Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) zolynet válasza mszl (#23000) üzenetére


zolynet
addikt

velencei kutyastrand
~20 eb biztos volt, ha nem több

Life is too short to stay stock!

(#23002) Orlin válasza zolynet (#22998) üzenetére


Orlin
addikt

De jó! :C
Kíváncsi lennék az én kutyám mit csinálna!A vizet egész jól érzi magát fürdetésnél.Ha egyszer valaki erre járna felénk és menne a strandra,szívesen fogadnák egy fuvart.Mert sajna autó az nincs. :R :(

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23003) zolynet válasza Orlin (#23002) üzenetére


zolynet
addikt

Azt is beleírhattad volna a hsz-be hogy merre laksz. :U ;)

Life is too short to stay stock!

(#23004) kew válasza XaraX (#22997) üzenetére


kew
senior tag

En a brit care-t probaltam, szerintem nemrossz. Bar kicsit sok volt tole a kaki, igy tovabbmentem platinumra, de en is tervezek egy kicsit olcsobb tapra visszaallni, majd meg meglatjuk :)

Szerintem probald ki mindkettot egy-egy honapig, es meglatod melyik jobb a kutyusnak :) nagyban kutyafuggo is, hogy epp melyiket birjak jobban.

(#23005) Peti78 válasza philoxenia (#22993) üzenetére


Peti78
őstag

Ezt nagyon szomorúan veszi tudomásol az asszony. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23006) VANESSZA1 válasza Peti78 (#23005) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Kerestek egy külföldi tenyésztőt, és ott veszitek meg. Színvonal nem biztos hogy rosszabb.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#23007) bb0t


bb0t
senior tag

Nucky szeme csunyan begyulladt es valadekozik. Nincs itthon kamillam, ma delutan viszem az orvoshoz. Egy arpa szeru valami is van a felso szemhejan. Nem tudom mi lehet. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23008) Zsocy155 válasza bb0t (#23007) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekünk a kamilla helyett sokkal inkább a "borvíz"-et ajánlotta a z állatorvos.
Gondolom ez nem vigasztal mivel valószínű az sincs otthon. :)
Reméljük semmi komoly probléma nincs!

(#23009) bb0t válasza Zsocy155 (#23008) üzenetére


bb0t
senior tag

Ahogy nézem be se lehet szerezni. :) De azért köszi, ha lesz lehetőségem hozok belőle.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23010) Zsocy155 válasza bb0t (#23009) üzenetére


Zsocy155
őstag

Mi eddig patikában mindig kaptunk.

(#23011) philoxenia válasza Peti78 (#23005) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kerestek mindkét fajtából tenyésztőket és próbáltok hatni rájuk, vagy vesztek mindkét fajtából ivarérett ellenkező nemű kutyusokat és próbálkoztok...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23012) bb0t válasza Zsocy155 (#23010) üzenetére


bb0t
senior tag

Ja akkor majd megkérdezem. Azt hittem, hogy a borvíz valami erdélyi forrásvíz. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23013) Siriusb válasza bb0t (#23012) üzenetére


Siriusb
veterán

Bármelyik gyógyszertárban kapsz. Múltkor én is ezt vettem, mert a kamilla nem volt elég, ez pedig fertőtlenít.

(#23014) bb0t válasza Siriusb (#23013) üzenetére


bb0t
senior tag

Akkor ma veszek mindkettőt.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23015) Dorian válasza bb0t (#23012) üzenetére


Dorian
félisten

Az a borszéki víz, amúgy jó ízû.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#23016) Siriusb válasza zolynet (#23001) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálunk is tudja a kis nyavalyás, hogy kell hűsölni. :)

(#23017) bb0t


bb0t
senior tag

Borvíz/bórvíz - gondolom ezért találtam meg az erdélyi cuccost. Kiugrottam a patikába, vettem mindkettőt. Bár ma már viszem délután a dokihoz, gondolom felír majd valami szemcseppet de azért jó ha van otthon...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23018) Steady74 válasza bb0t (#23007) üzenetére


Steady74
addikt

Amikor Lizának a szeme volt begyulladva, az orvos kifejezetten tiltotta a kamilla használatát.

(#23019) zolynet válasza Siriusb (#23016) üzenetére


zolynet
addikt

Öléggé keresni kellett a kutyát.
De ha egy vízbe dőlt fát akartál fotózni, akkor az jól sikerült. :DDD

Life is too short to stay stock!

(#23020) Siriusb válasza zolynet (#23019) üzenetére


Siriusb
veterán

;)
Ne tudd meg, alkonyatkor vagy sötétben milyen nehéz megtalálni...

(#23021) bb0t válasza Steady74 (#23018) üzenetére


bb0t
senior tag

Miért? Tegnap felhívtam az ügyeletes orvost azt mondta kamillázzam. Mondjuk munka után egyből megyek az orvoshoz, majd mondja mi legyen. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23022) Zsocy155 válasza bb0t (#23021) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekünk is azt mondta az állatorvosunk, hogy felejtsük el a kutyáknál a kamillateát, borvizet használjunk.
Ha találkozom vele megkérdezem miért.

