Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) ng0ofy válasza Telda (#1050) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha a KOTOR tetszett és tisztában vagy vele mi az az MMO, akkor ez is tetszeni fog. (:

Én pedig mégsem veszem meg, nem megy ez az MMO-zás nekem ): PEdig nagyon tetszik a játék, pláne a hangulat coruscant-on...

Más: írták, hogy mától lehet letölteni a klienst, akinek meg van a kliens (bétázott) azoknak le kell szedni újra vagy már marad a régi? Karaktereket át lehet végül vinni a bétából? Szervezési szempontból érdekelne és nem azért, hogy letöröljem -e vagy sem. Egyébként még lehet mégis megveszem, csak nyerjek már a lottón :D

(#1052) -conrad- válasza ng0ofy (#1051) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha az utolsó két heti beta van meg, akkor nem kell letöltened. Bár nem értem miért érdekes ez, ha nem veszed meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#1053) Viper26


Viper26
nagyúr

Ötletem sincs melyik class-t kéne választani majd. :D

iPhone 14 | FR955

(#1054) Telda válasza Viper26 (#1053) üzenetére


Telda
addikt

Melyik tud gyógyítani is?

(#1055) Viper26 válasza Telda (#1054) üzenetére


Viper26
nagyúr

Trooper tud ha jól emlékszem.

iPhone 14 | FR955

(#1056) Telda válasza Viper26 (#1055) üzenetére


Telda
addikt

Ha talán megveszem, akkor biztos valami tank vagy healert fogok csinálni, mert dps-el party-t találni nem egyszerű. Bár nem tudom lesz-e a wow-hoz hasonló LFG rendszer.

(#1057) -conrad- válasza Telda (#1056) üzenetére


-conrad-
addikt

Összesorsolós rendszer nincs, olyan van, hogy a /who-val feljön egy ablak, és ott van lehetőség kommentet beírni, meg választani instát is. Tehát mondjuk beírod, hogy "LFG The Esseles - healer" beta-ban is használták jópáran.

(#1058) Telda


Telda
addikt

Ki lehet kapcsolni a sisakot mint a wowban?

(#1059) Mooka-Miki válasza Telda (#1058) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Jó kérdés. Én nem próbáltam, de elég életszerűtlen lenne, mert megváltozik a karaktered hangja a dialógusok alkalmával, attól függően, hogy milyen sisak van rajta.

(#1060) rog75 válasza Telda (#1058) üzenetére


rog75
tag

ugy remlik mintha lattam volna ilyen opciot a beta alatt

(#1061) Malibutomi válasza Telda (#1058) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ki lehet.

(#1062) Telda


Telda
addikt

No megvettem a játékot :), de nem előrendelés. Így akkor nem fogok tudni előbb játszani csak 20-án?

[ Szerkesztve ]

(#1063) kexksz válasza Telda (#1062) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.

(#1064) Telda válasza kexksz (#1063) üzenetére


Telda
addikt

:O

(#1065) Malibutomi válasza Telda (#1064) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Legalább az a soksok ember aki mind előrendelt, már eltünik a kezdőhelyekről

(#1066) Viper26


Viper26
nagyúr

Szóval ha előrendelésem van (576), akkor van early access is? :F

iPhone 14 | FR955

(#1067) Telda válasza Viper26 (#1066) üzenetére


Telda
addikt

Bétában próbálta valaki a Bodyguard Bounty Hunter-t?

(#1068) Viper26 válasza Telda (#1067) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én nem játszottam vele sajnos.

iPhone 14 | FR955

(#1069) kexksz válasza Viper26 (#1066) üzenetére


kexksz
addikt

Attól függ mit értünk előrendelés alatt. A Preorder boxot amit meg lehet venni, vagy a teljes játék előrendelését.

(#1070) Viper26 válasza kexksz (#1069) üzenetére


Viper26
nagyúr

Teljes játék előrendelésem van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#1071) kexksz válasza Viper26 (#1070) üzenetére


kexksz
addikt

Ezzel nem jár Early Access.

