Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) br.rak válasza Sonic* (#3997) üzenetére


br.rak
őstag

Ahogy lentebb is írták, elég sokféle XP bonus/boost közül tudsz válogatni, de most hétvégén dupla XP-s napok lesznek, amivel bárki tud gyorsan karaktert húzni.

(#4002) donki


donki
aktív tag

Szerintem a normális sebességű szintlépés az elvárható alap kellene hogy legyen, nem pedig valamiféle "jutalom".
Én is abbahagytam a játékot, mert nagyon vontatott a játékmenet. Még a szintlépő felszerelést is úgy adják, mintha a fogukat húznák, nem pedig mintha a saját jól felfogott érdekük lenne, hogy élvezetes legyen szintlépés közben a játék.

(#4003) jNk válasza donki (#4002) üzenetére


jNk
senior tag

Mi lenne számodra a normális sebességű szintlépés ? 1 szint / játékóra ? 3 szint / 2 játékóra ? Dobáljon szuperlila cuccokat minden utolsó sivatagi giliszta ? ;]

(#4004) Plata válasza donki (#4002) üzenetére


Plata
félisten

Szintlépés csak ingyenesnek és preferednek lassú,mert ők csökkentett xp-t kapnak.
A küldetésekben kapható felszerelést meg mindig eladom.Mert modolt adaptive armort használok magamnak is meg a companionnak is.

(#4005) Sonic* válasza donki (#4002) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Egyetértek. Nem arról van szó, hogy azonnal ide mindent, 50 szint fél perc. Szívesen mellékküldizek akár 10 órát is ha nem teljesen unalmas, vontatott "hozz ide 10 ilyet" az egész. Kár, pedig imádom a Star Wars univerzumot :( A másik meg ugye ez a fizetsz/nem fizetsz cucc. Az én accom preffered de még így is annyi minden van lezárva, hogy sorolni sem tudnám. Máshol (pl. TERA) ezt sikerült megoldani. :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#4006) Plata válasza Sonic* (#4005) üzenetére


Plata
félisten

Enyém is pref jelenleg.De minden fontos unlockolva,Red Eclipsen 16 karim van,vettem CC-ért kari slotot,Treek companiont,stb.
Egyébként meg a mellék küldik érdekesek,néha tök jók.De mellék küldik nélkül is elérhető az 50-es szint.
Úr pvp vagy FP esetleg TFP.Űr pvp-n ha jó vagy sok pénzt és xp-t szerezhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#4007) donki válasza jNk (#4003) üzenetére


donki
aktív tag

A vontatott sebességűvé akkor válik a szintlépés, amikor egy terület újdonsága már elvész számodra, és csak azért csinálsz dolgokat, mert az kell a szintlépéshez, nem pedig azért, mert élvezed.
A normális sebességű szintlépés függ a játék kidolgozottságától. Ha nagyon kidolgozott, akkor egy terület sokáig le tud kötni. Ebben a játékban a normális szintlépési sebesség számomra 1 szint / fél óra lenne, mert baromi unalmasak a területek, fél óránál tovább egy területen tartózkodni kínszenvedés.
Szintlépés során jóval gyakoribbaknak kellene lenniük a lila tárgyaknak, hogy a lassú csaták okozta unalom miatt ne morzsolódjanak le túl sokan.

(#4008) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Szevasztok! :D

Haverral egy jó ideje nem toljuk már (10 fps-es combat 1v1-ben szindróma), de kérdem én:

Tényleg ilyen kihalt a Red eclipse szerver?

Most voltam fent, max. 15-en voltak az egész Empire Fleeten.

Gondolkodtunk azon, hogy re-subolunk, viszont az előrendelt SoR után többet vártunk, és abba is hagytuk 1 hó maradék subbal a hátunk mögött.

Változott annyit a játék a SoR katasztrófa launch után, hogy érdemes legyen re-subolni?

Köszi előre is. :C

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4009) br.rak válasza vegitossj7 (#4008) üzenetére


br.rak
őstag

Fleetreszinte már csak pár quest felvételé miatt érdemes menni, ill pár vendorhoz. Strongholdban/guildhajón/stb kényelmesebb és gyorsabb is lenni. Én ált a hajómon logolok ki, sokkal gyorsabban tölt be a játék utána köv alkalommal.

