Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Malibutomi válasza -conrad- (#1250) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

CDgalaxis 11.990.-

(#1252) -conrad- válasza Malibutomi (#1251) üzenetére


-conrad-
addikt

Ahhoz is van 30napos ingyen játék? Nem értem mi a különbség. Jó van 5€ early access, de a game meg magában is 50€ ami 15500, nem 12k. Nem értem..

(#1253) Wolverine válasza -conrad- (#1252) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyar árakat jellemzően alacsonyabbra veszik a boltokban, mint a digitális áruházakban vásárolható esetekben (lásd: a Steamen is elsősorban akkor érdemes vásárolni, amikor akciós valami).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1254) -conrad- válasza Wolverine (#1253) üzenetére


-conrad-
addikt

Oks köszi.
Akkor mégegy gyors kérdés: ha most este megveszem online, akkor mikor tudok játszani? Ha kapok mailt akkor kb. azonnal, de ha nem, akkor... mi az az időpont amikor mindenki bekerül?

(#1255) Wolverine válasza -conrad- (#1254) üzenetére


Wolverine
félisten

December 20.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1256) dilipok válasza Wolverine (#1255) üzenetére


dilipok
veterán

megvan az early access :C pedig december kozepen rendeltem. juheee :DD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1257) Telda válasza dilipok (#1256) üzenetére


Telda
addikt

nekem is viszont 300as sor van...

(#1258) dilipok válasza Telda (#1257) üzenetére


dilipok
veterán

en eddig jatszottam. nagyon tetszik! :DDD

Ahto City (vagy mi :DDD ) szerveren, Dilipok, Jedi Knight

Valaki tud valami klant ajanlani?

ohh, most nezem h stryker mar mondott is egyet :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1259) kexksz válasza anulu (#1245) üzenetére


kexksz
addikt

(#1260) anulu válasza kexksz (#1259) üzenetére


anulu
félisten

vissza is

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1261) cikasz


cikasz
őstag

Már most quene van a Hidden beks-en!? Nem jó jel :(
Mi lesz ha megjönnek a rebel scum-ok indulásnál? :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1262) Viper26 válasza cikasz (#1261) üzenetére


Viper26
nagyúr

Keddre be lesz izzítva jónéhány szeró még, legalábbis nagyon ajánlom nekik... :DDD

iPhone 14 | FR955

(#1263) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Ma kb 6 orat jatszottam, zseniális ez a játék totál hozza a KOTOR feelinget :)

(#1264) anulu válasza kzoltann (#1263) üzenetére


anulu
félisten

idegesíts még :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1265) cikasz


cikasz
őstag

Nem tudja valaki, hogy van valahol leirás, hogy milyen tipusú gift-ek melyik companionnak jók?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1266) Viper26 válasza kzoltann (#1263) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ne húzzál fel ha kérhetem. :DDD

Már megérkezett, de hétfő előtt nem adja ki az 576. :(

iPhone 14 | FR955

(#1267) anulu


anulu
félisten

van valahol leírás a profession-okról? fejlődési szintek, receptek, stb?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1268) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

cikasz, anulu: a játékban a enciklopádiában lesznek ajánlások.

(#1269) dilipok válasza anulu (#1267) üzenetére


dilipok
veterán

erdekesen mukodik a crafting... meg erosen ismerkedek vele. Ha lesz valami jo leiras, az majd engem is erdekel, mert bar az alapokat mar ertem, de nem artana egy jo kis osszefoglalo rola.

Mas: kinek mennyire gyorsan megy a fejlodes? Teny, hogy szeretek pocsolni aprosaggokkal, elolvasok sokmindent, es igy lvl16os vagyok 1 napi jatek utan. De elegge (ertsd NAGYON) belassult a fejlodes :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1270) dilipok válasza dilipok (#1269) üzenetére


dilipok
veterán

hopp, most craftolgattam par armort, es disenchantnal (reverse engeneering) egyszer csak megtanultam egy kek armor kesziteset... Ez igy normalis? :D mondjuk nekem tetszik :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1271) Healbacsi válasza dilipok (#1270) üzenetére


Healbacsi
őstag

work as intended

(#1272) dilipok válasza Healbacsi (#1271) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, akkor ennek holnap utanna kell olvasnom :) mara azt hiszem eleg volt :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1273) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Nincs vmi próba lehetőség a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#1274) anulu válasza dilipok (#1270) üzenetére


anulu
félisten

ahogy látom, nem csak én használom a WoW-os kifejezéseket :) az mondjuk tetszik, hogy sokmindent onnan vettek át, így aki játszott már MMO-val, az nem néz a monitorra, mint borjú az új kapura :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1275) Wolverine válasza KaiotEch (#1273) üzenetére


Wolverine
félisten

Előbb-utóbb nyilván lesz; nemrég viszonylag nyílt béta volt, akkor ki lehetett próbálnia annak, akit érdekel a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1276) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az miért lehet hogy a hivatalos fórumba nem tudok irni?
Ez jön be:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

(#1277) KaiotEch válasza Wolverine (#1275) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát azt én lekéstem :(

(#1278) Telda


Telda
addikt

Trooper commandoként tudok hordani blaster rifle-t vagy csak cannon?

