Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) fluidpwn válasza Darth_Revan (#696) üzenetére


fluidpwn
tag

Mercenary ágon tudsz majd arra pakolni és később kapod a skilleket. 12-es szint még nagyon az eleje. Addig healel a companionod. ;)
http://www.pulsatrix-guild.net/?page_id=40
Itt van egy kis leirás.

(#702) kexksz válasza Darth_Revan (#698) üzenetére


kexksz
addikt

Patch notesban volt olyan régen, hogy meglehet változtatni a döntésedet, elején ingyen, majd egyre nagyobb (rohadt drága) pénz összegért, de sajna nem vágom, hogy hol.

(#703) Gergello


Gergello
addikt

A lanucher tudja folytatni a letöltést ha megszakad?

(#704) fluidpwn válasza Gergello (#703) üzenetére


fluidpwn
tag

Tudja.

(#705) LucifeI2


LucifeI2
őstag

swtor.com nektek is haldoklik? Annyira lassú, hogy 30 percig tartott resetelni a kódomat.

(#706) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Már nem tudom ki kérdezte: Agent akarok lenni (ha lehet agent 47 és/vagy infiltrator a la' kommandor sheperd, de ez nem a hitman, se masseffect)

Most a bétában azt trveztem, hogy kipróbálom a smugglert, hátha nem a bétában kezdett karaktert veszi át a teljes verzió... Ugyanis az is nagyon vonzott, csak hát nem birodalmi.

Nem tudom miért féltek attól, hogy mindenki fénykardozós lesz, én pl. kizárt, hogy kardozok/erőzök majd, nem nekem való az...

Letöltött a kliens mindent elvileg, ott virít 18,5 giga a vinyómon péntekig feleslegesen... ):

(#707) kexksz válasza ng0ofy (#706) üzenetére


kexksz
addikt

Nem mennek at a karik persze. En itt ulok suliban, otthon meg mar megy a download. :D Amugy jol kitalaltak a startot, pentek du fogaszaton vagyok. Le leszek maradva. :(

(#708) Kartács válasza oriic (#700) üzenetére


Kartács
aktív tag

Köszi szépen!
Már csurog is. :R

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#709) velizare válasza kexksz (#707) üzenetére


velizare
nagyúr

most szólok, hogy addig mindenki túltegye magát az első sokkon.
csak az első hullámot engedik be péntek délután. a második szombat délután, a harmadik vasárnap délután mehet be.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#710) kexksz válasza velizare (#709) üzenetére


kexksz
addikt

Hmm, ezt nem olvastam még, bár már ~2 hónapja nem követem devtrackert. Akkor majd meglátjuk.

(#711) Kartács válasza velizare (#709) üzenetére


Kartács
aktív tag

Honnan lehet tudni, hogy ki melyik hullámban van/lesz?

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#712) Sanya válasza Gergello (#703) üzenetére


Sanya
nagyúr

persze.

én kb 2 hete benne vagyok, minden probléma nélkül

amúgy olyan lagos lesz a hétvége, mint ház.

illetve az nvidia vga-soknak rengeteg problémájuk lesz. nekem minden minimumon, gy ha egyedül megyek akár 100-120 fps-em is lehet, de egy komplexebb helyen leszalad 15-re is. az ati vga-soknak ilyen problémájuk nincs.
a gond a driverrel és az optimalizációval lehet.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#713) velizare válasza Kartács (#711) üzenetére


velizare
nagyúr

jön róla email. de ismerve a bioware-t, jobban jársz, ha lecsekkolod péntek/szombat/vasárnap este 5 után a launchert, hogy aktív-e a play gomb. a hétvégi teszt viszont mindenképpen véget ér hétfő reggel hétkor.

@keksz: írják a weekend testing start timesben a fórumon.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#714) fluidpwn válasza Sanya (#712) üzenetére


fluidpwn
tag

Ez nagyon rossz húzás a BW részéről. Nekem notebook-om van és úgy voltam vele, hogy simán menni fog 50-60 FPS-el mediumon vagy magasabb grafikán. Ehhez képest lényegtelen, hogy milyen a grafika az FPS ugyanolyan instabil. Például a Hutta-n van egy rész ahol van sok hajó meg emberek. Ott medium grafikán van 100-110 FPS-em. De van olyan hely ahol az égvilágon senki és semmi nincs, zárt hely és 30-40 FPS-em van. A mocsaras résznél pedig simán van 50 átlag FPS-em. Teljesen logikátlan az egész. Azt hittem az utolsó patch javít majd rajta, de nem...