(#4010) jNk válasza donki (#4007) üzenetére


jNk
senior tag

Egy játék élvezeti értéke elég szubjektiv. Neked kell a pörgés, az hogy a második bolygón már prototype cuccokban szaladgálj és 30 óra alatt végezz a játékkal. Nekem nem. Én egyelőre élvezem a lassabb mókát, hogy nem a grind a lényeg hanem a story.

(#4011) vegitossj7 válasza br.rak (#4009) üzenetére


vegitossj7
addikt

Tudom én azt, de azért még a kieg. előtt jó 5x annyi ember szokott a fleeten lenni, hajnal-táj körül. :(

Délután meg tömve szokott lenni az AH és amúgy is az egész fleet, most mintha szellemvárosba értem volna.

Nem éri meg a subod IMO. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4012) Geresics válasza donki (#4007) üzenetére


Geresics
addikt

A fél óránkénti szintlépés - már megbocsáss - de egy baromság, pláne preferdként... A játék (nem csak ez, hanem bármely játék) elvesztené az értelmét, és kizárólag az End Game-ről kellene szólnia. Sosem próbáltam, de valahogy így képzelem a WoW-ot: az általad említett sebességgel eléred a 100-as szintet, és utána kezdődik a játék... Az SWTOR nem WoW, itt a lényeg - a játékkészítők elmondása szerint is - a sztorin van.

"Szintlépés során jóval gyakoribbaknak kellene lenniük a lila tárgyaknak."
Szerinted. Viszont akkor semmi értelme nem volna a többi tárgynak, továbbá a GTN (hívhatjuk AH-nak is) is értelmét vesztené.

(#4002) donki
Szerintem a normális sebességű szintlépés az elvárható alap kellene hogy legyen, nem pedig valamiféle "jutalom".
Akkor miért fizetne bárki is? Lila speederért? :DDD Te sem gondolod komolyan... :N

Amúgy az én véleményem, hogy a játék előfizetés nélkül is játszható, ha valaki kizárólag a 8 különböző (!) Class Stroy-t akarja végignyomni. Ahhoz nem szükséges semmi extra. Ha azonban a játék többi lehetőségét is szeretné élvezni valaki, akkor szerintem marad a sub... :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#4013) donki válasza Geresics (#4012) üzenetére


donki
aktív tag

Ebben a játékban, ahogy a többiben is a csapatos játék a lényeg, ennek viszont max szinten van értelme, sokféle okból.
Úgyhogy a szintlépés csak egy tanulási folyamat. Én nem panaszkodom az eszemre, úgyhogy nekem nincs szükségem lassú szintlépésre.

(#4014) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Na, subbal kipróbálom, hátha jobb. Ha subbolok akkor minden faj elérhető? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#4015) PhilBrick válasza donki (#4013) üzenetére


PhilBrick
őstag

Flashpointok, heroicok, World bossok szintezés közben nem pálya?
Én anno egy tankot szinte csak FP-ben húztam fel...

(#4016) vvega30 válasza PhilBrick (#4015) üzenetére


vvega30
senior tag

az a baj, hogy már kevés a szintező játékos. én healerként fejlődöm de így is sokat kell várni fp-kre. van, hogy 20-25 percet is, dps-ként pedig nem ritka az egy óra sem:(
szerencsére van az a nemtudommianeve fp amihez lvl15-55 kell, oda nem kell se tank se healer, csak baromi unalmas csak azt tolni.

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#4017) br.rak


br.rak
őstag

Röviden:
Faj: előfizetőként sem tudsz alapból minden class-nak bármely fajú karaktert indítani. Alapból nem lehet Chiss Consular, Pureblood knight, stb. Vannak legacy unlockok fajokhoz, vagy ha pl egy sith pureblood warriort elviszel 50-es szintig, akkor a pureblood class unlockolódik és utána bármilyen class lehet.

Szintezős csoportos tartalmak:
Flashpointok jó része még mindig lvl 10-50 közötti, ha a group finder nem jönne be, akkor general chaten érdemes kérdezni, vagy guildtársakkal barátokkal menni
Heroic: szintén general chatből megoldható
PvP: itt változó, hogy milyen hamar hív be.