(#1072) Telda válasza kexksz (#1071) üzenetére


Telda
addikt

Azt viszont meg lehet csinálni hogy ha valahol még van veszek előrendelői kódot és utána aktiválom a rendes játékot? Csak ez kicsivel megdobja a játék árát.

(#1073) kexksz válasza Telda (#1072) üzenetére


kexksz
addikt

Persze.

(#1074) Telda válasza kexksz (#1073) üzenetére


Telda
addikt

Mindegy, jó lesz 20-a is, a jatekot elvileg már 14-én megkapom, hátha elöbb indul nekünk is :K .

(#1075) Telda


Telda
addikt

Nézegettem az alakuló magyar guildeket, de amit találtam az mind pvp szerveren indul majd.
Pve-t nem tudtok véletlenül?

(#1076) Viper26 válasza Telda (#1075) üzenetére


Viper26
nagyúr

Lehetőség lesz majd menet közben változtatni ezen?Elsősorban engem is PvE érdekelne.

iPhone 14 | FR955

(#1077) Gergello


Gergello
addikt

Holnap után kezdődik az early acces és se a gépem nincs helyrepakolva, se a kliens nincs telepítve. Más is ilyen jól áll?

(#1078) Telda válasza Gergello (#1077) üzenetére


Telda
addikt

Én most töltöttem le a klienst, amúgy közel sem biztos hogy holnap után be is leszünk hívva, lehet majd csak 19-én ;] .

(#1079) Gergello válasza Telda (#1078) üzenetére


Gergello
addikt

Miért ne lennék? 1. nap megvettem.

(#1080) Telda válasza Gergello (#1079) üzenetére


Telda
addikt

Akkor ja.

Más, nem tudom miért, de van egy olyan sejtésem hogy sötét oldal felé nagyon el fog csúszni a populáció.

(#1081) Malibutomi válasza Telda (#1080) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én smugglert indítanék, de sz összes ismerős birodalmi oldalra pályázik...ehh

(#1082) Telda válasza Malibutomi (#1081) üzenetére


Telda
addikt

Nekem 3 tetszik, Smugger, Trooper és Bounty Hunter, ezek is tank vagy heal specen.

(#1083) Gergello válasza Telda (#1080) üzenetére


Gergello
addikt

Bounty hunterből nagyon sok lesz az biztos. Én kezdek egy troopert, tetszett a bétában.

(#1084) Telda válasza Gergello (#1083) üzenetére


Telda
addikt

Hát én inkább úgy gondolom hogy a lézerkardosokból lesz sok. Engem mondjuk pont ezek nem izgatnak :).

(#1085) Viper26 válasza Telda (#1084) üzenetére


Viper26
nagyúr

A szó amit keresel "fénykard"', csak szólok. ;]

iPhone 14 | FR955

(#1086) Telda válasza Viper26 (#1085) üzenetére


Telda
addikt

"Nyelvbotlás" volt bocsánat :), de azért érthető volt gondolom.

Az a baj hogy az össze guild amit kinéztem, mind birodalmi, meg pvp. Ez teljesen az ellentettje amit én keresek. Igaz a Bounty Hunter is tetszik, de csak egyedül ez ezen az oldalon.
Elvileg az FS-en holnap lesznek kitéve a klán hirdetések és lehet majd csemegézni.
Remélem sikerül majd megfelelőt találni.

No jó éjt.

[ Szerkesztve ]

(#1087) Malibutomi válasza Telda (#1086) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Minek ez a nagy kapkodás? Wowban kb 50-es szintig nem volt guildem, akkor is véletlenül lett, majd kialakul.

Azon elég jót mosolyogtam hogy emberek már akkor swtor guildeket, meg guildlapokat csináltak ,mikor még a beta sem volt az ablakban sem.

[ Szerkesztve ]

(#1088) Wolverine válasza Malibutomi (#1087) üzenetére


Wolverine
félisten

Akik komolyan rá akarnak állni endgame szinten, azoknak most el kellett kezdeniük a szervezést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1089) kexksz válasza Malibutomi (#1087) üzenetére


kexksz
addikt

Elég érdekes lenne, ha a HC guildek post-launch kezdenék el szervezni magukat. :U

(#1090) Malibutomi válasza kexksz (#1089) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem kell a szemforgatós smiley, félreértettél, arról beszélek hogy egy olyan game-re szervez guildet meg feccöli bele az idejét, honlapkészítés stb, ami még éppcsak beta,és fogalma sincs, hogy tetszen fog-e neki, vagy egyáltalán jó játék lesz-e, mert ilyen is van bőven.
A HC guildek más kérdés, ha van esze a Bioware-nak akkor ők kaptak is mind beta kulcsot.

