Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) oriic válasza kexksz (#350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remelem lesz azert egy jo csapatunk...Bar megjelenes meg odebb van.

Live-Die-Respawn

(#352) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Ezt néztétek már? Most akkor aki Jedi Shadownak megy, hogy közelharci DPS legyen (mint például én :D ) annak teljesen haszontalanok lesznek a fő skill fa skilljeinek a fele? :(

(#353) kexksz válasza kexksz (#352) üzenetére


kexksz
addikt

Ok, találtam egy frissebbet:

Sage
Telekinetics: Affords the power to distort reality and move waves of energy, tearing apart enemies. [Ranged DPS]
Seer: Allows the Sage to master the art of using the Force to heal and protect allies. [Heals]
Balance (shared): Enhances the Sage’s Force attacks. [Overall Survivability]

Shadow
Infiltration: Masters of stealth, these Shadows use positional attacks and surprise to defeat foes. [Melee DPS]
Kinetic Combat: Uses the double-bladed Lightsaber defensively to protect the Shadow and his allies. [Tank]
Balance (shared): Augments the Shadow's Force and Lightsaber abilities. [Overall Survivability]

Akkor Shadow Infiltration. :)

(#354) kexksz


kexksz
addikt

Az összes Republic kaszt és alkaszt

Mondjuk kb magamnak beszélek itt... Nem hiszem el, hogy senkit nem érdekel ez a game. :(

(#355) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Furcsa mert az old republic-os híreknél sokan írnak...Csak lesz olyan akit érdekel rajtunk kívül.

Live-Die-Respawn

(#356) Wolverine válasza kexksz (#354) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyszerűen korai még a dolog. Mihelyt feloldják az NDA-t és páran írhatnak a bétáról, nagyobb lesz a forgalom.
Amúgy a Gamepodon elég kevesen MMO-znak, itt ez a műfaj szimplán nem érdekli a tagok 80+%-át. (és már ez is javult mondjuk a 2 évvel ezelőtti állapothoz képest)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#357) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

k4csa írogass más oldalakra is, ahol fenn vagy...

Live-Die-Respawn

(#358) kexksz válasza Wolverine (#356) üzenetére


kexksz
addikt

Arra céloztam, hogy hiába van annyi hsz a SW: ToR-os híreknél, ide senki nem jár. Amúgy teljesen igazad van, bár így is nagyon pörög a hivatalos fórum, de pl. swtor.hu-n van 2 naponta egy hozzászólás. Magyarokat annyira nem izgatja. :D

[ Szerkesztve ]

(#359) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Karaktergenerálásról pár leakelt kép:

[link]

Live-Die-Respawn

(#360) Wolverine válasza kexksz (#358) üzenetére


Wolverine
félisten

Kevesen MMORPG-znek itthon; és az a kevés ember ír a hírekhez is. A többi, aki a híreknél kommentel, vagy KotOR 3-ért sír, vagy a grafikát fikázza, vagy eleve utálja a Star Warst :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#361) kexksz válasza Wolverine (#360) üzenetére


kexksz
addikt

Mondjuk így, hogy utólag megnézem, megint igazad van. Minden hírnél az van, hogy miért ilyen szar a grafika, miért van havidíj, miért ilyen darabos a mozgás, miért nem lesz ez olyan jó mint a wow, stb. :D

(#362) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy szerintetek lesz olyan hogy a kardot fordítva tudjuk majd fogni? Force Unleashed-ben is ez tetszett a legjobban.(a játék már annyira nem :D )

Illetve az animációs sorozatban is látni lehet...

Live-Die-Respawn

(#363) kexksz válasza oriic (#362) üzenetére


kexksz
addikt

Kétlem. Nekem is tetszett amúgy. Szerintem Jedi Sage-nek vagy Sith Inquisitornak kifejezetten jól álna, hogy maga mögött van a kardja, az úgyis csak erőzik. :D

(#364) oriic válasza kexksz (#363) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha lesz majd valami mod, vagy hack hozzá. :DDD

Live-Die-Respawn

(#365) L3zl13 válasza oriic (#364) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha lesznek hackek a játékohoz, amit büntetlenül használhatsz akkor már régen rossz.

Aki hülye, haljon meg!

(#366) oriic válasza L3zl13 (#365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted ezt nem tudom? Ott a smile a végén... ;)

Live-Die-Respawn

(#367) RaZroX


RaZroX
addikt

Nem lehet tudni, hogy a grafika mennyire lesz szép ?