Most hétvégén dupla xp jár, ekkor érdemes karaktert húzni.

És érdemes valamilyen guild-ba belépni, akár magyar, akár nemzetközi, de legyél tagja valamelyiknek, ha jó társaságot fogsz ki, sokat tud dobni a játékélményen.

(#4018) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Ha veszek egy ilyet akkor az úgy számít, mintha 30 napra subbolnék? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#4019) Geresics válasza Sonic* (#4018) üzenetére


Geresics
addikt

ez egy új előfizetés. Ha ezt veszed, a korábbi karaktereid nem tudod használni, mert egy új Account-ot kell létrehoznod.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#4020) br.rak válasza Sonic* (#4018) üzenetére


br.rak
őstag

A G2A-n van egy 30 napos starter kit, amit használhatsz meglévő account esetén is, de összesen csak 1x (link)

Amúgy lehet ugyanaz a kettő...
Elvileg használhatod meglévő accountra is, volt aki ezt használta és nem lett gond belőle. Nem gondolom, hogy az utóbbi pár hónapban megváltoztatták volna...

[ Szerkesztve ]

(#4021) vegitossj7 válasza Sonic* (#4018) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mi is ilyet kezdtünk, azt nem tudom, hogy ha még nem vetted meg, és prefered vagy, akkor elfogadja-e mint 1 havi subot.

Én csakis akkor ajánlom, ha új accountot kezdesz. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4022) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Dupla XP-nek ma lesz vége? Csak azért mert ezt írja:
Monday, February 17, 2015 7AM GMT
És ugye ma van Hétfő (16-a), szóval gondolom holnap lesz.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#4023) jNk válasza Sonic* (#4022) üzenetére


jNk
senior tag

Európában Kedd reggelig tart dupla móka, de az xp sávod a játékban elvileg írja mennyi van még hátra.

The exact end time of double xp is:
- US West (PST): Monday, February 16, 11pm
- US Mountain (MST): Monday, February 16, 12am (midnight)
- US Central (CST): Tuesday, February 17, 1am
- US East (EST): Tuesday, February 17, 2am
- EU West (GMT): Tuesday, February 17, 7am
- EU Central (CET): Tuesday, February 17, 8am

(#4025) BlackTreff


BlackTreff
tag

Üdv!

Valaki nem tudná megmondani, hogy a karakteremet hol tudom megváltoztatni?
Egyszerűen sehol nem találom...

(Bocsánat, ha már egyszer én vagy más kérdezte!)

(#4026) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na, megint elkezdtem az swtort.
Tud valaki ajánlani egy kompetens Magyar klánt? :)
4 55+-ös karival nem tudom hova illenék be, volt egy próba a haverral a Hungarian Sith Brotherhood-ban, de többet tudtunk a játékról, mint az Admin. :DD

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4027) jNk válasza BlackTreff (#4025) üzenetére


jNk
senior tag

Az Appearance Designer Kiosk-ban tudod módosítani a kinézeted. Emlékeim szerint a Fleeten a GTN Kioskok környékén van.

(#4028) br.rak válasza BlackTreff (#4025) üzenetére


br.rak
őstag

appearance designer kiosk ami neked kell. Ez a flottán a Cartell Bazaar-nál van ill a fővárosokban, de ha jól tudom még mindig CC-vel "müködik" (és nemet nem tudsz vele váltani :DDD )

vegitossj7:
klánok , bár nem a legfrisseb, valamikor tavasszal tervezünk egy újabb öszeírást, esetleg sz swtor.hu frumán is hirdet még egy két klán pluszban.

(#4029) BlackTreff válasza jNk (#4027) üzenetére


BlackTreff
tag

A Companion Gift Vendor mellett kéne lennie fent a Fleeten, nem?

br.rak: Kösz, megnézem!

[ Szerkesztve ]

(#4030) br.rak válasza BlackTreff (#4029) üzenetére


br.rak
őstag

Ott van, ahol a Bounty Contract Week során a bountykat lehetett felvenni/leadni.

