Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) bb0t válasza kew (#28395) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Remélem tényleg csak ennyi és nincs nagyobb baja. Utóbbi egy hétben sajnos több tragikus sztorit is hallottam. :O

z123456789:
Az a baj, hogy rossz ezeknek a hámoknak a kialakítása és kárt tehet a kutyában, de majd utánaolvasok. Egyébként balesetnél a leggyakoribb probléma az szokott lenni, hogy pánikba esik és elszalad. Ez ellen jó a box, de én sem szeretem boxban hordani.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28402) z123456789 válasza bb0t (#28401) üzenetére


z123456789
addikt

Ja, de akkor sem hiszem, hogy jobb lenne boxban. Ergo sehol sincs biztonságban.

(#28403) kew válasza bb0t (#28401) üzenetére


kew
senior tag

Csak nem, reggel már megevett egy kocka sajtot, úgyhogy szerintem jobban van :) Este még az sem kellett neki, pedig imádja

[ Szerkesztve ]

(#28404) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Azt szeretném kérni, hogy akinek felnőtt, kan magyar vizslája van, legyen szíves megmérni a nyakát, mennyi a kerülete. :D Egy barátom szülinapja lesz, akinek van egy egy éves vizslája. Neten rendelnénk neki egy prémium nyakörvet ajándékba, csak nem vagyok biztos benne, hogy a 48-54 cm-es jó. :DD Az én drótos tacsim nyaka 38 cm. :DDD Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#28405) bb0t válasza Anubis_9 (#28404) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Talán ez segít belőni, bár pont a vizsla nincs benne.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28406) Rivaul válasza bb0t (#28405) üzenetére


Rivaul
addikt

A corgi meg a boxer együtt az kemény :D Még dalmata, vizsla, dúzzogva a boxer egybe fér de a corgi :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#28407) bb0t válasza Rivaul (#28406) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

A corginak rövid a lába, de szerintem a nyaka egészen vaskos. Másrészről állítható nyakörvekről révén szó, ez egy tól-ig besorolás.

Bár most, hogy jobban megnéztem a Whippet mint L-es méret az angol agár mellett, tényleg fura. :U

Azért az irányt megadtam, ilyen táblázatot kell keresni, vagy a fajta standardban megnézni milyen nyakkerülete szokott lenni a vizsláknak, vagy felhívni egy fresit pl.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28408) philoxenia válasza bb0t (#28407) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28409) bigrob


bigrob
őstag

Kezdem úgy érezni hogy átb*sztak és nyulat adtak francia bulldog helyett :DDD
A kislány mindent eszik... Almát, banánt, szőlőt, ma sírt a szotyiért, illetve akármikor készül valami a házi paradicsom szósszal nem bír magával és addig sír amíg nem kap belőle (múltkor milánói makaróni, ma töltött paprika) :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#28410) bb0t válasza philoxenia (#28408) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Na akkor ez majd segít a kollégának. :B

bigrob mienk is mindenevő... azért nem árt tájékozódni, hogy mit szabad és mit nem, kesudió pl mérgező nekik.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28411) Rivaul válasza bigrob (#28409) üzenetére


Rivaul
addikt

Mi is nyúlnak tudjuk be Boncit. Nagy felálló lapát fülek és papucsállatka szintű dominancia egy pitbull testbe :D Ezen kívül, alma, banán, körte, narancs és még a saláta... Is kifejezetten kedvelt étel számára. Viszont ahogy már felhívták rá a figyelmed, nézd neg mi az ami nem adható nekik mert van olyan amit mi eszünk de számukra halálos méreg.