(#1279) cikasz válasza dilipok (#1270) üzenetére


cikasz
őstag

Persze. Reális is nem? Ugyanis az összerakásnál ÉS a szétszedésnél tanulsz! Észreveheted a hibákat és fejlesztheted a cuccost.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1280) kzoltann válasza anulu (#1274) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Én még sosem MMO-tam néha nézem a csetet egy szót sem értek :D

(#1281) dilipok válasza cikasz (#1279) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, ertem en, de ez volt a legelso "recept" amit megtanult magatol :) csak meglepodtem, hogy kek :D Aztan jobban megnezve, egy fejlesztett verzioja a szetszedett itemnek, uh megeri mindent vegyesen gyartani es szetszedni :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1282) LuckyL


LuckyL
őstag

sziasztok
jól értelmezem a honlapon, hogyha most megveszem online az originen, akkor egyből játszhatok is, nem kell 20-ig várnom?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1283) Dani82


Dani82
senior tag

Nagyon gondolkodom ,hogy megveszem kedden. nincs valahol valami magyar leiras rola, tapasztalat, velemeny?
Egyebkent mit erdemes inditani, ha nekem a birodalmi oldal szimpi?:) lesznek fontosabb kasztok mint tank es healer mint wowban? En ott tankoltam es az tetszik

(#1284) dilipok válasza Dani82 (#1283) üzenetére


dilipok
veterán

igen, hasonloan kepzeld el a kasztokat, mint a wowban. Mikor a karaktergeneralashoz ersz, akkor reszletesen es erthetoen leirja mi mire jo.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1285) ng0ofy válasza LuckyL (#1282) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Olyasmi.

(#1286) cikasz


cikasz
őstag

Valakinek van ilyen hibája vagy tudja , hogy mitől lehet ez? :
Az űrcsata teljesen akadásmentesen fut, de a bolygón ha lentvagyok és megyek akkor megáll a kép 3-4 másodpercekre miközben a hdd veszettül dolgozik.
4gb ram-om van quad core-os procival.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1287) dilipok


dilipok
veterán

na pentek este ota lvl20ig sikerult magam felkuzdeni :) nem hiszem h tul gyorsan haladok, ellenben eddig megcsinaltam minden kuldetest, es nagyon tetszik a jatek :C

Januarban majd nezek valami klant is magamnak szerintem...

Viszont jatszottam par PVP meccset, de kivetel nelkul mindet elvesztettuk... Ahto City szerver, alliance (vagy minek is hivjak) oldalon :F Masnak is ez a tapasztalata, vagy csak en kaptam szerencsetlen csapatokat?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1288) LuckyL válasza dilipok (#1287) üzenetére


LuckyL
őstag

szokj hozzá hogy kikaptok, mert hamarosan csatlakozik a az ellenfeleidhez a legszörnyűbb sith úr akit valaha láttál, LuckyLuko :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1289) -conrad-


-conrad-
addikt

Atho City oldalon inkább a birodalmi oldalon vannak magyarok vagy elosztva?

(#1290) Dani82 válasza -conrad- (#1289) üzenetére


Dani82
senior tag

ez a topic miért ilyen punnyadt?

(#1291) Mooka-Miki válasza Dani82 (#1290) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Mert mindenki játszik :C

(#1292) Viper26


Viper26
nagyúr

Tadaaa:

Végre itt van :C

Már tudnom kéne milyen karaktert indítsak. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#1293) Viper26


Viper26
nagyúr

A kód menjen origin-be, vagy swtor oldalra? :F

iPhone 14 | FR955

(#1294) Mooka-Miki válasza Viper26 (#1293) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én swtor oldalon írtam be, nincs originem, nem is kell :)

(#1296) Viper26: Nekem elsőre elfogadta. Én mondjuk pre-order-es vagyok, de ez a kód, amit most kaptam azért kell, hogy huszadika után menjen az első ingyen hónap.
Nincs valami olyan a leveledben, hogy mikortól aktiválhatód a kódodat?

[ Szerkesztve ]

(#1295) anulu válasza Mooka-Miki (#1291) üzenetére


anulu
félisten

vagy dolgozik és a falat kaparva várja a holnap estét...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1296) Viper26 válasza Mooka-Miki (#1294) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hm, nekem annyit ír, hogy not valid...azért mert csak 19 van még? :F

iPhone 14 | FR955

(#1297) anulu


anulu
félisten

nagy dillemmában vagyok. Atho City fix. a bajom.
a) Sith oldalon vannak haverok
b) Alli (vagy Köztársaság vagy whatever) oldalon úgy néz ki, h lenne haladós klán. márpedig nekem a Progressz teherűrhajó a legszebb jármű...

erősen gondolkodom, h mi legyen :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1298) dilipok válasza Viper26 (#1296) üzenetére


dilipok
veterán

igen, de ez ki van irva a fooldalra is

Mooka-Miki: en mikor letoltottem a klienst es a preorder kodot beregeltem az inditas utan automatikusan inditotta az origin-t is... :F

Mooka-Miki #2: az uros misszioknal, azert latod az urhajot :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1299) Mooka-Miki válasza anulu (#1297) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szerintem a) a fajsúlyos érv :) Az űrhajódat úgy is vajmi keveset fogod látni kívülről.

Szerk. No1: Nem mellesleg az Imperial Agent hajója szerintem marha jól néz ki ;)
Szerk. No2: (#1298) dilipok: Én Originnel nem találkoztam. Nem lehet hogy te azon belül vetted meg a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#1300) Wolverine válasza Mooka-Miki (#1299) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem félreérted :) anulunak az a gondja, hogy a haverjai nem akarnak keményen progresszelni, hanem csak szép kényelmes casual tempóban játszanának. A HC guild viszont az ellenkező oldalon indul.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.