This is the way

(#368) Wolverine válasza RaZroX (#367) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak gameplay videók. De az MMO tipikusan az a műfaj, ahol a jó grafika a játszhatóságot rontja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#369) kexksz válasza Wolverine (#368) üzenetére


kexksz
addikt

Ez nem teljesen biztos. Például Aionban, ami CryEngine 2-t használ a grafika rohadt jó, mégis magas az fps. Bár az igaz, hogy instában/raidben/nagyobb pvp eventkor az ember csuklóból lehúzza a csúszkát az "Effects" felirat alatt.

(#370) oriic válasza kexksz (#369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De az is igaz szerintem hogy egy MMO-ban nem a grafika az első szempont. Szerintem... :)

Live-Die-Respawn

(#371) Wolverine válasza kexksz (#369) üzenetére


Wolverine
félisten

Erről beszélek :P Mihelyt több objektum van a képernyőn, a jó grafikával rendelkező MMO irtózatosan szaggatni kezd. Egy közepes grafikájúnál ez később következik be.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#372) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Na k4csa láthatod milyen lesz az űrharc...

Live-Die-Respawn

(#373) kexksz válasza Wolverine (#371) üzenetére


kexksz
addikt

Nem is az, hogy szaggat, de egyszerűen nem látsz semmit az effektektől. :D Legjobb példa erre szerintem Cabal. Ismerősöm folyton bekapcsolt effektekkel játszott, meglepően jól, viszont a videóit visszanézve én semmit nem látok csak villózást. :D [link]

@Oric: Jónak néz ki, bár még mindig nem értem, hogy mit keres ez egy MMOban ilyen formában. Lehet majd equipmentet szerezni a hajóra vag ymi? :D

[ Szerkesztve ]

(#374) oriic válasza kexksz (#373) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passzolom, de nekem tetszik. :D VÉgül is van űrhajós mmo is.(EVE)

Live-Die-Respawn

(#375) Wolverine válasza oriic (#374) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor már jobb példa a földi és űrbeli harcot is tartalmazó Star Trek Online.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#376) oriic válasza Wolverine (#375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Igazad van jobb példa. :)

Live-Die-Respawn

(#377) kexksz


kexksz
addikt

Találtam egy ilyet, kicsit több a space combatból: [link]

(#378) oriic válasza kexksz (#377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt meg az űrharc trailere:

[link]

Live-Die-Respawn

(#379) Wolverine


Wolverine
félisten

Pár benyomás a jelenlegi f&f alpha állapotról.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#380) leviske


leviske
veterán

Az új videó elég meggyőző. Van pár jelenet, ahol érződik, hogy azért igyekeznek finomítani a mozgásokon. Viszont minél több videót látok a BH-ről, annál inkább érzem úgy, hogy még a SE oldalán is max a IA volna az egyetlen érdekes class számomra.

(#381) oriic válasza leviske (#380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#382) Sousuke90


Sousuke90
aktív tag

sziasztok!

egy ideje már követem a SWTOR fejlődését, de csak most jutott eszembe, hogy itt is keressek egy topikot
a bounty hunter progression videó is jó lett, már csak egy consular progressiont hiányolok

havidíjas MMO-val eddig nem játszottam, csak ingyenesekkel, de ez nagyon esélyes megvételre az eddigi infók alapján.

a razortól származó novemberi megjelenés szerintetek mennyire reális?

(#383) whatever válasza Sousuke90 (#382) üzenetére


whatever
aktív tag

vagy november, vagy december, attól függően, hogy melyikkel tudják elkerülni a diablo 3 megjelenését.

(#384) Sousuke90 válasza whatever (#383) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

dio-t inkább el tudnám képzelni tipikusan karácsonyi kiadásnak XD

(#385) -conrad- válasza Wolverine (#379) üzenetére


-conrad-
addikt

Nagyon jól hangzik amit írt róla, bár ha ennyire nagy hangsúly kerül "roleplay"-ra meg a questek ennyire befolyásolni fogják a játék menetet akkor az a játékosbázis aki nem jó angolból tuti ki fog esni :S
Pl. wowban felveszed a questet és tökmindegy mit ír, jelzi merre van a 42 farkasfül amit össze kell szedned, de itt alaposan át kell olvasni, meg kell gondolni mit válaszolsz.
Keverik a single player RPG elemeket az MMO-s questinggel, reméljük életképes lesz.

Tudni már valamit, lesz beta? Én regeltem hátha kapok lehetőséget kipróbálni milyen is a game.