Jah és ha sír akkor kizárjuk és nincs addig semmi míg meg nem nyugszik. Ezzel csak azt éritek el hogy nem lesz egy pillanat nyugtotok sem mikor esztek. Bonci kaját sem kapott ha hisztizett mikor kicsúsztunk az alap etetési idöből. Hamar megtanulta hogy ha kivárja a sorát akkor hamarabb eszik.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#28412) bigrob válasza Rivaul (#28411) üzenetére


bigrob
őstag

Köszi a tippet!
Vannak fajta specifikus ételek amit nem ehetnek? Múltkor ugye feldobtam ezt a csirkés dolgot, hogy légúti problémát okozhat francia bulldognak, de inkább a tápos kérdésre válaszoltatok. :)
Csoki, kávé, tea, hüvelyes növények, alkohol, xilites cucclik ezeket tudom most így hirtelenjében felsorolni amit nem ehetnek.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#28413) berek21


berek21
senior tag

Nemrégiben írtam hogy szeretnénk egy Akita Inu kiskutyát. Tegnap jártunk egy tenyésztőnél egy kis szemlét tartani. Nagyon segítőkész, profi hozzáállás, és szakértelem ami jellemzi. Ha minden jól megy, akkor június elején sikerűl egy kiskutyát választani tőlük. Íme egy fotó, a reménybeli anyukáról.

Lancia Delta III eladó!

(#28414) bb0t válasza bigrob (#28412) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

A francia bulldog is ugyanolyan kutya mint a többi, nem kell állandóan fajtaspecifikus dolgokban gondolkodni. :) Az egy dolog, hogy pl a royal canine kitalálta ezt a nettó f...ságot, hogy fajtaspecifikus tápot gyárt, de ez csupán marketing. Ne érts félre, biztos sok a fajtát egyedien jellemző dolog van, erről legjobban úgy tájékozódhatsz, ha csatlakozol francia bulldog facebook csoporthoz. De egyébként nem kell annyira speciálisan gondolkodnod róla. :N

berek21: na szuper! hol sikerült tenyésztőt találni?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28415) berek21 válasza bb0t (#28414) üzenetére


berek21
senior tag

Royaru akita kenel, Nagykanizsa. Szerettem volna a kant is lefotózni, de féltékeny volt a szukára. Ezért elzárták amíg ott voltunk. Nagyon szép ő is.

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#28416) monti0222w válasza berek21 (#28415) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, akkor végül is csak ők lettek, mondtam hogy rendesek. :K

(#28417) berek21 válasza monti0222w (#28416) üzenetére


berek21
senior tag

Úgy ám. De az még fontosabb, hogy látszott a kutyákon a gazdi szeretete.

Lancia Delta III eladó!

(#28418) #16729600 válasza berek21 (#28417) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egyem a zuzáját, gyönyörűek ezek a blökik. :K Mi néha visszük a miénket, ' családlátogatásra, ő az anyuka.

(#28419) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Minden hámra 30% kedvezmény K9 shopban.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28420) z123456789 válasza bb0t (#28419) üzenetére


z123456789
addikt

A k**va de jó áron vannak. :C

(#28421) Rivaul


Rivaul
addikt

30-án megy Boncika ivartalanításra. 27-én csutakoltatom (később nem megy mert nincs időpont). Ezen kívül mit kell előtte és utána tennem hogy problémamentes legyen a dolog? Előtte evés, utána ne kaparja ki magát, pisi stb 4 lépcsőn kell lemennie etc.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#28422) Daffni2 válasza Rivaul (#28421) üzenetére


Daffni2
addikt

A műtét előtt 12 órával már nem szabad ennie.

Ha nagyon vakargatni akarja, akkor gallér, ha jobban viseli akkor szűk pólót rá lehet húzni,hogy ne férjen direkt a sebhez.
Egyébkét nagyon jól viselik,nem szokott probléma lenni.
Futkározni varratszedésig nem ajánlatos.
4 lépcsőn nyugodtan le fel mehet.