(#715) Darth_Revan válasza Sanya (#712) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Dehogy nincs.
ATi kártyával laptopon próbáltam, minden maxra tolva 1920x1080-ban, ha egyedül voltam 40-50FPS, ha többen akkor 28-32FPS, viszont volt hely, pl Hutta-n a már mittomén milyen Hut palotájában (aki questeket ad) a bárban meg leesett 15-18 FPS-re.

És ez már a legfrissebb driverrel, az alap driverrel ami fent volt, alapból nem is volt kép, csak hang, még ilyet se láttam 10 év alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#716) fluidpwn válasza Darth_Revan (#715) üzenetére


fluidpwn
tag

A holo táncoslányok miatt esik le az FPS. Szinte mindenkinél.

(#717) Darth_Revan válasza fluidpwn (#716) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hoppá. Akkor remélem javítják azt is a lassú textúra betöltés mellett.

Ezek a rohadt qrvák, mindig sokba kerülnek :DDD

(#718) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hoppá, ma éjfélkor kaptam e-mailt, hogy meghívtak a hétvégi béta testre...ez 3 dolog miatt is érdekes:
-már regisztrálva voltam a hétvégi bétára
-mivel ez már "majdnem" open, ezért a levél tartalma nem helyénvaló
-a levél tartalma nem olyan, mint amilyet az open meghívó kiküldésénél küldtek, hanem a "respond now"-s

Nagy boldogan indítanám a múltkori után meghagyott klienst, erre a dög meg elkezd letölteni 12GB "Main Assets 1"-et...biztos javítottak "pár" dolgot :D

Mellesleg egyszer már kérte biztonsági okokból a jelszó megváltoztatását, de ismét lett 1 új biztonsági lépés, ami megcsinálása nélkül tovább se enged a kliens patch letöltésig, konkrétan 5db kérdésre kell válaszolni, amely közül random válaszolni kell egyikre játékba lépéskor vagy az account bizonyos részeinek módosításánál. WoW-nál is megszívta az aki 1db biztonsági kérdésre nem emlékezett, most még jobban megfogja az, aki nem fog 5db-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#719) fluidpwn válasza Darth_Revan (#718) üzenetére


fluidpwn
tag

Ha új gép, új IP, új stb-ről lépsz be az acc-al akkor kéri a titkos választ. Nagyon sok embernek problémát okozott. :S Én még régebben leprintscreeneltem a válaszokat így tuti nem lesz gond. :)

Amúgy a múlthéten jött ki új patch. Sokat változott a grafika meg más dolgok.

(#720) oriic válasza Darth_Revan (#718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, én is kaptam megint egy levelet.

Live-Die-Respawn

(#721) ng0ofy válasza Darth_Revan (#718) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

jajj, a security answerrel mennyit szívtam. Tudtam én a válaszokat. Csak azt nem, hogy ékezetek nélkül kellett megadni. Kb. háromszor zároltam az accountot, aztán írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak, hogy "hé-hó, kiben van a hiba?" erre írták, hogy ne csak a nagy betű-kisbetűt csekkoljam, hanem azt is, hogy ékezet van-e. Hát persze hogy volt :D

Jött megint e-mail, hogy jelezzek vissza azonnal (és ha nem nézek e-mailt percenként akkor nem mehetek, lemaradok?). Viszont az swtor.com/tester oldalamon semmi sem változott, ez jó így?

(#722) oriic válasza ng0ofy (#721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó az ékezettel én is szívtam. :D

Live-Die-Respawn

(#723) Malibutomi válasza ng0ofy (#721) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem elkéset ez a levél, mert ugye ha kattintasz arra az oldalra visz, am már a teszt acceptálása után jön elő.

