Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) spanyoll válasza Wolverine (#2999) üzenetére


spanyoll
addikt

Legközelebb nézz utána, hogy miről beszélsz szerintem :)
Ezek a packok nem pvp, ops, vagy egyéb dolgokat adnak, esetleg weekly passokat, hanem rare itemeket, amiért ha valaki képes költeni, ám tegye, nem látom miért kéne ezért elítélni :)

@(#3000) Dictator^: Jó hát ha ennyire bizonytalan, hogy mikor érsz rá az más kérdés, de azt az ember azért általában látja előre, legalábbis nagyrészt. Arra pedig vicces alapozni, hogy hú biztos megutálom máról holnapra, vagy egyik reggel arra kelek, hogy meguntam, és akkor puff, úszott a pénzem.

utolsó mod, mert agyonszerkesztem már ezt a hszt: Kinek mi éri meg. Nekem pl nagyrészt arra kell, hogy este, amikor nem tudok a barátnőmmel lenni, akkor pvpzzek pár órát, vagy munkaidőben ha van rá lehetőség ;]

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3002) remington2


remington2
senior tag

Lenne egy kérdésem a hozzáértőkhöz: a sötét /világos oldalhoz tartozó, meg a hope videóban jó láthatóan, oldalhoz kötve megmutatják a szereplő karaktereket, fejvadász, csempész, jedi, katona. Ám a "sötét oldalon" a sith melletti twilek nő kicsodát testesít meg? A videóban Sith lovag van, bounty hunter szintén van, de a nő kicsoda? Ránézésre smugglernek néz ki, pisztolyokkal, de ők elvileg a világos oldalon vannak, nem?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3003) Wolverine válasza remington2 (#3002) üzenetére


Wolverine
félisten

Imperial Agent?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3004) RockHaRD válasza remington2 (#3002) üzenetére


RockHaRD
addikt

ő a Sith Warrior első companionja (segítő - follower), Vette-nek hívják

(én csak Vettel-nek hívom :DDD)

(#3005) remington2 válasza Wolverine (#3003) üzenetére


remington2
senior tag

Egy twilek? Csubi, a birodalmiak nem gondoltak vukikra :DDD

(#3004) G^zC^mp€r

Köszi, nem gondoltam hogy egy társ lehet. Nem jártam még arra, így nem ismerhettem fel.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3006) mindfreak válasza remington2 (#3005) üzenetére


mindfreak
őstag

Akár mercenary is lehet, annak van dual pisztolya birodalmi oldalon. Bár armor alapján inkább gunslinger.

(#3007) spanyoll


spanyoll
addikt

Ha minden igaz, ma visszatérek. Ha van valaki red eclipsen akkor majd maholnap jöhetne pvpzni velem :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3008) RockHaRD válasza spanyoll (#3007) üzenetére


RockHaRD
addikt

miért nem pvp szerón pvp-zel? :F

(#3009) spanyoll válasza RockHaRD (#3008) üzenetére


spanyoll
addikt

Mert nincs char transfer, plusz barátom is pven van.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3010) remington2


remington2
senior tag

Köszi a válaszokat a twilek csajjal kapcsolatban.

Secura miatt én is csinálok majd egy twi'lek jedit . . . láttam a karakter modelljét, pokolian jól kidolgozták a csápjaikat, nagyon realisztikusnak néz ki.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3011) bozont válasza remington2 (#3010) üzenetére


bozont
veterán

Én annak örülnék, ha lehetne olyan külsőt is választani mint pl Bela Kiwiiks-nek van.

Amúgy meg Setala Shan a valóságban elég tetszetősen néz ki:

több kép :C

(#3012) remington2 válasza bozont (#3011) üzenetére


remington2
senior tag

Togruta? Csápok csápok hátán . . .

