@sz jönne, ne keljen ezekkel a driverekkel szívni. Tehát nálam csak a saját driverekkel működik jól, más Lark Ultimate 10i-el nem.
Még egyszer köszi a segítséget.

..........""..........

(#4625) Stema


Stema
tag

Unokaöcsémnek vettem egy 7i tabletet és hát néhány legos játékkal hamar betelt az a pár giga használható hely. SD kártya bővítési lehetőség van, de lehet installálni rá szoftvereket valamiképp? Itt van vagy 5000 hozzászólás, nehéz lenne keresni, szúrópróbaszerűen próbáltam, nem sikerült

Android 4.4 van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4626) Syl válasza Stema (#4625) üzenetére


Syl
nagyúr

>szúrópróbaszerűen próbáltam, nem sikerült

Mert ez a topic a windows-os tabletről szól.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4627) NemesTom válasza Stema (#4625) üzenetére


NemesTom
tag

Rootold, és egy Link2SD szerű program megoldja. És ja, @Syl megelőzött de ez a windows-os tabok topikja :K

(#4628) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!

Igaz épp nem lark, hanem snsv gépet bűvölök, de itt jobb a társaság.
Valaki próbált már micro usb -micro usb otg kábelt? A tab, és az androidos telefonom közé kellene, és utálom a sok toldásos megoldásokat. Ugyan ilyen érdekelne micro -mini is a CD íróhoz.
Csak csattanjak fel az ebay-re, és vásároljak?

Most várom épp a töltős otg kábelt a 7-es lark-hoz is, mert az meg beváltotta a reményeket, és kiváló hangtechnikai műszer lett egy usb-s hangeszközzel. Remélem, az is dolgozik majd szépen.

...mint az közismert...

(#4629) spieler1988


spieler1988
újonc

Sziasztok, hogy tudtátok az érintő képenyő driverét felrakni w10-re?
Köszi, Andris

(#4630) cabriobarat válasza PapaMaci (#4628) üzenetére


cabriobarat
tag

Szia!
Nekem megy lark 7i (mivel ez is egy számítógép) mico usb usb, bármilyen átalakítóval, van vagy 10 fajtám ebayről, telómat látja a lark 7i bármelyikkel.(samsung note3)
De ha csak pár kisebb adatot mozgatnál akkor rakj fel a telóra egy ftp szervert, van sok ingyenes is, azzal minden fájlt látsz a telefonban.Vagy a telóra pl es file explorer, az meg lát mindent winfosba,(fiókhoz jelszót kell rendelni, csak úgy megy a fájlmegosztás win7 től) mindent wifin át.Persze a routerben ne legyen bekapcsolva az ap isolation, mert akkor nem fog összejönni.
Nekem így gyorsabb a másolás mint usb, és ameddig van wifi jel addig bárhol bármikor másolgathatok -inenn oda vissza föl le, sőt pluginokkal tudok nézni akár hd filmet is telóról vagy fordítva.
Ezer féle megoldás van fájlok böngészésére másolgatására...
Jah a cd író más tészta, arra jó "töltős otg kábelt a 7-es lark-hoz".
A tab töltője lehet kevés lesz, valami jobb 3A körüli táp kellene.
Mondjuk hiába az erős töltő ha vékonyak a kábelek, netán még hosszúak is...

Na ezt most jól összecsaptam bocsi

(#4631) cabriobarat válasza spieler1988 (#4629) üzenetére


cabriobarat
tag

Szia! Mi a gond? Pontosan mi nem megy a felrakással, hol akadtál el?

[ Szerkesztve ]

(#4632) cabriobarat


cabriobarat
tag

Valaki nem tud megoldást, hogy böngészős agar.io ne a procit egye hanem a gpu-t?Vagy bármi okosságot.
Chromban átállítottam a leképzést gpu-ra, de nem javul a helyzet.
1024x768-ban is akad rendesen.(hdmi/vga átalakító-monitor)
Kevés a 7i órajele az agar.io hoz.
z8300 már majdnem tökéletesen vitte 1.8Ghz-en 1920x1080ban, csak sajnos elhalálozott... (wintel pro)
Az asszonynak jó lenne ha ezen a kütyün nyomná ezeket a jó gémeket, nem az asztali gépen:)
Meg ebben a melegben fűt is rendesen az asztali masina.Sajna nem 10-20w-ot fűt el a szobában.
A 7i-n nehezen játszanék pl gta 5-öt vagy bármi komolyabb címet.
Egyenlőre a wintel pro elvitte ezekre a masinákra szánt keretet...mostanában nem is tudunk költekezni.
paypal: adjatokpénzmertmegdöglünkhanemtudunkagariozni@lark7itablet.jó :D
Jó ez a kis tab amúgy, még mindig lefoglal.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4633) spieler1988 válasza cabriobarat (#4631) üzenetére


spieler1988
újonc

Szia,
a win 8 meghalt, újra telepítettem penről.
Azóta nem müködik az érintőm.
Egér, bill ok.
Érintő nincs!
Leszedtem innen a drivereket 7i hez.
Fel is sikerült rakni majdnem mindet, de van egy ismeretlen universal usb és a mini touch driverében hibát talált.
Már mindent próbáltam.
Üdv, Andris

(#4634) cabriobarat válasza spieler1988 (#4633) üzenetére


cabriobarat
tag

Szia! Sajnos akkor passz:(

(#4635) nicu71


nicu71
addikt

anyversary update jött már valakinek?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4636) iff válasza nicu71 (#4635) üzenetére


iff
senior tag

Nekem se jött le, ezért én frissítettem fel. (állandóan kevés a hely ill. hibakód: 0x80070070 elszállt, ha a winnel akartam frissíteni) Nem volt tökéletes és inkább friss telepítéssel újra raktam. 8,6GB foglal most.