(#724) RockHaRD


RockHaRD
addikt

sziasztok. ELvileg benne vagyok én is a bétateszter cuccban, fel is raktam a 19 gigányi játékot (volt vagy másfél óra-.- ), de most ha bejelentkezek a launcheren belül, a play gomb inaktív :F

nem megy még a béta teszt, vagy valami gond van nálam? :F

(#725) kexksz válasza RockHaRD (#724) üzenetére


kexksz
addikt

Könyörgöm, olvass már vissza 10 hozzászólást. A beta hétvégén van. :W

(#726) RockHaRD válasza kexksz (#725) üzenetére


RockHaRD
addikt

kb 6-8-at olvastam vissza, amiben a játékról beszéltetek, ezért kérdeztem meg, mert ezek alapján úgy tűnt, hogy vígan megy a játék...

...akkor várunk

(#727) fluidpwn válasza RockHaRD (#726) üzenetére


fluidpwn
tag

Ez a baj. Csak 6-8-at. 10-et kellett volna. ;)

(#728) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Akinek volt már beta kliense ezelőtt azt beengedi a launcher erre a második betara? Megváltoztattam a kódomat is kétszer, de mindig azt írja ki, hogy nem jó kódom vagy az e-mail. swtor.com-on beenged ugyan azzal a kóddal. Nem igazán értem.

(#729) fluidpwn válasza LucifeI2 (#728) üzenetére


fluidpwn
tag

Nekem volt már előtte bétám és működik.
Ha valami nem megy akkor az accoddal van baj. Itt nézz szét: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=640195

(#730) kexksz válasza fluidpwn (#729) üzenetére


kexksz
addikt

SZintén.

(#731) Wolverine válasza Sanya (#712) üzenetére


Wolverine
félisten

Valószínűleg a release-t akarják szimulálni ezzel a hétvégével, szóval én arra tippelek, hogy orbitális lag, tömeg és szívás lesz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#732) ng0ofy válasza Wolverine (#731) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Azonban reméljük, hogy jó játékot akarnak kiadni és a jatékra szánt milliókat nem meló utáni sörözéseken verték el, hanem szerverekre költötték és semmi gond nem lesz sem most sem karácsonykor.

(#733) oriic válasza ng0ofy (#732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bioware azért minőségi cuccokat szokott az asztalra tenni szerintem. Nem aggódok. Beta tesztelők visszajelzése alapján nagyon jó lesz a játék. Ugye kacsa?

Live-Die-Respawn

(#734) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Mi lesz itt ha megjelenik a játék... Bármilyen funkciót próbálok használni, állandóan valami gond van az oldallal. Lehet, kihagyom ezt a bétát, mert csak folyamatosan idegeskedek, hogy mennyi baj van az elindításával, már az előzőnél is új drivert kellett tennem mert fekete volt a kép. Úgy is már csak 1 hónap a megjelenés.

Én Sith Warriort fogok indítani. ;] Nagyon tetszett a main quest line az elején, csak kár hogy nem tudod egyhuzamban megcsinálni, hanem csomó unalmas questet kellett mellette csinálnom, mert túl magas szintű volt már a követekező quest.

Nekem az a véleményem, hogy nagyon jó dolog ez, hogy a questekhez vannak voice actorok, csak szerintem nem kellett volna minden questhez, csak a classod fő story questjéhez, meg talán pár főbb questhez. Volt, hogy már csak darálni akartam, de perceket kellett dumálni mire mehettem végre. Nektek mi a véleményetek erről az új fajta quest rendszerről?

Van már választott szerver, hogy hol fogják a magyarok kezdeni a karakterüket? WoW-ban is volt régen, amikor indult. Mármint ilyen közösség által választott.

(#735) ollie válasza LucifeI2 (#734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha már RPG, ne csak darálásból álljon az egész.

***

(#736) Darth_Revan válasza LucifeI2 (#734) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gondolom FS! majd postol egy szerver javaslatot magyar játékosoknak.

(#737) LucifeI2


LucifeI2
őstag

NDA már megszűnt amúgy, nem láttam, hogy írta volna valaki. Lehet már beszélni a játékról, ha próbálta valaki.

