Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9429) King Unique válasza magedla (#9427) üzenetére


King Unique
titán

Megmondom az "őszintét" :D ,én is már nézegettem régebben-mostanság is a Maxell 2,5" tankokat és nem rosszak :N ,bár talán szoftver-felszereltség téren picit gyengébb,de... a háza minőségi aluminium,ami melegedésnél mképp előnyösebb,mint műanyag,a 750-esben szinte fix,h 2 tányéros Toshiba vinyó van,amik jók és elég gyorsak is (h pontosan melyik,az talán megtippelhető e szerint),szal az is ok-s. :K Az 500-as is vsz Toshiba lehet,v az múltkor vkinek a P szériásba Hitachi volt,ami szintén nem rossz,sőt.
Kérdés inkább maga a rack megbízhatósága,de az se rossz,ugye alu,amiben nem melegszik vinyó-elvezeti hőt,vezérlőchip is elmegy,ismerősömnek van hasonló esata-s már v 2-3 éve,eddig nem volt vele baj (ilyen ez is hasonló végülis) Illetve mivel ezek elég könnyen szétkaphatóak,akár még másik mobilrackbe is áttehető simán,nem mint egyik-másik műanyag cucc,amit úgy kell szétfeszegetni és utána ki tudja sikerül e uúgy összerakni.
Szal nem rossz ez a Maxell egyáltalán és főleg ennyiért...21k :Y ,ha nem kell vmi extra ütésálló-hw.es titkosításos cucc,akkor a helyedben én lecsapnék rá. ;)
Armor A80-at korábban már kitárgyaltuk,jó az is,ált.Toshiba,v samu vinyósak,viszont a 750-esig Jmicron usb3 vezérlő volt benne (1 TB passz,de vsz abba is),ami sz@r,bizonyos alaplapokon,oprendszernél okozhat kellemetlenséget (mekex)
A Transcend szerintem jobb,25M3 nagyon frankó,új A3 is az,az is ütésálló,minőségi cucc,annal nincs ilyen kellemetlenség. Ütésállóba új ADATA-k is jók,SH14 is elmegy,de nekm jobban bejönne HD710,de vsz ezekből is drágább a 750-es
Nem feltétlen az ütésállóság miatt drágábbak ennyivel.hanem alapban maga a márka,ill sok gyártó cuccának ára árvíz miatt ennyire felment,sok ázsai márkáé is,akiket nem feltétlen érintett,hiába van a közelben :D

Amúgy itt volt még 1 TB 25M3 2 hete 38k-ért,de 1 év gari miatt nem vettem meg,mert 3 év járna rá,azóta fel is tolták árát... :DD
Hol dobálják 21k-ért 750 Maxellt,ha nem titok,privibe elküldheted,v vmi magán-hw aprós dolog :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.