"Aki ad,az nyer"

(#28423) Dorian


Dorian
félisten

Reklám? Lehet. De megérdemli.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#28424) Rivaul válasza Daffni2 (#28422) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Nagyon tartunk a dologtól mert Bonci brutál pörgős és még akkor is ugrál ha nincs a közelébe senki. Ilyen kis műtét utáni kombit néztem neki de nem igazán várom a "bulit" :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#28425) Steady74 válasza Daffni2 (#28422) üzenetére


Steady74
addikt

Nekünk annyit mondott az orvos kiegészítésképpen, hogy 3-4 napig a tápot egészítsük ki konzervvel, hogy könnyebb legyen sz@rnia. Liza jól bírta az egész mutatványt, első este még kótyagos volt, második nap már jött-ment a kertben, utána meg már semmi nem látszott rajta. A tölcsér rajta volt varratszedésig, illetve éjszaka bent volt, mert nem akartuk, hogy kint aludjon a hidegben a teraszon, mivel a házába nem fért be. Lépcsőzött is simán már aznap este, doki a varratszedésig csak pórázos sétát és idegen kutyák kerülését javasolta.

(#28426) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Nos, nem tudom miféle pech széria elszenvedői vagyunk, de ma Nucky elkezdett sántítani a hátsó lábára. Rá se lép. Amikor az első lábában volt szalagszakadása simán rálépett, csak bicegett, úgyhogy most nem tudom mi lehet, de attól tartok semmi jóra nem számíthatunk. Gőzöm sincs mitől lehet, itthon volt, feküdt, egyet kettőt pitizett pár falat kajáért, és egyszer csak látom, hogy sántít. :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28427) monti0222w válasza bb0t (#28426) üzenetére


monti0222w
addikt

Dokinál voltatok már? Egyébként simán lehet az is,hogy tegnap történt valami vele és csak ma jött ki neki.

(#28428) bb0t válasza monti0222w (#28427) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Még nem, ez ma jött ki. Nem is tudom az ünnepek alatt hogy rendelnek. Volt egy nagy futija séta közben, de nem tudom mi lehet. Szegény le se rakja. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28429) Siriusb válasza bb0t (#28428) üzenetére


Siriusb
veterán

Ha le sem rakja, nézd meg, nincs a benne (beletörve) tüske/szálka.
Ha tudod hogy kell, megnézheted, az ízületek mozgatása fáj-e neki.

(#28430) bb0t válasza Siriusb (#28429) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Tapogattam neki vagy fél órán keresztül, mindent átnéztem, a tappancsát, az ujjak között, hajlítgattam, nyomkodtam mindent, térd, csánk, comb de semmire nem reagál. Mármint nem kap oda, nem nyüszög, csak tűri. Mondjuk a másik sérülésnél is szépen tűrt minden vizsgálódást. Persze séta alatt menne mint a golyó itthon meg háromlábú. :( Úgy tűnik amúgy, hogy mozgatásra nem fáj neki, csak ha rááll.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28431) Siriusb válasza bb0t (#28430) üzenetére


Siriusb
veterán

Talán gyulladás lehet?

(#28432) bb0t válasza Siriusb (#28431) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Fogalmam sincs... Kapja az ízület védőt, már teljesen megörültem, hogy az első lábát nem fájlalja, erre jön ez. :( Orvos se tud vele sok mindent csinálni, de amint lesz normál rendelés átviszem Makóra.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28433) philoxenia válasza bb0t (#28432) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valószínűleg meg tud állni könnyen így három lábon, azért nem terheli. Nálunk melóhelyen a vonat levágta egy macska egyik hátsó lábát, utána simán egerészett és többször kölykezett is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28434) bajnokpityu válasza bb0t (#28430) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mi is könnyebben húzzuk meg lábunk ilyen csúszós, hideg időben. Lehet, hogy csak kell neki 1-2 nap.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#28435) gabormgp válasza Rivaul (#28421) üzenetére


gabormgp
senior tag

Nalunk a foxi szinten ivartalanitva van.Es teljesen kiszedte a varratot magának,de nem lett semmi baj hal istennek.