Jah, Shan mester tényleg jól néz ki, a modell is, meg a játékvideóban is. Ugyanakkor ingame picit olyan puffadt lett az arca . . . :DDD

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3013) Dictator^


Dictator^
veterán

Tomb of Nadd-on valaki lvl40 felett, aki segítene egy AREA4-es questbe.. megcsináltuk grouppal, azóta nem találok segítséget és bebugozodott.. nálam az item, de nem lehet leadni.. szerinte meg kell ölni a boss (aki itt fekszik mellettem)
Preferred vagyok, ingame support nincs.. se item restoration meg ilyenek.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3014) mindfreak


mindfreak
őstag

Tomb of Freedon Naddon nem tudtok valami jó magyar guildet? :U

(#3015) Dictator^ válasza mindfreak (#3014) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi a jó magyar? LVL50 endgame content-es guildről van szó? :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3016) mindfreak válasza Dictator^ (#3015) üzenetére


mindfreak
őstag

Jaja, olyanra gondoltam ahol mindig lenne kivel PVE meg PVP-zni. Bár én főleg utóbbit szoktam.

(#3017) Dictator^ válasza mindfreak (#3016) üzenetére


Dictator^
veterán

Szint? Gondolom 50, ha PVPzni akarsz.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3018) spanyoll válasza mindfreak (#3014) üzenetére


spanyoll
addikt

Pl ezt, és sok más oldalt dob a gugli továbbra is :)
Meg aztán generalban sem árt szerencsét próbálni.
Más: találkoztam egy nagyon vicces guildnévvel a red eclipsen: csipetcsapat. Jól kiröhögtem a csávót pvpben, hogy milyen fogyatékos guildnevük van :DDD
Amúgy ti előrendeltétek a kieget? Én igen, és várom már nagyon azt a plusz 5 szintet. Ahogy kijön szerintem első 1-2 nap össze kéne hozni!
Amúgy meg elgondolkoztam mostanában a security key megvételén. Egyrészt biztosabb az accom, még ha nem is sanszos, hogy ellopják, másrészt elérem a security key vendort (ami csak azért kéne, hogy megvegyem a zenélő robotot :D ) , plusz havi + 100 cartel coin (ami nem mindegy szerintem).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3019) spanyoll


spanyoll
addikt

Bájdövéj használ bárki is innen security keyt? Fontolom ezért-azért, de problémásnak tekintem, hogy ha esetleg a telómmal lesz valami vagy ilyenek, akkor szívhatok...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3020) mindfreak válasza Dictator^ (#3017) üzenetére


mindfreak
őstag

Persze, van pár LVL50 karakterem full pvp gearrel. A PVE-t annyira nem erőltetem, nem szeretek gép ellen játszani, meg DPS-ként nehéz csapatot találni finderrel.

(#3021) mindfreak válasza spanyoll (#3019) üzenetére


mindfreak
őstag

Egy jó erős jelszó minden problémát megold. Szerintem annyira nem kell aggódni emiatt.

(#3022) spanyoll válasza mindfreak (#3021) üzenetére


spanyoll
addikt

Aggódni nem is aggódok, csak egyrészt a havi +100 cartel coin nem rossz dolog, meg a security key vendornál van zenélő robot :DDD
Kb ennyi amiért megvenném :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3023) Wolverine válasza spanyoll (#3019) üzenetére


Wolverine
félisten

Supporttól függ, mennyire szívod meg. Illetve az app-oknak szokott lenni visszaállítási metódusa, amivel akár új telefonra is a régi app kerülhet fel - legalábbis technikailag.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3024) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék az alábbiak vonatkozásában:

Eddig f2p-ben toltam a játékot, de megvenném boltban a game-t (a dobozost), amihez ugye 30 nap sub is tartozik.

Az a kérdésem, hogy ha megveszem a dobozost, akkor azt ugye tudom aktiválni a már meglévő 2 f2p karakteremhez? (Most ha rámegyek, h sub, akkor csak netes vásárlást ajánl fel ha jól látom, és nem látok olyan opciót, h írd be a termékaktivációs kódot - ami a dobozoshoz jár gondolom - és akkor átváltasz sub-ba)?

A választ előre is köszi! :)

That's a real nasty habit you got there......

