Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5773) limpi


limpi
aktív tag

Sziasztok!
Tudja-e valaki, hogy az Axagon ADSA-1S6 pontosan hogyan nevezi magát?
Ő is "AXAGON USB3.0 External HDD"-nek vagy esetleg picit máshogyan?
(Azért kérdezem, mert van több darab Axagon EE25-XA6-m, amikkel egyébként elégedett vagyok, de mind "AXAGON USB3.0 External HDD"-nek nevezi magát és új router-t tervezek venni (Asus RT-AX86U), amin 2 db USB 3.0 port van és igazából nem tudom hogyan fogom tudni megkülönböztetni őket... :))
A jelenlegi router-emen 1 db USB 3.0 és 1 db USB 2.0 van, szóval az jól kezel két ugyanolyat. Bár mondjuk az "eject USB disk" funkciónál már nem nagyon lehet megkülönböztetni őket:
Továbbá tartok attól, hogy esetleg az új router nem fogja mount-olni a második ugyanolyan nevű eszközt. Ezt amiatt gondolom, hogy a mostanin kipróbáltam, hogy az egyetlen USB 3.0 portjára USB 3.0 hub-bal csatlakoztassak kettőt, de a másodikat már nem sikerült neki (enumeration failed), aminek az okát egyelőre nem derítettem ki.
(SSD van mindkettőben, szóval elvileg nem az a baj, hogy nem aktív USB 3.0 hub-bal próbáltam.))
Szóval szeretnék egy másik megnevezésű, de szintén UASP-ot és TRIM-et biztosan támogató 2,5"-os HDD rack-et!
Erre jó lehet az ADSA-1S6 (amiben másfajta chip van, mint az EE25-XA6-ban és így talán picit más nevet is adtak neki)?
Vagy tudtok ajánlani más gyártótól hasonló ár/érték arány UASP és TRIM képes rack-et (mert annak tuti más lenne a neve)?

[ Szerkesztve ]

<:v)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.