..........""..........

(#4637) patrikocskax


patrikocskax
újonc

Szevasztok! Most húztam újra teljesen a windowst, partíció formázással. Minden szuper, kivéve a touchscreen, és az akkumlátor drivert. Valaki tud segíteni? Egyáltalán nem működnek. Touchscreen nem reagál

(#4638) Petinhoo


Petinhoo
csendes tag

Sziasztok!

Kaptam egy Lark Ultimate X4 8i készüléket amin jelenleg Windows 8.1 Bing van rajta. Ezt milyen módon tudom frissíteni Windows 10-re?
Próbáltam bootolható pendrive-ról telepíteni, de nem akar bebootolni amikor kiválasztom, hogy usb-ről bootoljon.
Próbáltam elindítani a telepítőt, de akkor németül(ha jól fordítottam) azt írta ki, hogy baj van a aktiválással.
Kezdek kiborulni tőle. :W
Valaki leírná nekem, hogy sikerült neki?
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4639) iff válasza Petinhoo (#4638) üzenetére


iff
senior tag

Sajnos nem fog menni, mert már vége az "ingyenes" windows 10-re (2016. július 29) való frissítésnek. Most már csak megvásárolni lehet.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#4640) Petinhoo válasza iff (#4639) üzenetére


Petinhoo
csendes tag

Elvileg van még rá mód, hogy telepítsem [link]
De amikor ezt az opciót kipróbáltam akkor nem engedte SD kártyára letölteni a fájlokat a belső memórián meg nincs ennyi hely...

Pendrive-ról van lehetőség "tiszta" telepítést csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#4641) Syl válasza Petinhoo (#4640) üzenetére


Syl
nagyúr

Kábé a topic fele erről szól :B Win10 frissítés, telepítés, touch screen és orientation hiba.
Togateam készített is több telepítőt, mindhárom típushoz, mindkét windowshoz. Érdemes visszaolvasni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4642) patrikocskax válasza Syl (#4641) üzenetére


patrikocskax
újonc

Linkelnéd azt az oldalt, légyszi? :)
Vagy valaki feltudná rakni a Drivers mappáját?

(#4643) Syl válasza patrikocskax (#4642) üzenetére


Syl
nagyúr

Most nem azért, de 20 darab hozzászólást nem tudtok visszanézni? :F
Arról nem beszélve, hogy melyik típushoz (7i, 8i, 10i), melyik windows-t keresitek?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4644) patrikocskax


patrikocskax
újonc

Azóta megvan, de azért köszi.
Nálam nincs olyan sor, hogy EFI Boot Devices. Mindjárt megtanítom repülni :))

(#4645) Syl válasza patrikocskax (#4644) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha nincs EFI Boot Devices, akkor rosszul készítetted el a pendrive-ot. Régebben togateam készített youtube videót a rufus használatáról ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4646) Syl válasza Syl (#4645) üzenetére


Syl
nagyúr

Mielőtt valaki elkezdene sírni, hogy nem találja: youtube oktató rufus-hoz

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4647) togateam válasza Syl (#4646) üzenetére


togateam
senior tag

Jé és tényleg! Hogy te miket tudsz.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#4648) ZsocaLink


ZsocaLink
csendes tag

Srácok! Van egy Lark 8i-m Ver.2 Tegnap elkezdte azt csinálni, hogy nem ment az érintő kijelző. Mára pedig az érintő sem megy, és úgy látszik mintha magától nyomkodná :( Mit csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

(#4649) ZsocaLink


ZsocaLink
csendes tag

Íme: https://www.youtube.com/watch?v=X8QHzCh8rNw

(#4650) iff válasza Petinhoo (#4640) üzenetére


iff
senior tag

Igen ezt a lehetőséget meghagyták, de úgy tudtam, hogy már ezzel is sokan visszaéltek "akadálymentesítő technológiák felhasználóinak" és csak nagyon körülményesen lehet így frissíteni.

Ez a 1607-es szerintem jobban szívja az akkut. Alvó állapotban a Lark 10i-nek a cpu-nál reggel langyos volt. Nem tudom mi használhatja, mert az alkalmazásokat megnézve nincs kiugró. Az előző verziónál hideg volt. :F ill. Este feltöltött állapotba reggelre 10%-esett. Eddig max. 5-6% volt.

Most nézem,hogy ez a Rendszermegszakítások 10-20% cpu-t használ. :F :((

[ Szerkesztve ]

..........""..........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.