(#1088) Wolverine
Lásd fentebb, nem arról beszélek akik már mostanában szervezik, hanem akiknek már akkor kész volt a guild honlap, mikor még pár képen meg videón kivül nem látott semmit a játékból.

Én pl nem rendeltem elő, csak azután lett biztos hogy bejön a játék hogy a beta hétvégéken ki tudtam próbálni, addig sokszot volt hoyg egy info ami jött, szinte teljesen elvette a kedvem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1091) Telda válasza Wolverine (#1088) üzenetére


Telda
addikt

Én inkább csak casualkodni szeretnék mint a WoW-ban is, csak ilyenkor jóval könnyebb bekerülni egy jó guildbe mint később. De ami számomra a legfontosabb hogy a társaság, valamint hogy fejlődés közben is egyszerűbb lesz csapatot találni az instákba. Meg azért csak jó valahova tartozni :).

[ Szerkesztve ]

(#1092) Telda válasza Telda (#1091) üzenetére


Telda
addikt

Most látom éjfél után kikerültek a guildek, nagyon szegényes a felhozatal. De ahogy olvasom sok helyen már nincs is tagfelvétel, wtf, még meg sem jelent a jaték :Y . Ti esetleg tudtok ajánlani valamit?
2005 május óta a mai napig WoWozom, eleinte még megvolt a lendület még HC "életmódot" is folytattam, de az utóbbi 2 évben már inkább csak a függőség tartott a játékban.

(#1093) Malibutomi válasza Telda (#1092) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is hasonlóan voltam Wowban, kezdetben szép lassan haladtunk, aztán voltunk HC guildekben főleg BC vége-Wotlk elején, voltam officer, GM is, de aztán kicsit besokalltam, Cata előtt is volt egy többhónapos szünetem, meg most sem játszom jóideje, unalmas lett, meg már kicsit túl egyszerű...

Én 2-3 haverral kezdem, jó lesz együtt fejlődni, aztán úgyis kialakul. Én pl wowban eleinte voltam magyar guildekben, de mindenhol csak az egymás marása ment, úgyhogy aztán inkább nemzetköziekben voltam

[ Szerkesztve ]

(#1094) kexksz válasza Telda (#1092) üzenetére


kexksz
addikt

Hova kerultek ki a guildek?

Ha meg mar osszeszedtek annyi embert amennyi kell, akkor minek toborozzanak meg?

(#1095) Telda válasza kexksz (#1094) üzenetére


Telda
addikt

(#1096) velizare válasza Telda (#1095) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem egész sok swtor guild kikerült a wowos oldalra. rossz helyen nézted.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1097) -conrad- válasza velizare (#1096) üzenetére


-conrad-
addikt

a FS! nem csak wowos oldal bár többen látogatják mint a "hivatalos" magyar wowos oldalt, ennek ellenére SWTOR és Diablo3 hírek is szerepelnek náluk. Sőt lesz külön Black Ravens SWTOR guild is, úgyhogy biztosan ezt a játékot is annyira követik majd mint a wow-ot.

(#1098) velizare válasza -conrad- (#1097) üzenetére


velizare
nagyúr

sőt, még vannak rajta eve-es és wod-os hírek is, mégsem eve-s oldal. nem ők fogják lefedni a magyar swtoros community legnagyobb részét sem.

@Telda: itt egy kicsivel nagyobb választék van.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1099) Telda válasza velizare (#1098) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm, szemezgetek. :R

(#1100) Wolverine válasza Malibutomi (#1090) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a WoW-nál ugyanígy történt 2004-ben.
szerk: sőt, azóta jópár hasonló MMO-ban ugyanígy előre szerveződtek a magyar guildek is, meg a nemzetköziek is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.