(#28436) monti0222w válasza bb0t (#28432) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig ha így megy lábról lábra a gyulladás azt alaposan ki kellene vizsgálni. :K

(#28437) #16729600


#16729600
törölt tag

Nálunk egy hosszabb autós út után (4-5 óra ), annyira kikészül a blöki, hogy utána 2-3 napig nem tud felugrani az ágyra sem. A bal hátsó lábát nyújtogatja és szorításra felvonyít. Doki szerint vagy annyira szar a tartása, hogy elgémberedik nagyon a lába, ( amiben van igazság, mert képtelen a seggén maradni és lefeküdni a hátsó ülésen ) vagy agyilag készül ki az úttól. Pár nap után semmi baja, elmúlik.
Ha már itt vagyok, boldog karácsonyt kívánok minden kutyásnak itt a topikban !

(#28438) rwin5


rwin5
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! A kutyám valahogy megérezte a szeretet szellemét, mert nagyon bújós volt az előbb, pedig róla ez egyáltalán nem mondható el :)

(#28439) erik365


erik365
aktív tag

Boldog karácsonyt kíván Nektek Winston Úr! :)

1.4 T-jet M32

(#28440) kew


kew
senior tag

Boldog Karácsonyt topiclakók!:) Nuckynak meg jobbulast, lehet csak hulyen lepett es megrandult :K

(#28441) erik365 válasza erik365 (#28439) üzenetére


erik365
aktív tag


A kép lemaradt :)

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#28442) rwin5 válasza erik365 (#28441) üzenetére


rwin5
őstag

Nagyon jó kép! :C :))

(#28443) z123456789 válasza erik365 (#28441) üzenetére


z123456789
addikt

Haha. De cukor. :)
Ki kapott Suprát? :D

(#28444) erik365 válasza z123456789 (#28443) üzenetére


erik365
aktív tag

Köszönöm.

Rwin5: Neked is köszönöm.

Én kaptam a páromtól :DD

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#28445) bb0t válasza monti0222w (#28436) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Boldog (és jó szőrös) karácsonyt mindenkinek!

Köszönöm mindenkinek, remélem csak meghúzta, bár azért félek. :(

monti0222w: az első sérülés fatális volt, leverte a lécet és úgy esett rá, hogy maga alá gyűrődött a mancsa. Nem egy egyszerű mozgásból sérült le. Most, hogy mi van nem tudom, talán kicsit be van rozsdásodva mert több mint egy hónapja 5-10 perceket sétál, és nem mozgatjuk.

Nem tudom hogy mit kellene vizsgáltatni rajta. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28446) z123456789 válasza erik365 (#28444) üzenetére


z123456789
addikt

Yeah, bírom a Supra Team-et. :D

(#28447) gabormgp válasza bb0t (#28419) üzenetére


gabormgp
senior tag

Hali! az miért lehet,hogy az általad linkelt oldalon olcsóbbak a termékek mint a k-9 oldalon?

(#28448) monti0222w válasza bb0t (#28445) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm, viszont kívánom és békés ünnepeket a kedvenceinkkel, emlékeinkkel. :)
Lehetséges az ízületi gyulladás, nézesd meg feltétlen a dokival, Zénónak is volt anno hasonló, rosszul ugorhatót, plusz a tömör izomzat is meg nem egy ugrálós fajta a többihez hasonlítva. Nála sokáig tartott a kezelése, meg két orvost is megjártunk, mire a második doki kezelésétől helyre jött, és elmúlt úgy hogy elő sem jött.

(#28449) gabormgp válasza gabormgp (#28447) üzenetére


gabormgp
senior tag

Illetve még annyi,ez az oldal megbízható lehet? Nem ilyen hamisítvány cuccokat árulnak?[link]

(#28450) bb0t válasza gabormgp (#28449) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Hát, nekem egy ideje a K-9.hu már be sem jött, annak tudtam be, hogy megújult az oldaluk. Szerintem az nincs frissítve, az általam linkelt az updatelt oldal. Amit linkeltél szerintem megbízható, a fogyasztó barát logó jót jelent, de árukereső feedbacket pl. nem látok pedig az egy elég jó kiindulási alap. Sokan árulnak K-9 cuccokat, az oldal igényes, hitelesnek tűnik, de érdemes esetleg fb-on rájuk kérdezni.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.