És nem feledni, holnaptól Gree event

[ Szerkesztve ]

(#4031) BlackTreff


BlackTreff
tag

Megvan már, köszönöm!

(Azért jól el van dugva... :D)

[ Szerkesztve ]

(#4033) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Mostanában a free to play még mindig olyan sok korlátozást tartalmaz, mint a kezdetekkor? Vagy azóta finomodott a rendszer?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4034) PhilBrick válasza CactuS (#4033) üzenetére


PhilBrick
őstag

Prefferedként eddig is lehetett boldogulni. Ha 5$-t sem vagy hajlandó fizetni érte, inkább hagyd a fenébe.
F2P csak a sztoriért, türelmes mazohistáknak.

(#4035) CactuS válasza PhilBrick (#4034) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem az 5 dolláron múlik az rendben van, egyszerűen csak idő hiányában már nem szeretnék fix havidíjat fizetni. De ha jól láttam a honlapon, akkor pl. a preferred sem raidelhet és ugyanúgy limitált az instázás is, nem?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4036) br.rak válasza CactuS (#4035) üzenetére


br.rak
őstag

Raidelni (operation) preferedként csak heti passok segítségével tudsz (ezeket vagy CC-ért vagy ingame creditért tudod beszerezni) Flashpointokat korlátlan számban tudsz csinálni, menet közbeni lootból sem vagy kizárva, de a végső lootból csak 3szor részesülhetsz hetente. PVP korlátozás kikerülető, ha előfizetővel együtt jelentkezel fel warzonera

(#4037) CactuS válasza br.rak (#4036) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm. Weekly pass gondoló feloldja az insta korlátozást is, ügye? Amúgy gyakorlatban működik, hogy a jatekbeli pénzből lehet kitermelni a pass és az egyéb dolgokat? Mint pl. STOban vagy GW2-ben?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4038) br.rak válasza CactuS (#4037) üzenetére


br.rak
őstag

Ezek a heti passok vannak
Warzone: ezzel korlátlan számban vehetsz részt pvp-ben , kikerülhető ha előfizetővel jelentkezel fel amúgy heti 3 v5 pvp meccs jár f2p/prefered játékosoknak (open world PvP-t nem érinti a korlátozás, már ahol van)
Flashpoint: ezzel feloldható az end loot korlátozás
Space mission: A PvE úrharchoz, a PvP-t ( galactic Starfighter) nem érinti korlátozás
Operation: ezzel a pass-szal tudsz raidelni

Vannak játékosok akik a CC-t ingame creditre szeretik váltani, ennek egyik legegyszerűbb módja ha Heti Passokat árulnak GTN-n, ár nagyon változó vettem már pass-t 50k krediért de láttam már 350k krediért is, általában a pref credit limithez lövik be az árakat, de néha tényleg olcsón ki lehet fogni, ekkor érdemes bespájzolni belőlük.

(#4039) PhilBrick válasza CactuS (#4037) üzenetére


PhilBrick
őstag

Időhiány miatt nem szeretnél havidíjjat fizetni, de azért kitermelnéd a passok árát ingame? :U :DD

(#4040) br.rak válasza PhilBrick (#4039) üzenetére


br.rak
őstag

GTN-en elég jól lehet kaszálni. Én kb 10x leírtam, hogy a gifteket elég jó árban lehet eladni treasure hinting, felvinni hogy 5-ös szintű gifteket szerez és jönnek a kék és lila giftek és fragmentek amiket be lehet váltani. Preferedként 3 társat elküldesz, kb 20-25 perc egy kör átlag 2k kredit egy küldetés, és ha szerencséd van akkor kb 2-6X áron el tudod adni, nyilván figyelni kell az ármozgásokra. De pl egy rakate gránát vagy a gree nanite 25-75k kredit között elmegy, de a slicing és gyűjtögetés is járható út. Nem feltétlenül kell grindelni naphosszat, de ha már grind: Ilum,Black Hole a kettő megvan 35-45 perc alatt a heriocokkal és 140-180k bejön mindent beleszámítva. Nyilván szerver ,nap és napszak -függőek az árak, de nem kell megszakadni az ingame pénzért.