(#738) -conrad- válasza Wolverine (#731) üzenetére


-conrad-
addikt

lehet..:
"SWTOR.com is temporarily unavailable as we are experiencing extremely high traffic. Please check back again soon!"

:DDD

(#739) oriic válasza LucifeI2 (#737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

kexksz utána linkelt egy képet, de többiektől is várjuk infókat. :)

Live-Die-Respawn

(#740) kexksz válasza LucifeI2 (#734) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem rohadt jó. Mellékküldik is élvezetesek, úgy érzem, mintha a fő storyt tolnám.

@Darth_Revan: swtor.hu-n ki lesz írva a magyar szerver.

[ Szerkesztve ]

(#741) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Ajánlom az elolvasását, csak hogy tiszta legyen mindenkinek minden.

(#742) LucifeI2 válasza kexksz (#740) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem rosszak a mellék küldik, csak a fő quest annyira jó, hogy azt akarom csinálni. :DDD Így nekem a többi ahhoz képest unalmas volt, bár tényleg voltak azok között is nagyon jók.

(#743) berker


berker
tag

Oké, visszaolvastam 2-t, mikor ezt elkezdtem írni, akkor még nem volt ott az a hsz :D

[ Szerkesztve ]

(#744) Kartács válasza berker (#743) üzenetére


Kartács
aktív tag

Már most (napok óta) össze omlik a rendszer akkor mit akarnak ezek a játék kezdetekor? :F
Az oldalra sem lehet felmenni mert 2percenként ledob, már jelszóváltoztatás is kellett...

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#745) Mooka-Miki válasza Kartács (#744) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Ha a játék kezdetéig rendbe teszik a dolgokat nekem az éppen elég. :)
Amúgy a WoW indulása sem volt zökkenőmentes. Olyan csúcsterhelést kapnak most amit esetleg még a játék indulásakor fognak, aztán soha többet (mert utána szép fokozatosan bővül a játékos-bázis ha megfelel a várakozásoknak eme jó kis mmo).

(#746) fluidpwn válasza Mooka-Miki (#745) üzenetére


fluidpwn
tag

Játék indulásakor se egyszerre engednek be mindenkit, hanem szép sorjában direkt emiatt. Nem lesz itt gond. Most is csak karbantartások vannak főképp nem összeomlások.

(#747) Darth_Revan válasza fluidpwn (#746) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Főleg, hogy nem egyszerre startol mindenki, december 20-ától az fér hozzá, aki nem rendelte elő, aki előrendelte az napokkal ez előtt már bele tud kezdeni.

(#748) ng0ofy válasza fluidpwn (#746) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Hétvégén kiderül, hogy mennyire döcögős a menet és remélhetőleg egy hónap alatt beállítanak pár új szervert vagy kihelyeznek párat lokális szerverparkokba. Ez egy-két hét alatt kivitelezhető és miután annyi milliót (dollár) öltek a játékba ne ezen sóherkedjék el! Remélem okosak lesznek és ne gyorsan akarnak sok pénzt, hanem valóban évekig működtetni a legjobb játékként.

Aki tesztelt eddig: milyen serverre kellett csatlakozni? Hol van vajon, milyen a ping, sávszél, stb. van tapasztalatotok? (a servert, mint távoli gépet értem, nem mint a játék server kliensét, az olyan amilyen, gondolom :D)

(#749) fluidpwn válasza ng0ofy (#748) üzenetére


fluidpwn
tag

Én most is bétázok és nagyon jók a pingek. Amcsi szervereken 100-140ms. Európain még nem próbáltam, de én európain is meg lennék elégedve ennyivel.

5 nappal hamarabb kezdhetnek a pre-orderesek és a kód beirásának idejétől is számit mikor hivnak be. Szóval aki szeptemberbe irta be az csak 2-3 nappal hamarabb kezdhet kb.

(#750) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST

CST mit jelent? Mondjuk én úgyis csak délután 4től érek rá...

Amúgy meg kedd reggelig tolhatjuk a játékot:

"Whatever day you get invited, you'll be able to test through until Monday 28th at 11:59pm CST."

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.