(#23023) Daffni2 válasza Zsocy155 (#23022) üzenetére


Daffni2
addikt

Bórvíz!!! Hivatalosan:Bórsav

Nem mindegy,hogy megbaszták,vagy megbasztak :Y

Már elnézést a vulgáris kifejezésért,de így érzékelhetó legjobban az ékezetek jelentősége :R

"Aki ad,az nyer"

(#23024) XaraX válasza kew (#23004) üzenetére


XaraX
addikt

Ezt fogom tenni akkor.
A Brit számomra egyszerűbben beszerezhető, azzal kezdem.
Az Én kis csapatom egyébként: :)

(#23025) kew válasza bb0t (#23021) üzenetére


kew
senior tag

Nekem annó szemorvos mondta, hogy nem szabad a szemet kamillázni, tévhit, hogy az jó neki, kifejezetten nem jó :) Gondolom a kutyáknál is hasonló a helyzet.
Bár olvasgattam utána, napi 2-3x áttörölni lehet vele, mert végülis gyulladás csökkentő hatású, csak borogatni nem szabad.

(#23026) bb0t


bb0t
senior tag

Valaki itatni is szokta, én nem szeretem de hát ugye ez a közvélemény. Egyébként voltunk orvosnál és ő is azt mondta, hogy inkább mellőzzem, nem szereti mert allergizál. Mondtam, hogy van bórvíz is mondta, hogy na azzal lehet! Kapott két szurit meg szemcseppet, és megdicsérték milyen szép. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23027) kew válasza bb0t (#23026) üzenetére


kew
senior tag

Marcinak meg tegnap este a nagy játékban valami lett a jobb hátsó tappancsával, szegénykém alig bír menni, sántikál :( Ahogy fogdosom, mintha az egyik lábujját fájlalná, lehet kibicsaklott / eltört, nem tudom. Sajna ma nem lesz időm dokihoz vinni, de ha nem múlik, holnap délután elviszem. Remélem semmi komoly. Szegényke :)

(#23028) bb0t válasza kew (#23027) üzenetére


bb0t
senior tag

Szegényke. Lehet, hogy csak meghúzta, előfordul.. :( Nucky meg állandóan lehorzsolja a bőrt a a tappancsa fölött a kis bőrpárnáról (nem tudom mi a neve) meg óriási hiszti van a szemcsepp miatt, szájkosárral, kesztyűben nem tudjuk lefogni, ha közelít a szemcsepp kihúzza magát a szorításból elképesztő. :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23029) kew válasza bb0t (#23028) üzenetére


kew
senior tag

Voltunk dokinál, eltörött a lábujja :U kapott rá kötést, fájdalomcsillapítót és 3-4 hétig csak pórázos séta, hogy ne erőltesse nagyon. Szegénykém meg fog hülyülni :)

(#23030) Zsocy155 válasza kew (#23029) üzenetére


Zsocy155
őstag

Mielőbbi jobbulást szegénynek.

(#23031) bb0t válasza kew (#23029) üzenetére


bb0t
senior tag

Ó szegényem, ő se kíméli magát. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23032) Steady74 válasza kew (#23029) üzenetére


Steady74
addikt

gyors gyógyulást!

(#23033) kew válasza Steady74 (#23032) üzenetére


kew
senior tag

kösziköszi!
mire hazaértünk, lerágta magáról a kötést, és meg is ette :) remélem nem bélelzáródás miatt kell menni legközelebb :)

(#23034) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23035) MurdR


MurdR
veterán

Kapcsolódó South Park rész megvan'? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23036) Steady74


Steady74
addikt

Pár nap és egy éves lesz a kislány :)

(#23037) Zsocy155 válasza Steady74 (#23036) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szép, értelmes feje van.

(#23038) bb0t válasza Steady74 (#23036) üzenetére


bb0t
senior tag

De nagy már ő is. :) Nákunk októberben tölti. Hamar megnőnek a gyerekek. :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23039) zolynet válasza Steady74 (#23036) üzenetére


zolynet
addikt

Milyen nagy, és még 1x sem láttam....mélységes csalódás. :(

Pont arra bringáztam Somával, amerre egy ilyen korú labi van, meg is lapogattam, ahogy mindig teszek ha arra megyek.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#23040) Steady74 válasza zolynet (#23039) üzenetére


Steady74
addikt

Egészen jó kondiban van, most, hogy kevesebb a szőre, sokkal csinosabb is :B

(#23041) bb0t


bb0t
senior tag

Ma nagyon szép őszi sétaidő volt. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23042) philoxenia válasza bb0t (#23041) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A kisebb belga kicsi, vagy a nagyobb nagy? Elvileg nagyjából egyformának kéne lenniük, nem?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23043) bb0t válasza philoxenia (#23042) üzenetére


bb0t
senior tag

A kisebbik belga az kicsi maradt. :) Jól kiszúrtad :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23044) philoxenia válasza bb0t (#23043) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23045) Merseyside


Merseyside
tag

Őfelsége pihen. :D

YNWA

(#23046) Zsocy155 válasza Merseyside (#23045) üzenetére


Zsocy155
őstag

Egy pillanatig kerestem a like "gombot". :D

Nagyon szép!

(#23048) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem létezik neveletlen kutya, csak rossz gazdi

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23050) bb0t válasza Winner_hun (#23048) üzenetére


bb0t
senior tag

Nagyon rácsodálkozunk Cesar bácsira pedig már azért nem sok újat tud mondani, illetve olyat nem ami nem hangoztt már el tv-ben a könyvében, többi előadáson. Nem is értem hogyan tud megtölteni egy stadiont, de mondjuk biztos megvan a kisugárzása. Elmennék én is, de ahhoz képest, hogy itt most Pesten nem találja fel a spanyol viaszt kicsit drága mulatságnak tartom. :U Mondjuk még a 300 ft-os Korom Gábor előadásra se jutottam el, pedig szokott jönni Szegedre. :DD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.