(#386) Wolverine válasza -conrad- (#385) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz, illetve elvileg van; de Európának szűken mérik a kulcsokat, és az NDA is él.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#387) Sousuke90 válasza -conrad- (#385) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Az egyértelmű, hogy elég erősen a sztorira helyezik a hangsúlyt, úgyhogy legalább egy alap/középfok szükséges angolból/németből (gondolom lesz német is, bár a mostani béta kliensben még csak az angol fájlok vannak), de ha valaki amiatt aggódik, hogy a light side/dark side választásokat nem feltétlenül találja el, amiatt nem kell aggódni. A választókarika közepén megjelenik egy kék/piros pont, ha az adott válasz fölé viszed az egeret.
Ez mondjuk egy kicsit szerintem negatívum is, de a companionok reakcióját legalább nem lehet előre tudni XD
A béta meg megy, és az NDA ellenére is jönnek rendesen az infók belőle. Linket inkább nem adnék egyértelmű okokból, de aki keres az könnyen megtalálhatja.

(#388) oriic válasza Sousuke90 (#387) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beta kliens van német nyelven is.

Live-Die-Respawn

(#389) Sousuke90 válasza oriic (#388) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Most visszanéztem, és tényleg a voice over az ami csak angol. Szóval akkor gondolom subtitle meg menü szinten német az a kliens, ugye? Vagy mennyire?
Mea culpa a téves információ miatt ^^'

(#390) oriic válasza Sousuke90 (#389) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lett felrakva netre 2 órás videó, ott minden német volt.Felirat is, szinkron is.

Live-Die-Respawn

(#391) Sousuke90 válasza oriic (#390) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

pedig ez elvileg jún 20-i Q&A session-ben volt:

"Q. Is there anything you know about how the sound is selected? i mean can you change the different languages of the voice over locally or is it server dependent?

A. No idea. Right now they only give us the English voice assets in the download. "

(#392) Sousuke90 válasza oriic (#390) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

A német videó egy chiss IA volt? Mert nem tudom, hogy ez vajon ugyanaz újra feltöltve, vagy egy új. Mert ami párban volt vele JK videó, az már volt kint a kommentek szerint.
Csak megint hamar lekapták őket :O

A nyelvek tekintetében meg úgy tűnik lesz francia VO is, bár ennek a forrását nem tudom.

(#393) leviske


leviske
veterán

A CAD-en nagyon ráálltak a TOR béta témára. :DDD Joy, Invoked, Called

(#394) velizare válasza Sousuke90 (#392) üzenetére


velizare
nagyúr

lesz francia, láttam valahol egy francia nyelvű beta leak videót. itt is van.

borítóterv leak:

edit: link

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#395) oriic válasza velizare (#394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon KotoR-os. :DDD

Live-Die-Respawn

(#396) Sousuke90 válasza velizare (#394) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

adott fórumon elég sokan felvetették, hogy mit keres Ven Zallow a borító közepén, ha a Deceived trailerben már meghalt. szerintem mondjuk jó helyen van ott, jól néz ki a képen, és inkább ő legyen rajta JK-ként, mint az ismeretlen Zabrak mester a Returnből.

nekem mondjuk azzal lenne igazán tökéletes, ha Shae Vizla a sisak nélkül lenne a borítón (legalább is gondolom, hogy ő az. a szituáció, meg a mandalorian armor rá vall)

(#397) velizare válasza oriic (#395) üzenetére


velizare
nagyúr

itt a CE is.

Details of the collector version 149.99 euro
- Exclusive figurine of Dark Malgus by Gentle Giant
- Star Wars discs in metal case
- The diary of Master Ghost-Dural
- Map of the galaxy
- Personal authenticator
- Music CD
- Collector's Set includes high-quality 7 objects IG
- Launch rockets, shoot incendiary projectiles (some on-equip item i believe)
- Battle droids: moving by your side
- Holodancer: your projected holographic image
- Holocam: Record your adventures on video
- STAP: unique vehicle design
- Droid-mouse exclusive companion
- Exclusive Collector's Shop: Access to the platform with dynamic sales of special items.

igen, az 41 darab mátyás király.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#398) Wolverine válasza velizare (#397) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Authenticator létezése pozitív.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#399) Gergello válasza velizare (#397) üzenetére


Gergello
addikt

Még egy megjelenési dátumot és, akkor ok. :D Kezdhetném vágni a centit.

(#400) velizare válasza Gergello (#399) üzenetére


velizare
nagyúr

ha engem kérdezel, akkor november első hete. 8.-án jön a cod3, 11.-én a skyrim, 15.-én az nfs, és még valamikor a hónapban az assassin's creed.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.