(#3025) spanyoll válasza corran9 (#3024) üzenetére


spanyoll
addikt

ELVILEG hozzá tudod rendelni a kódot, legalábbis én így tudom.
A webes felületes lennie kell hasonló opciónak szerintem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3026) spanyoll válasza corran9 (#3024) üzenetére


spanyoll
addikt

Update: utánanéztem, és a code redemtion az amire neked szükséged lesz, legalábbis én nagyon úgy láttam, hogy az kell erre :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3027) Dictator^ válasza corran9 (#3024) üzenetére


Dictator^
veterán

Mennyiért láttad?
Én annó láttam 2k-ért boltban akciósan két napig.. hamar elvitték.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3028) spanyoll válasza Dictator^ (#3027) üzenetére


spanyoll
addikt

Szerintem még mindig egy havi sub áráért dobálják ki, én legalábbis annyiért vettem anno :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3029) corran9 válasza spanyoll (#3026) üzenetére


corran9
tag

Köszi!

Igen, szerintem is az lesz, csak az ellenőrző kérdéseket dobja fel első körben amiket be kell állítani és annál nem mentem tovább még :R

Dictator^:

3990.-Ft az alapjáték, de amúgy 5990.-Ft, csak ez kedvezményes volt dec 31-ig, kíváncsi leszek, hogy a rendelés ideje fog-e számítani, vagy az átvételé, mert a két ünnep között nem voltak nyitva, és csak csütörtök náluk az első nap. Ha 6k lesz, akkor visszamondom, és megveszem 8-ért a 2 hónapot sztem.

That's a real nasty habit you got there......

(#3030) spanyoll válasza corran9 (#3029) üzenetére


spanyoll
addikt

Helyes! Ha nincs szükséged dobozosra, akkor vehetsz online is, digit verzsönt, nem kell neked dobozos szerintem, aztán akkor nincs is macera.
Ha mindenképp dobozos kell akkor meg várjál vele míg meg tudod venni. Mivel f2player vagy, így a játék már gondolom fenn van, azzal nem kell szenvedned, hogy letöltsd. A kódot meg lehet kérni magában :)
Ha nagyon röcög a pöcköd, hogy játszhass rendesen, akkor vegyél szépen egy hónap játékot, aztán azalatt az idő alatt meg tudod venni a dobozost, hozzárendeled a kódot és még egy hónap játékod van (amennyiben ez megoldható, de hát miért ne lenne az :) )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3031) Dictator^


Dictator^
veterán

Srácok, mi történik ha subscriber alapít egy guildet, megveszi a guildbank használatot majd preferred lesz miután lejár az előfizetés?

Pénznél ugye tudjuk, hogy ha van 1 milla credited, és lejársz, 350k-hoz férsz csak hozzá!
Illetve ugye elveszed az Artifact használatot meg ezeket..

Guildbankkal mi történik?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3032) spanyoll válasza Dictator^ (#3031) üzenetére


spanyoll
addikt

Jó kérdés, de szerintem a guildban megmarad, feltéve ha vannak mások is a guildben :( Mert akkor nekik később is hozzáférési lehetőséget kell biztosítani a guildhez. Sőt. Ha a guildban pénzes részébe tárolsz casht, akkor az sem vész el, és nincs meg a cap, mint preferrednél. Persze ettől még ne erre alapozz!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3033) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Valaki el tudná magyarázni hogy működik a crafting?
25-ös mercenary a karakterem, és Mako-ból cybertech-et csináltam. Nem értem hol tudok és miként nyersanyagokat szerezni.

(#3034) spanyoll válasza Zebu (#3033) üzenetére


spanyoll
addikt

Egyszerű: van egy fő skill, amivel gyártasz dolgokat: synthweaving, armormech, etc. Az határozza meg, hogy miket tudsz csinálni, ruhákat, kristályokat, stimeket, stb. Ahhoz pedig kell kettő másik skill (gathering skill talán), amikkel összeszeded az ehhez szükséges anyagokat ugyanúgy a compánionok kiküldésével. Ki kell találnod, hogy mit akarsz gyártani, és ahhoz másik két skillt választani, aztán küldeni a compánionokat.
Azon felül pedig minden comp-nak van egy saját plusz bónusza, amivel tud segíteni (vannak pl synthweaver bónuszú compok), azt a bónuszt pedig akkor kapod meg igazán, ha ki van maxolva az affection azzal a comppal.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3035) Zebu válasza spanyoll (#3034) üzenetére


Zebu
addikt

Hogyan tudok neki másik skill-t is adni?
Amikor újat akarok tanulni ,akkor ezt el kell felejtenem.