(#4041) CactuS válasza PhilBrick (#4039) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem ertem a problémát, a farmolas nem csak azt jelenti,hogy hosszú órákat grindelsz a gép előtt... :U

Br.rak: Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4042) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Shadow of Revan megvétele gondolom ajánlott, ha máskor nem, ha már eléri az ember a lvl 50/55-öt, ugye?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4043) br.rak válasza CactuS (#4042) üzenetére


br.rak
őstag

Ha szeretnél a lvl60-as tartalmakkal játszani ( Rishi/Yavin 4, Forged Alliances Hard mode/ solo, Blood Hunt Battla of Rishi, Ravager, Temple of Sacrifice, plusz a köv kontent patch amiben Ziost biztosan benne lesz)

(#4044) Geresics válasza CactuS (#4042) üzenetére


Geresics
addikt

Asszem most márciusban éri meg megvenni, mert kapsz pár extrát...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#4045) jNk válasza CactuS (#4042) üzenetére


jNk
senior tag

Ahogy geresics is írta van most egy 40%-os leárazás az alábbi csomagra március 29-ig:

+ Shadow of Revan kegészítő
+ Rise of the Hutt Cartel kiegészítő
+ 60 nap előfizetés
+ 2400 Cartel Coin

(#4046) CactuS válasza jNk (#4045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Rise of the Hutt nem tudom pontosan mit csinál, első körben beruháztam egy starter packra, 1 hónap prémiummal. Kezdésnek ez talán megteszi, de akkor észben tartom a 29.-ei dátumot, hogy ha úgy alakul, akkor ezt még hozzá csapjam.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4047) br.rak válasza CactuS (#4046) üzenetére


br.rak
őstag

A RotHC az első kieg ami emeli a max szintet 55-re, de már lassan másfél éve jár az előfizetéshez
-A crew skilleketet fel lehet vinni 450-re (Advanced szint, a SoR-ral pedig expertre)
-Amit csak ezen kiegészítővel lehet elérni azok a következők:
-Makeb ( maga a Hutt inváziós szál)
-Oricon ( Dread War lezárása)
- CZ-198 ( Czerka Társaság átvétele)
- Seeker Drois és Macrobinucolar küldetések ( Dread Seed és a Shroud küldetések)
- Forged Alliances történetszál (ez a bevezető a SoR-hoz, de 55-ös szinten elérhető )

szerk: Holnaptól ismét Bounty Contract Week

[ Szerkesztve ]

(#4048) br.rak


br.rak
őstag

3.2 infók
- új Bolygó Ziost (story és napi zóna)
- 1 új operation
- 1 új arena Rishi-n 4v4
- Outift designer ( 16 variálható kinézet, úgy néz ki annyira nem vészes költséggel)
- új PvP vendoroktól szerezhető stronghold dekorációk
- A quick travel pontoknál elég közel menni hozzá, hogy kilockoljuk ( ezt gondolom a kezdők kedvéért tették be)
- Quick travel új cooldownja 6 perc ( mindhárom unlockkal 0) nem tudni hogy a pref/f2p játékosokat hogyan érinti
- A shadow of Revan végén újra feltűnő " Big Bad" lesz a középpontban, egy új keményvonalas jedi csoporttal megfűszerezve ( The Sixth Line)
egyelőre ennyi nem tudom mikor lesz részletesebb cikk róla magyarul

(#4049) Geresics válasza br.rak (#4048) üzenetére


Geresics
addikt

Arra lennék kíváncsi, hogy ez az Outfit designer vajon ad-e lehetőséget végre a PvE és PvP ruhák közti gyors váltásra?
Sajnos a képek alapján nincs lehetőség a füles, az implant, vagy a relic gyors váltására, ezért tartok tőle, hogy ismét csak egy parasztvakítást kapunk... :(((

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#4050) br.rak válasza Geresics (#4049) üzenetére


br.rak
őstag

Nem, ez csak kozmetikai (egyelőre) és csak armorokra vonatkozik, fegyver slot nincs.
Idővel lehet hogy ténylegesen lehet setteket kialakítani különböző szempontok alapján ( Pve/PvP Daily/ops, dps/tank stb)

Amennyi párbeszédet sikerül elolvasni az alapján érdekesnek tűnik a story

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.