(#3036) spanyoll válasza Zebu (#3035) üzenetére


spanyoll
addikt

A crew skill trainereknél kell hármat kiválasztani. Egy fő és kettő mellék, ha így jobban tetszik. Nem kell "elfelejteni" semmit, kivéve ha már tanultál hármat.
A lényeg, hogy inkább előbb nézz utána, hogy mit akarsz csinálni, és válassz egy olyat amit megéri húzni, mint egy rossz összeállítást húzz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3037) Zebu válasza spanyoll (#3036) üzenetére


Zebu
addikt

Cybertech bounty hunternek jó lehet ha jól látom....

A fő az egyszerűen ment, meg kell néznem hol adják mellé a melléket is :)

[ Szerkesztve ]

(#3038) spanyoll válasza Zebu (#3037) üzenetére


spanyoll
addikt

Ugyanott, csak ha jól tudom nem a fenti részen a fleeten, hanem lent. Menjél le, ott vannak a trainerek.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3039) Zebu válasza spanyoll (#3038) üzenetére


Zebu
addikt

ok lecsekkolom, köszi!

(#3040) Zebu válasza spanyoll (#3038) üzenetére


Zebu
addikt

Egyszerre csak 1 lehet. Elkezdtem a scaveging-et, de mást nem tudok mellé választani.

(#3041) spanyoll válasza Zebu (#3040) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor valszeg törölni kell a meglévőket, és úgy már tudsz választani. Most nem tudok belépni, hogy megpróbáljam, de emlékeim szerint a crew skillek progression barja mellett van egy kis x amivel "elfelejtheted". Utána már tudsz tanulni. Vagy reset crew skills button. Vagy valami...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3042) Zebu válasza spanyoll (#3041) üzenetére


Zebu
addikt

Igen leszedtem a régit, felvettem egy újat. Most azt tanulom.

De mást nem enged. Tehát most van egy gathering skillem, de mást nem tudok mellé felvenni.

Lehet azért mert F2P játékos vagyok?

(#3043) spanyoll válasza Zebu (#3042) üzenetére


spanyoll
addikt

Passzolom akkor, guglizz rá. Ha így van, akkor elég gáz, de hát ez van.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3044) Zebu válasza spanyoll (#3043) üzenetére


Zebu
addikt

Jah megnéztem.

Ingyenes játékosoknak csak 1 lehet. Szóval ennyi :) Marad a slicing és eladom a cuccokat.
Tényleg létezik itt piac, vagy aukciósház ahol lehet mások által előáll0tott dolgokat venni?

[ Szerkesztve ]

(#3045) spanyoll válasza Zebu (#3044) üzenetére


spanyoll
addikt

GTM, amit ha jól tudom te nagyon korlátozottan használhatsz csak. Szintén a fleeten.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3046) Zebu válasza Zebu (#3044) üzenetére


Zebu
addikt

megvan :) Galactic trade market

(#3047) Dictator^ válasza spanyoll (#3045) üzenetére


Dictator^
veterán

Annyiban korlátolt, hogy csak 1 vagy 5 itemet tud berakni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3048) #57919488


#57919488
törölt tag

Ha valaki csak Standard vagy CE-t vesz egy F2P accounthoz annak van valami értelme?

[ Szerkesztve ]

(#3049) Dictator^


Dictator^
veterán

PVPre Madness vagy Lightning sorc?
Lightninggal nem igazán tudok castolni, mert nem hagynak békén..
Madness jobb lenne?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3050) vvega30


vvega30
senior tag

Sziasztok,
olyan problémám van, hogy letöltöttem a telepítőt, de random 2-47% között egyszerűen megáll a telepítés.
valaki járt már így? telepítsem újra a win-t? (nemakarom!!:) vlaki, vmi ötlet?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.